Спортсмены
+m
-m
+f
-f
2012
25-32of 44
Кубок Абриколь Тернополь – 2012
15-16декабря2012
121010
9-12of 23
Чемпіонат м.Тернополя та області з Вiльноi пiрамiди
29-30сентября2012
12710
9-12of 14
Відкритий турнір з більярдного спорту Вільна піраміда
12-13мая2012
1278
9-12of 22
Чемпіонат м. Тернополя та області
17-18марта2012
2299
5-8of 27
Чемпіонат м.Тернополя і області з більярдного спорту "Комбінована піраміда"
4-5февраля2012
31115
2011
3
of 32
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок АбрикольТернопіль-2011
24-25декабря2011
522417
2010
25-32of 26
Финал Кубка Украины по пулу 9, мужчины
19-21ноября2010
 2612
33-48of 52
III этап Кубка Украины 2010 по Свободной пирамиде, мужчины
4-6ноября2010
 268
9-12of 28
Кубок Украины по пулу 8, мужчины
9-11апреля2010
322416
33-48of 74
Чемпионат Украины «Динамичная пирамида», мужчины
10-14марта2010
1247
25-32of 61
I этап Кубка Украины 2010 по Свободной пирамиде, мужчины
26-28февраля2010
22128
17-32of 70
Чемпионат Украины «Комбинированная пирамида», мужчины
13-16января2010
22119
9-16of 49
Різдвяний Кубок Поділля 2010
4-5января2010
32116
2009
33-48of 64
Чемпіонат України 2009 «Вільна піраміда», чоловіки
4-6декабря2009
12611
49-64of 73
Чемпионат Украины 2009 «Динамичная пирамида», мужчины
10-13сентября2009
 228
5-8of 24
Чемпіонат України 2009 «Дiнамiчна піраміда», юнiори
7-10сентября2009
321112
9-12of 23
Чемпіонат України 2009 з Пулу «9», юнаки
7-12июля2009
222028
3
of 22
Чемпіонат України 2009 з Пулу «8», юнаки
7-12июля2009
524632
5-8of 23
Чемпіонат України 2009 з Пулу «14+1», юнаки
7-12июля2009
42394351
49-64of 97
3-й этап Кубка Европы по пирамиде 2009, мужчины
21-24мая2009
12813
3
of 28
Чемпіонат України 2009 «Комбінована піраміда», юніори
24-26апреля2009
521910
9-16of 47
Чемпіонат України 2009 «Вільна піраміда», юнаки
27-1февраля2009
421412
17-24of 56
Чемпіонат України 2009 «Комбінована піраміда», чоловіки
9-11января2009
2269
2008
33-48of 53
Чемпіонат України 2008 з «Динамічної піраміди»
10-14сентября2008
 236
2007
13-16of 25
IІІ відбірковий етап Кубку України 2007 зі Снукеру, чоловіки
22-25августа2007
2245
25-32of 45
Всеукраїнські змагання 2007 по Пулу “Вісімка”, чоловіки
4-6апреля2007
221716
9-16of 40
ІІ відбірковий етап Кубку України по Пулу “Дев’ятка”, чоловіки
26-28февраля2007
322518
17-24of 32
І відбірковий етап Кубку України 2007 зі Снукеру, чоловіки
23-25февраля2007
1247
25-32of 45
І відбірковий етап Кубку України 2007 по Пулу “Дев’ятка”, чоловіки
25-28января2007
121113
   
Пидлисный Александр00
ВсегоВыиграно%
Встречи
Партии
Финалы
Полуфиналы
Контровые
Сухие
25-32of 44
15-16декабря2012
Кубок Абриколь Тернополь – 2012
LB334
LB224
WB143
9-12of 23
29-30сентября2012
Чемпіонат м.Тернополя та області з Вiльноi пiрамiди
LB430
