Спортсмены
+m
-m
+f
-f
2018
3
of 16
Лига"Кандидат v Доцент"
2-3июня2018
32108
5-6of 11
Чемпіонат Тернопільської області серед ветеранів більярдного спорту
26-27мая2018
32107
17-24of 59
Открытый Кубок Украины среди научно-педагогических работников вузов по бильярду "Свободная пирамида"
29-1марта2018
1237
13-16of 16
Кубок м.Тернополя та області зі снукеру
24-25февраля2018
 2 4
2017
5-8of 29
Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду „Триборство”-КУБОК ТАРНОВЕЦЬКОГО
14-17декабря2017
2144
3
of 35
Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду „Динамічна піраміда”
12-15октября2017
41148
7-8of 11
Чемпіонат м.Тернополя та області з піраміди
7-8октября2017
 226
7-8of 12
Кубок м.Тернополя та області з піраміди
16-17сентября2017
1248
13-14of 14
Чемпіонат м.Тернополя та області з піраміди
19-20августа2017
 216
9-12of 16
VІІ літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам‘яті М.М. Баки "Комбінована піраміда" Вікова група 2: 60 років та старші ( 1957 р.н. та старші)
22-25июня2017
1244
1
of 10
Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ"Комбінована піраміда"
24-28мая2017
4 124
5-6of 11
Весняний Кубок серед ветеранів
20-21мая2017
2279
3
of 12
Весняний Кубок м.Тернополя та області з піраміди
13-14мая2017
421211
7-8of 13
Чемпионат Украины Комбинированная пирамида среди ветеранов
4-7мая2017
1248
5-8of 35
Кубок ВНЗ України серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”
31-2марта2017
32108
9-12of 12
Весняний Кубок м.Тернополя та області з вільної піраміди
4-5марта2017
 2 6
9-12of 14
Зимовий Кубок м.Тернополя та області зі снукеру
24-26февраля2017
1235
2016
17-24of 33
Всеукраїнський відкритий турнір
24-25декабря2016
1238
5-6of 13
IX этап Кубка Украины 2016 по пирамиде среди ветеранов - благотворительный турнир памяти Михаила Погодина
25-27ноября2016
321111
13-16of 36
Чемпіонат ВНЗ України серед науково-педагогічних працівників (64)
17-20ноября2016
2265
9-12of 13
Фінальний Кубок м.Тернополя та області 2016 з вільної піраміди
12ноября2016
 226
Чемпіонат м.Тернополя і області 2016 з динамічної піраміди
22октября2016
 226
9-12of 14
Осінній Кубок м.Тернополя і області 2016 з пулу "9"
15октября2016
 2210
3
of 10
Осінній Кубок м.Тернополя і області з снукеру 2016
23-25сентября2016
3277
Чемпіонат м.Тернополя і області 2016 з піраміди
10сентября2016
 2 6
13-16of 16
Весняний Кубок м.Тернополя і області 2016 з динамічної піраміди
14мая2016
 226
25-29of 29
Кубок м.Тернополя і області 2016 з комбінованої піраміди
23апреля2016
 216
3
of 13
Чемпіонат м.Тернополя і області 2016 з піраміди ,ветерани
15марта2016
42106
7-8of 8
Зимовий Кубок м.Тернополя і області 2016 зі снукеру
12-14февраля2016
 2 4
9-12of 15
Зимовий Кубок м.Тернополя і області 2016
30января2016
1246
2015
9-16of 34
Відкритий турнір. Фінал Кубка України серед Сеньйорів та Ветеранів.
