ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Кубку України з більярдного спорту
«Комбінована піраміда» серед ветеранів


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2013 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі – Держмолодьспорт) та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Луганський обласний осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" та головну суддівську колегію.

3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються  спортсмени 1953 року народження та старші по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових  змагань.

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75    
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

6.  Програма змагань

21 березня 2013 р.
Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
22 березня 2013 р.
10.00 – 10.30 відкриття змагань,
10.30 – 20.00 відбіркові змагання
23 березня 2013 р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
24 березня 2013 р.
10.00 – 14.00 фінальні змагання.
15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

7. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери нагороджуються грамотами та медалями.
Загальний призовий фонд складає 8 000 грн.

9. Місце проведення змагань

Обласний клуб спортивного більярду «Сокіл»
м. Луганськ
кв. Шевченко, 54
тел. (0642) 50-58-73

10. Розміщення

1. Готель «Луганськ»
вул. Радянська, 76
тел. (0642) 34-35-29

2. Готель «Дружба»
вул. П. Сороки, 16а
тел. (0642) 53-53-53,(0642) 53-53-63

3. Готель «Славянская»
вул. 1-я Слав’янська, 2а
тел. (0642) 34-57-02, (050) 234-57-20, (067) 643-07-36

З питань подобової оренди квартир звертатись за телефонами:
(0642) 33-93-28
(050) 664-48-49
(050) 131-99-49
(050) 582-13-90
(050) 924 51 34

З питань організації, проведення змагань та розміщення звертатись до Голови Луганського обласного осередку ФСБУ Лиховайда Сергія: тел. (050)475-43-18
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1933 МС Мариуполь 1125-326.5
2 1953 Луганск 3133-372.5
3 1944 Донецк 359-1614.5
4 1935 КМС Мариуполь 1225-326.5
5 1952 Луганск 3325-326.5
6 1950 Феодосия 2417-2410.5
7 1946 МС Луганск 133-420.5
8 1952 1 Запорожье 69-1614.5
9 1944 Луганск 9 0.0
10 1953 Луганск 2617-2410.5
11 1939 Луганск 19 0.0
12 1949 Червоноград 3225-326.5
13 1939 Луганск 3433-372.5
14 1945 Харьков 2117-2410.5
15 1944 Луганск 37 0.0
16 1953 Луганск 3633-372.5
17 1949 Луганск 1817-2410.5
18 1953 Луганск 209-1614.5
19 1952 Киев 45-816.5
20 1945 МС Шаргород 1138.5
21 1945 1 Луганск 75-816.5
22 1933 Луганск 255-816.5
23 1945 Антрацит 289-1614.5
24 1950 Червоноград 229-1614.5
25 1950 Харьков 279-1614.5
26 1947 1 Коктебель 1025-326.5
27 1953 Луганск 1417-2410.5
28 1953 КМС Алушта 23226.5
29 1950 Луганск 1517-2410.5
30 1949 Луганск 8 0.0
31 1944 Луганск 2925-326.5
32 1949 Луганск 169-1614.5
33 1939 Николаев 179-1614.5
34 1948 МС Миргород 53-420.5
35 1950 Новая Каховка 25-816.5
36 1944 КМС Киев 317-2410.5
37 1943 Луганск 3033-372.5
164#1
3332#2
0
3
1748#3
4916#4
956#5
4124#6
2540#7
578#8
560#9
3728#10
0
3
2144#11
5312#12
1352#13
4520#14
2936#15
3
1
614#16
362#17
3530#18
3
0
1946#19
5114#20
1154#21
4322#22
2738#23
596#24
758#25
3926#26
2342#27
5510#28
1550#29
4718#30
3134#31
2
3
632#32
#33
3
0
проигравший на #80
#34
3
2
проигравший на #79
#35
3
1
проигравший на #78
#36
3
0
проигравший на #77
#37
3
1
проигравший на #76
#38
3
2
проигравший на #75
#39
3
0
проигравший на #74
#40
0
3
проигравший на #73
#41
2
3
проигравший на #72
#42
-1
0
проигравший на #71
#43
0
3
проигравший на #70
#44
3
0
проигравший на #69
#45
1
3
проигравший на #68
#46
3
0
проигравший на #67
#47
3
2
проигравший на #66
#48
0
3
проигравший на #65
#49
Место 49
#50
Место 49
#51
Место 49
#52
Место 49
#53
Место 49
#54
Место 49
#55
Место 49
#56
Место 49
#57
Место 49
#58
Место 49
#59
Место 49
#60
Место 49
#61
Место 49
#62
Место 49
#63
Место 49
#64
Место 49
#65
2
1
Место 33
#66
Место 33
#67
Место 33
#68
Место 33
#69
-1
0
Место 33
#70
Место 33
#71
Место 33
#72
0
2
Место 33
#73
1
2
Место 33
#74
Место 33
#75
Место 33
#76
Место 33
#77
Место 33
#78
Место 33
#79
Место 33
#80
1
2
Место 33
#81
3
0
проигравший на #100
#82
2
3
проигравший на #99
#83
3
0
проигравший на #98
#84
2
3
проигравший на #97
#85
3
0
проигравший на #104
#86
2
3
проигравший на #103
#87
0
3
проигравший на #102
#88
0
3
проигравший на #101
#89
1
2
Место 25
#90
0
2
Место 25
#91
2
1
Место 25
#92
-1
0
Место 25
#93
0
2
Место 25
#94
0
2
Место 25
#95
-1
0
Место 25
#96
2
1
Место 25
#97
0
2
Место 17
победитель на #109
#98
2
0
Место 17
победитель на #110
#99
0
-1
Место 17
победитель на #111
#100
1
2
Место 17
победитель на #112
#101
2
0
Место 17
победитель на #105
#102
2
0
Место 17
победитель на #106
#103
1
2
Место 17
победитель на #107
#104
2
1
Место 17
победитель на #108
#105
3
1
Место 9
#106
3
1
Место 9
#107
3
1
Место 9
#108
3
1
Место 9
#109
1
3
Место 9
#110
1
3
Место 9
#111
3
1
Место 9
#112
3
2
Место 9
#113
3
0
Место 5
#114
3
2
Место 5
#115
3
0
Место 5
#116
3
1
Место 5
#117
3
0
Полуфинал
#118
1
3
Полуфинал
#119
3
0
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

