Спортсмены
+m
-m
+f
-f
2017
25-28of 28
Всеукраїнський відкритий турнір "Кубок Абриколь 2017"
16-17декабря2017
 248
7-8of 12
Весняний Кубок м.Тернополя та області з вільної піраміди
4-5марта2017
1278
2016
13-16of 33
Всеукраїнський відкритий турнір
24-25декабря2016
3296
2
of 13
Фінальний Кубок м.Тернополя та області 2016 з вільної піраміди
12ноября2016
42159
2015
25-30of 30
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок Абриколь 2015
5-6декабря2015
 248
2014
8-11of 34
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок Абриколь 2014
13-14декабря2014
311511
9-12of 22
Чемпіонат м.Тернополя і області 2014, вільна піраміда
4-5октября2014
1258
2013
3
of 37
Кубок Абриколь 2013
23-24ноября2013
411813
5-8of 22
Чемпіонат м.Тернополя та області 2013 Динамічна піраміда
28-29сентября2013
31107
5-6of 12
ІІ-ий етап Кубку м.Тернополя і області 2013 ПУЛ 9
20апреля2013
12817
9-12of 28
Чемпіонат м.Тернополя і області Комбінована піраміда
2-3февраля2013
2276
2012
3
of 44
Кубок Абриколь Тернополь – 2012
15-16декабря2012
421912
Финал Кубка Украины 2012 по пул-9 мужчины
16-18ноября2012
311816
2
of 14
Відкритий турнір з більярдного спорту Вільна піраміда
12-13мая2012
421919
17-22of 22
Чемпіонат м. Тернополя та області
17-18марта2012
1266
17-24of 27
Чемпіонат м.Тернополя і області з більярдного спорту "Комбінована піраміда"
4-5февраля2012
1277
2010
25-32of 42
II этап Кубка Украины 2010 по Свободной пирамиде, юниоры, юноши
31-2марта2010
12610
   
Стадник Максим00
ВсегоВыиграно%
Встречи
Партии
Финалы
Полуфиналы
Контровые
Сухие
25-28of 28
16-17декабря2017
Всеукраїнський відкритий турнір "Кубок Абриколь 2017"
LB141
R143
7-8of 12
4-5марта2017
Весняний Кубок м.Тернополя та області з вільної піраміди
LB332
LB223
WB123
13-16of 33
24-25декабря2016
Всеукраїнський відкритий турнір
LB530
LB403
WB203
WB103
R103
2
of 13
12ноября2016
Фінальний Кубок м.Тернополя та області 2016 з вільної піраміди
F13
SF03
LB403
WB232
WB132
R131
25-30of 30
5-6декабря2015
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок Абриколь 2015
LB142
R124
8-11of 34
13-14декабря2014
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок Абриколь 2014
QF35
WB341
WB224
WB143
9-12of 22
4-5октября2014
Чемпіонат м.Тернополя і області 2014, вільна піраміда
LB403
LB331
WB142
3
of 37
23-24ноября2013
Кубок Абриколь 2013
SF05
QF35
8F53
WB204
WB142
5-8of 22
28-29сентября2013
Чемпіонат м.Тернополя та області 2013 Динамічна піраміда
QF13
WB223
WB132
R130
5-6of 12
20апреля2013
ІІ-ий етап Кубку м.Тернополя і області 2013 ПУЛ 9
LB462
WB206
WB165
9-12of 28
2-3февраля2013
Чемпіонат м.Тернополя і області Комбінована піраміда
LB431
WB230
WB103
R130
3
of 44
15-16декабря2012
Кубок Абриколь Тернополь – 2012
SF15
QF50
8F25
LB440
LB341
WB104
16-18ноября2012
Финал Кубка Украины 2012 по пул-9 мужчины
LB406
LB363
LB256
WB106
R162
2
of 14
12-13мая2012
Відкритий турнір з більярдного спорту Вільна піраміда
F25
SF34
LB413
WB242
WB143
R134
17-22of 22
17-18марта2012
Чемпіонат м. Тернополя та області
LB231
WB132
R130
17-24of 27
4-5февраля2012
Чемпіонат м.Тернополя і області з більярдного спорту "Комбінована піраміда"
LB232
WB132
R131
25-32of 42
31-2марта2010
II этап Кубка Украины 2010 по Свободной пирамиде, юниоры, юноши
LB314
LB242
R141