1. Мета та завдання

   Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
   Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2011 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.


2. Керівництво змаганнями

   Керівництво змаганнями здійснює Департамент фізичної культури Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (далі – Міністерство) та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
   Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" в АР Крим та головну суддівську колегію.


3. Учасники змагань

   До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.


4. Фінансування

   Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.


5. Заявки

   Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

   Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
      м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
      тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75
      e-mail: fsbu@billiard.net.ua

   Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

   До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.


6. Програма змагань

15 грудня 2011 р.
   Приїзд, мандатна комісія, жеребкування,
   збори представників, суддів.

16 грудня 2011 р.
   10.00 – 10.30 відкриття змагань,
   10.30 – 20.00 відбіркові змагання

17 грудня 2011 р.
   10.00 – 20.00 відбіркові змагання,

18 грудня 2011 р.
   10.00 – 14.00 фінальні змагання.
   15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.


7. Благодійні внески

Благодійні внески складають:
   - для чоловіків 250 грн.
   - для жінок, дівчат та юнаків віком до 18 років – 200 грн.


8. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери нагороджуються грамотами та медалями.

Призовий фонд формується:
   - для чоловіків: призовий фонд складає 10 000 грн. + 80% благодійних внесків;
   - для жінок: призовий фонд складає 5 000 грн. + 75% благодійних внесків.


9. Місце проведення змагань

   АР Крим, м. Судак
   вул. Морська, 1а.
   б/к "Астарта"


10. Розміщення

   АР Крим, м. Судак
   вул. Морська, 1а.
   тел. (06566) 94239
   готель "Астарта"

   Вартість проживання:
   170 грн. - двомісний номер на добу з людини

   До уваги спортсменів: під час проведення змагань для учасників проживання в готелі «Астарта» - обов’язкове.


11. Трансферт

   15 грудня 2011 р. о 13:30 від стоянки залізничного вокзалу м. Сімферополь буде організовано трансфер для учасників змагань до готелю "Астарта".


З питань організаці, проведення змагань, трансферту та розміщення
звертатись до Голови осередку ФСБУ в АР Крим Прощенко Сергія:
тел. (050)169-26-40
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1991 КМС Донецк 1617-247.0
2 1981 1 Евпатория 245-813.0
3 1997 АР Крым 1513-169.0
4 1978 Черкассы 2725-303.0
5 1991 МС Симферополь 45-813.0
6 1978 Черновцы 2325-303.0
7 1996 КМС Бахчисарай 105-813.0
8 1998 МС Бахчисарай 219-1211.0
9 1983 Саки 119-1211.0
10 1990 КМС Сакский р-н 817-247.0
11 1991 1 Симферополь 1717-247.0
12 1983 МС Киев 313-169.0
13 Львов 3025-303.0
14 1985 1 Луганск 23-417.0
15 1988 Черкассы 2525-303.0
16 1997 АР Крым 1317-247.0
17 1970 КМС Житомир 2017-247.0
18 1987 1 Винница 1217-247.0
19 1972 КМС Тернополь 2217-247.0
20 1996 1 Дунаевцы 717-247.0
21 1993 Киев 145-813.0
22 1994 МС Евпатория 69-1211.0
23 1986 МС Донецк 1135.0
24 1983 Москва 1813-169.0
25 Севастополь 2825-303.0
26 1996 КМС Старобельск 26223.0
27 1983 КМС Киев 53-417.0
28 1951 1 Судак 2925-303.0
29 1979 1 Симферополь 1913-169.0
30 1998 КМС Хмельницкий 99-1211.0
132#1
1716#2
0
4
924#3
2
4
258#4
0
4
528#5
4
1
2112#6
4
1
1320#7
3
4
294#8
2
4
330#9
4
0
1914#10
0
4
1122#11
4
2
276#12
1
4
726#13
4
3
2310#14
0
4
1518#15
3
4
312#16
#17
4
3
проигравший на #40
#18
4
3
проигравший на #39
#19
4
2
проигравший на #38
#20
2
4
проигравший на #37
#21
1
4
проигравший на #36
#22
4
3
проигравший на #35
#23
0
4
проигравший на #34
#24
1
4
проигравший на #33
#25
Место 25
#26
4
0
Место 25
#27
0
4
Место 25
#28
4
2
Место 25
#29
0
4
Место 25
#30
4
0
Место 25
#31
4
0
Место 25
#32
Место 25
#33
0
4
Место 17
#34
4
3
Место 17
#35
1
4
Место 17
#36
0
4
Место 17
#37
4
1
Место 17
#38
0
4
Место 17
#39
4
3
Место 17
#40
4
1
Место 17
#41
1
4
проигравший на #50
#42
3
4
проигравший на #49
#43
4
1
проигравший на #52
#44
4
2
проигравший на #51
#45
2
4
Место 13
#46
4
1
Место 13
#47
1
4
Место 13
#48
4
1
Место 13
#49
1
4
Место 9
победитель на #55
#50
2
4
Место 9
победитель на #56
#51
2
4
Место 9
победитель на #53
#52
4
2
Место 9
победитель на #54
#53
2
5
Место 5
#54
4
5
Место 5
#55
4
5
Место 5
#56
0
5
Место 5
#57
4
5
Полуфинал
#58
2
5
Полуфинал
#59
3
5
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

