Кубок України "Комбінована піраміда" чоловіки, жінки

 • Regulations
 • Participants
 • Results
 • Standings
 • Кубок України 2018 з більярдного спорту “Комбінована піраміда”
  серед чоловіків і жінок 
  31 серпня-04 вересня 2018                                                 місто Львів 

  1. Цілі і завдання

  Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

  Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

   2. Керівництво змаганнями

  Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

  Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на більярдний клуб «ZOVEX», відокремлений підрозділ ФСБУ у Львівській області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

  Головна суддівська колегія виконує свої повноваження згідно з діючими правилами з більярдного спорту, які відповідають міжнародним правилам, затверджені Федерацією та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 листопада 2001р. а також цього Положення.

  У разі суперечок і розбіжностей остаточне рішення приймає Головна суддівська колегія.

  Головний суддя  - Ігор Ковтун, тел.: +38(050)71550488, +38(067)2934222 e-mail: k12006@ukr.net

  Порядок підготовки споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів при проведенні змагань.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників (орендарів); контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснюють Головні суддівські колегії, сформовані та затверджені Федерацією; власник (орендар) спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати в Головну суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

   

  3. Учасники змагань

   

  До участі у Кубку України 2018 запрошуються всі бажаючі. Кількість учасників необмежена. Попередня реєстрація учасників відбувається шляхом подання заявок встановленої форми від обласних та міських підрозділів ФСБУ або особисто від гравців на електронну пошту організатора fsbu@billiard.net.ua . Також гравці мають можливість самостійно попередньо зареєструватись в режимі онлайн за посиланням https://tournamentservice.net/player/registration.php?28466 . Онлайн-реєстрація закінчується 31.08 о 17:00, після чого гравцям, які не включені в заявку від жодного осередку потрібно підтвердити процедуру реєстрації безпосередньо у місці проведення змагань. Очна реєстрація закінчується в п’ятницю 31.08 о 20:00. Гравці, які до цього часу не підтвердять свою участь, до участі в жеребкування та змаганнях не допускаються.

   

  Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

  - порушив дане положення (положення про змагання)

  - допустив на адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

  - за неспортивну поведінку.

  - відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

  - вживав алкогольні напої.

  - за куріння протягом матчу. 

  Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

  4. Фінансування

  Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

  5. Формат проведення змагань

  Кубок України 2018 з більярдного спорту “Комбінована піраміда”  (надалі - Турнір або Змагання) проводиться з комбінованої піраміди за діючими правилами Міжнародної конфедерації піраміди.

  День приїзду – 31 серпня.

  Реєстрація учасників в БК «ZOVEX» - 31 серпня з 17:00 до 20:00, після закінчення реєстрації - жеребкування. Гравці, які до закінчення реєстрації не підтвердять свою участь до змагань допущені не будуть.

  Розминка - 01 вересня з 10:00 до 11:00

  Урочисте відкриття змагань - 01 вересня об 11:00.

  Кваліфікаційні ігри:

  01 вересня з 11:30-19:00

  02 вересня з 10:00

  Ігри плей-оф:

  1/16 (1/32) фіналу - 02 вересня, після закінчення ігор кваліфікації;

  ⅛ та ¼ фіналу - 03 вересня;

  1/2 фіналу та фінал - 04 вересня.

  Після завершення фіналу - урочиста церемонія нагородження переможців.

  УВАГА! Ігри плей-оф пройдуть у два дні замість одного тому що Кубок України буде знімати телебачення! Ігри ⅛, ¼ та ½ фіналу будуть проводитись попарно у дві денні сесії - для зйомок у телевізійному форматі та трансляції на телеканалі XSport.

  Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Кубку України.

  Увага! На етапі кваліфікації всі учасники будуть розбиті на групи по 4-5 гравців. У етап плей-оф виходять по два гравці з кожної групи.Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу ФСБУ.Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по прізвищу в алфавітному порядку.

