Головний суддя змагань Бойко Сергій (067 507 92 35)

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату міста Києва та Київської області  5-6.10.2013 р.
«Динамічна піраміда»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Мета та завдання
Змагання проводяться з метою подальшого розвитку та популяризації більярдного спорту «Піраміда», підвищення майстерності спортсменів.

1.2. Керівництво змаганнями
Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснює більярдний клуб «Променада» та ФСБК.
Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається  на Головну суддівську колегію.

1.3. Учасники змагань
Змагання проводяться згідно з діючими правилами з більярдного спорту «Піраміда», які відповідають міжнародним правилам, затверджені Міжнародним Комітетом з «Піраміди», Національною Федерацією Спортивного Більярду України, Міністерством сім’ї молоді та спорту України. Рішення по спірним ситуаціям, які не оговорені в правилах - приймає Головний суддя змагань.
До участі в змаганнях допускаються спортсмени міста Києва та Київської області.
Реєстрація та жеребкування учасників проводиться в день початку змагань. Змагання особисті. Склад учасників необмежений.
Форма одягу учасників: чорні туфлі, чорні брюки (не джинси), жилет, однотонна сорочка (НЕ ФУТБОЛКА І НЕ ТЕННІСКА!!!) . Учасники без форми до участі в змаганнях будуть не допущенні (дискваліфіковані без повернення вступного внеску).

1.4. Порядок підготовки споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 „Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально-відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів ” : підготовка спортивних споруд покладається на їх власників.

1.5. Умови проведення та фінансування
Витрати на організацію змагань передбачаються за рахунок коштів ФСБК.      
Благодійний внесок складає у чоловіків 150,00 грн., жінки 100,00 грн., ветерани безкоштовно.

1. 6. Нагородження
На Чемпіонаті міста Києва та Київської області переможець нагороджуються кубком. Призери - медалями відповідного достоїнства.


2. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

5.10.13   Розминка 10-00.  Реєстрація  10-30. Початок змагань 11-15.
6.10.13   11-00 продовження змагань (1/8, 1/4, півфінали та фінал)


          Дане Положення - офіційний виклик на змагання
# Player City г.р. зв. жерPlacePoints
1 Київ 1986 103-416.0
2 Київ 1977 123-416.0
3 Київ 1984 2417-246.0
4 Київ 1980 259-1610.0
5 Київ 1996 2617-246.0
6 Київ 1981 1317-246.0
7 Київ 1953 925-282.0
8 Сумы 1997 217-246.0
9 Київ 1968 1817-246.0
10 Київ 1974 1117-246.0
11 Київ 1989 417-246.0
12 Київ 1971 КМС199-1610.0
13 Київ 1983 145-812.0
14 Київ 1993 239-1610.0
15 Київ 1988 МС1222.0
16 Бориспіль 1973 2725-282.0
17 Київ 1994 КМС85-812.0
18 Київ 1989 209-1610.0
19 Київ 1994 КМС225-812.0
20 Київ 1999 2125-282.0
21 Київ 1990 КМС69-1610.0
22 Київ 1975 159-1610.0
23 Київ 1993 КМС169-1610.0
24 Евпатория 1994 МС517-246.0
25 Київ 1986 МС3134.0
26 Київ 1983 КМС289-1610.0
27 Київ 1982 175-812.0
28 Київ 1944 КМС725-282.0
132#1
1716#2
1
4
924#3
3
4
258#4
1
4
528#5
1
4
2112#6
3
4
1320#7
2
4
294#8
330#9
1914#10
4
2
1122#11
0
4
276#12
2
4
726#13
0
4
2310#14
2
4
1518#15
4
2
312#16
#17
4
1
loser to #40
#18
1
4
loser to #39
#19
2
4
loser to #38
#20
4
1
loser to #37
#21
4
1
loser to #36
#22
4
1
loser to #35
#23
2
4
loser to #34
#24
4
3
loser to #33
#25
Place 25
#26
1
4
Place 25
#27
4
1
Place 25
#28
Place 25
#29
Place 25
#30
4
3
Place 25
#31
3
4
Place 25
#32
Place 25
#33
4
2
Place 17
winner to #44
#34
4
3
Place 17
winner to #43
#35
1
4
Place 17
winner to #42
#36
2
4
Place 17
winner to #41
#37
4
0
Place 17
winner to #48
#38
0
4
Place 17
winner to #47
#39
4
0
Place 17
winner to #46
#40
0
4
Place 17
winner to #45
#41
5
2
Place 9
#42
5
4
Place 9
#43
5
2
Place 9
#44
0
5
Place 9
#45
5
4
Place 9
#46
5
1
Place 9
#47
5
4
Place 9
#48
0
5
Place 9
#49
5
2
Place 5
#50
5
1
Place 5
#51
5
0
Place 5
#52
5
1
Place 5
#53
5
3
Semifinal
#54
5
0
Semifinal
#55
3
6
Final
noplayer Asasbplayer B

Final

Semifinal

Quaterfinal

1/8 finals

Losers bracket, stage 2

Losers bracket, stage 1

Winners bracket, stage 1

First round

R1  2 1 4
R1  3 3 4
R1  4 1 4
R1  5 1 4
R1  6 3 4
R1  7 2 4
R1  10 4 2
R1  11 0 4
R1  12 2 4
R1  13 0 4
R1  14 2 4
R1  15 4 2
WB1  17 4 1
WB1  18 1 4
WB1  19 2 4
WB1  20 4 1
WB1  21 4 1
WB1  22 4 1
WB1  23 2 4
WB1  24 4 3
LB1  26 1 4
LB1  27 4 1
LB1  30 4 3
LB1  31 3 4
LB2  33 4 2
LB2  34 4 3
LB2  35 1 4
LB2  36 2 4
LB2  37 4 0
LB2  38 0 4
LB2  39 4 0
LB2  40 0 4
8F  41 5 2
8F  42 5 4
8F  43 5 2
8F  44 0 5
8F  45 5 4
8F  46 5 1
8F  47 5 4
8F  48 0 5
QF  49 5 2
QF  50 5 1
QF  51 5 0
QF  52 5 1
SF  53 5 3
SF  54 5 0
55 3 6
Place Player City г.р. зв.Points

Place 1

1 Київ 1986 МС34.0

Place 2

2 Київ 1988 МС22.0

Place 3-4

3-4 Київ 1986 16.0
3-4 Київ 1977 16.0

Place 5-8

5-8 Київ 1983 12.0
5-8 Київ 1994 КМС12.0
5-8 Київ 1994 КМС12.0
5-8 Київ 1982 12.0

Place 9-16

9-16 Київ 1980 10.0
9-16 Київ 1971 КМС10.0
9-16 Київ 1993 10.0
9-16 Київ 1989 10.0
9-16 Київ 1990 КМС10.0
9-16 Київ 1975 10.0
9-16 Київ 1993 КМС10.0
9-16 Київ 1983 КМС10.0

Place 17-24

17-24 Київ 1984 6.0
17-24 Київ 1996 6.0
17-24 Київ 1981 6.0
17-24 Сумы 1997 6.0
17-24 Київ 1968 6.0
17-24 Київ 1974 6.0
17-24 Київ 1989 6.0
17-24 Евпатория 1994 МС6.0

Place 25-28

25-28 Київ 1953 2.0
25-28 Бориспіль 1973 2.0
25-28 Київ 1999 2.0
25-28 Київ 1944 КМС2.0