Чемпіонат України 2018 "Динамічна піраміда" чоловіки

  • Регламент
  • Участники
  • Группы
  • Сетка
  • Ведомость
  • Итоги
  • Чемпіонат України 2018 «Динамічна піраміда»
    серед чоловіків і жінок 
    20-25 червня 2018                                                 місто Ужгород 

     

    1. Цілі і завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

     

    1. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

    Головний суддя змагань - Ковтун Ігор.

     

    1. Учасники змагань

    У Чемпіонаті України можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, до участі в змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

     

    До участі в Чемпіонаті України допускаються в установленому порядку, тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

     

    В Заявку для участі в Чемпіонаті України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Чемпіонаті допущені не будуть.

     

    Спортсмени з тих областей України, в яких:

    - Відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

    - Припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

    - У зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

     

    подають Заявки на участь в Чемпіонаті особисто.

     

    В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

    Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

    - порушив дане положення (положення про змагання)

    - допустив на адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

    - за неспортивну поведінку.

    - відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

    - вживав алкогольні напої.

    - за куріння протягом матчу.

     

    Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

     

    1. Фінансування

    Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

     

    1. Формат проведення змагань

    Чемпіонат, як серед чоловіків, так і серед жінок проводиться в 2 етапи:

    1. Кваліфікація (груповий етап)

    Зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог чоловіки

    Зустрічі проходять з 5 партій до 3 перемог жінки

    Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
    Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

    Технічна перемога
    матчі до 3-х перемог - 3-0 з рахунком 3-0, 3-0
    матчі до 4-х перемог - 4-0 з рахунком 4-0, 4-0, 4-0
    і т.д.

     

    1. Основний етап (олімпійка) чоловіки

    1/8 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    1/4 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    1/2 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    Фінал - з 11-ти партій до 6-х перемог.

     

    Основний етап (олімпійка) жінки

    1/4 фіналу - з 7-ти партій до 4-х перемог.

    1/2 фіналу - з 7-ти партій до 4-х перемог.

    Фінал - з 9-ти партій до 5-х перемог.

     

    Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

     

    В основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 8 найкращих спортсменів, згідно рейтингу ФСБУ, а також 8 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

    Пари для матчів олімпійки визначаються наступним чином:

    - спортсмени, які пройшли кваліфікаційний відбір по сітці без жодної поразки, тягнуть жереб для участі в олімпійці з 5, 6, 7, 8 спортсменами рейтингу ФСБУ;

    - спортсмени, які пройшли кваліфікаційний відбір по «нижній» сітці, тягнуть жереб для участі в олімпійці з 1, 2, 3, 4 спортсменами рейтингу ФСБУ;

     

    У разі, якщо на участь в Чемпіонаті буде заявлено менше 18-ти учасників, то в основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 4 найкращих спортсмена, згідно рейтингу ФСБУ.

     

    Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу ФСБУ.

    Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по прізвищу в алфавітному порядку.

     

    Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

     

    Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

     

    У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

     

    Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

     

    1. Заявки

    Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на сайті ФСБУ, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

    Крім заповненої форми подаються такі документи:

    іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів.

     

    У разі відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

    У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

    - прізвище, ім'я спортсмена;

    - дата народження спортсмена;

    - область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

    - спортивне звання спортсмена;

    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

    - ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена).

     

    Реєстрація на змагання закінчується 20 червня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

     

    Примітка: в тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але з особистих, або будь-яких інших причин не може взяти участь в змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або по тел.: (050) 715- 50- 48 до зазначеної дати закінчення реєстрації на сайті.

     

    1. Форма одягу

    Для чоловіків: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов'язкова.

    Для жінок: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

    Головний суддя має право не допустити до участі в Чемпіонаті спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

    1. Благодійні внески

    Сума благодійних внесків становить:

    для чоловіків - 500 грн.

    для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 60 років) - 400 грн.

