ПОЛОЖЕННЯ
про проведення
ІІІ етапу Кубку України
з більярдного спорту
«Вільна піраміда»
чоловіки, жінки


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2012 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі – Держмолодьспорт) та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Черкаський обласний осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" та головну суддівську колегію.

3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються  спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових  змагань.

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються до 17.09.2012 р. обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75    
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

6.  Програма змагань

20 вересня 2012 р.
Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
21 вересня 2012 р.
10.00 – 10.30 відкриття змагань,
10.30 – 20.00 відбіркові змагання
22 вересня 2012 р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
23 вересня 2012 р.
10.00 – 14.00 фінальні змагання.
15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

7. Благодійні внески

Благодійні внески складають:
- для чоловіків 250 грн.
- для жінок, дівчат та юнаків віком до 18 років – 200 грн.

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери нагороджуються грамотами та медалями.

Призовий фонд формується:
- для чоловіків:  призовий фонд складає 10 000 грн. + 80% благодійних внесків;
- для жінок: призовий фонд складає 5 000 грн. + 75% благодійних  внесків.

9. Місце проведення змагань

Більярд-хол «Plazma Classic»
ТРЦ «Plazma»
м. Черкаси
бул. Шевченка, 145
тел. (0472)32-24-21

10. Розміщення

1. Готель «Центральний»
м. Черкаси
вул. Леніна, 30
тел. (0472)45-21-70

Вартість проживання:
1-номісний номер зі сніданком: 125-190 грн. з номера на добу
2-хмісний номер зі сніданком: 205-410 грн. з номера на добу

2. Готель «Росава»
м. Черкаси
вул. Фрунзе, 29
тел. (0472)45-03-21

Вартість проживання:
1-номісний номер зі сніданком: 225 грн. з номера на добу
2-хмісний номер зі сніданком: 354 грн. з номера на добу


З питань організаці, проведення змагань, трансферту та розміщення звертатись до Голови Черкаського обласного осередку ФСБУ Іванченко Олексія: тел. (097)278-42-56
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1989 Днепр 2017-2413.0
2 1978 Черкассы 1125-329.0
3 1991 МС Симферополь 169-1617.0
4 1992 МС Днепр 43-423.0
5 1991 Черкассы 339-1617.0
6 1983 1 Киев 2933-425.0
7 1995 КМС Житомир 2517-2413.0
8 1998 КМС Киев 65-62.5
9 1982 МС Черкассы 39-1617.0
10 1974 Черкассы 1525-329.0
11 1986 Киев 3433-425.0
12 1991 Черкассы 1425-329.0
13 1991 1 Симферополь 3133-425.0
14 1997 МС Киев 185-819.0
15 1991 КМС Луганск 69-1617.0
16 1983 КМС Киев 3617-2413.0
17 1991 МСМК Кременчуг 5124.5
18 1981 МС Киев 3033-425.0
19 1997 КМС Киев 4017-2413.0
20 1994 КМС Киев 55-819.0
21 1984 Киев 27-81.5
22 1995 МС Киев 35-62.5
23 1988 МС Херсон 85-819.0
24 1994 Житомир 2817-2413.0
25 1994 КМС Киев 2425-329.0
26 1970 КМС Житомир 3933-425.0
27 1975 Смела 1325-329.0
28 1994 КМС Киев 125-819.0
29 1986 МС Днепр 19229.0
30 1988 Черкассы 4233-425.0
31 1990 КМС Киев 3217-2413.0
32 1973 Калиновка 1033-425.0
33 1997 КМС Киев 3833-425.0
34 1978 МС Киев 29-1617.0
35 1981 Киев 990.5
36 1980 МСМК Киев 47-81.5
37 1994 МС Евпатория 3517-2413.0
38 1996 МСМК Днепр 1212.5
39 1986 МС Донецк 1141.0
40 1991 Днепр 2125-329.0
41 1989 Киев 3717-2413.0
42 1988 МС Днепр 233-423.0
43 1988 МС Днепр 83-46.5
44 1982 КМС Днепр 925-329.0
45 1978 КМС Днепр 2733-425.0
46 1983 Москва 1725-329.0
47 1997 КМС Киев 73-46.5
48 1983 КМС Киев 79-1617.0
49 1979 1 Симферополь 229-1617.0
50 1991 КМС Киев 2633-425.0
51 1998 КМС Хмельницкий 419-1617.0
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

