Положення
І етап Кубку України
Піраміда 15 куль
серед юніорів, юнаків та дівчат
13-17 лютого 2013 р., м. Донецьк


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2013 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі – Держмолодьспорт) та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Донецький обласний осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" та головну суддівську колегію.

3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються  спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових  змагань.
Юнаки – 1995-1997 року народження
Юніори - 1998 року народження та молодші
Дівчата - 1995 року народження та молодші

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.
Попередні заявки надсилаються обласними осередками до 01.02.2013 р. на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75    
e-mail: fsbu@billiard.net.ua
Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї, молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

6. Форма одягу.

Однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет, метелик.

7. Програма змагань

13 лютого 2013 р.
Приїзд, мандатна комісія, збори представників, суддів.
Реєстрація та жеребкування.
14 лютого  2013 р.
10.00 – 10.30 -  Відкриття змагань.
10.30 – 18.00 -  Відбіркові змагання.
15 лютого 2013 р.
10.00 – 18.00 - Відбіркові змагання.
16 лютого 2013 р.
10.00 – 18.00 - Відбіркові змагання.
17 лютого 2013 р.
10.00 – 15.00 - Фінальні змагання.
15.00 - Підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

8. Нагородження

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

9. Місце проведення змагань

Більярдний клуб "Максі"
вул. Кобозева, 58
м. Донецьк

10. Розміщення

1. Готель "ЭКОНОМ"
м. Донецьк
вул. 50-річчя СРСР, 144/4
тел.(062)381-76-86
Вартість номерів:
Трьохмісний номер - 360 грн. з номера на добу
Двомісний номер - 220-250 грн. з номера на добу
Одномісний номер - 200 грн. з номера на добу

2. Готель "LIVERPOOL"
м. Донецьк
вул. Артема, 131в
тел. 062)312-54-74
Вартість номерів:
Трьохмісний номер зі сніданком - 585 грн. з номера на добу
Двомісний номер зі сніданком – 540 грн. з номера на добу

3. Готель “Великобоитания”
м. Донецьк
вул. Постишева 20
Тел.(062)305-15-51
Двомісний номер – 300-540 грн. з номера на добу
Одномісний номер – 250-350 грн. з номера на добу


З організаційних питань звертатись за телефоном: (050)772-66-62
Голова Донецького обласного осередку Федерації – Євген Уваров.
# Player City г.р. зв. жерPlacePoints
1 Донецьк 1995 2117-245.0
2 Mykolajiv 1997 1513-167.0
3 Донецьк 1996 2513-167.0
4 Донецьк 1996 33-415.0
5 Донецьк 1997 1717-245.0
6 Luhans'k 1997 155-811.0
7 Odesa 1999 КМСУ12221.0
8 Донецьк 1996 1317-245.0
9 Донецьк 1995 813-167.0
10 Zhitomir 1995 КМСУ15-811.0
11 L'viv 1997 КМСУ1017-245.0
12 Sevastopol' 1996 2119-129.0
13 Kyiv 1997 МСУ7133.0
14 Kyiv 1997 243-415.0
15 Донецьк 1997 2217-245.0
16 Mykolajiv 1997 КМСУ185-811.0
17 Dnipro 1997 613-167.0
18 Дунаївці 1996 145-811.0
19 Донецьк 1997 1417-245.0
20 Евпатория 1997 МС2617-245.0
21 Донецьк 1995 199-129.0
22 Донецьк 1997 209-129.0
23 Dnipro 1997 1617-245.0
24 Старобільськ 1996 КМСУ29-129.0
25 Донецьк 1996 925-261.0
26 Донецьк 1997 2325-261.0
132##1
1716##2
3
0
924##3
0
3
258##4
2
3
528##5
2112##6
0
3
1320##7
0
3
294##8
330##9
1914##10
3
2
1122##11
3
0
276##12
726##13
3
2
2310##14
0
3
1518##15
2
3
312##16
##17
3
0
loser to #40
##18
3
1
loser to #39
##19
0
3
loser to #38
##20
3
1
loser to #37
##21
3
1
loser to #36
##22
3
0
loser to #35
##23
3
0
loser to #34
##24
2
3
loser to #33
##25
Place 25
##26
0
3
Place 25
##27
Place 25
##28
Place 25
##29
Place 25
##30
Place 25
##31
3
0
Place 25
##32
Place 25
##33
0
3
Place 17
##34
3
1
Place 17
##35
0
3
Place 17
##36
1
3
Place 17
##37
0
3
Place 17
##38
0
3
Place 17
##39
2
3
Place 17
##40
3
0
Place 17
##41
0
3
loser to #50
##42
3
1
loser to #49
##43
3
1
loser to #52
##44
3
2
loser to #51
##45
3
1
Place 13
##46
0
3
Place 13
##47
3
1
Place 13
##48
0
3
Place 13
##49
3
2
Place 9
winner to #55
##50
0
3
Place 9
winner to #56
##51
3
2
Place 9
winner to #53
##52
3
0
Place 9
winner to #54
##53
4
2
Place 5
##54
4
2
Place 5
##55
4
2
Place 5
##56
4
0
Place 5
##57
1
4
Semifinal
##58
1
4
Semifinal
##59
3
4
Final
noplayer Asasbplayer B