10-13декабря2015
2268
25-30of 30
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок Абриколь 2015
5-6декабря2015
 248
9-12of 12
Чемпіонат м.Тернополя і області 2015 Вільна піраміда
7-8ноября2015
 216
5-6of 11
Фінал Кубку м.Тернополя і області 2015 ПУЛ 9
24октября2015
121014
13-16of 18
Фінал Кубку м.Тернополя і області 2015 Вільна піраміда
10-11октября2015
 216
49-61of 61
Чемпіонат України «Динамічна піраміда» серед чоловіків (відбірковий до чемпіонату світу)
17-20сентября2015
 238
9-12of 13
Чемпіонат м.Тернополя і області 2015 Динамічна піраміда
12-13сентября2015
1246
5-8of 15
Открытый турнир «Malivan Open» среди ветеранов (1955 г.р. и старше)
23-26июля2015
2257
25-32of 35
Открытый турнир среди сеньоров и ветеранов памяти Вадима и Александра Самборских
22-24мая2015
1257
9-12of 13
ІІІ-ій етап Кубку м.Тернополя і області 2015р. Вільна піраміда
9-10мая2015
 247
9-12of 16
ІІ-ий етап Кубку м.Тернополя і області 2015р. Вільна піраміда
25-26апреля2015
1268
3
of 8
Кубок м.Тернополя і області 2015, ветерани
24марта2015
22107
7-8of 8
Кубок м.Тернополя і області 2015р. зі снукеру
27-1февраля2015
 214
9-12of 16
1-й етап Кубку м.Тернополя і області Вільна піраміда
21-22февраля2015
1258
17-24of 41
Открытый турнир среди сеньоров и ветеранов
6-8февраля2015
1235
2014
25-32of 34
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок Абриколь 2014
13-14декабря2014
 2 8
17-21of 22
Чемпіонат м.Тернополя і області 2014, вільна піраміда
4-5октября2014
1258
2
of 8
Чемпіонат м.Тернополя і області 2014 з більярдного спорту серед ветеранів
1октября2014
32139
7-8of 8
Кубок м.Тернополя і області 2014 зі снукеру
19-21сентября2014
 2 4
9-12of 15
ІІІ-ій етап Кубку м.Тернополя і області 2014 Вільна піраміда
30августа2014
1248
7-8of 14
II-ий етап Кубку м.Тернополя і області 2014р. Вільна піраміда
24-25мая2014
12910
9-12of 17
Відкритий всеукраїнський турнір з більярдного спорту Кубок БК Марципан 2014
3-4мая2014
1299
13-16of 21
Чемпіонат м.Тернополя і області 2014 Динамічна піраміда
12-13апреля2014
1267
17-22of 22
І-ий етап Кубку м.Тернополя і області 2014, Вільна піраміда
8-9февраля2014
 228
2013
33-48of 54
V Всеукраинские игры ветеранов спорта памяти М.М. Баки.
6-8декабря2013
 214
17-24of 37
Кубок Абриколь 2013
23-24ноября2013
12410
17-22of 22
Чемпіонат м.Тернополя та області 2013 Динамічна піраміда
28-29сентября2013
 216
17-19of 19
Чемпіонат м.Тернополя та області 2013 з вільної піраміди
13-14апреля2013
 218
3
of 9
Кубок м.Тернополя і області з піраміди 2013 ветерани
13-15марта2013
2235
9-12of 21
Відкритий турнір Кубок БК «Новий світ»
17-21февраля2013
2296
9-12of 28
Чемпіонат м.Тернополя і області Комбінована піраміда
2-3февраля2013
2277
2012
25-32of 44
Кубок Абриколь Тернополь – 2012
15-16декабря2012
 238
33-48of 55
Открытый всеукраинский турнир "Кубок памяти В. Готовцева" 60 и старше
1-2декабря2012
1255
9-12of 23
Чемпіонат м.Тернополя та області з Вiльноi пiрамiди
29-30сентября2012
221111
17-32of 52
Открытый Чемпионат Украины 2012 по комбинированной пирамиде, ветераны
10-13мая2012
2277
9-12of 22
Чемпіонат м. Тернополя та області
17-18марта2012
1246
17-24of 48
Открытый Кубок Украины 2012 «Комбинированная пирамида», ветераны
24-26февраля2012
2266
17-24of 27
Чемпіонат м.Тернополя і області з більярдного спорту "Комбінована піраміда"