     

    Внесок направляється на карту Приват Банку (№ 4149 6293 0035 2655), одночасно з онлайн реєстрацією спортсмена на сайті ФСБУ. На електронну пошту Головного судді змагань (k12006@ukr.net) відправляється фото чека про оплату внеску.

     

    Спортсмен не буде допущений до участі в змаганнях без 100% оплати внеску.

    Сплатити внесок потрібно до закінчення реєстрації на змагання (за два дні до безпосереднього початку змагань).

     

    У тому випадку, якщо спортсмен сплатив внесок, але відкликав свою заявку на участь в Чемпіонаті до закінчення реєстрації онлайн, 96% суми внеску повертається на карту спортсмена.

     

    Якщо спортсмен прийняв рішення відмовитися від участі в Чемпіонаті після закінчення реєстрації онлайн - внесок не повертається.

     

    У тому випадку якщо Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу, то на нього покладається відповідальність за сплату внесків за всіх зареєстрованих їм спортсменів.

     

    1. Програма змагань

    20 червня 2018

    День приїзду учасників чоловіків, збори представників, суддів.

    18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

    21 червня 2018

    День приїзду учасниць жінок.

    10:00 - 20:00 - кваліфікація чоловіки

    22 червня 2018

    10:00 - 20:00 - кваліфікація чоловіки, жінки

    23 червня 2018

    10:00 - 10:30 - церемонія відкриття змагань

    10:30 - 20:00 - кваліфікація чоловіки, жінки

    24 червня 2018

    10:30 - 20:00 - основний етап змагань

    25 червня 2018

    10:00 - 12:00 - півфінали

    12:00 - 15:00 - фінали

    15:00 - церемонія нагородження

     

    Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Чемпіонату.

     

    1. Нагородження та призовий фонд

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

    Призовий фонд Чемпіонату формується:

    Чоловіки

    12 000 грн. + 70% благодійних внесків учасників змагань.

    1 місце - 32%

    2 місце - 20%

    3-4 місце - по 12%

    5-8 місце - по 6%

     

    Жінки

    8 000 грн. + 70% благодійних внесків учасників змагань.

    Розподіл призового фонду

    1 місце - 40%

    2 місце - 25%

    3-4 місце - по 17,5%

     

    На церемонії нагородження зобов'язані бути присутніми спортсмени, які посіли 1-4 місця.

    У разі відсутності на церемонії нагородження, спортсмен штрафується на суму призових грошей і зменшення рейтингових балів.

     

    1. Місце проведення змагань 

    Більярдний клуб «Buffalo Ungvar»

    Місцезнаходження: м.Ужгород, вул. Тельмана, 2-г

    Контакти: +380505067341

     

    1. Розміщення
    1. Готель «Ранчо 555»

    м. Ужгород, вул. Лисенка, 55

    тел. +38(050)712-00-59 – Юлія

     

    1. Готель «Унгварський»

    м. Ужгород, вул. Електрозаводська, 29

    тел. +38(0312)63-15-15; +38(066)346-00-55

     

    1. Готель «Ужгород»

    м. Ужгород, площа Богдана Хмельницького, 2

    тел. +38(0312)61-90-50; +38(050)377-60-64

     

     

    Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

    # Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
    1 1998 КМС Днепр 35-816.0
    2 1987 Запорожье 139-1614.0
    3 1988 Ужгород 1417-2610.0
    4 1971 Ужгород 1527-325.0
    5 2005 Киев 1217-2610.0
    6 1993 Мукачево 1627-325.0
    7 1988 Ужгород 1733-362.0
    8 1990 Ужгород 1817-2610.0
    9 1989 КМС Хмельницкий 105-816.0
    10 1983 Львов 1917-2610.0
    11 1999 КМС Житомир  3-420.0
    12 1987 Ужгород 2033-362.0
    13 1998 МС Одесса 7134.0
    14 1997 КМС Львів 1117-2610.0
    15 1997 МС Киев 1226.0
    16 1978 Ужгород 2127-325.0
    17 1985 Ужгород 229-1614.0
    18 1979 Ужгород 2327-325.0
    19 1984 КМС Львов 2417-2610.0
    20 1992 Ужгород 2517-2610.0
    21 1966 Ужгород 260.0
    22 1997 МС Хмельницкий  5-816.0
    23 1987 МС Киев 99-1614.0
    24 1956 Львов 2717-2610.0
    25 2002 КМС Харьков  3-420.0
    26 1979 Ужгород 2827-325.0
    27 1985 1 Ужгород 299-1614.0
    28 2002 Мукачево 309-1614.0
    29 1998 МС Житомир  9-167.0
    30 1980 Ужгород 3127-325.0
    31 2002 КМС Кропивницкий 59-167.0
    32 1993 МС Луцк 325-816.0
    33 1983 Ужгород 339-1614.0
    34 1992 Мукачево 3433-362.0
    35 1977 Ужгород 3533-362.0
    36 1973 Ужгород 3627-325.0

    Группа A

    932332120+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
    ×4 : 24 : 14 : 24 : 04041651192.001
    32 2 : 4×4 : 24 : 14 : 1312148671.002
    33 1 : 42 : 4×4 : 14 : 22201111050.003
    21 2 : 41 : 41 : 4×4 : 213-2814-628.674
    20 0 : 41 : 42 : 42 : 4×04-4516-117.675

    Группа B

    2219103134+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
    22 ×1 : 44 : 34 : 14 : 0312138570.331
    19 4 : 1×4 : 01 : 42 : 4220119251.672
    10 3 : 40 : 4×4 : 04 : 1220119251.673
    31 1 : 44 : 10 : 4×4 : 022099050.004
    34 0 : 44 : 21 : 40 : 4×13-2514-925.335

    Группа C

    1118302335+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
    11 ×4 : 24 : 14 : 04 : 04041631394.671
    18 2 : 4×1 : 44 : 04 : 1220119251.672
    30 1 : 44 : 1×4 : 21 : 42201011-149.003
    23 0 : 40 : 42 : 4×4 : 113-2613-727.004
    35 0 : 41 : 44 : 11 : 4×13-2613-727.005

    Группа D

    1229243617+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
    12 ×4 : 34 : 34 : 24 : 0404168888.671
    29 3 : 4×4 : 14 : 34 : 1312159670.672
    24 3 : 41 : 4×4 : 24 : 12201211150.673
    36 2 : 43 : 42 : 4×4 : 213-21114-331.334
    17 0 : 41 : 41 : 42 : 4×04-4416-126.675

    Группа E

    13252816+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
    13 ×4 : 34 : 34 : 2303128486.671
    25 3 : 4×4 : 24 : 2211118363.002
    28 3 : 42 : 4×4 : 012-198139.333
    16 2 : 42 : 40 : 4×03-3412-88.334

    Группа F

    14272615+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
    14 ×4 : 14 : 14 : 03031221095.001
    27 1 : 4×4 : 34 : 021197262.672
    26 1 : 43 : 4×4 : 012-188038.673
    15 0 : 40 : 40 : 4×03-3012-120.004
    10#1
    #2
    1
    5
    #3
    3
    5
    8#4
    50#5
    #6
    5
    3
    #7
    5
    3
    04#8
    30#9
    #10
    3
    5
    #11
    5
    0
    06#12
    7#13
    #14
    5
    1
    #15
    5
    2
    02#16
    #17
    6
    2
    Место 9
    #18
    2
    6
    Место 9
    #19
    4
    6
    Место 9
    #20
    0
    6
    Место 9
    #21
    6
    1
    Место 9
    #22
    3
    6
    Место 9
    #23
    6
    4
    Место 9
    #24
    6
    4
    Место 9
    #25
    6
    0
    Место 5
    #26
    3
    6
    Место 5
    #27
    5
    6
    Место 5
    #28
    6
    1
    Место 5
    #29
    6
    2
    Полуфинал
    #30
    1
    6
    Полуфинал
    #31
    5
    7
    Финал
    noplayer Asasbplayer B

