ПОЛОЖЕННЯ
про проведення ІІ-го етапу Кубку України
з більярдного спорту «Вільна піраміда»
юніори, дівчата

Змагання є відбірковими на Чемпіонат (Першість) Европи
з більярдного спорту "Вільна піраміда" серед юніорів та дівчат
(25-28 квітня 2012 р., м. Мінськ, Білорусь)


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2012 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.


2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі – Держмолодьспорт) та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" в АР Крим та головну суддівську колегію:
Головний суддя змагань - Прощенко С. Г., суддя МК

3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

Юніори - 1994 року народження та молодші  
Дівчата - 1994 року народження та молодші

За результатами змагань до складу збірної команди України для поїзди на Чемпіонат (Першість) Европи з більярдного спорту "Вільна піраміда" серед юніорів та дівчат увійдуть:

Юніори - спортсмени, які зайняли 1 та 2 місце ІІ-го етапу Кубку України + 2 спортсмени за рішенням Тренерської ради ФСБУ
Дівчата - спортсменки, які зайняли 1 та 2 місце ІІ-го етапу Кубку України + 2 спортсменки за рішенням Тренерської ради ФСБУ

До складу збірної увійшли:
Юніори:
1. Прощенко Сергій
2. Белозеров Дмитро
3. Коленко Максим

Дівчата:
1. Котляр Анна
2. Пудовкіна Марія

Зверніть увагу, що спортсмени, які вже увійшли до складу збірної команди не беруть участь у
ІІ- му етапі Кубку України з більярдного спорту «Вільна піраміда» юніори, дівчата.


З усіх питань, пов‘язаних з проведенням відбору до складу збірної та участі спортсменів у відборі звертайтесь до Директора дитячо-юнацького направлення НФ "ФСБУ" -
Пудовкіна Олега Анатолійовича - тел. (067)285-30-98

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.


6. Програма змагань

09 квітня 2012 р.
Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
10 квітня 2012 р.
10.00 – 10.30 відкриття змагань,
10.30 – 20.00 відбіркові змагання
11 квітня 2012 р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
12 квітня 2012 р.
10.00 – 14.00 фінальні змагання.
15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

7. Нагородження

Переможці та призери нагороджуються грамотами та медалями.

8. Місце проведення змагань

Більярдний клуб "Buffalo"
Готель "Астарта"
АР Крим, м. Судак
вул. Морська, 1а

9. Розміщення

Готель "Астарта"
АР Крим, м. Судак
вул. Морська, 1а

Вартість проживання:
150 грн. - на добу з людини

Готель "Ливада"
АР Крим, м. Судак
вул. Морська, 1а

Вартість проживання:
130 грн. - на добу з людини

Кількість місць для проживання в готелі "Ливада" обмежена - 24 місця.

Харчування: пропонується комплексне харчування - 120 грн. з людини на добу (сніданок, обід, вечеря).

До уваги спортсменів: під час проведення змагань для учасників проживання в готелі "Астарта" або "Ливада" - обов’язкове.

09 квітня 2012 р. о 12:30 від стоянки залізничного вокзалу м. Сімферополь (вежа з годинником)буде організовано трансфер для учасників змагань до готелю "Астарта".

З питань організаці, проведення змагань, трансферту та розміщення звертатись до Голови осередку ФСБУ в АР Крим Прощенко Сергія: тел. (050)169-26-40
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1997 1 Кропивницкий 99-125.0
2 1994 КМС Николаев 5129.0
3 1998 Днепр 1313-163.0
4 1997 Винница 1113-163.0
5 1998 КМС Киев 45-87.0
6 1998 КМС Евпатория 15-87.0
7 1995 КМС Луганск 29-125.0
8 1995 КМС Николаев 123-411.0
9 1996 КМС Кропивницкий 75-87.0
10 2000 КМС Киев 1717-181.0
11 1996 1 Хмельницкий 1613-163.0
12 2000 Киев 1013-163.0
13 1999 КМС Днепр 189-125.0
14 1996 1 АР Крым 65-87.0
15 1995 КМС Киев 3217.0
16 1994 Кропивницкий 1517-181.0
17 1994 КМС Харьков 89-125.0
18 1997 КМС Киев 143-411.0
132#1
1716#2
0
3
924#3
258#4
528#5
2112#6
1320#7
294#8
330#9
1914#10
1122#11
276#12
726#13
2310#14
1518#15
0
3
312#16
#17
3
1
проигравший на #40
#18
0
3
проигравший на #39
#19
2
3
проигравший на #38
#20
0
3
проигравший на #37
#21
3
1
проигравший на #36
#22
2
3
проигравший на #35
#23
3
0
проигравший на #34
#24
1
3
проигравший на #33
#25
Место 25
#26
Место 25
#27
Место 25
#28
Место 25
#29
Место 25
#30
Место 25
#31
Место 25
#32
Место 25
#33
0
3
Место 17
#34
Место 17
#35
Место 17
#36
Место 17
#37
Место 17
#38
Место 17
#39
Место 17
#40
0
3
Место 17
#41
3
2
проигравший на #50
#42
3
2
проигравший на #49
#43
3
1
проигравший на #52
#44
3
1
проигравший на #51
#45
3
0
Место 13
#46
1
3
Место 13
#47
2
3
Место 13
#48
3
0
Место 13
#49
1
3
Место 9
победитель на #55
#50
3
1
Место 9
победитель на #56
#51
3
1
Место 9
победитель на #53
#52
0
3
Место 9
победитель на #54
#53
0
3
Место 5
#54
3
1
Место 5
#55
3
2
Место 5
#56
0
3
Место 5
#57
3
2
Полуфинал
#58
3
2
Полуфинал
#59
4
2
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

R1  2 0 3
R1  15 0 3
WB1  17 3 1
WB1  18 0 3
WB1  19 2 3
WB1  20 0 3
WB1  21 3 1
WB1  22 2 3
WB1  23 3 0
WB1  24 1 3
LB2  33 0 3
LB2  40 0 3
WB2  41 3 2
WB2  42 3 2
WB2  43 3 1
WB2  44 3 1
LB3  45 3 0
LB3  46 1 3
LB3  47 2 3
LB3  48 3 0
LB4  49 1 3
LB4  50 3 1
LB4  51 3 1
LB4  52 0 3
QF  53 0 3
QF  54 3 1
QF  55 3 2
QF  56 0 3
SF  57 3 2
SF  58 3 2
59 4 2
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1994 КМС Николаев 29.0
2 1995 КМС Киев 17.0
3-4 1995 КМС Николаев 11.0
3-4 1997 КМС Киев 11.0
5-8 1998 КМС Киев 7.0
5-8 1998 КМС Евпатория 7.0
5-8 1996 КМС Кропивницкий 7.0
5-8 1996 1 АР Крым 7.0
9-12 1997 1 Кропивницкий 5.0
9-12 1995 КМС Луганск 5.0
9-12 1999 КМС Днепр 5.0
9-12 1994 КМС Харьков 5.0
13-16 1998 Днепр 3.0
13-16 1997 Винница 3.0
13-16 1996 1 Хмельницкий 3.0
13-16 2000 Киев 3.0
17-18 2000 КМС Киев 1.0
17-18 1994 Кропивницкий 1.0