4-5февраля2012
1248
2011
17-24of 32
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок АбрикольТернопіль-2011
24-25декабря2011
1279
17-24of 32
Всеукраинскоий турнир «Кубок памяти В. Готовцева»
3-4декабря2011
1234
17-32of 60
Чемпионат Европы среди ветеранов ( 60 лет и старше )
15-17апреля2011
1247
2010
5-8of 29
Всеураїнський турнір «Кубок В. Готовцева - 2010», ветерани
3-5декабря2010
2267
25-32of 41
Чемпионат Украины по Комбинированной пирамиде среди ветеранов
28-30марта2010
1236
2009
25-32of 50
Всеукраїнський турнір «Кубок В. Готовцева 2009», ветерани
12-13декабря2009
2245
33-48of 60
Чемпионат Европы 2009 среди ветеранов
8-10мая2009
1257
17-24of 27
Чемпіонат України 2009 «Комбінована піраміда» серед ветеранів
3-5апреля2009
1234
   
Лящук Ростислав00
ВсегоВыиграно%
Встречи
Партии
Финалы
Полуфиналы
Контровые
Сухие
3
of 16
2-3июня2018
Лига"Кандидат v Доцент"
SF31
LB402
WB231
WB123
R103
5-6of 11
26-27мая2018
Чемпіонат Тернопільської області серед ветеранів більярдного спорту
LB413
LB330
LB203
WB103
R131
17-24of 59
29-1марта2018
Открытый Кубок Украины среди научно-педагогических работников вузов по бильярду "Свободная пирамида"
LB420
WB203
WB132
13-16of 16
24-25февраля2018
Кубок м.Тернополя та області зі снукеру
R120
LB102
5-8of 29
14-17декабря2017
Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду „Триборство”-КУБОК ТАРНОВЕЦЬКОГО
QF01
QF02
QF01
WB210
WB201
WB210
WB221
WB110
WB101
WB110
WB121
3
of 35
12-15октября2017
Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду „Динамічна піраміда”
SF23
QF32
WB332
WB231
WB130
7-8of 11
7-8октября2017
Чемпіонат м.Тернополя та області з піраміди
LB231
R213
7-8of 12
16-17сентября2017
Кубок м.Тернополя та області з піраміди
LB231
LB132
R103
13-14of 14
19-20августа2017
Чемпіонат м.Тернополя та області з піраміди
LB131
R103
9-12of 16
22-25июня2017
VІІ літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам‘яті М.М. Баки "Комбінована піраміда" Вікова група 2: 60 років та старші ( 1957 р.н. та старші)
LB212
LB120
R112
1
of 10
24-28мая2017
Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ"Комбінована піраміда"
SF31
WB230
WB131
F32
5-6of 11
20-21мая2017
Весняний Кубок серед ветеранів
LB441
WB203
WB103
R123
3
of 12
13-14мая2017
Весняний Кубок м.Тернополя та області з піраміди
SF30
LB432
LB313
LB203
WB130
R123
7-8of 13
4-7мая2017
Чемпионат Украины Комбинированная пирамида среди ветеранов
LB331
LB223
WB103
5-8of 35
31-2марта2017
Кубок ВНЗ України серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”
QF32
8F23
LB320
LB220
R231
9-12of 12
4-5марта2017
Весняний Кубок м.Тернополя та області з вільної піраміди
LB203
R103
9-12of 14
24-26февраля2017
Зимовий Кубок м.Тернополя та області зі снукеру
LB220
WB121
R121
17-24of 33
24-25декабря2016
Всеукраїнський відкритий турнір
LB403
LB332
WB103
5-6of 13
25-27ноября2016
IX этап Кубка Украины 2016 по пирамиде среди ветеранов - благотворительный турнир памяти Михаила Погодина
QF04
gr32
gr32
gr23
gr03
13-16of 36
17-20ноября2016
Чемпіонат ВНЗ України серед науково-педагогічних працівників (64)
LB521
LB420
LB302
WB113
9-12of 13
12ноября2016
Фінальний Кубок м.Тернополя та області 2016 з вільної піраміди
LB213
R113
22октября2016
Чемпіонат м.Тернополя і області 2016 з динамічної піраміди
LB132
R103
