ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України
з більярдного спорту  «Вільна Піраміда»
серед юніорів та дівчат 1994 р.н. та молодше
Турнір є відбірковим на Чемпіонат світу 2012 "Вільна піраміда" серед юніорів


1. Мета і завдання.

1.1. Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
1.2. Змагання проводяться відповідно до єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2012 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво проведення змагань.

2.1. Керівництво чемпіонату здійснює Державна служба молоді та спорту України
(далі – Держмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі – Федерація).
2.2. Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Хмельницький обласний осередок НФСБУ та головну суддівську колегію:
Головний суддя – Мартинюк І.О., суддя МК
Головний секретар – Пудовкін О.А., суддя НК

                                        
3. Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення чемпіонату.

    У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних місць для проведення масових спортивних та культурно видовищних заходів»:
  - підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
  - контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними обласними державними адміністраціями.
    Власник спортивної споруди не менш ніж за чотири години до початку зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.
    Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

4. Учасники змагань.

4.1. До участі у змаганнях  допускаються спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації,  які включають спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.
4.2. Змагання проводяться в двох категоріях:
Юніори – 1994 року народження та молодші
Дівчата – 1994 року народження та молодші

5. Фінансування.

5.1. Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.


6. Заявки.

6.1. Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Федерації. У разі відсутності осередку в області, чи місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію. Попередні заявки надсилаються на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел./факс (044) 289-40-84; 289-45-30; 586-48-75
e-mail: fsbu@billiard.net.ua
6.2. Іменні заявки, завірені Управліннями сім’ї, молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт, або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази «Спортивний результат», подаються безпосередньо до мандатної комісії.
6.3. До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.
Форма одягу: однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет, метелик.

7.Порядок проведення змагань.

06 вересня 2012 р.
Приїзд, мандатна комісія, збори представників, суддів.
Тренувальний час 17:00 - 19:00.
Реєстрація та жеребкування з 18:00 до 19:00.
07 вересня 2012 р.
10:00 – 10:30 – відкриття змагань.
10:30 – 18:30 – відбіркові змагання.
08 вересня 2012 р.
10:00 – 18:00 – відбіркові змагання.
09 вересня 2012 р.
10:00 – 14:00 – фінальні змагання.
14:00 – підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

8. Нагородження.

8.1. Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

За результатами Чемпіонату на Чемпіонат світу буде відібрано:
4 юніори - зайнявших перші 4 призові місця
2 дівчини - зайнявших перші 2 призові місця


9. Місце проведення змагань.

9.1. МРК «Центр більярдного спорту»
м. Хмельницький, вул. Зарічанська 34, 4-й поверх
тел. (0382) 71-66-49

10. Розміщення.

10.1. Готель «Поділля»
м. Хмельницький, вул. Шевченка 34
тел. (0382) 76-55-40; 76-55-20
Вартість номерів – від 60 грн. за 1 місце в номері

10.2. Готель «Янісоль»
м. Хмельницький, вул. Свободи 40а
тел. (0382) 76-55-82; (097) 13-444-70
Вартість номерів – від 75 грн. за 1 місце в номері



З питань проведення змагань звертатись до голови Хмельницького обласного осередку НФСБУ – Мартинюка Ігора Олександровича, тел. (067) 731-47-35.