   Критерії визначення місць:

  1.Виграні зустрічі (+ m)

  2.Різниця виграних і програних зустрічей (Δm)

  3.Різниця виграних і програних партій / фреймів (Δf)

  4.Результати особистих зустрічей

  5.Результативність гравця (imp%)

  Плей-оф. Беруть участь по два або три найсильніших гравці з кожної групи. Сітка плей-оф формується на підставі посіву за результатами групового турніру. Для визначення номера посіву враховуються такі показники:

  1.Виграні зустрічі (+ m)

  2.Різниця виграних і програних зустрічей (Δm)

  3.Різниця виграних і програних партій / фреймів (Δf)

  4.Результати особистих зустрічей

  5.Результативність гравця (imp%)

  При цьому при посіві гравців враховується той факт, що два гравці з однієї групи не можуть зустрітися між собою в першому колі плей-оф.

   

  Матчі кваліфікаційного раунду проводяться до трьох виграних партій.

  Плей-оф по 1/16 включно до 4-х виграних партій;

  ⅛, ¼ фіналу та півфінал - до 5-ти виграних партій.

  Фінал - до 7-ми виграних партій.

    Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

   Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

   У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

   Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

   6. Заявки

  Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на сайті ФСБУ, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

  Крім заповненої форми подаються такі документи:

  іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів.

   

  У разі відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

  У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

  - прізвище, ім'я спортсмена;

  - дата народження спортсмена;

  - область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

  - спортивне звання спортсмена;

  - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

  - ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена).

   

  Реєстрація на змагання закінчується 31серпня о 17:00,після чого гравцям, які не включені в заявку від жодного осередку потрібно підтвердити процедуру реєстрації безпосередньо у місці проведення змагань. Очна реєстрація закінчується в п’ятницю 31.08 о 20:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

   

  Примітка: в тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але з особистих, або будь-яких інших причин не може взяти участь в змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або по тел.: (050) 715- 50- 48 до зазначеної дати закінчення реєстрації на сайті.

  7. Форма одягу

  Кваліфікація - форма одягу клас “Б” - туфлі, однотонні брюки та сорочка або футболка-поло, Принцип “повсякденної елегантності” - ОБОВ’ЯЗКОВИЙ.

  Плей-оф з ⅛ фіналу - форма одягу клас «А» - туфлі, однотонні брюки та сорочка, жилет, метелик).

  Гравці, чий одяг не відповідатиме цим вимогам, до участі у відповідних стадіях турніру допущені не будуть!

  Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

  Головний суддя має право не допустити до участі в Кубку України спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

   

  8. Благодійні внески

  Сума благодійних внесків становить:

  для чоловіків - 400 грн.

  для жінок, юнаків та дівчат (до 18 років), ветеранів (від 60 років) - 300 грн.

   

  Якщо спортсмен прийняв рішення відмовитися від участі в Чемпіонаті після закінчення реєстрації онлайн - внесок не повертається.

   У тому випадку якщо Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу, то на нього покладається відповідальність за сплату внесків за всіх зареєстрованих їм спортсменів. 

  Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Чемпіонату.

   

  9. Нагородження та призовий фонд

  Переможеці жіночого та чоловічого турніру нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

  Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10.000 гривень (чоловіки), + 5.000 гривень (жінки) та розподіляється наступним чином:

   

  чоловіки

  1 – 25%

  2 – 15%

  3-4 – по 10%

  5-8 – по 5%

  9-16 - по 2,5%

   

  жінки

  1 – 40%

  2 – 25%

  3-4 – по 17,5%

   

  Увага! Всі призери повинні бути присутніми на нагородженні у встановленій формі одягу.

  У разі невиконання цього пункту, організатори залишають за собою право на невиплату призових гравцям, які не присутні на нагородженні.

    10. Місце проведення змагань 

  м. Львів, більярдний клуб «ZOVEX».

  вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен» 2-й поверх) - 17 столів ТМ«Buffalo»

  тел. для довідок: +38(067)6740988

   

  11. Розміщення

  Для проживання учасників будуть запропоновані готелі міста та квартири в приватному секторі. З питань розміщення у приватному секторі для уникнення шахрайства звертатись за тел: +38(068)8592913, Марія. 

   

  12. Інформаційна підтримка.

  Інформаційну підтримку турніру здійснюють:

  Федерація спортивного більярду України - http://billiard.net.ua/, https://www.facebook.com/profile.php?id=100000955912970

  Федерація більярдного спорту Львівської області (www.billiard.lviv.ua, www.facebook.com/billiard.lviv).