9-12of 14
15октября2016
Осінній Кубок м.Тернополя і області 2016 з пулу "9"
LB215
R115
3
of 10
23-25сентября2016
Осінній Кубок м.Тернополя і області з снукеру 2016
P312
SF21
LB412
WB202
WB121
10сентября2016
Чемпіонат м.Тернополя і області 2016 з піраміди
LB130
R130
13-16of 16
14мая2016
Весняний Кубок м.Тернополя і області 2016 з динамічної піраміди
LB113
R131
25-29of 29
23апреля2016
Кубок м.Тернополя і області 2016 з комбінованої піраміди
LB103
R113
3
of 13
15марта2016
Чемпіонат м.Тернополя і області 2016 з піраміди ,ветерани
SF31
LB420
LB302
LB220
LB102
R113
7-8of 8
12-14февраля2016
Зимовий Кубок м.Тернополя і області 2016 зі снукеру
LB102
R102
9-12of 15
30января2016
Зимовий Кубок м.Тернополя і області 2016
LB231
WB103
R130
9-16of 34
10-13декабря2015
Відкритий турнір. Фінал Кубка України серед Сеньйорів та Ветеранів.
8F30
LB413
WB203
WB113
25-30of 30
5-6декабря2015
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок Абриколь 2015
LB142
R124
9-12of 12
7-8ноября2015
Чемпіонат м.Тернополя і області 2015 Вільна піраміда
LB203
R131
5-6of 11
24октября2015
Фінал Кубку м.Тернополя і області 2015 ПУЛ 9
LB452
WB235
WB154
13-16of 18
10-11октября2015
Фінал Кубку м.Тернополя і області 2015 Вільна піраміда
LB230
WB131
49-61of 61
17-20сентября2015
Чемпіонат України «Динамічна піраміда» серед чоловіків (відбірковий до чемпіонату світу)
LB140
R143
9-12of 13
12-13сентября2015
Чемпіонат м.Тернополя і області 2015 Динамічна піраміда
LB230
WB131
R130
5-8of 15
23-26июля2015
Открытый турнир «Malivan Open» среди ветеранов (1955 г.р. и старше)
QF30
LB221
LB102
R131
25-32of 35
22-24мая2015
Открытый турнир среди сеньоров и ветеранов памяти Вадима и Александра Самборских
LB313
LB213
WB131
9-12of 13
9-10мая2015
ІІІ-ій етап Кубку м.Тернополя і області 2015р. Вільна піраміда
LB223
R124
9-12of 16
25-26апреля2015
ІІ-ий етап Кубку м.Тернополя і області 2015р. Вільна піраміда
LB213
LB113
R142
3
of 8
24марта2015
Кубок м.Тернополя і області 2015, ветерани
SF32
LB213
WB123
R130
7-8of 8
27-1февраля2015
Кубок м.Тернополя і області 2015р. зі снукеру
LB112
R120
9-12of 16
21-22февраля2015
1-й етап Кубку м.Тернополя і області Вільна піраміда
LB231
WB140
R141
17-24of 41
6-8февраля2015
Открытый турнир среди сеньоров и ветеранов
LB420
WB230
WB130
25-32of 34
13-14декабря2014
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок Абриколь 2014
LB340
WB140
17-21of 22
4-5октября2014
Чемпіонат м.Тернополя і області 2014, вільна піраміда
LB213
LB113
R141
2
of 8
1октября2014
Чемпіонат м.Тернополя і області 2014 з більярдного спорту серед ветеранів
F32
SF13
LB230
LB132
R123
7-8of 8
19-21сентября2014
Кубок м.Тернополя і області 2014 зі снукеру
LB120
R120
9-12of 15
30августа2014
ІІІ-ій етап Кубку м.Тернополя і області 2014 Вільна піраміда
LB204
LB104
R104
7-8of 14
24-25мая2014
II-ий етап Кубку м.Тернополя і області 2014р. Вільна піраміда
LB334
LB242
R142
9-12of 17
3-4мая2014
Відкритий всеукраїнський турнір з більярдного спорту Кубок БК Марципан 2014
LB334
LB241
WB142
13-16of 21
12-13апреля2014
Чемпіонат м.Тернополя і області 2014 Динамічна піраміда
LB303
LB230
R143
17-22of 22
8-9февраля2014
І-ий етап Кубку м.Тернополя і області 2014, Вільна піраміда
LB224
R140
33-48of 54
6-8декабря2013
V Всеукраинские игры ветеранов спорта памяти М.М. Баки.
