• Регламент
  • Участники
  • Сетка
  • Ведомость
  • Итоги
  • ПОЛОЖЕННЯ
    про проведення
    Кубку України (фінал) Пул «9» чоловіки, жінки


    1. Мета та завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2012 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    2. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі – Держмолодьспорт) та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Тернопільський обласний осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" та головну суддівську колегію.
    Головний суддя змагань - Ковтун І. В., суддя МК

    3. Учасники змагань

    У змаганнях беруть участь спортсмени з Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та м. Севастополя.
    До участі у змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени , які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

    4. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

    5. Заявки

    Особисті заявки від спортсменів приймаються місцевими обласними осередками Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" за територіальною ознакою. У разі відсутності територіального осередку в області, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

    Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
    м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б,
    тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75,
    e-mail: fsbu@billiard.net.ua

    Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

    6. Програма змагань

    30 жовтня 2015 р.
    День приїзду учасників змагань.
    31 жовтня 2015 р.
    09.00-10.00 - реєстрація учасників змагань
    10.30 – 11.00 відкриття змагань,
    11.00 – 20.00 відбіркові змагання
    01 листопада 2015 р.
    10.00 – 14.00 фінальні змагання.
    15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

    7. Благодійні внески

    Сума благодійних внесків складає:
    для чоловіків - 150 грн.
    для жінок, юніорів, юнаків, дівчат - 100 грн.

    8. Нагородження та призовий фонд

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.
    Призовий фонд формується:
    5000 грн + 80% благодійних внесків учасників змагань.  

    9. Місце проведення змагань

    Б/к “Абриколь”
    м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, 6

    10. Розміщення

    Готельно-ресторанний комплекс "Диканька"
    м.Тернопіль . вул 15 Квітня 3а
    тел.(0352)421414.

    З питань розміщення, організації та проведення змагань звертатись до Голови Тернопільського обласного осередку Федерації спортивного більярду України - Мазепа Андрій, тел.: (067)352-33-98
    # Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
    1 1996 Ильичёвск 625-282.0
    2 1998 КМС Киев 35-812.0
    3 1992 2 Боярка 1025-282.0
    4 1996 Тернополь 1117-246.0
    5 2004 Днепр 2017-246.0
    6 1981 Львов 89-1210.0
    7 2001 КМС Днепр 2217-246.0
    8 2003 КМС Днепр 1213-168.0
    9 2002 1 Днепр 1613-168.0
    10 1998 Тернополь 2317-246.0
    11 1969 Тернополь 219-1210.0
    12 1979 Тернополь 149-1210.0
    13 1992 КМС Киев 45-812.0
    14 1972 КМС Тернопіль 263-416.0
    15 1997 МСМК Киев 1134.0
    16 1999 Днепр 1913-168.0
    17 2000 Днепр 1517-246.0
    18 2007 Днепр 717-246.0
    19 1969 Тернополь 2413-168.0
    20 2002 Тернополь 1817-246.0
    21 2001 2 Киев 2925-282.0
    22 2007 1 Киев 2825-282.0
    23 2000 КМС Киев 25-812.0
    24 1982 Тернополь 279-1210.0
    25 1991 МС Тернополь 17222.0
    26 2000 КМС Киев 53-416.0
    27 2003 Днепр 925-282.0
    28 1978 Тернополь 255-812.0
    29 1982 Тернопіль 1317-246.0
    132#1
    1716#2
    5
    0
    924#3
    4
    5
    258#4
    5
    4
    528#5
    5
    2
    2112#6
    5
    3
    1320#7
    3
    5
    294#8
    3
    5
    330#9
    1914#10
    4
    5
    1122#11
    5
    3
    276#12
    5
    3
    726#13
    0
    5
    2310#14
    5
    2
    1518#15
    3
    5
    312#16
    #17
    3
    5
    проигравший на #40
    #18
    2
    5
    проигравший на #39
    #19
    5
    3
    проигравший на #38
    #20
    2
    5
    проигравший на #37
    #21
    5
    2
    проигравший на #36
    #22
    2
    5
    проигравший на #35
    #23
    5
    4
    проигравший на #34
    #24
    1
    5
    проигравший на #33
    #25
    Место 25
    #26
    3
    5
    Место 25
    #27
    2
    5
    Место 25
    #28
    5
    0
    Место 25
    #29
    Место 25
    #30
    5
    1
    Место 25
    #31
    5
    4
    Место 25
    #32
    Место 25
    #33
    5
    1
    Место 17
    #34
    5
    3
    Место 17
    #35
    5
    4
    Место 17
    #36
    4
    5
    Место 17
    #37
    5
    3
    Место 17
    #38
    0
    5
    Место 17
    #39
    3
    5
    Место 17
    #40
    0
    5
    Место 17
    #41
    2
    5
    проигравший на #50
    #42
    4
    5
    проигравший на #49
    #43
    5
    1
    проигравший на #52
    #44
    2
    5
    проигравший на #51
    #45
    0
    5
    Место 13
    #46
    4
    5
    Место 13
    #47
    4
    5
    Место 13
    #48
    3
    5
    Место 13
    #49
    3
    5
    Место 9,
    Winner draw to final stage
    #50
    0
    5
    Место 9,
    Winner draw to final stage
    #51
    0
    5
    Место 9,
    Winner draw to final stage
    #52
    5
    2
    Место 9,
    Winner draw to final stage
    #53
    0
    5
    Место 5
    #54
    0
    5
    Место 5
    #55
    4
    5
    Место 5
    #56
    2
    5
    Место 5
    #57
    7
    5
    Полуфинал
    #58
    7
    5
    Полуфинал
    #59
    7
    2
    Финал
    noplayer Asasbplayer B