R1  2 0 4
R1  3 2 4
R1  4 0 4
R1  5 4 1
R1  6 4 1
R1  7 3 4
R1  8 2 4
R1  9 4 0
R1  10 0 4
R1  11 4 2
R1  12 1 4
R1  13 4 3
R1  14 0 4
R1  15 3 4
WB1  17 4 3
WB1  18 4 3
WB1  19 4 2
WB1  20 2 4
WB1  21 1 4
WB1  22 4 3
WB1  23 0 4
WB1  24 1 4
LB1  26 4 0
LB1  27 0 4
LB1  28 4 2
LB1  29 0 4
LB1  30 4 0
LB1  31 4 0
LB2  33 0 4
LB2  34 4 3
LB2  35 1 4
LB2  36 0 4
LB2  37 4 1
LB2  38 0 4
LB2  39 4 3
LB2  40 4 1
WB2  41 1 4
WB2  42 3 4
WB2  43 4 1
WB2  44 4 2
LB3  45 2 4
LB3  46 4 1
LB3  47 1 4
LB3  48 4 1
LB4  49 1 4
LB4  50 2 4
LB4  51 2 4
LB4  52 4 2
QF  53 2 5
QF  54 4 5
QF  55 4 5
QF  56 0 5
SF  57 4 5
SF  58 2 5
59 3 5
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1986 МС Донецк 35.0
2 1996 КМС Старобельск 23.0
3-4 1985 1 Луганск 17.0
3-4 1983 КМС Киев 17.0
5-8 1981 1 Евпатория 13.0
5-8 1991 МС Симферополь 13.0
5-8 1996 КМС Бахчисарай 13.0
5-8 1993 Киев 13.0
9-12 1998 МС Бахчисарай 11.0
9-12 1983 Саки 11.0
9-12 1994 МС Евпатория 11.0
9-12 1998 КМС Хмельницкий 11.0
13-16 1997 АР Крым 9.0
13-16 1983 МС Киев 9.0
13-16 1983 Москва 9.0
13-16 1979 1 Симферополь 9.0
17-24 1991 КМС Донецк 7.0
17-24 1990 КМС Сакский р-н 7.0
17-24 1991 1 Симферополь 7.0
17-24 1997 АР Крым 7.0
17-24 1970 КМС Житомир 7.0
17-24 1987 1 Винница 7.0
17-24 1972 КМС Тернополь 7.0
17-24 1996 1 Дунаевцы 7.0
25-30 1978 Черкассы 3.0
25-30 1978 Черновцы 3.0
25-30 Львов 3.0
25-30 1988 Черкассы 3.0
25-30 Севастополь 3.0
25-30 1951 1 Судак 3.0