• Регламент
  • Участники
  • Группы
  • Сетка
  • Ведомость
  • Итоги
  • ПОЛОЖЕННЯ


    Кубок України серед чоловіків та жінок "Снукер" - 1 етап

    17-19 березня 2017 року, м.Київ



    1. Мета та завдання


    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2017 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    2. Керівництво змаганнями


    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:
    Головний суддя змагань –   Ковтун І.В.

    3. Учасники змагань


    До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени громадяни України.

    4. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.
    5. Формат проведення змагань


    Змагання проводяться в 2 етапи:

    1. Кваліфкація (груповий етап)
    2. Основний етап (плей-офф)


    1. Кваліфікація


    Допускаються усі бажаючі.

    Кількість груп та учасників у них буде визначено та сформовано після закінчення реєстрації.

    Групи формуються сліпим жеребкуванням на основі рейтингу ФСБУ спортсменів з більярдного спорту Снукер за 2016 рік, а також за територіальним критерієм.

    Зустрічі у групах проходять з 3 фреймів до 2 перемог

    Визначення переможців в групі.

    В облік беруться послідовно такі результати:
    1. MW (match win) - кількість виграних матчів
    2. FD (frame difference) - різниця виграних і програних фреймів.
    3. Особисті зустрічі.
    4. FW (frame win) - кількість переможних фреймів.
    5. Розігрування чорної кулі з точки - «респот-блек» (англ. respot black) до 3-ох перемог. Послідовність визначається жеребом.

    Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру

    Якщо з будь-яких причин, учасник не зіграв матч. Суперникам присуджується технічна перемога в матчі.
    Якщо учасник який вибув з змагань зіграв менше половини своїх матчів, то результати його матчів анулюються.

    Технічна перемога
    матчі до 2-ох перемог - 2-0 з рахунком 50-0, 50-0
    матчі до 3-ох перемог - 3-0 з рахунком 50-0, 50-0, 50-0
    і т.д.
    2. Основний етап


    В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
    Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).

    1/8 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
    1/4 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
    1/2 фіналу   –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
    Фінал           –   з 7-ти фреймів до 3-х перемог.


    6. Заявки


    Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми (див. внизу сторінки).

    У випадку  відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, Заявка надсилається на електронну пошту Головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку за тел.: (050) 715-50-48.


    У формі заявки ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:
    - Прізвище, Ім’я спортсмена;
    - Дата народження спортсмена;
    - область (місто) України, яку представляє спортсмен;
    - спортивне звання спортсмена;
    - найвищий брейк на тренуванні;
    - найвищий брейк на змаганнях ФСБУ;
    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);
    - ОБОВ’ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особистої картки спортсмена).

    Реєстрація на змагання закінчується 16 березня 2017 року об 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, проводить жеребкування і формує турнірну сітку.

    Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.


    7. Форма одягу

    Для спортсменів: однотонна сорочка, однотонні брюки, класичне однотонне взуття, жилет.
    Для спортсменів, які грають в плей-офф краватка-метелик обов’язково.

    8. Благодійні внески

    Сума благодійних внесків складає:
    для чоловіків - 400 грн.
    для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 50 років) - 250 грн.

    9. Програма змагань


    17 березня 2017 р.
    10.00 – 10.15 організаційні питання, відкриття
    10.30 – 20.00 кваліфікація (ігри в групах)

    18 березня 2017 р.
    10.00 – 20.00 плей-офф

    19 березня 2016 р.
    10.00 – 18.00 плей-офф



    10. Нагородження та призовий фонд


    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.
    Призовий фонд формується:
    10000 грн + 70% благодійних внесків учасників змагань.
    Розподіл призового фонду
    1 місце — 35%
    2 місце — 20 %
    3-4 місце — по 10 %
    5-8 місце — по 5%
    Найвищий брейк — 5%
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.