1/8 финала

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

R1  2 0 4
R1  2 4 5
R1  6 5 4
R1  7 4 5
WB1  9 4 3
WB1  10 4 3
R1  10 5 1
WB1  11 4 1
WB1  12 4 1
R1  15 1 5
LB2  17 1 4
R1  18 5 0
WB2  21 2 4
WB2  22 1 4
LB3  23 2 4
R1  23 4 5
LB3  24 3 4
LB4  25 2 4
LB4  26 4 3
R1  26 5 1
SF  27 5 4
R1  27 5 0
SF  28 3 5
29 5 4
R1  31 5 1
WB1  33 5 2
WB1  34 4 5
WB1  35 2 5
WB1  36 3 5
WB1  37 5 2
WB1  38 2 5
WB1  39 0 5
WB1  40 1 5
WB1  41 5 2
WB1  42 5 2
WB1  43 2 5
WB1  44 1 5
WB1  45 5 3
WB1  46 5 0
WB1  47 0 5
WB1  48 1 5
LB2  65 5 2
LB2  67 5 1
LB2  68 5 4
LB2  69 5 4
LB2  72 0 5
LB2  73 1 5
LB2  76 2 5
LB2  77 4 5
LB2  78 1 5
LB2  80 2 5
WB2  81 5 4
WB2  82 3 5
WB2  83 3 5
WB2  84 4 5
WB2  85 2 5
WB2  86 2 5
WB2  87 3 5
WB2  88 5 4
LB3  89 5 3
LB3  90 4 5
LB3  91 5 0
LB3  92 0 5
LB3  93 5 1
LB3  94 0 5
LB3  95 5 1
LB3  96 2 5
LB4  97 5 4
LB4  98 0 5
LB4  99 4 5
LB4  100 0 5
LB4  101 4 5
LB4  102 3 5
LB4  103 1 5
LB4  104 3 5
8F  105 6 2
8F  106 6 2
8F  107 6 5
8F  108 6 5
8F  109 6 3
8F  110 2 6
8F  111 6 1
8F  112 6 5
QF  113 6 4
QF  114 1 6
QF  115 6 5
QF  116 6 1
SF  117 6 4
SF  118 6 4
119 7 4
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1991 МСМК Кременчуг 24.5
1 1986 МС Донецк 41.0
2 1986 МС Днепр 29.0
2 1996 МСМК Днепр 12.5
3-4 1992 МС Днепр 23.0
3-4 1988 МС Днепр 23.0
3-4 1988 МС Днепр 6.5
3-4 1997 КМС Киев 6.5
5-6 1998 КМС Киев 2.5
5-6 1995 МС Киев 2.5
5-8 1997 МС Киев 19.0
5-8 1994 КМС Киев 19.0
5-8 1988 МС Херсон 19.0
5-8 1994 КМС Киев 19.0
7-8 1984 Киев 1.5
7-8 1980 МСМК Киев 1.5
9 1981 Киев 0.5
9-16 1991 МС Симферополь 17.0
9-16 1991 Черкассы 17.0
9-16 1982 МС Черкассы 17.0
9-16 1991 КМС Луганск 17.0
9-16 1978 МС Киев 17.0
9-16 1983 КМС Киев 17.0
9-16 1979 1 Симферополь 17.0
9-16 1998 КМС Хмельницкий 17.0
17-24 1989 Днепр 13.0
17-24 1995 КМС Житомир 13.0
17-24 1983 КМС Киев 13.0
17-24 1997 КМС Киев 13.0
17-24 1994 Житомир 13.0
17-24 1990 КМС Киев 13.0
17-24 1994 МС Евпатория 13.0
17-24 1989 Киев 13.0
25-32 1978 Черкассы 9.0
25-32 1974 Черкассы 9.0
25-32 1991 Черкассы 9.0
25-32 1994 КМС Киев 9.0
25-32 1975 Смела 9.0
25-32 1991 Днепр 9.0
25-32 1982 КМС Днепр 9.0
25-32 1983 Москва 9.0
33-42 1983 1 Киев 5.0
33-42 1986 Киев 5.0
33-42 1991 1 Симферополь 5.0
33-42 1981 МС Киев 5.0
33-42 1970 КМС Житомир 5.0
33-42 1988 Черкассы 5.0
33-42 1973 Калиновка 5.0
33-42 1997 КМС Киев 5.0
33-42 1978 КМС Днепр 5.0
33-42 1991 КМС Киев 5.0