Чемпіонат України "Вільна піраміда" чоловіки, жінки

  • Регламент
  • Участники
  • Ведомость
  • Итоги
  • Чемпіонат України 2018 «Вільна піраміда»
    серед чоловіків і жінок 
    27 вересня-01 жовтня 2018 р.                                                 місто Запоріжжя

     

    1. Цілі і завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

     

    2. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

     

    3. Учасники змагань

    У Чемпіонаті України можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, до участі в змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

    До участі в Чемпіонаті України допускаються в установленому порядку, тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

    В Заявку для участі в Чемпіонаті України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Чемпіонаті допущені не будуть.

    Спортсмени з тих областей України, в яких:

    - Відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

    - Припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

    - У зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

    подають Заявки на участь в Чемпіонаті особисто.

    В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

    Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

    - порушив дане положення (положення про змагання)

    - допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

    - за неспортивну поведінку.

    - відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

    - вживав алкогольні напої.

    - за куріння протягом матчу.

    Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

     

     4. Фінансування

    Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

     

    5. Формат проведення змагань

    Чемпіонат, як серед чоловіків, так і серед жінок проводиться в 2 етапи:

    1. Кваліфікація (сітка “double elimination” до 2-х поразок)

    Зустрічі проходять з 9 партій до 5 перемог чоловіки

    Зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог жінки

    Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
    Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

    2. Основний етап

    В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
    Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).

    Основний етап (олімпійка) чоловіки

    1/8 фіналу - з 11-ти партій до 6-х перемог.

    1/4 фіналу - з 11-ти партій до 6-х перемог.

    1/2 фіналу - з 11-ти партій до 6-х перемог.

    Фінал - з 13-ти партій до 7-х перемог.

    Основний етап (олімпійка) жінки

    1/4 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    1/2 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    Фінал - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

    В основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 8 найкращих спортсменів, згідно рейтингу ФСБУ, а також 8 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

    Пари для матчів олімпійки визначаються наступним чином:

    - спортсмени, які пройшли кваліфікаційний відбір по сітці без жодної поразки, тягнуть жереб для участі в олімпійці з 5, 6, 7, 8 спортсменами рейтингу ФСБУ;

    - спортсмени, які пройшли кваліфікаційний відбір по «нижній» сітці, тягнуть жереб для участі в олімпійці з 1, 2, 3, 4 спортсменами рейтингу ФСБУ;

    Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу ФСБУ.

    Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по прізвищу в алфавітному порядку.

    Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

     

    Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

    У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

    Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

     

    6. Заявки

    Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на сайті ФСБУ, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

    Крім заповненої форми подаються такі документи:

    іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів.

     

    У разі відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

    У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

    - прізвище, ім'я спортсмена;

    - дата народження спортсмена;

    - область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

    - спортивне звання спортсмена;

    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

    - ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена).

     

    Реєстрація на змагання закінчується 27 вересня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

     

    Примітка: в тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але з особистих, або будь-яких інших причин не може взяти участь в змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або по тел.: (050) 715- 50- 48 до зазначеної дати закінчення реєстрації на сайті.

     

    7. Форма одягу

    Для чоловіків: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов'язкова.

    Для жінок: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

    Головний суддя має право не допустити до участі в Чемпіонаті спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

     

    8. Благодійні внески

    Сума благодійних внесків становить:

    для чоловіків - 500 грн.

    для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 60 років) - 400 грн.

     

    9. Програма змагань

    27 вересня 2018

    День приїзду учасників чоловіків, збори представників, суддів.

    18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

    28 вересня 2018

    День приїзду учасниць жінок.

    10:00 - 20:00 - кваліфікація чоловіки

    29 вересня 2018

    10:00 - 10:30 - церемонія відкриття змагань

    10:30 - 20:00 - кваліфікація чоловіки, жінки

    30 вересня 2018

    10:30 - 20:00 - основний етап змагань

    01 жовтня 2018

    10:00 - 12:00 - півфінали

    12:00 - 15:00 - фінали

    15:00 - церемонія нагородження

    Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Чемпіонату.

     

    10. Нагородження та призовий фонд

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

    Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10.000 гривень (чоловіки), + 5.000 гривень (жінки) та розподіляється наступним чином:

     

    чоловіки

    1 – 25%

    2 – 15%

    3-4 – по 10%

    5-8 – по 5%

    9-16 - по 2,5%

     

    жінки

    1 місце — 35%

    2 місце — 25 %

    3-4 місце — по 10 %

    5-8 місце — по 5%
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.
     На церемонії нагородження зобов'язані бути присутніми спортсмени, які посіли 1-4 місця.

    У разі відсутності на церемонії нагородження, спортсмен штрафується на суму призових грошей і зменшення рейтингових балів.

     

    11. Місце проведення змагань 

    Більярдний клуб «Армада»

    Місцезнаходження: м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, 24

    Телефон для довідок: +38(097)963-79-02 - Ігор Лєбєдєв Голова Відокремленого підрозділу ФСБУ в Запорізькій області 

     

    Дане положення є запрошенням на змагання.

    Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

     

    # Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
    1 1998 КМС Днепр 1225-320.0
    2 2005 Киев 1533-400.0
    3 2001 КМС Днепр 2517-240.0
    4 1991 Запорожье 4633-400.0
    5 1965 1 Запорожье 4541-560.0
    6 1992 МС Днепр 3625-320.0
    7 1996 КМС Харьков 1917-240.0
    8 2000 Одесса 89-160.0
    9 1998 КМС Киев 2233-400.0
    10 1992 Запорожье 4741-560.0
    11 2003 КМС Днепр 2717-240.0
    12 2004 КМС Кропивницкий 145-80.0
    13 1999 Днепр 2917-240.0
    14 2002 КМС Кропивницкий 1857-640.0
    15 2003 КМС Киев 55-60.0
    16 2000 КМС Одесса 1325-320.0
    17 1978 Запорожье 4833-400.0
    18 1981 Запорожье 4941-560.0
    19 2004 КМС Днепр 4017-240.0
    20 1983 Запорожье 5041-560.0
    21 1998 КМС Киев 610.0
    22 1999 КМС Житомир 59-160.0
    23 2006 2 Харьков 4241-560.0
    24 1998 МС Одесса 49-160.0
    25 2003 Днепр 7 7 0.0
    26 2004 Запорожье 5157-640.0
    27 1997 МС Киев 19-160.0
    28 2002 КМС Николаев 33-40.0
    29 1973 Запорожье 5225-320.0
    30 1995 МСМК Киев 120.0
    31 1981 Запорожье 5357-640.0
    32 1986 Запорожье 3110.0
    33 1975 Запорожье 5441-560.0
    34 1991 КМС Запорожье 2820.0
    35 1986 Запорожье 5557-640.0
    36 1988 МС Киев 1017-240.0
    37 1984 Львов 2033-400.0
    38 1983 МС Киев 389-160.0
    39 1976 Кропивницкий 2633-400.0
    40 1986 МС Днепр 2417-240.0
    41 1999 КМС Днепр 941-560.0
    42 1976 Запорожье 5633-400.0
    43 2002 КМС Полтава 173-40.0
    44 1987 Запорожье 5757-640.0
    45 1987 Запорожье 3241-560.0
    46 1973 Запорожье 5841-560.0
    47 1990 КМС Киев 4141-560.0
    48 1997 МС Хмельницкий 79-160.0
    49 1983 Мариуполь 3341-560.0
    50 1987 МС Киев 25-80.0
    51 1978 МС Киев 379-160.0
    52 1992 КМС Харьков 65-80.0
    53 1996 МСМК Днепр 45-60.0
    54 2002 КМС Харьков 1117-240.0
    55 1997 МСМК Днепр 163-40.0
    56 1989 Днепр 5957-640.0
    57 1983 Львов 3425-320.0
    58 1981 1 Мариуполь 4433-400.0
    59 1991 Запорожье 6041-560.0
    60 1988 Ровно 2141-560.0
    61 1990 КМС Одесса 3941-560.0
    62 2002 КМС Черновцы 305-80.0
    63 2002 1 Каменка 4325-320.0
    64 1973 Запорожье 6157-640.0
    65 1989 Запорожье 6241-560.0
    66 1948 МС Миргород 3541-560.0
    67 1992 Запорожье 6325-320.0
    68 1985 Харьков 6457-640.0
    69 2002 КМС Житомир 23-40.0
    70 1987 Николаев 2325-320.0
    71 1998 КМС Харьков 39-160.0
    noplayer Asasbplayer B