  Український більярдний сайт «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua, https://www.facebook.com/billiardnews.com.ua/)

  Український більярдний сайт «Дуплет» (http://www.duplet.news)

  Дане положення є запрошенням на турнір.

  Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

   

  # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
  1 1988 1 Ивано-Франковск 3633-5429.0
  2 1970 Львов 3755-7218.0
  3 1987 КМС Одесса 359-1641.0
  4 1985 Львов 85-62.0
  5 1983 Ковель 3833-5429.0
  6 2003 КМС Одесса 3955-7218.0
  7 1985 Житомир 2355-7218.0
  8 1982 Хмельницкий 4055-7218.0
  9 2005 Киев 179-1641.0
  10 1985 Львов 4155-7218.0
  11 1979 Ивано-Франковск 1117-3237.0
  12 2005 КМС Ивано-Франковск 53-46.0
  13 1989 КМС Львів 6212.0
  14 1988 Киев 3133-5429.0
  15 1984 Луцк 4233-5429.0
  16 1986 Львів 4333-5429.0
  17 2000 Одесса 89-1641.0
  18 1998 Одесса 4455-7218.0
  19 2004 МС Кропивницкий 165-843.0
  20 1995 Луцк 4533-5429.0
  21 1972 Трускавец 4717-3237.0
  22 1977 Вараш 4673-909.0
  23 1998 Ивано-Франковск 4855-7218.0
  24 1989 Ужгород 2873-909.0
  25 1985 Львов 4955-7218.0
  26 1986 Львов 5033-5429.0
  27 1983 Львов 2933-5429.0
  28 2000 КМС Одесса 149-1641.0
  29 1999 КМС Житомир 65-843.0
  30 1960 Чортков 3333-5429.0
  31 1949 Червоноград 5133-5429.0
  32 1975 Черновцы 5273-909.0
  33 1994 Черновцы 2217-3237.0
  34 1998 МС Одесса 417-3237.0
  35 1992 Львов 5373-909.0
  36 1961 Ивано-Франковск 5433-5429.0
  37 1998 Ивано-Франковск 5655-7218.0
  38 1969 Винница 1833-5429.0
  39 1981 Трускавец 5755-7218.0
  40 1997 МС Киев 13-447.0
  41 1980 Львов 5855-7218.0
  42 1981 Владимир-Волынский 5933-5429.0
  43 1978 Ужгород 6233-5429.0
  44 1976 Черновцы 6073-909.0
  45 1995 МСМК Киев 1120.0
  46 1986 КМС Львов 209-1641.0
  47 1987 Вараш 6173-909.0
  48 1987 Львов 6333-5429.0
  49 1970 Львов 8673-909.0
  50 2002 КМС Львов 135-843.0
  51 1988 МС Киев 109-1641.0
  52 1980 Владимир-Волынский 6417-3237.0
  53 1984 КМС Львов 3033-5429.0
  54 2001 КМС Тернопіль 47-81.0
  55 1984 Львов 1933-5429.0
  56 2005 Черновцы 6573-909.0
  57 1958 Кропивницкий 3217-3237.0
  58 1999 КМС Днепр 99-1641.0
  59 1970 Борислав 5573-909.0
  60 1966 Ужгород 6673-909.0
  61 1974 Львов 6755-7218.0
  62 1987 МС Киев 25-843.0
  63 1984 Львов 6833-5429.0
  64 1992 КМС Харьков 717-3237.0
  65 1980 МСМК Киев 25-62.0
  66 1986 МС Киев 12161.0
  67 1996 Львов 6933-5429.0
  68 1956 Львов 2755-7218.0
  69 1985 КМС Ужгород 2417-3237.0
  70 1983 Львов 7073-909.0
  71 2002 Мукачево 2655-7218.0
  72 1995 КМС Львов 3417-3237.0
  73 1986 Львов 1517-3237.0
  74 1987 Жовква 7155-7218.0
  75 1988 Ровно 7273-909.0
  76 2005 КМС Черновцы 77-81.0
  77 1979 Черновцы 7317-3237.0
  78 1964 Новояворовск 7473-909.0
  79 1998 МС Житомир 3253.0
  80 1976 Дрогобыч 7517-3237.0
  81 1974 Львов 7673-909.0
  82 1963 Яворов 7773-909.0
  83 1969 Львов 7873-909.0
  84 1986 Ивано-Франковск 7955-7218.0
  85 1993 МС Луцк 213-447.0
  86 1983 Ковель 8033-5429.0
  87 1983 Ужгород 2517-3237.0
  88 1992 Львів 8155-7218.0
  89 1984 Ивано-Франковск 8233-5429.0
  90 1978 Вараш 8373-909.0
  91 1980 Львов 8433-5429.0
  92 1988 Ковель 8517-3237.0
  93 1987 Ужгород 8773-909.0
  94 2002 КМС Житомир 33-46.0
  95 1987 Николаев 8817-3237.0
  96 1990 Львів 8917-3237.0
  97 1998 КМС Харьков 59-1641.0
  98 1978 Ивано-Франковск 9055-7218.0
  noplayer Asasbplayer B