    11. Місце проведення змагань



    Сб/к "Бінго"
    м. Київ, пр-т. Перемоги, 112
    12. Розміщення


    www.booking.com
    # Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
    1 1979 КМС Киев 105-8146.0
    2 1977 Киев 99-1686.0
    3 1981 МС Киев 85-8146.0
    4 1961 Киев 59-1686.0
    5 1998 КМС Червоноград 211000.0
    6 1988 Киев 169-1686.0
    7 1987 Киев 2117-2054.0
    8 1990 Киев 1717-2054.0
    9 1987 МС Киев 33-4263.0
    10 1970 МС Киев 132136.0
    11 1983 1 Хмельницкий 2017-2054.0
    12 1993 Тернополь 123-4263.0
    13 1969 КМС Киев 65-8146.0
    14 1990 КМС Киев 49-1686.0
    15 1978 МС Киев 12500.0
    16 1961 Червоноград 159-1686.0
    17 1988 Киев 79-1686.0
    18 1998 Тернополь 199-1686.0
    19 2000 Харьков 149-1686.0
    20 1982 Киев 1117-2054.0
    21 1998 Харьков 185-8146.0

    Группа A

    Beram
    Hazar
    Tkach
    Valeriy
    Zaharov
    Aleksandr
    +m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
    ×2 : 02 : 0202404100.00
    14 0 : 2×2 : 011022050.00
    17 0 : 20 : 2×02-204-40.00

    Группа B

    Basenko
    Oleg
    Petrus'
    Stepan
    Koval'
    Sergey
    +m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
    10 ×2 : 12 : 020241393.33
    15 1 : 2×2 : 111033050.00
    20 0 : 21 : 2×02-214-36.67

    Группа C

    Shahi Irani
    Dzhafar
    Gamari
    Nasir
    Svist
    Vitaliy
    +m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
    11 ×0 : 21 : 202-214-36.67
    16 2 : 0×1 : 211032153.33
    19 2 : 12 : 1×20242288.67

    Группа D

    Kusen'
    Mihail
    Kas'yanov
    Aleksandr
    Shugaley
    Bogdan
    Dzhamil
    Samir
    +m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
    12 ×0 : 22 : 02 : 021142266.00
    13 2 : 0×0 : 20 : 212-124-233.00
    18 0 : 22 : 0×2 : 021142266.00
    21 0 : 22 : 00 : 2×12-124-233.00
    1#1
    3
    2
    Место 9
    8#2
    0
    3
    Место 9
    5#3
    1
    3
    Место 9
    4#4
    3
    2
    Место 9
    3#5
    3
    0
    Место 9
    6#6
    0
    3
    Место 9
    7#7
    0
    3
    Место 9
    2#8
    0
    3
    Место 9
    #9
    3
    2
    Место 5
    #10
    3
    1
    Место 5
    #11
    3
    0
    Место 5
    #12
    1
    3
    Место 5
    #13
    3
    0
    Полуфинал
    #14
    1
    3
    Полуфинал
    #15
    2
    3
    Финал
    noplayer Asasbplayer B

    Финал

    Полуфинал

    1/4 финала

    Первый тур

    Группа A

    Группа B

    Группа C

    Группа D

    grD  D1 0 2
    grD  D2 0 2
    grD  D3 2 0
    grD  D4 0 2
    grD  D5 2 0
    grD  D6 2 0
    grC  C1 0 2
    grC  C2 1 2
    grC  C3 2 1
    grB  B1 2 1
    grB  B2 2 0
    grB  B3 1 2
    grA  A1 2 0
    grA  A2 2 0
    grA  A3 0 2
    R1  1 3 2
    R1  2 0 3
    R1  3 1 3
    R1  4 3 2
    R1  5 3 0
    R1  6 0 3
    R1  7 0 3
    R1  8 0 3
    QF  9 3 2
    QF  10 3 1
    QF  11 3 0
    QF  12 1 3
    SF  13 3 0
    SF  14 1 3
    15 2 3
    Место Игрок г.р.зв.Город Очки
    1 1998 КМС Червоноград 1000.0
    2 1978 МС Киев 500.0
    3-4 1987 МС Киев 263.0
    3-4 1993 Тернополь 263.0
    5-8 1979 КМС Киев 146.0
    5-8 1981 МС Киев 146.0
    5-8 1969 КМС Киев 146.0
    5-8 1998 Харьков 146.0
    9-16 1977 Киев 86.0
    9-16 1961 Киев 86.0
    9-16 1988 Киев 86.0
    9-16 1990 КМС Киев 86.0
    9-16 1961 Червоноград 86.0
    9-16 1988 Киев 86.0
    9-16 1998 Тернополь 86.0
    9-16 2000 Харьков 86.0
    17-20 1987 Киев 54.0
    17-20 1990 Киев 54.0
    17-20 1983 1 Хмельницкий 54.0
    17-20 1982 Киев 54.0
    21 1970 МС Киев 36.0