ПОЛОЖЕННЯ
про проведення
Чемпіонату України з карамболю
«Прямий карамболь»
чоловіки, жінки


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2012 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі – Держмолодьспорт) та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Дніпропетровський обласний осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" та головну суддівську колегію:
Головний суддя змагань – Пудовкін О. А., суддя НК

3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються  спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових  змагань.

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75    
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

6.  Програма змагань

17 травня 2012 р.
Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
18 травня 2012 р.
10.00 – 10.30 відкриття змагань,
10.30 – 20.00 відбіркові змагання
19 травня 2012 р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
20 травня 2012 р.
10.00 – 14.00 фінальні змагання.
15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

7. Благодійні внески

Благодійні внески складають:
- для чоловіків 250 грн.
- для жінок, дівчат та юнаків віком до 18 років – 200 грн.

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери нагороджуються грамотами та медалями.

Призовий фонд формується: 10 000 грн. + 80 % благодійних внесків.

9. Місце проведення змагань


БК «Золота Куля»
м. Кривий Ріг
вул. Гагаріна, 46
(Колишній кінотеатр «Современник»)

10. Розміщення

1. Готель «Арена»
м. Кривий Ріг
вул. Косіора, 37
тел. (0564)92-88-46

Вартість проживання:
1-номісний номер: 162 грн. з номера на добу
1-номісний номер люкс: 240-300 грн. з номера на добу
2-хмісний номер: 180 грн. з номера на добу
2-хмісний номер люкс: 600-700 грн. з номера на добу
3-хмісний номер: 270 грн. з номера на добу

2. Готель «Дружба»
м. Кривий Ріг
вул. Телевізійна, 12
тел. (0564)409-82-20
         (067)539-07-00

Вартість проживання:
1-номісний номер: 350 грн. з номера на добу
1-номісний номер зі сніданком: 410 грн. з номера на добу
2-хмісний номер: 450 грн. з номера на добу
2-хмісний номер зі сніданком: 540 грн. з номера на добу

З питань організаці, проведення змагань, трансферту та розміщення звертатись до Голови Дніпропетровського обласного осередку ФСБУ Пудовкіна Олега: тел. (067)285-30-98


Положення являється офіційним викликом на змагання!
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1992 МС Днепр 143-411.0
2 1990 1 Днепр 119-125.0
3 1970 Днепр 913-163.0
4 1985 Луганск 77-86.0
5 1971 КМС Хмельницкий 117-181.0
6 1986 МС Днепр 8129.0
7 1990 МСМК Киев 183-411.0
8 1990 КМС Киев 175-67.0
9 1991 МС Севастополь 135-67.0
10 1975 1 АР Крым 413-163.0
11 1960 Славута 59-125.0
12 1974 Одесса 217-181.0
13 1962 Днепр 129-125.0
14 1969 1 Днепр 1013-163.0
15 1985 КМС Луганск 313-163.0
16 1978 КМС Днепр 167-86.0
17 1948 МС Миргород 69-125.0
18 1969 МС Хмельницкий 15217.0
132#1
1716#2
60
46
924#3
258#4
528#5
2112#6
1320#7
294#8
330#9
1914#10
1122#11
276#12
726#13
2310#14
1518#15
50
60
312#16
#17
23
60
проигравший на #40
#18
52
60
проигравший на #39
#19
60
54
проигравший на #38
#20
60
10
проигравший на #37
#21
43
60
проигравший на #36
#22
50
60
проигравший на #35
#23
60
36
проигравший на #34
#24
60
30
проигравший на #33
#25
Место 25
#26
Место 25
#27
Место 25
#28
Место 25
#29
Место 25
#30
Место 25
#31
Место 25
#32
Место 25
#33
40
35
Место 17
#34
Место 17
#35
Место 17
#36
Место 17
#37
Место 17
#38
Место 17
#39
Место 17
#40
40
7
Место 17
#41
31
60
проигравший на #50
#42
59
60
проигравший на #49
#43
60
35
проигравший на #52
#44
40
60
проигравший на #51
#45
40
39
Место 13
#46
40
25
Место 13
#47
15
60
Место 13
#48
28
40
Место 13
#49
40
28
Место 9
#50
29
40
Место 9
#51
21
40
Место 9
#52
40
12
Место 9
#53
60
36
проигравший на #58
#54
50
60
проигравший на #57
#55
32
40
Место 7
#56
30
40
Место 7
#57
35
40
Место 5
победитель на #59
#58
40
22
Место 5
победитель на #60
#59
70
68
Полуфинал
#60
67
70
Полуфинал
#61
80
73
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

Нижняя сетка, тур 6

Нижняя сетка, тур 5

Верхняя сетка, тур 3

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

R1  2 60 46
R1  15 50 60
WB1  17 23 60
WB1  18 52 60
WB1  19 60 54
WB1  20 60 10
WB1  21 43 60
WB1  22 50 60
WB1  23 60 36
WB1  24 60 30
LB2  33 40 35
LB2  40 40 7
WB2  41 31 60
WB2  42 59 60
WB2  43 60 35
WB2  44 40 60
LB3  45 40 39
LB3  46 40 25
LB3  47 15 60
LB3  48 28 40
LB4  49 40 28
LB4  50 29 40
LB4  51 21 40
LB4  52 40 12
WB3  53 60 36
WB3  54 50 60
LB5  55 32 40
LB5  56 30 40
LB6  57 35 40
LB6  58 40 22
SF  59 70 68
SF  60 67 70
61 80 73
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1986 МС Днепр 29.0
2 1969 МС Хмельницкий 17.0
3-4 1992 МС Днепр 11.0
3-4 1990 МСМК Киев 11.0
5-6 1990 КМС Киев 7.0
5-6 1991 МС Севастополь 7.0
7-8 1985 Луганск 6.0
7-8 1978 КМС Днепр 6.0
9-12 1990 1 Днепр 5.0
9-12 1960 Славута 5.0
9-12 1962 Днепр 5.0
9-12 1948 МС Миргород 5.0
13-16 1970 Днепр 3.0
13-16 1975 1 АР Крым 3.0
13-16 1969 1 Днепр 3.0
13-16 1985 КМС Луганск 3.0
17-18 1971 КМС Хмельницкий 1.0
17-18 1974 Одесса 1.0