Це положення є офіційним викликом на змагання.
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1994 Хмельницкий 6249-627.0
2 1995 Харьков 279-1627.0
3 1997 1 Николаев 479-1627.0
4 2001 Ровно 4449-627.0
5 1999 Одесса 139-123.5
6 2000 Хмельницкий 5233-4815.0
7 1999 Ивано-Франковск 153-433.0
8 1996 1 Донецк 245-829.0
9 1998 Днепр 99-123.5
10 1996 Киев 2117-3223.0
11 1999 КМС Николаев 5117-3223.0
12 1997 Луганск 1317-3223.0
13 1998 Кропивницкий 3233-4815.0
14 2004 1юн Кропивницкий 3133-4815.0
15 1997 Винница 105-65.5
16 1998 КМС Киев 4217-3223.0
17 1999 КМС Одесса 56151.0
18 1998 КМС Хмельницкий 4649-627.0
19 2001 Черновцы 2333-4815.0
20 1997 Ровно 1613-151.5
21 1994 МС Хмельницкий 555-829.0
22 1996 Ивано-Франковск 5717-3223.0
23 1995 КМС Житомир 85-829.0
24 1996 КМС Бахчисарай 15-829.0
25 1998 МС Бахчисарай 69-1627.0
26 1998 КМС Киев 43-49.5
27 1994 Житомир 1833-4815.0
28 1999 КМС Житомир 6149-627.0
29 1997 1 Тернополь 1133-4815.0
30 1998 Хмельницкий 4849-627.0
31 1997 МС Киев 199-1627.0
32 1995 Харьков 179-1627.0
33 1997 КМС Киев 3617-3223.0
34 1994 МС Днепр 217-3223.0
35 1995 КМС Луганск 75-65.5
36 1994 КМС Донецк 79-1627.0
37 Бишкек 2549-627.0
38 2001 Житомир 613-151.5
39 1996 КМС Кропивницкий 13-49.5
40 2000 КМС Киев 147-84.5
41 1996 Винница 3533-4815.0
42 1996 1 Хмельницкий 89-123.5
43 1994 Житомир 517-3223.0
44 1999 3 Симферополь 6033-4815.0
45 1994 КМС Киев 3817-3223.0
46 1997 КМС Николаев 129-1627.0
47 1999 КМС Днепр 129-123.5
48 1994 КМС Киев 933-4815.0
49 1994 Донецк 5833-4815.0
50 1996 1 Дунаевцы 43-433.0
51 1997 КМС Киев 3033-4815.0
52 1997 Донецк 1633-4815.0
53 1994 Хмельницкий 1049-627.0
54 1995 Киев 3317-3223.0
55 1995 КМС Киев 3127.5
56 1998 КМС Кропивницкий 1433-4815.0
57 1996 1 Дунаевцы 4149-627.0
58 1997 МС Евпатория 299-1627.0
59 1994 КМС Харьков 117-84.5
60 1997 МС Днепр 4917-3223.0
61 1996 Днепр 2049-627.0
62 2000 МС Хмельницкий 3417-3223.0
63 1998 Тернополь 4517-3223.0
64 1998 МС Евпатория 2217-3223.0
65 1998 МС Житомир 4017-3223.0
66 1995 2 Хмельницкий 5449-627.0
67 2002 КМС Кропивницкий 3933-4815.0
68 1999 1 Хмельницкий 2833-4815.0
69 1996 КМС Старобельск 3239.0
70 1997 КМС Киев 2215.5
71 1972 Житомир 3749-627.0
72 1994 Хмельницкий 5049-627.0
73 1998 Житомир 4333-4815.0
74 2002 КМС Житомир 1513-151.5
75 2001 Луганск 5949-627.0
76 1999 Житомир 513-151.5
77 1998 КМС Хмельницкий 5317-3223.0
78 1996 1 Хмельницкий 2649-627.0
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

