Чемпіонат України "Вільна піраміда" юніори, юнаки, дівчата

  • Регламент
  • Участники
  • Ведомость
  • Итоги
  • ПОЛОЖЕННЯ

    про проведення чемпіонату України з більярдного спорту

    серед юніорів, юнаків та дівчат

    "Вільна піраміда"

    19-22 липня 2018 року, м. Хмельницький

    ВІДБІРКОВИЙ ДО ПЕРШОСТІ СВІТУ

     

     

    1. Мета та завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

     

    1. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО « Федерація спортивного більярду України» в Хмельницькій області  та головну суддівську колегію.

     

    1. Учасники змагань

    До участі у всеукраїнських змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних підрозділів Федерації, які включають спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

    Юнаки – 2003 року народження та молодші

    Юніори – 2000-2002 роки народження

    Дівчата - 2000 року народження та молодші

      

    1. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

     

    1. Заявки

    Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними  підрозділами Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності відокремленого підрозділу в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

    Попередні заявки надсилаються  до 28.06.2014 р. на електронну адресу Федерації: fsbu@billiard.net.ua

    Іменні заявки, завірені Управлінням  молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

    До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

    В змаганнях можуть приймати участь спортсмени з АР Крим за наявності паспорта громадянина України.

     

    1. Програма змагань

     

    19 липня 2018 р.

    День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

    З 16:00 – реєстрація спортсменів в БК «Б-8»    

    З 16:00-18:00 – тренувальний час 

    18:30 – жеребкування

    20 липня 2018 р.

    10.30 – 11.00  відкриття змагань в БК «Популяр»  

    11.00 – 19.00  відбіркові змагання

    21 липня 2018 р.

    10.00 – 19.00  відбіркові змагання

    22 липня 2018 р.

    10.00 – 15.00 фінальні змагання

    15-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

     

    1. Нагородження

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями Федерації.

     

    1. Місце проведення змагань

    БК «Популяр»

    м. Хмельницький,  вул. Садова 1, А

    БК «Б-8»

    м. Хмельницький,  вул. Курчатова  6, Б                                       

     

                                                          

    1. Проживання

    1. Готель «Поділля»

    м. Хмельницький, вул. Шевченка 34

    тел. (0382) 76-55-40; 76-55-20

     

    2. Готель «Янісоль»

    м. Хмельницький, вул. Свободи 40 а

    тел. (0382) 76-55-82

    моб. тел. 097-134-44-70; 097-134-44-71

     

    3. Готель «Центральний», м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 5

    тел. (0382) 65-77-59, моб. тел. (094) 981-39-50

     

    4. Готель «Енеїда» ,м. Хмельницький, вул. Театральна, 8

    тел. (0382) 71-80-18; 71-75-65, моб. тел. (067) 428-33-33

     

    З організаційних питань звертатись за телефоном: (067) 731-47-35 –

    Голова відокремленого підрозділу ГО«ФСБУ»в Хмельницькій області–Ігор Мартинюк.

    # Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
    1 2003 Одесса 513-162.5
    2 2005 Киев 125-86.5
    3 2005 1 Кропивницкий 23220.0
    4 2004 Кропивницкий 145-810.0
    5 2005 КМС Ивано-Франковск 23-47.0
    6 2000 Одесса 89-124.5
    7 2004 1 Винница 209-128.0
    8 2003 КМС Днепр 45-86.5
    9 2003 Хмельницкий 1013-166.0
    10 2004 КМС Кропивницкий 1128.5
    11 2003 Харьков 215-810.0
    12 2002 КМС Кропивницкий 3216.5
    13 2005 Кропивницкий 189-128.0
    14 2003 КМС Киев 6213.0
    15 2000 КМС Одесса 143-410.5
    16 2010 Кропивницкий 79-101.0
    17 2003 КМС Николаев 75-86.5
    18 2004 КМС Кривой Рог 1013-162.5
    19 2007 1 Кривой Рог 29-128.0
    20 2005 Черновцы 1132.0
    21 2002 КМС Николаев 15-63.0
    22 2009 Черновцы 1917-244.0
    23 2009 Кропивницкий 89-101.0
    24 2000 Хмельницкий 17 17 0.5
    25 2003 1 Хмельницкий 917-244.0
    26 2006 1юн Кропивницкий 513-166.0
    27 2002 КМС Львов 139-124.5
    28 2009 Хмельницкий 317-244.0
    29 2001 КМС Тернопіль 10125.0
    30 2004 Кривой Рог 89-128.0
    31 2005 Кропивницкий 1617-244.0
    32 2004 КМС Кропивницкий 57-82.0
    33 2006 Днепр 1117-244.0
    34 2008 2юн Кривой Рог 73-414.0
    35 2005 Хмельницкий 2217-244.0
    36 2002 КМС Полтава 63-410.5
    37 2003 Киев 45-810.0
    38 2005 Харьков 1513-166.0
    39 2002 Трускавец 913-162.5
    40 2003 Кропивницкий 1313-166.0
    41 2002 КМС Харьков 29-124.5
    42 2002 Мукачево 169-124.5
    43 2000 Хмельницкий 1113-162.5
    44 2005 Кропивницкий 2417-244.0
    45 2005 КМС Черновцы 43-47.0
    46 2006 1 Кропивницкий 63-414.0
    47 2002 КМС Кропивницкий 155-86.5
    48 2004 Хмельницкий 125-810.0
    49 2002 КМС Житомир 37-82.0
    50 2004 Винница 95-63.0
    51 2005 Кривой Рог 1717-244.0
    noplayer Asasbplayer B