WB234
WB143
9-12of 14
12-13мая2012
Відкритий турнір з більярдного спорту Вільна піраміда
LB213
LB131
R134
9-12of 22
17-18марта2012
Чемпіонат м. Тернополя та області
LB413
LB323
LB231
R132
5-8of 27
4-5февраля2012
Чемпіонат м.Тернополя і області з більярдного спорту "Комбінована піраміда"
QF23
WB203
WB103
R123
3
of 32
24-25декабря2011
Відкритий всеукраїнський турнір Кубок АбрикольТернопіль-2011
SF52
QF25
LB442
LB334
LB241
LB104
R114
25-32of 26
19-21ноября2010
Финал Кубка Украины по пулу 9, мужчины
LB146
R162
33-48of 52
4-6ноября2010
III этап Кубка Украины 2010 по Свободной пирамиде, мужчины
LB243
WB143
9-12of 28
9-11апреля2010
Кубок Украины по пулу 8, мужчины
LB446
LB362
LB206
WB126
R126
33-48of 74
10-14марта2010
Чемпионат Украины «Динамичная пирамида», мужчины
LB430
WB204
WB140
25-32of 61
26-28февраля2010
I этап Кубка Украины 2010 по Свободной пирамиде, мужчины
LB342
LB204
WB124
R104
17-32of 70
13-16января2010
Чемпионат Украины «Комбинированная пирамида», мужчины
16F42
LB303
WB124
R241
9-16of 49
4-5января2010
Різдвяний Кубок Поділля 2010
8F31
LB402
WB232
WB103
R130
33-48of 64
4-6декабря2009
Чемпіонат України 2009 «Вільна піраміда», чоловіки
LB240
WB142
R143
49-64of 73
10-13сентября2009
Чемпионат Украины 2009 «Динамичная пирамида», мужчины
LB41
R214
5-8of 24
7-10сентября2009
Чемпіонат України 2009 «Дiнамiчна піраміда», юнiори
QF41
LB432
LB323
LB203
WB114
9-12of 23
7-12июля2009
Чемпіонат України 2009 з Пулу «9», юнаки
LB390
WB29
R239
R197
3
of 22
7-12июля2009
Чемпіонат України 2009 з Пулу «8», юнаки
SF82
QF48
LB382
LB268
LB128
R284
R182
5-8of 23
7-12июля2009
Чемпіонат України 2009 з Пулу «14+1», юнаки
QF7544
LB37571
LB27562
LB12875
R25075
R17540
49-64of 97
21-24мая2009
3-й этап Кубка Европы по пирамиде 2009, мужчины
LB352
LB235
WB115
3
of 28
24-26апреля2009
Чемпіонат України 2009 «Комбінована піраміда», юніори
SF23
QF13
LB431
LB331
LB231
LB103
R132
9-16of 47
27-1февраля2009
Чемпіонат України 2009 «Вільна піраміда», юнаки
8F41
LB330
LB203
LB123
R240
R124
17-24of 56
9-11января2009
Чемпіонат України 2009 «Комбінована піраміда», чоловіки
LB430
WB203
WB131
R123
33-48of 53
10-14сентября2008
Чемпіонат України 2008 з «Динамічної піраміди»
LB223
R131
13-16of 25
22-25августа2007
IІІ відбірковий етап Кубку України 2007 зі Снукеру, чоловіки
LB320
LB202
WB120
R112
25-32of 45
4-6апреля2007
Всеукраїнські змагання 2007 по Пулу “Вісімка”, чоловіки
LB346
LB206
WB116
R164
9-16of 40
26-28февраля2007
ІІ відбірковий етап Кубку України по Пулу “Дев’ятка”, чоловіки
8F64
LB306
WB163
R263
R163
17-24of 32
23-25февраля2007
І відбірковий етап Кубку України 2007 зі Снукеру, чоловіки
LB221
WB130
R123
25-32of 45
25-28января2007
І відбірковий етап Кубку України 2007 по Пулу “Дев’ятка”, чоловіки
LB363
LB261
R126