  Final

  Semifinal

  Quaterfinal

  1/8 finals

  1/16 finals

  First round

  Group A

  Group B

  Group C

  Group D

  Group E

  Group F

  Group G

  Group H

  Group I

  Group J

  Group K

  Group L

  Group M

  Group N

  Group O

  Group P

  Group Q

  Group R

  grR  R1 3 1
  grR  R2 3 1
  grR  R3 1 3
  grR  R4 3 0
  grR  R5 3 0
  grR  R6 3 1
  grR  R7 3 0
  grR  R8 1 3
  grR  R9 0 3
  grR  R10 2 3
  grQ  Q1 3 1
  grQ  Q2 3 1
  grQ  Q3 3 1
  grQ  Q4 3 0
  grQ  Q5 3 1
  grQ  Q6 0 3
  grQ  Q7 2 3
  grQ  Q8 0 3
  grQ  Q9 0 3
  grQ  Q10 3 2
  grP  P1 2 3
  grP  P2 3 0
  grP  P3 3 0
  grP  P4 3 0
  grP  P5 3 1
  grP  P6 0 3
  grP  P7 3 1
  grP  P8 2 3
  grP  P9 3 2
  grP  P10 3 0
  grO  O1 1 3
  grO  O2 0 3
  grO  O3 1 3
  grO  O4 2 3
  grO  O5 3 0
  grO  O6 3 0
  grO  O7 3 2
  grO  O8 1 3
  grO  O9 0 3
  grO  O10 1 3
  grN  N1 3 0
  grN  N2 0 3
  grN  N3 3 0
  grN  N4 1 3
  grN  N5 3 0
  grN  N6 3 0
  grN  N7 3 0
  grN  N8 3 2
  grN  N9 0 3
  grN  N10 3 2
  grM  M1 3 0
  grM  M2 3 2
  grM  M3 3 0
  grM  M4 3 1
  grM  M5 3 0
  grM  M6 1 3
  grM  M7 3 1
  grM  M8 2 3
  grM  M9 0 3
  grM  M10 2 3
  grL  L1 3 0
  grL  L2 2 3
  grL  L3 3 0
  grL  L4 3 1
  grL  L5 3 0
  grL  L6 0 3
  grL  L7 3 1
  grL  L8 1 3
  grL  L9 0 3
  grL  L10 1 3
  grK  K1 2 3
  grK  K2 2 3
  grK  K3 3 0
  grK  K4 1 3
  grK  K5 2 3
  grK  K6 3 0
  grK  K7 3 1
  grK  K8 3 1
  grK  K9 0 3
  grK  K10 3 1
  grJ  J1 3 0
  grJ  J2 3 0
  grJ  J3 3 0
  grJ  J4 2 3
  grJ  J5 3 1
  grJ  J6 0 3
  grJ  J7 3 1
  grJ  J8 1 3
  grJ  J9 2 3
  grJ  J10 3 0
  grI  I1 3 1
  grI  I2 1 3
  grI  I3 2 3
  grI  I4 3 2
  grI  I5 3 0
  grI  I6 3 0
  grI  I7 3 0
  grI  I8 3 2
  grI  I9 3 0
  grI  I10 3 2
  grH  H1 3 1
  grH  H2 3 0
  grH  H3 3 1
  grH  H4 3 0
  grH  H5 3 0
  grH  H6 1 3
  grH  H7 3 0
  grH  H8 0 3
  grH  H9 2 3
  grH  H10 0 3
  grG  G1 3 0
  grG  G2 3 1
  grG  G3 3 0
  grG  G4 3 1
  grG  G5 3 0
  grG  G6 3 1
  grG  G7 3 1
  grG  G8 3 1
  grG  G9 2 3
  grG  G10 0 3
  grF  F1 3 0
  grF  F2 2 3
  grF  F3 3 0
  grF  F4 3 1
  grF  F5 3 0
  grF  F6 3 1
  grF  F7 3 0
  grF  F8 1 3
  grF  F9 0 3
  grF  F10 1 3
