ПОЛОЖЕННЯ
про проведення ІІІ відбіркового етапу
Кубку України зі Снукеру
чоловіки, жінки


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2012 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі - Держмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Львівський обласний осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" та головну суддівську колегію.
Головний суддя змагань – суддя НК Ковтун І. В.

3. Учасники змагань

До участі у всеукраїнських змаганнях допускаються  спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації, які включають спортсменів Федерації, а також спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, за результатами регіональних рейтингових  змагань.

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації: м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б,
тел/факс (044)289-40-84, 289-45-30, 586-48-75,  e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї, молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

6.  Програма змагань

05 липня 2012 р.
Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
06 липня 2012 р.
10.00 – 10.30 -  Відкриття змагань.
10.30 – 18.00 -  Відбіркові змагання.
07 липня 2012 р.
10.00 – 18.00 - Відбіркові змагання.
08 липня 2012 р.
Фінальні змагання, підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

7. Благодійні внески

Благодійні внески складають:
- для чоловіків 200 грн.
- для жінок, дівчат, юнаків, ветеранів – 150 грн.

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери змагань нагороджуються грамотами, медалями.

9. Місце проведення змагань

БК «Більярд-Центр» - відкриття змагань, фінальні змагання.
м. Львів, вул. Клепарівська, 30

БК «Червона Рута» - відбіркові змагання
м. Львів, вул. Хуторівка, 26

БК «Дуплет» - відбіркові змагання
м. Львів, вул. Пасічна, 189

10. Розміщення

1. Готель «Шувар»
м. Львів, вул Червоної Калини 36
Контактний телефон: 8(0322) 244-92-88
Вартість номерів: від 100 грн

3. Готель «Львів»
м. Львів, проспект Чорновола, 7
Контактний телефон: +38(032) 242-32-70
Вартість номерів: від 150 грн

2. Готель «Власта»
м. Львів, вул Клепарівська 30
Контактний телефон: 8(0322) 33-32-94
Вартість номерів: від 200 грн.
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1995 Львов 109-168.0
2 1998 КМС Червоноград 3222.0
3 1972 Львов 1221-244.0
4 1965 Одесса 1525-262.0
5 1982 Червоноград 209-168.0
6 1965 Львов 259-168.0
7 1990 Киев 65-810.0
8 1989 Червоноград 1917-206.0
9 1975 Червоноград 73-414.0
10 1949 Червоноград 89-166.0
11 1995 Львов 179-168.0
12 1987 МС Киев 1134.0
13 1985 Львов 1817-206.0
14 1983 1 Хмельницкий 1625-262.0
15 1979 Червоноград 2117-206.0
16 1969 КМС Киев 45-810.0
17 1987 Тернополь 119-168.0
18 1990 КМС Киев 53-414.0
19 1986 КМС Тернополь 25-810.0
20 1991 Львов 2321-244.0
21 1990 МС Киев 917-206.0
22 1950 Червоноград 2421-244.0
23 1986 Львов 265-810.0
24 1989 Львов 149-168.0
25 1982 Львов 139-168.0
26 1986 Львов 2221-244.0

Группа A

Petrosov
Arsen
Koval'
Sergey
Ippolitov
Artem
Podolyak
Bogdan
Delyatinskiy
Stepan
+m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
×2 : 01 : 20 : -11 : 222043152.33
16 0 : 2×1 : 20 : 20 : 204-418-73.67
17 2 : 12 : 1×2 : 10 : 231265168.00
24 -1 : 02 : 01 : 2×1 : 213-234-130.67
25 2 : 12 : 02 : 02 : 1×40482693.33

Группа B

Bidnyak
Yuriy
Gel'chin
Oleg
Klemra
Vladimir
Palidovich
Roman
Riy
Igor'
+m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
10 ×1 : 22 : 12 : 01 : 222065151.33
15 2 : 1×0 : 21 : 20 : 213-237-426.67
18 1 : 22 : 0×2 : 10 : 222055050.00
23 0 : 22 : 11 : 2×2 : 022055050.00
26 2 : 12 : 02 : 00 : 2×31263372.00

Группа C

Olenyuk
Vasil'
Stolyarchuk
Artem
Ivanec
Ruslan
Stecishin
Petr
+m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
11 ×2 : 12 : 10 : 221144060.67
14 1 : 2×2 : 02 : 121153264.67
19 1 : 20 : 2×2 : 012-134-136.00
22 2 : 01 : 20 : 2×12-134-136.00

Группа D

Voh
Yuriy
Stolyarchuk
Maksim
Gusar
Roman
Kozak
Andrey
+m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
12 ×1 : 20 : 21 : 203-326-48.33
13 2 : 1×2 : 02 : 030361595.00
20 2 : 00 : 2×2 : 021142266.00
21 2 : 10 : 20 : 2×12-125-331.33
1#1
3
0
Место 9
8#2
3
2
Место 9
5#3
3
0
Место 9
4#4
0
3
Место 9
3#5
3
0
Место 9
6#6
2
3
Место 9
7#7
3
2
Место 9
2#8
0
3
Место 9
#9
3
1
Место 5
#10
3
2
Место 5
#11
3
1
Место 5
#12
3
1
Место 5
#13
3
0
Полуфинал
#14
3
2
Полуфинал
#15
3
2
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

Первый тур

Группа A

Группа B

Группа C

Группа D

D1 1 2
D2 1 2
D3 0 2
D4 0 2
D5 0 2
D6 2 0
C1 1 2
C2 2 1
C3 2 0
C4 0 2
C5 2 1
C6 0 2
B1 2 1
B2 1 2
B3 2 0
B4 0 2
B5 0 2
B6 0 2
B7 2 1
B8 0 2
B9 1 2
B10 2 1
A1 1 2
A2 0 -1
A3 1 2
A4 2 0
A5 2 1
A6 0 2
A7 2 1
A8 1 2
A9 2 0
A10 2 0
R1  1 3 0
R1  2 3 2
R1  3 3 0
R1  4 0 3
R1  5 3 0
R1  6 2 3
R1  7 3 2
R1  8 0 3
QF  9 3 1
QF  10 3 2
QF  11 3 1
QF  12 3 1
SF  13 3 0
SF  14 3 2
15 3 2
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1987 МС Киев 34.0
2 1998 КМС Червоноград 22.0
3-4 1975 Червоноград 14.0
3-4 1990 КМС Киев 14.0
5-8 1990 Киев 10.0
5-8 1969 КМС Киев 10.0
5-8 1986 КМС Тернополь 10.0
5-8 1986 Львов 10.0
9-16 1995 Львов 8.0
9-16 1982 Червоноград 8.0
9-16 1965 Львов 8.0
9-16 1949 Червоноград 6.0
9-16 1995 Львов 8.0
9-16 1987 Тернополь 8.0
9-16 1989 Львов 8.0
9-16 1982 Львов 8.0
17-20 1989 Червоноград 6.0
17-20 1985 Львов 6.0
17-20 1979 Червоноград 6.0
17-20 1990 МС Киев 6.0
21-24 1972 Львов 4.0
21-24 1991 Львов 4.0
21-24 1950 Червоноград 4.0
21-24 1986 Львов 4.0
25-26 1965 Одесса 2.0
25-26 1983 1 Хмельницкий 2.0