1/8 финала

1/16 финала

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верх

Первый тур

R1  1 3 0
R1  2 0 3
R1  2 4 0
R1  3 0 3
R1  3 4 3
R1  4 0 3
R1  4 4 3
R1  5 3 1
R1  5 2 4
R1  6 3 0
R1  6 2 4
R1  7 2 3
R1  7 0 4
R1  8 0 3
R1  8 4 0
WB1  9 3 0
R1  9 4 1
WB1  10 1 3
R1  10 0 4
WB1  11 3 0
R1  11 4 2
WB1  12 1 3
R1  12 0 4
LB1  13 1 3
R1  13 4 1
LB1  14 1 3
R1  14 4 0
LB1  15 3 0
R1  15 4 3
LB1  16 3 0
R1  16 0 4
LB2  17 1 3
R1  17 4 0
LB2  18 1 3
R1  18 1 4
LB2  19 3 1
R1  19 4 1
LB2  20 3 1
R1  20 4 0
WB2  21 3 0
R1  21 4 2
WB2  22 1 3
R1  22 2 4
LB3  23 3 0
R1  23 4 0
LB3  24 0 3
R1  24 0 4
LB4  25 1 3
R1  25 4 0
LB4  26 1 3
R1  26 4 0
SF  27 3 4
R1  27 1 4
SF  28 4 1
R1  28 4 2
29 4 3
R1  29 4 0
R1  30 4 0
R1  31 0 4
WB  33 4 2
WB  34 2 4
WB  35 4 1
WB  36 1 4
WB  37 4 0
WB  38 2 4
WB  39 3 4
WB  40 4 3
WB  41 4 3
WB  42 2 4
WB  43 1 4
WB  44 4 1
WB  45 4 0
WB  46 1 4
WB  47 3 4
WB  48 0 4
LB1  50 0 3
LB1  51 3 2
LB1  52 0 3
LB1  53 4 0
LB1  54 0 3
LB1  55 3 0
LB1  56 3 0
LB1  57 1 3
LB1  58 1 3
LB1  59 1 3
LB1  60 3 0
LB1  61 3 0
LB1  62 3 2
LB1  63 2 3
LB2  65 0 3
LB2  66 0 3
LB2  67 2 3
LB2  68 3 0
LB2  69 0 3
LB2  70 3 2
LB2  71 0 3
LB2  72 3 1
LB2  73 1 3
LB2  74 2 3
LB2  75 0 3
LB2  76 3 1
LB2  77 1 3
LB2  78 0 3
LB2  79 0 3
LB2  80 0 3
16F  81 4 2
16F  82 3 4
16F  83 4 1
16F  84 3 4
16F  85 2 4
16F  86 4 0
16F  87 0 4
16F  88 4 1
16F  89 4 0
16F  90 3 4
16F  91 2 4
16F  92 4 2
16F  93 4 2
16F  94 4 2
16F  95 4 3
16F  96 2 4
8F  97 5 4
8F  98 5 3
8F  99 5 4
8F  100 5 3
8F  101 5 1
8F  102 5 2
8F  103 1 5
8F  104 4 5
QF  105 4 5
QF  106 4 5
QF  107 5 0
QF  108 2 5
SF  109 5 2
SF  110 5 4
111 5 2
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1999 КМС Одесса 51.0
1 1995 КМС Киев 27.5
2 1996 КМС Старобельск 39.0
2 1997 КМС Киев 15.5
3-4 1999 Ивано-Франковск 33.0
3-4 1998 КМС Киев 9.5
3-4 1996 КМС Кропивницкий 9.5
3-4 1996 1 Дунаевцы 33.0
5-6 1997 Винница 5.5
5-6 1995 КМС Луганск 5.5
5-8 1996 1 Донецк 29.0
5-8 1994 МС Хмельницкий 29.0
5-8 1995 КМС Житомир 29.0
5-8 1996 КМС Бахчисарай 29.0
7-8 2000 КМС Киев 4.5
7-8 1994 КМС Харьков 4.5
9-12 1999 Одесса 3.5
9-12 1998 Днепр 3.5
9-12 1996 1 Хмельницкий 3.5
9-12 1999 КМС Днепр 3.5
9-16 1995 Харьков 27.0
9-16 1997 1 Николаев 27.0
9-16 1998 МС Бахчисарай 27.0
9-16 1997 МС Киев 27.0
9-16 1995 Харьков 27.0
9-16 1994 КМС Донецк 27.0
9-16 1997 КМС Николаев 27.0
9-16 1997 МС Евпатория 27.0
13-15 1997 Ровно 1.5
13-15 2001 Житомир 1.5
13-15 2002 КМС Житомир 1.5
13-15 1999 Житомир 1.5
17-32 1996 Киев 23.0
17-32 1999 КМС Николаев 23.0
17-32 1997 Луганск 23.0
17-32 1998 КМС Киев 23.0
17-32 1996 Ивано-Франковск 23.0
17-32 1997 КМС Киев 23.0
17-32 1994 МС Днепр 23.0
17-32 1994 Житомир 23.0
17-32 1994 КМС Киев 23.0
17-32 1995 Киев 23.0
17-32 1997 МС Днепр 23.0
17-32 2000 МС Хмельницкий 23.0
17-32 1998 Тернополь 23.0
17-32 1998 МС Евпатория 23.0
17-32 1998 МС Житомир 23.0
17-32 1998 КМС Хмельницкий 23.0
33-48 2000 Хмельницкий 15.0
33-48 1998 Кропивницкий 15.0
33-48 2004 1юн Кропивницкий 15.0
33-48 2001 Черновцы 15.0
33-48 1994 Житомир 15.0
33-48 1997 1 Тернополь 15.0
33-48 1996 Винница 15.0
33-48 1999 3 Симферополь 15.0
33-48 1994 КМС Киев 15.0
33-48 1994 Донецк 15.0
33-48 1997 КМС Киев 15.0
33-48 1997 Донецк 15.0
33-48 1998 КМС Кропивницкий 15.0
33-48 2002 КМС Кропивницкий 15.0
33-48 1999 1 Хмельницкий 15.0
33-48 1998 Житомир 15.0
49-62 1994 Хмельницкий 7.0
49-62 2001 Ровно 7.0
49-62 1998 КМС Хмельницкий 7.0
49-62 1999 КМС Житомир 7.0
49-62 1998 Хмельницкий 7.0
49-62 Бишкек 7.0
49-62 1994 Хмельницкий 7.0
49-62 1996 1 Дунаевцы 7.0
49-62 1996 Днепр 7.0
49-62 1995 2 Хмельницкий 7.0
49-62 1972 Житомир 7.0
49-62 1994 Хмельницкий 7.0
49-62 2001 Луганск 7.0
49-62 1996 1 Хмельницкий 7.0