  grE  E1 3 1
  grE  E2 0 3
  grE  E3 3 0
  grE  E4 3 0
  grE  E5 3 1
  grE  E6 3 2
  grE  E7 3 1
  grE  E8 3 1
  grE  E9 0 3
  grE  E10 3 2
  grD  D1 3 0
  grD  D2 0 3
  grD  D3 3 2
  grD  D4 3 0
  grD  D5 3 0
  grD  D6 3 0
  grD  D7 3 2
  grD  D8 0 3
  grD  D9 0 3
  grD  D10 3 1
  grC  C1 3 2
  grC  C2 3 0
  grC  C3 3 0
  grC  C4 3 1
  grC  C5 3 0
  grC  C6 1 3
  grC  C7 3 0
  grC  C8 0 3
  grC  C9 3 1
  grC  C10 0 3
  grB  B1 1 3
  grB  B1 3 0
  grB  B2 2 3
  grB  B2 0 3
  grB  B3 3 1
  grB  B3 3 2
  grB  B4 3 0
  grB  B4 3 0
  grB  B5 3 1
  grB  B5 3 0
  grB  B6 3 1
  grB  B6 3 0
  grB  B7 3 0
  grB  B8 3 0
  grB  B9 0 3
  grB  B10 0 3
  grA  A1 3 0
  grA  A1 3 0
  grA  A2 2 3
  grA  A2 3 0
  grA  A3 3 0
  grA  A3 0 3
  grA  A4 3 0
  grA  A4 0 3
  grA  A5 3 0
  grA  A5 3 0
  grA  A6 3 0
  grA  A6 1 3
  grA  A7 3 2
  grA  A8 1 3
  grA  A9 0 3
  grA  A10 2 3
  SF  1 1 4
  R1  2 4 2
  SF  2 4 2
  3 3 4
  R1  3 4 2
  R1  4 0 4
  R1  6 4 0
  R1  7 2 4
  R1  10 4 1
  R1  11 4 0
  R1  12 0 4
  R1  13 1 4
  R1  14 4 2
  R1  15 2 4
  R1  18 0 4
  R1  19 3 4
  R1  20 1 4
  R1  21 4 1
  R1  22 4 3
  R1  23 3 4
  R1  26 2 4
  R1  27 4 0
  R1  29 4 2
  R1  30 4 2
  R1  31 4 2
  16F  33 4 1
  16F  34 1 4
  16F  35 4 0
  16F  36 1 4
  16F  37 3 4
  16F  38 4 3
  16F  39 2 4
  16F  40 3 4
  16F  41 4 3
  16F  42 0 4
  16F  43 4 3
  16F  44 0 4
  16F  45 4 0
  16F  46 3 4
  16F  47 4 0
  16F  48 0 4
  8F  49 2 5
  8F  50 2 5
  8F  51 5 1
  8F  52 0 5
  8F  53 5 1
  8F  54 3 5
  8F  55 1 5
  8F  56 2 5
  QF  57 4 5
  QF  58 5 3
  QF  59 4 5
  QF  60 5 2
  SF  61 5 0
  SF  62 5 4
  63 5 7
  Place Player г.р.зв.City Points
  1 1995 МСМК Киев 20.0
  1 1986 МС Киев 61.0
  2 1989 КМС Львів 12.0
  2 1998 МС Житомир 53.0
  3-4 2005 КМС Ивано-Франковск 6.0
  3-4 1997 МС Киев 47.0
  3-4 1993 МС Луцк 47.0
  3-4 2002 КМС Житомир 6.0
  5-6 1985 Львов 2.0
  5-6 1980 МСМК Киев 2.0
  5-8 2004 МС Кропивницкий 43.0
  5-8 1999 КМС Житомир 43.0
  5-8 2002 КМС Львов 43.0
  5-8 1987 МС Киев 43.0
  7-8 2001 КМС Тернопіль 1.0
  7-8 2005 КМС Черновцы 1.0
  9-16 1987 КМС Одесса 41.0
  9-16 2005 Киев 41.0
  9-16 2000 Одесса 41.0