1/8 финала

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

R1  2 0 3
R1  10 0 3
R1  15 3 1
R1  18 3 0
R1  31 2 3
WB1  33 3 0
WB1  34 3 2
WB1  35 3 1
WB1  36 3 0
WB1  37 3 1
WB1  38 3 2
WB1  39 3 0
WB1  40 0 3
WB1  41 2 3
WB1  42 -1 0
WB1  43 0 3
WB1  44 3 0
WB1  45 1 3
WB1  46 3 0
WB1  47 3 2
WB1  48 0 3
LB2  65 2 1
LB2  69 -1 0
LB2  72 0 2
LB2  73 1 2
LB2  80 1 2
WB2  81 3 0
WB2  82 2 3
WB2  83 3 0
WB2  84 2 3
WB2  85 3 0
WB2  86 2 3
WB2  87 0 3
WB2  88 0 3
LB3  89 1 2
LB3  90 0 2
LB3  91 2 1
LB3  92 -1 0
LB3  93 0 2
LB3  94 0 2
LB3  95 -1 0
LB3  96 2 1
LB4  97 0 2
LB4  98 2 0
LB4  99 0 -1
LB4  100 1 2
LB4  101 2 0
LB4  102 2 0
LB4  103 1 2
LB4  104 2 1
8F  105 3 1
8F  106 3 1
8F  107 3 1
8F  108 3 1
8F  109 1 3
8F  110 1 3
8F  111 3 1
8F  112 3 2
QF  113 3 0
QF  114 3 2
QF  115 3 0
QF  116 3 1
SF  117 3 0
SF  118 1 3
119 3 0
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1945 МС Шаргород 38.5
2 1953 КМС Алушта 26.5
3-4 1946 МС Луганск 20.5
3-4 1948 МС Миргород 20.5
5-8 1952 Киев 16.5
5-8 1945 1 Луганск 16.5
5-8 1933 Луганск 16.5
5-8 1950 Новая Каховка 16.5
9-16 1944 Донецк 14.5
9-16 1952 1 Запорожье 14.5
9-16 1953 Луганск 14.5
9-16 1945 Антрацит 14.5
9-16 1950 Червоноград 14.5
9-16 1950 Харьков 14.5
9-16 1949 Луганск 14.5
9-16 1939 Николаев 14.5
17-24 1950 Феодосия 10.5
17-24 1953 Луганск 10.5
17-24 1945 Харьков 10.5
17-24 1949 Луганск 10.5
17-24 1953 Луганск 10.5
17-24 1950 Луганск 10.5
17-24 1944 КМС Киев 10.5
25-32 1933 МС Мариуполь 6.5
25-32 1935 КМС Мариуполь 6.5
25-32 1952 Луганск 6.5
25-32 1949 Червоноград 6.5
25-32 1947 1 Коктебель 6.5
25-32 1944 Луганск 6.5
33-37 1953 Луганск 2.5
33-37 1939 Луганск 2.5
33-37 1953 Луганск 2.5
33-37 1943 Луганск 2.5
  1944 Луганск  
  1939 Луганск  
  1944 Луганск  
  1949 Луганск