    Финал

    Полуфинал

    1/4 финала

    Нижняя сетка, тур 4

    Нижняя сетка, тур 3

    Верхняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 1

    Верхняя сетка, тур 1

    Первый тур

    R1  2 3 0
    R1  2 2 5
    R1  2 0 3
    R1  3 0 3
    R1  6 0 3
    R1  7 0 3
    R1  7 2 3
    WB1  9 1 3
    R1  10 0 3
    WB1  10 2 3
    R1  11 3 0
    WB1  11 1 3
    WB1  12 3 0
    R1  14 3 0
    R1  15 3 1
    WB1  17 3 0
    WB1  17 5 1
    LB2  17 0 3
    WB1  18 0 5
    WB1  18 1 3
    WB1  19 3 5
    WB1  19 1 3
    WB1  20 1 5
    WB1  20 3 2
    LB2  20 0 3
    WB2  21 2 3
    WB1  21 5 1
    WB1  21 0 3
    WB2  22 1 3
    WB1  22 0 3
    WB1  22 2 5
    WB1  23 0 3
    WB1  23 5 2
    LB3  23 3 1
    WB1  24 5 1
    WB1  24 0 3
    LB3  24 1 3
    LB4  25 3 1
    LB4  26 1 3
    SF  27 1 3
    SF  28 3 1
    29 0 4
    LB2  33 1 4
    LB2  33 0 3
    LB2  34 0 3
    LB2  35 3 2
    LB2  36 3 1
    LB2  37 0 3
    LB2  38 0 3
    LB2  39 3 1
    LB2  40 3 1
    WB2  41 3 0
    WB2  41 5 0
    WB2  42 3 1
    WB2  42 1 5
    WB2  43 3 2
    WB2  43 5 4
    WB2  44 2 5
    WB2  44 3 2
    LB3  45 4 1
    LB3  45 1 3
    LB3  46 0 4
    LB3  46 3 1
    LB3  47 4 3
    LB3  47 3 1
    LB3  48 1 4
    LB3  48 2 3
    LB4  49 3 0
    LB4  49 0 4
    LB4  50 3 2
    LB4  50 4 0
    LB4  51 1 4
    LB4  51 3 2
    LB4  52 0 3
    LB4  52 2 4
    QF  53 5 4
    QF  53 4 3
    QF  54 2 5
    QF  54 0 4
    QF  55 1 4
    QF  55 5 2
    QF  56 2 5
    QF  56 4 2
    SF  57 6 2
    SF  57 5 0
    SF  58 6 2
    SF  58 0 5
    59 6 5
    59 5 2
    Место Игрок г.р.зв.Город Очки
    1 2004 КМС Кропивницкий 28.5
    1 2005 Черновцы 32.0
    1 2001 КМС Тернопіль 25.0
    2 2005 1 Кропивницкий 20.0
    2 2002 КМС Кропивницкий 16.5
    2 2003 КМС Киев 13.0
    3-4 2005 КМС Ивано-Франковск 7.0
    3-4 2000 КМС Одесса 10.5
    3-4 2008 2юн Кривой Рог 14.0
    3-4 2002 КМС Полтава 10.5
    3-4 2005 КМС Черновцы 7.0
    3-4 2006 1 Кропивницкий 14.0
    5-6 2002 КМС Николаев 3.0
    5-6 2004 Винница 3.0
    5-8 2005 Киев 6.5
    5-8 2004 Кропивницкий 10.0
    5-8 2003 КМС Днепр 6.5
    5-8 2003 Харьков 10.0
    5-8 2003 КМС Николаев 6.5
    5-8 2003 Киев 10.0
    5-8 2002 КМС Кропивницкий 6.5
    5-8 2004 Хмельницкий 10.0
    7-8 2004 КМС Кропивницкий 2.0
    7-8 2002 КМС Житомир 2.0
    9-10 2010 Кропивницкий 1.0
    9-10 2009 Кропивницкий 1.0
    9-12 2000 Одесса 4.5
    9-12 2004 1 Винница 8.0
    9-12 2005 Кропивницкий 8.0
    9-12 2007 1 Кривой Рог 8.0
    9-12 2002 КМС Львов 4.5
    9-12 2004 Кривой Рог 8.0
    9-12 2002 КМС Харьков 4.5
    9-12 2002 Мукачево 4.5
    13-16 2003 Одесса 2.5
    13-16 2003 Хмельницкий 6.0
    13-16 2004 КМС Кривой Рог 2.5
    13-16 2006 1юн Кропивницкий 6.0
    13-16 2005 Харьков 6.0
    13-16 2002 Трускавец 2.5
    13-16 2003 Кропивницкий 6.0
    13-16 2000 Хмельницкий 2.5
     17  2000 Хмельницкий 0.5
    17-24 2009 Черновцы 4.0
    17-24 2003 1 Хмельницкий 4.0
    17-24 2009 Хмельницкий 4.0
    17-24 2005 Кропивницкий 4.0
    17-24 2006 Днепр 4.0
    17-24 2005 Хмельницкий 4.0
    17-24 2005 Кропивницкий 4.0
    17-24 2005 Кривой Рог 4.0