LB212
R102
17-24of 37
23-24ноября2013
Кубок Абриколь 2013
LB440
WB204
WB124
17-22of 22
28-29сентября2013
Чемпіонат м.Тернополя та області 2013 Динамічна піраміда
LB213
R130
17-19of 19
13-14апреля2013
Чемпіонат м.Тернополя та області 2013 з вільної піраміди
LB214
R104
3
of 9
13-15марта2013
Кубок м.Тернополя і області з піраміди 2013 ветерани
SF30
LB40-1
LB302
WB113
9-12of 21
17-21февраля2013
Відкритий турнір Кубок БК «Новий світ»
LB421
WB223
WB113
R130
9-12of 28
2-3февраля2013
Чемпіонат м.Тернополя і області Комбінована піраміда
LB431
WB230
WB131
R130
25-32of 44
15-16декабря2012
Кубок Абриколь Тернополь – 2012
LB314
WB124
33-48of 55
1-2декабря2012
Открытый всеукраинский турнир "Кубок памяти В. Готовцева" 60 и старше
LB220
WB32
R103
9-12of 23
29-30сентября2012
Чемпіонат м.Тернополя та області з Вiльноi пiрамiди
LB431
WB242
WB141
R134
17-32of 52
10-13мая2012
Открытый Чемпионат Украины 2012 по комбинированной пирамиде, ветераны
16F31
LB220
LB112
R132
9-12of 22
17-18марта2012
Чемпіонат м. Тернополя та області
LB431
WB230
WB103
17-24of 48
24-26февраля2012
Открытый Кубок Украины 2012 «Комбинированная пирамида», ветераны
LB412
LB302
LB212
WB113
17-24of 27
4-5февраля2012
Чемпіонат м.Тернополя і області з більярдного спорту "Комбінована піраміда"
LB231
WB130
R132
17-24of 32
24-25декабря2011
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок АбрикольТернопіль-2011
LB241
WB142
R141
17-24of 32
3-4декабря2011
Всеукраинскоий турнир «Кубок памяти В. Готовцева»
LB220
WB112
R120
17-32of 60
15-17апреля2011
Чемпионат Европы среди ветеранов ( 60 лет и старше )
16F31
LB221
R113
5-8of 29
3-5декабря2010
Всеураїнський турнір «Кубок В. Готовцева - 2010», ветерани
QF31
LB402
WB230
WB113
25-32of 41
28-30марта2010
Чемпионат Украины по Комбинированной пирамиде среди ветеранов
LB321
LB212
WB103
25-32of 50
12-13декабря2009
Всеукраїнський турнір «Кубок В. Готовцева 2009», ветерани
LB320
LB221
LB102
R102
33-48of 60
8-10мая2009
Чемпионат Европы 2009 среди ветеранов
LB230
WB132
R131
17-24of 27
3-5апреля2009
Чемпіонат України 2009 «Комбінована піраміда» серед ветеранів
LB212
LB120
R120