Final

Semifinal

Quaterfinal

Losers bracket, stage 4

Losers bracket, stage 3

Winners bracket, stage 2

Losers bracket, stage 2

Losers bracket, stage 1

Winners bracket, stage 1

First round

R1  #2 3 0
R1  #3 0 3
R1  #4 2 3
R1  #6 0 3
R1  #7 0 3
R1  #10 3 2
R1  #11 3 0
R1  #13 3 2
R1  #14 0 3
R1  #15 2 3
WB1  #17 3 0
WB1  #18 3 1
WB1  #19 0 3
WB1  #20 3 1
WB1  #21 3 1
WB1  #22 3 0
WB1  #23 3 0
WB1  #24 2 3
LB1  #26 0 3
LB1  #31 3 0
LB2  #33 0 3
LB2  #34 3 1
LB2  #35 0 3
LB2  #36 1 3
LB2  #37 0 3
LB2  #38 0 3
LB2  #39 2 3
LB2  #40 3 0
WB2  #41 0 3
WB2  #42 3 1
WB2  #43 3 1
WB2  #44 3 2
LB3  #45 3 1
LB3  #46 0 3
LB3  #47 3 1
LB3  #48 0 3
LB4  #49 3 2
LB4  #50 0 3
LB4  #51 3 2
LB4  #52 3 0
QF  #53 4 2
QF  #54 4 2
QF  #55 4 2
QF  #56 4 0
SF  #57 1 4
SF  #58 1 4
#59 3 4
Place Player City г.р. зв.Points

Place 1

1 Kyiv 1997 МСУ33.0

Place 2

2 Odesa 1999 КМСУ21.0

Place 3-4

3-4 Донецьк 1996 15.0
3-4 Kyiv 1997 15.0

Place 5-8

5-8 Luhans'k 1997 11.0
5-8 Zhitomir 1995 КМСУ11.0
5-8 Mykolajiv 1997 КМСУ11.0
5-8 Дунаївці 1996 111.0

Place 9-12

9-12 Sevastopol' 1996 29.0
9-12 Донецьк 1995 9.0
9-12 Донецьк 1997 9.0
9-12 Старобільськ 1996 КМСУ9.0

Place 13-16

13-16 Mykolajiv 1997 17.0
13-16 Донецьк 1996 7.0
13-16 Донецьк 1995 7.0
13-16 Dnipro 1997 7.0

Place 17-24

17-24 Донецьк 1995 5.0
17-24 Донецьк 1997 5.0
17-24 Донецьк 1996 5.0
17-24 L'viv 1997 КМСУ5.0
17-24 Донецьк 1997 5.0
17-24 Донецьк 1997 5.0
17-24 Евпатория 1997 МС5.0
17-24 Dnipro 1997 5.0

Place 25-26

25-26 Донецьк 1996 1.0
25-26 Донецьк 1997 1.0