  9-16 2000 КМС Одесса 41.0
  9-16 1986 КМС Львов 41.0
  9-16 1988 МС Киев 41.0
  9-16 1999 КМС Днепр 41.0
  9-16 1998 КМС Харьков 41.0
  17-32 1979 Ивано-Франковск 37.0
  17-32 1972 Трускавец 37.0
  17-32 1994 Черновцы 37.0
  17-32 1998 МС Одесса 37.0
  17-32 1980 Владимир-Волынский 37.0
  17-32 1958 Кропивницкий 37.0
  17-32 1992 КМС Харьков 37.0
  17-32 1985 КМС Ужгород 37.0
  17-32 1995 КМС Львов 37.0
  17-32 1986 Львов 37.0
  17-32 1979 Черновцы 37.0
  17-32 1976 Дрогобыч 37.0
  17-32 1983 Ужгород 37.0
  17-32 1988 Ковель 37.0
  17-32 1987 Николаев 37.0
  17-32 1990 Львів 37.0
  33-54 1988 1 Ивано-Франковск 29.0
  33-54 1983 Ковель 29.0
  33-54 1988 Киев 29.0
  33-54 1984 Луцк 29.0
  33-54 1986 Львів 29.0
  33-54 1995 Луцк 29.0
  33-54 1986 Львов 29.0
  33-54 1983 Львов 29.0
  33-54 1960 Чортков 29.0
  33-54 1949 Червоноград 29.0
  33-54 1961 Ивано-Франковск 29.0
  33-54 1969 Винница 29.0
  33-54 1981 Владимир-Волынский 29.0
  33-54 1978 Ужгород 29.0
  33-54 1987 Львов 29.0
  33-54 1984 КМС Львов 29.0
  33-54 1984 Львов 29.0
  33-54 1984 Львов 29.0
  33-54 1996 Львов 29.0
  33-54 1983 Ковель 29.0
  33-54 1984 Ивано-Франковск 29.0
  33-54 1980 Львов 29.0
  55-72 1970 Львов 18.0
  55-72 2003 КМС Одесса 18.0
  55-72 1985 Житомир 18.0
  55-72 1982 Хмельницкий 18.0
  55-72 1985 Львов 18.0
  55-72 1998 Одесса 18.0
  55-72 1998 Ивано-Франковск 18.0
  55-72 1985 Львов 18.0
  55-72 1998 Ивано-Франковск 18.0
  55-72 1981 Трускавец 18.0
  55-72 1980 Львов 18.0
  55-72 1974 Львов 18.0
  55-72 1956 Львов 18.0
  55-72 2002 Мукачево 18.0
  55-72 1987 Жовква 18.0
  55-72 1986 Ивано-Франковск 18.0
  55-72 1992 Львів 18.0
  55-72 1978 Ивано-Франковск 18.0
  73-90 1977 Вараш 9.0
  73-90 1989 Ужгород 9.0
  73-90 1975 Черновцы 9.0
  73-90 1992 Львов 9.0
  73-90 1976 Черновцы 9.0
  73-90 1987 Вараш 9.0
  73-90 1970 Львов 9.0
  73-90 2005 Черновцы 9.0
  73-90 1970 Борислав 9.0
  73-90 1966 Ужгород 9.0
  73-90 1983 Львов 9.0
  73-90 1988 Ровно 9.0
  73-90 1964 Новояворовск 9.0
  73-90 1974 Львов 9.0
  73-90 1963 Яворов 9.0
  73-90 1969 Львов 9.0
  73-90 1978 Вараш 9.0
  73-90 1987 Ужгород 9.0