ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України
з більярдного спорту «Комбінована піраміда»

юніори, юнаки, дівчата



1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2012 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі – Держмолодьспорт) та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Обласний осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" в АР Крим та головну суддівську колегію:
Головний суддя змагань: Прощенко С. Г., суддя МК.

3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

Юнаки - 1994 року народження
Юніори - 1997 року народження
Дівчата - 1994 року народження та молодші

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються до 26.05.2012 р. обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

6. Програма змагань
28 травня 2012 р.
Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
29 травня 2012 р.
10.00 – 10.30 відкриття змагань,
10.30 – 20.00 відбіркові змагання
30 травня 2012 р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
31 травня 2012 р.
10.00 – 14.00 фінальні змагання.
15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

7. Нагородження

Переможці та призери нагороджуються грамотами та медалями.

8. Місце проведення змагань

1. Більярдний клуб "Юніон"
пр.Леніна, 17а
м. Євпаторія

2. Бильярдний клуб "Лотос"
вул. 9-го травня, 94а
м. Євпаторія

9. Розміщення

1. Готельно-розважальний комплекс "UNIОN"
м. Євпаторія
пр. Леніна, 17а
тел. (06569)6-32-34, (06569)6-32-35
Вартість номерів:
Вартість проживання в готелі - 140 грн. на людину за добу
Сніданок, обід та вечерю можнв замовити окремо і заздалегідь:
Сніданок - 20 грн.
Обід - від 40 грн.
вечеря - від 35 грн.

2. ТОК "КОРОНА"
м. Євпаторія
вул. Шевченко, 22
Тел. (06569)4-45-05
Вартість номерів:
Двух та трьохмісні номери - 120 грн. з людини на добу.

З питань організаці, проведення змагань та розміщення звертатись до Голови Обласного осередку ФСБУ в АР Крим Прощенко Сергія Григоровича: тел. 050-169-26-40
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1995 Харьков 89-1210.0
2 1997 1 Николаев 209-1616.0
3 1999 Одесса 67-82.0
4 1997 АР Крым 79-101.0
5 1996 1 Донецк 209-1210.0
6 1998 АР Крым 2717-2412.0
7 1996 Киев 1217-246.0
8 1999 КМС Николаев 15-818.0
9 1997 Луганск 65-818.0
10 1998 КМС Киев 349-1616.0
11 1999 КМС Одесса 23-422.0
12 1998 Днепр 3533-414.0
13 1995 КМС Житомир 73-416.0
14 1995 Евпатория 1025-282.0
15 1996 КМС Бахчисарай 25-812.0
16 1998 МС Бахчисарай 3140.0
17 1998 КМС Киев 43-47.0
18 1999 КМС Житомир 1125-328.0
19 1995 Одесса 2617-246.0
20 1998 КМС Евпатория 35-63.0
21 1996 Днепр 1417-246.0
22 1997 МС Киев 83-422.0
23 1995 Харьков 139-1210.0
24 1995 КМС Беловодск 195-812.0
25 1997 КМС Киев 235-812.0
26 1994 КМС Киев 317-246.0
27 1995 МС Киев 2125.0
28 1998 АР Крым 3733-414.0
29 1996 КМС Кропивницкий 53-47.0
30 2000 КМС Киев 95-63.0
31 1999 1 Хмельницкий 1625-328.0
32 1997 Днепр 239-1616.0
33 1996 Винница 2517-246.0
34 2000 2 Евпатория 3133-414.0
35 1995 3 АР Крым 2813-168.0
36 2001 Днепр 1325-328.0
37 1994 Житомир 45-812.0
38 1997 АР Крым 3633-414.0
39 1999 3 Симферополь 109-1616.0
40 1994 КМС Киев 6222.0
41 1997 КМС Николаев 75-818.0
42 1996 1 Днепр 2125-282.0
43 1994 КМС Киев 59-1210.0
44 1998 Винница 389-1616.0
45 1997 Севастополь 2125-328.0
46 1996 Киев 1113-168.0
47 2000 1 Днепр 2833-414.0
48 1994 Донецк 1813-168.0
49 1998 Донецк 917-2412.0
50 1997 Донецк 2217-2412.0
51 1999 1 Днепр 3233-414.0
52 1996 1 АР Крым 87-82.0
53 1998 КМС Кропивницкий 1217-2412.0
54 1994 Николаев 2725-282.0
55 1997 МС Евпатория 3017-2412.0
56 1993 Киев 9134.0
57 1994 МС Евпатория 13-416.0
58 1996 МСМК Днепр 1213.0
59 2000 Луганск 1917-2412.0
60 1996 АР Крым 2217-246.0
61 1997 МС Днепр 417-2412.0
62 2000 МС Хмельницкий 299-1616.0
63 2002 3 Черноморское 2533-414.0
64 1994 КМС Харьков 1717-246.0
65 2000 КМС Киев 3933-414.0
66 1998 МС Евпатория 335-818.0
67 1998 МС Житомир 5228.0
68 1996 1 Днепр 1513-168.0
69 1999 1 Хмельницкий 1517-2412.0
70 1999 АР Крым 4133-414.0
71 1999 Одесса 1425-328.0
72 1996 АР Крым 2425-282.0
73 1995 КМС Днепр 109-101.0
74 1997 3 Евпатория 2625-328.0
75 2001 Днепр 1825-328.0
76 1998 Житомир 409-1616.0
77 1994 Николаев 1617-246.0
78 2001 Луганск 2425-328.0
79 1998 Харьков 179-1616.0
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