    Финал

    Полуфинал

    1/4 финала

    1/8 финала

    Первый тур

    Группа A

    Группа B

    Группа C

    Группа D

    Группа E

    Группа F

    grF  F1 4 0
    grF  F2 4 3
    grF  F3 4 1
    grF  F4 0 4
    grF  F5 4 1
    grF  F6 4 0
    grE  E1 4 2
    grE  E2 2 4
    grE  E3 4 3
    grE  E4 0 4
    grE  E5 4 3
    grE  E6 4 2
    grD  D1 4 0
    grD  D2 3 4
    grD  D3 4 3
    grD  D4 1 4
    grD  D5 4 3
    grD  D6 4 2
    grD  D7 4 2
    grD  D8 4 1
    grD  D9 4 2
    grD  D10 4 1
    grC  C1 4 2
    grC  C2 4 1
    grC  C3 4 0
    grC  C4 1 4
    grC  C5 4 1
    grC  C6 4 1
    grC  C7 4 0
    grC  C8 0 4
    grC  C9 1 4
    grC  C10 4 2
    grB  B1 0 4
    grB  B2 0 4
    grB  B3 3 4
    grB  B4 1 4
    grB  B5 4 0
    grB  B6 4 0
    grB  B7 4 1
    grB  B8 1 4
    grB  B9 4 2
    grB  B10 1 4
    grA  A1 4 0
    grA  A2 2 4
    grA  A3 4 2
    grA  A4 1 4
    grA  A5 4 2
    grA  A6 1 4
    grA  A7 4 1
    grA  A8 4 2
    grA  A9 4 2
    grA  A10 4 1
    R1  2 1 5
    R1  3 3 5
    R1  6 5 3
    R1  7 5 3
    R1  10 3 5
    R1  11 5 0
    R1  14 5 1
    R1  15 5 2
    8F  17 6 2
    8F  18 2 6
    8F  19 4 6
    8F  20 0 6
    8F  21 6 1
    8F  22 3 6
    8F  23 6 4
    8F  24 6 4
    QF  25 6 0
    QF  26 3 6
    QF  27 5 6
    QF  28 6 1
    SF  29 6 2
    SF  30 1 6
    31 5 7
    Место Игрок г.р.зв.Город Очки
    1 1998 МС Одесса 34.0
    2 1997 МС Киев 26.0
    3-4 1999 КМС Житомир 20.0
    3-4 2002 КМС Харьков 20.0
    5-8 1998 КМС Днепр 16.0
    5-8 1989 КМС Хмельницкий 16.0
    5-8 1997 МС Хмельницкий 16.0
    5-8 1993 МС Луцк 16.0
    9-16 1987 Запорожье 14.0
    9-16 1985 Ужгород 14.0
    9-16 1987 МС Киев 14.0
    9-16 1985 1 Ужгород 14.0
    9-16 2002 Мукачево 14.0
    9-16 1998 МС Житомир 7.0
    9-16 2002 КМС Кропивницкий 7.0
    9-16 1983 Ужгород 14.0
    17-26 1988 Ужгород 10.0
    17-26 2005 Киев 10.0
    17-26 1990 Ужгород 10.0
    17-26 1983 Львов 10.0
    17-26 1997 КМС Львів 10.0
    17-26 1984 КМС Львов 10.0
    17-26 1992 Ужгород 10.0
    17-26 1956 Львов 10.0
    27-32 1971 Ужгород 5.0
    27-32 1993 Мукачево 5.0
    27-32 1978 Ужгород 5.0
    27-32 1979 Ужгород 5.0
    27-32 1979 Ужгород 5.0
    27-32 1980 Ужгород 5.0
    27-32 1973 Ужгород 5.0
    33-36 1988 Ужгород 2.0
    33-36 1987 Ужгород 2.0
    33-36 1992 Мукачево 2.0
    33-36 1977 Ужгород 2.0
    1966 Ужгород