ПОЛОЖЕННЯ
про проведення
Всеукраїнських змагань з більярдного спорту
«Вільна піраміда» парний розряд серед жінок

м. Трускавець,                           21-24 лютого 2013 р.


1. Мета та завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях, популяризації більярдного спорту серед жінок.  

    Змагання проводяться відповідно до Календарного плану Федерації спортивного більярду України (далі - Федерації) на 2013 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Національна федерація "Федерація спортивного більярду України". Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

    Головний суддя змагань: Пудовкін О.І.

3. Учасники змагань

В змаганнях приймають участь 16 спортсменок на запрошення Федерації:

1 Ковальчук Анастасия
2 Пудовкина Мария
3 Косяк Наталья
4 Котляр Анна
5 Иванова Виктория
6 Кудицкая Владислава
7 Краско Оксана
8 Хомичева Александра

9 Притулюк Заряна
10 Талова Татьяна
11 Тучак Татьяна
12 Слава Ирина
13 Роднина Виолетта
14 Васильева Валерия
15 Альбота Татьяна
16 Била Олеся

Пари в змаганнях формуються методом жеребкування.

4. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Форма одягу

    Однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет.

6. Програма змагань

21.02.2013день приїзду,мандатна комісія, збори представників,суддів
16.00 - 19.00тренувальний час
19.00 - 20.00жеребкування
22.02.201310.00 - 11.00відкриття змагань
11.00 - 19.00відбіркові ігри
23.02.201311.00 - 19.00відбіркові ігри
24.02.201312.00фінальні змагання
15.00підведення результатів,  нагородження.



7. Благодійні внески

    Благодійні внески складають: 250 грн. зі спортсмена ( 500 грн. с пари).

8. Нагородження та призовий фонд

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями, подарунками від офіційних спонсорів та партнерів змагань.

    Гарантований призовий фонд 10 000 грн + сума благодійних внесків учасників змагань.

9. Місце проведення змагань

Більярдний клуб «Казанова»
Львівська обл., м.Трускавець, вул.Роксолани,10


10. Розміщення

Готель «РеВіта»
    Львівська обл., м.Трускавець
    вул. П.Куліша 6
Телефон
    +38 (03247) 7-13-00
    +38 (067) 406-91-71
Вартість номерів :
    2х містний стандарт – 260грндобу.




З організаційних питань звертатись за телефоном:
(063) 951 76 04 – Вікторія Іванова – Директор з розвитку жіночого спортивного більярду в Україні
# Player City г.р. зв. жерPlacePoints

Иванова - Слава

1 Київ 1987 МС 5-62.0
2 Київ 1982 КМС 5-62.0

Ковальчук-Тучак

3 Кременчук 1991 ЗМС 125.0
4 Вінниця 1991 МС 125.0

Косяк-Била

5 Львов 1979 МС 44.0
6 Київ 1984  44.0

Котляр-Талова

7 Київ 1995 МСМК 7-81.0
8 Київ 1987 КМС 7-81.0

Краско-Роднина

9 Николаев 1995 КМС 7-81.0
10 Харків 1994 КМС 7-81.0

Кудицкая-Васильева

11 Николаев 1994 КМС 37.0
12 Київ 1996 КМС 37.0

Пудовкина-Притулюк

13 Київ 1980 МСМК 213.0
14 Дніпро 1996 МСМК 213.0

Хомичева-Альбота

15 Черновцы 1985 КМС 5-62.0
16 Київ 1997  5-62.0
18#1
4
2
54#2
4
3
36#3
3
4
72#4
0
4
#5
4
3
loser to #10
#6
4
3
loser to #9
#7
4
0
Place 7
#8
4
3
Place 7
#9
2
4
Place 5
#10
4
2
Place 5
#11
4
3
loser to #13
#12
4
3
Place 4
#13
4
2
Place 3
#14
4
0
Final
noplayer Asasbplayer B

Final

Losers bracket, stage 4

Losers bracket, stage 3

Winners bracket, stage 2

Losers bracket, stage 2

Losers bracket, stage 1

Winners bracket, stage 1

First round

R1  1 4 2
R1  2 4 3
R1  3 3 4
R1  4 0 4
WB1  5 4 3
WB1  6 4 3
LB1  7 4 0
LB1  8 4 3
LB2  9 2 4
LB2  10 4 2
WB2  11 4 3
LB3  12 4 3
LB4  13 4 2
14 4 0
Place Player City г.р. зв.Points

Place 1

Ковальчук-Тучак

1 Кременчук 1991 ЗМС25.0
1 Вінниця 1991 МС25.0

Place 2

Пудовкина-Притулюк

2 Київ 1980 МСМК13.0
2 Дніпро 1996 МСМК13.0

Place 3

Кудицкая-Васильева

3 Николаев 1994 КМС7.0
3 Київ 1996 КМС7.0

Place 4

Косяк-Била

4 Львов 1979 МС4.0
4 Київ 1984 4.0

Place 5-6

Иванова - Слава

5-6 Київ 1987 МС2.0
5-6 Київ 1982 КМС2.0

Хомичева-Альбота

5-6 Черновцы 1985 КМС2.0
5-6 Київ 1997 2.0

Place 7-8

Котляр-Талова

7-8 Київ 1995 МСМК1.0
7-8 Київ 1987 КМС1.0

Краско-Роднина

7-8 Николаев 1995 КМС1.0
7-8 Харків 1994 КМС1.0