  0
R1  2 3 0
R1  2 1 3
R1  2 4 0
R1  3 4 0
R1  4 3 4
R1  5 4 1
R1  6 0 3
R1  6 1 4
R1  7 0 3
R1  7 0 3
R1  7 2 4
WB1  9 3 1
R1  10 0 3
WB1  10 3 2
R1  10 4 2
WB1  11 3 0
R1  11 1 4
WB1  12 0 3
R1  12 0 4
R1  13 4 0
R1  14 4 1
R1  15 3 2
R1  15 4 3
LB2  17 2 0
WB1  17 4 0
R1  18 2 3
WB1  18 4 0
WB1  19 4 3
LB2  20 0 2
WB1  20 1 4
WB2  21 3 1
WB1  21 0 4
WB2  22 1 3
WB1  22 0 4
R1  23 2 3
LB3  23 2 0
WB1  23 2 4
LB3  24 2 1
WB1  24 0 4
LB4  25 0 2
R1  26 2 3
LB4  26 2 0
LB1  26 0 3
SF  27 3 2
LB1  27 3 0
SF  28 3 0
29 0 4
LB1  30 3 0
R1  31 1 3
LB1  31 3 2
WB1  33 3 1
LB2  33 0 3
WB1  34 3 0
LB2  34 2 3
WB1  35 3 1
LB2  35 3 1
WB1  36 2 3
LB2  36 3 2
WB1  37 3 0
LB2  37 0 3
WB1  38 0 3
LB2  38 3 2
WB1  39 0 3
LB2  39 1 3
WB1  40 0 3
LB2  40 3 0
WB1  41 3 1
WB2  41 4 1
WB1  42 3 1
WB2  42 2 4
WB1  43 0 3
WB2  43 4 1
WB1  44 2 3
WB2  44 0 4
WB1  45 3 0
LB3  45 0 3
WB1  46 3 1
LB3  46 1 3
WB1  47 3 0
LB3  47 3 0
WB1  48 1 3
LB3  48 3 0
LB4  49 3 0
LB4  50 0 3
LB4  51 0 3
LB4  52 2 3
QF  53 4 1
QF  54 0 4
QF  55 1 4
QF  56 3 4
SF  57 3 4
SF  58 0 4
59 4 5
LB2  65 0 2
LB2  67 1 2
LB2  68 1 2
LB2  69 0 2
LB2  72 0 2
LB2  73 0 2
LB2  76 2 1
LB2  77 1 2
LB2  80 1 2
WB2  81 3 0
WB2  82 2 3
WB2  83 3 0
WB2  84 3 2
WB2  85 3 0
WB2  86 2 3
WB2  87 3 0
WB2  88 0 3
LB3  89 2 0
LB3  90 2 1
LB3  91 2 0
LB3  92 0 2
LB3  93 2 0
LB3  94 1 2
LB3  95 2 0
LB3  96 1 2
LB4  97 2 1
LB4  98 2 1
LB4  99 2 1
LB4  100 0 2
LB4  101 2 0
LB4  102 0 2
LB4  103 2 0
LB4  104 2 0
8F  105 3 2
8F  106 3 0
8F  107 3 1
8F  108 2 3
8F  109 3 1
8F  110 3 0
8F  111 3 1
8F  112 3 2
QF  113 3 4
QF  114 4 2
QF  115 4 3
QF  116 1 4
SF  117 3 4
SF  118 4 1
119 3 4
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1998 МС Бахчисарай 40.0
1 1995 МС Киев 25.0
1 1993 Киев 34.0
2 1994 КМС Киев 22.0
2 1996 МСМК Днепр 13.0
