Participants registration

Lietuvos Dinaminės piramidės čempionatas 2024
LIT Vilnius, BrooklynDynamic pyramid02.03.24 10:00
16
Осінь - зима 2023/2024. Фінальний тур
UKR Kyiv, ЛідерSnooker01.03.24 21:00
9
Vilniaus miesto taurė 2024
LIT Vilnius, Cue Club | KNSnooker01.03.24 18:00
17
Dynamic Billard Best of the East
SVK Bratislava, Lavos9-ball
87
Одесса 2024. 2-й турнир "Кубок тренра" по пирамиде.
UKR Одеса, АренаFree pyramid03.03.24 00:00
Кубок БК Платон з гандикапом
UKR Kyiv, ПлатонStraight pyramid
24
Spring in Golden Club 2024
EST Narva, Golden clubКомбинированная пирамида с изменениями01.03.24 00:00
1
Кубок БК "Араміт"
UKR Одеса, АрамитКомбинированная с изменениями09.03.24 10:30
10
Відкритий клубний турнір БК «ОХОТА» з піраміди СЕНЬОРИ 2024
UKR Харків, ОхотаКомбинированная с изменениями09.03.24 10:00
6
STAGE 1 - POLISH DYNAMIC BILLARD 10-BALL OPEN
POL Kielce, GRAND HOTEL10-ball
22
POLISH DYNAMIC BILLARD 10-BALL OPEN - WPA Ranking Event
POL Kielce, GRAND HOTEL10-ball
1
7 етап Кубку "ФОРТ"
UKR Тернопіль, ФортCombined pyramid22.03.24 18:00
7

Upcoming tournaments

Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер»
UKR Бориспіль, ЛанкастерКлубна піраміда - триборство
LPF Kvalifikacija į LT čempionatą - Aveiro Taurei laimėti
LIT Kaunas, Arena Billiards9-ball
Аматорський турнір БК «Абриколь»
UKR Тернопіль, АбрикольFree pyramid
Відкритий Кубок Львова з "Пул-9"
UKR Львів, Zovex9-ball09.03.24 10:00
Pakartotinė Atranka į Europos čempionatą - PATII ir Round Robin
LIT Vilnius, Uptown Billiardsall-around pool
B Lyga
LIT Vilnius, Uptown Billiards8-ball
MEZZ CUP BALTIC POOL TOUR
EST Tallinn, Hill-Hill9-ball
Mak Marketing Junior Tour (1)
POL Łódź, Frameall-around pool

Finished tournaments

free pyramid
GEO Tbilisi, ALAGIORIFree pyramid
13
Недільний турнір БК "Olimp"
POL Wrocław, OlimpFree pyramid
16
Клубный турнир Zlotabila
POL Warszawa, Złota BilaDynamic pyramid
22
Кубок БК "Араміт"
UKR Одеса, АрамитКомбинированная с изменениями
12
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 6-RED SNŪKERĀ 2024 - U18
LAT Riga, SNOOKER AKADĒMIJA6-red snooker
5
Воскресный турнир «Emerald»
KAZ Актау, EmeraldDynamic pyramid
16
Baltimore Amateur Tournament - 2n Tour
GEO Tbilisi, BALTIMOR8-ball
36
Клуб друзів БК "Авіатор" - 2 тур
UKR Kyiv, АвіаторDynamic pyramid
18
Клубный турнир! 2024/1 Московская пирамида.
GER Bünde, Bünder PyramideCombined pyramid
18
Клубний закритий турнір БК Тамплієр 2024 №1
UKR Дніпро, ТамплієрКомбинированная с изменениями
18
Динарис Полтава . Рейтинговиый турнир
UKR Poltava, ДінарісFree pyramid
22
BBCH Лига 2 этап
UKR Kyiv, ДонCombined pyramid
18
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер»
UKR Бориспіль, ЛанкастерВільна піраміда з продовженням до 15 куль
14
"Narva Senior CUP 2024"
EST Narva, Golden clubКомбинированная с изменениями
12
Аматорський турнір БК «Абриколь»
UKR Тернопіль, АбрикольDynamic pyramid
27
1 етап серії турнірів БК "Тріумф" 2024
UKR Дніпро, ТріумфStraight pyramid
30
Siguldas biljarda čempionāts 2024 8.turnīrs
LAT Sigulda, 8ball crew8-ball
18