    Финал

    Полуфинал

    1/4 финала

    1/8 финала

    Олимпийка

    Низ

    Верхняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 1

    Верхняя сетка, тур 1

    Первый тур

    R1  2 2 5
    R1  2 0 4
    R1  3 5 4
    R1  3 4 3
    R1  4 2 5
    R1  4 1 4
    R1  5 5 0
    WB1  5 4 2
    R1  6 5 1
    WB1  6 4 1
    R1  7 4 5
    LB1  8 4 1
    LB2  9 0 4
    R1  10 0 5
    LB2  10 4 1
    R1  11 5 4
    SF  11 5 0
    R1  12 1 5
    SF  12 2 5
    R1  13 5 4
    13 1 5
    R1  14 1 5
    R1  15 5 3
    R1  18 4 5
    R1  19 5 2
    R1  20 0 5
    R1  21 5 0
    R1  22 0 5
    R1  23 1 5
    R1  26 3 5
    R1  27 5 2
    R1  28 5 1
    R1  29 5 3
    R1  30 1 5
    R1  31 4 5
    WB1  33 3 5
    WB1  34 1 5
    WB1  35 5 4
    WB1  36 0 5
    WB1  37 5 1
    WB1  38 5 3
    WB1  39 1 5
    WB1  40 5 3
    WB1  41 5 2
    WB1  42 5 3
    WB1  43 5 1
    WB1  44 2 5
    WB1  45 1 5
    WB1  46 5 2
    WB1  47 5 0
    WB1  48 0 5
    LB1  50 5 4
    LB1  51 1 5
    LB1  54 5 0
    LB1  55 5 3
    LB1  58 5 1
    LB1  59 5 1
    LB1  62 5 4
    LB1  63 5 0
    LB2  65 4 5
    LB2  66 5 2
    LB2  67 2 5
    LB2  68 2 5
    LB2  69 1 5
    LB2  70 5 1
    LB2  71 2 5
    LB2  72 5 4
    LB2  73 5 4
    LB2  74 3 5
    LB2  75 3 5
    LB2  76 0 5
    LB2  77 1 5
    LB2  78 3 5
    LB2  79 3 5
    LB2  80 1 5
    WB2  81 0 5
    WB2  82 3 5
    WB2  83 4 5
    WB2  84 5 3
    WB2  85 2 5
    WB2  86 5 3
    WB2  87 0 5
    WB2  88 2 5
    LB  89 5 0
    LB  90 3 5
    LB  91 1 5
    LB  92 5 2
    LB  93 5 3
    LB  94 5 1
    LB  95 2 5
    LB  96 3 5
    LB  97 3 5
    LB  98 4 5
    LB  99 1 5
    LB  100 5 1
    LB  101 2 5
    LB  102 2 5
    LB  103 5 2
    LB  104 5 2
    SE  105 5 6
    SE  106 6 1
    SE  107 2 6
    SE  108 6 4
    SE  109 5 6
    SE  110 4 6
    SE  111 6 2
    SE  112 5 6
    8F  113 5 6
    8F  114 5 6
    8F  115 2 6
    8F  116 3 6
    8F  117 5 6
    8F  118 6 4
    8F  119 1 6
    8F  120 6 2
    QF  121 2 6
    QF  122 1 6
    QF  123 6 2
    QF  124 6 3
    SF  125 1 6
    SF  126 3 6
    127 5 7
    Место Игрок г.р.зв.Город Очки
    1 1998 КМС Киев  
    1 1986 Запорожье  
    2 1995 МСМК Киев  
    2 1991 КМС Запорожье  
    3-4 2002 КМС Николаев  
    3-4 2002 КМС Полтава  
    3-4 1997 МСМК Днепр  
    3-4 2002 КМС Житомир  
    5-6 2003 КМС Киев  
    5-6 1996 МСМК Днепр  
    5-8 2004 КМС Кропивницкий  
    5-8 1987 МС Киев  
    5-8 1992 КМС Харьков  
    5-8 2002 КМС Черновцы  
     7  2003 Днепр  
    9-16 2000 Одесса  
    9-16 1999 КМС Житомир  
    9-16 1998 МС Одесса  
    9-16 1997 МС Киев  
    9-16 1983 МС Киев  
    9-16 1997 МС Хмельницкий  
    9-16 1978 МС Киев  
    9-16 1998 КМС Харьков  
    17-24 2001 КМС Днепр  
    17-24 1996 КМС Харьков  
    17-24 2003 КМС Днепр  
    17-24 1999 Днепр  
    17-24 2004 КМС Днепр  
    17-24 1988 МС Киев  
    17-24 1986 МС Днепр  
    17-24 2002 КМС Харьков  
    25-32 1998 КМС Днепр  
    25-32 1992 МС Днепр  
    25-32 2000 КМС Одесса  
    25-32 1973 Запорожье  
    25-32 1983 Львов  
    25-32 2002 1 Каменка  
    25-32 1992 Запорожье  
    25-32 1987 Николаев  
    33-40 2005 Киев  
    33-40 1991 Запорожье  
    33-40 1998 КМС Киев  
    33-40 1978 Запорожье  
    33-40 1984 Львов  
    33-40 1976 Кропивницкий  
    33-40 1976 Запорожье  
    33-40 1981 1 Мариуполь  
    41-56 1965 1 Запорожье  
    41-56 1992 Запорожье  
    41-56 1981 Запорожье  
    41-56 1983 Запорожье  
    41-56 2006 2 Харьков  
    41-56 1975 Запорожье  
    41-56 1999 КМС Днепр  
    41-56 1987 Запорожье  
    41-56 1973 Запорожье  
    41-56 1990 КМС Киев  
    41-56 1983 Мариуполь  
    41-56 1991 Запорожье  
    41-56 1988 Ровно  
    41-56 1990 КМС Одесса  
    41-56 1989 Запорожье  
    41-56 1948 МС Миргород  
    57-64 2002 КМС Кропивницкий  
    57-64 2004 Запорожье  
    57-64 1981 Запорожье  
    57-64 1986 Запорожье  
    57-64 1987 Запорожье  
    57-64 1989 Днепр  
    57-64 1973 Запорожье  
    57-64 1985 Харьков