2 1998 МС Житомир 28.0
3-4 1999 КМС Одесса 22.0
3-4 1995 КМС Житомир 16.0
3-4 1998 КМС Киев 7.0
3-4 1997 МС Киев 22.0
3-4 1996 КМС Кропивницкий 7.0
3-4 1994 МС Евпатория 16.0
5-6 1998 КМС Евпатория 3.0
5-6 2000 КМС Киев 3.0
5-8 1999 КМС Николаев 18.0
5-8 1997 Луганск 18.0
5-8 1996 КМС Бахчисарай 12.0
5-8 1995 КМС Беловодск 12.0
5-8 1997 КМС Киев 12.0
5-8 1994 Житомир 12.0
5-8 1997 КМС Николаев 18.0
5-8 1998 МС Евпатория 18.0
7-8 1999 Одесса 2.0
7-8 1996 1 АР Крым 2.0
9-10 1997 АР Крым 1.0
9-10 1995 КМС Днепр 1.0
9-12 1995 Харьков 10.0
9-12 1996 1 Донецк 10.0
9-12 1995 Харьков 10.0
9-12 1994 КМС Киев 10.0
9-16 1997 1 Николаев 16.0
9-16 1998 КМС Киев 16.0
9-16 1997 Днепр 16.0
9-16 1999 3 Симферополь 16.0
9-16 1998 Винница 16.0
9-16 2000 МС Хмельницкий 16.0
9-16 1998 Житомир 16.0
9-16 1998 Харьков 16.0
13-16 1995 3 АР Крым 8.0
13-16 1996 Киев 8.0
13-16 1994 Донецк 8.0
13-16 1996 1 Днепр 8.0
17-24 1998 АР Крым 12.0
17-24 1996 Киев 6.0
17-24 1995 Одесса 6.0
17-24 1996 Днепр 6.0
17-24 1994 КМС Киев 6.0
17-24 1996 Винница 6.0
17-24 1998 Донецк 12.0
17-24 1997 Донецк 12.0
17-24 1998 КМС Кропивницкий 12.0
17-24 1997 МС Евпатория 12.0
17-24 2000 Луганск 12.0
17-24 1996 АР Крым 6.0
17-24 1997 МС Днепр 12.0
17-24 1994 КМС Харьков 6.0
17-24 1999 1 Хмельницкий 12.0
17-24 1994 Николаев 6.0
25-28 1995 Евпатория 2.0
25-28 1996 1 Днепр 2.0
25-28 1994 Николаев 2.0
25-28 1996 АР Крым 2.0
25-32 1999 КМС Житомир 8.0
25-32 1999 1 Хмельницкий 8.0
25-32 2001 Днепр 8.0
25-32 1997 Севастополь 8.0
25-32 1999 Одесса 8.0
25-32 1997 3 Евпатория 8.0
25-32 2001 Днепр 8.0
25-32 2001 Луганск 8.0
33-41 1998 Днепр 4.0
33-41 1998 АР Крым 4.0
33-41 2000 2 Евпатория 4.0
33-41 1997 АР Крым 4.0
33-41 2000 1 Днепр 4.0
33-41 1999 1 Днепр 4.0
33-41 2002 3 Черноморское 4.0
33-41 2000 КМС Киев 4.0
33-41 1999 АР Крым 4.0