    Финал

    Полуфинал

    1/4 финала

    Нижняя сетка, тур 4

    Нижняя сетка, тур 3

    Верхняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 1

    Верхняя сетка, тур 1

    Первый тур

    R1  2 5 0
    R1  3 4 5
    R1  4 5 4
    R1  5 5 2
    R1  6 5 3
    R1  7 3 5
    R1  8 3 5
    R1  10 4 5
    R1  11 5 3
    R1  12 5 3
    R1  13 0 5
    R1  14 5 2
    R1  15 3 5
    WB1  17 3 5
    WB1  18 2 5
    WB1  19 5 3
    WB1  20 2 5
    WB1  21 5 2
    WB1  22 2 5
    WB1  23 5 4
    WB1  24 1 5
    LB1  26 3 5
    LB1  27 2 5
    LB1  28 5 0
    LB1  30 5 1
    LB1  31 5 4
    LB2  33 5 1
    LB2  34 5 3
    LB2  35 5 4
    LB2  36 4 5
    LB2  37 5 3
    LB2  38 0 5
    LB2  39 3 5
    LB2  40 0 5
    WB2  41 2 5
    WB2  42 4 5
    WB2  43 5 1
    WB2  44 2 5
    LB3  45 0 5
    LB3  46 4 5
    LB3  47 4 5
    LB3  48 3 5
    LB4  49 3 5
    LB4  50 0 5
    LB4  51 0 5
    LB4  52 5 2
    QF  53 0 5
    QF  54 0 5
    QF  55 4 5
    QF  56 2 5
    SF  57 7 5
    SF  58 7 5
    59 7 2
    Место Игрок г.р.зв.Город Очки
    1 1997 МСМК Киев 34.0
    2 1991 МС Тернополь 22.0
    3-4 1972 КМС Тернопіль 16.0
    3-4 2000 КМС Киев 16.0
    5-8 1998 КМС Киев 12.0
    5-8 1992 КМС Киев 12.0
    5-8 2000 КМС Киев 12.0
    5-8 1978 Тернополь 12.0
    9-12 1981 Львов 10.0
    9-12 1969 Тернополь 10.0
    9-12 1979 Тернополь 10.0
    9-12 1982 Тернополь 10.0
    13-16 2003 КМС Днепр 8.0
    13-16 2002 1 Днепр 8.0
    13-16 1999 Днепр 8.0
    13-16 1969 Тернополь 8.0
    17-24 1996 Тернополь 6.0
    17-24 2004 Днепр 6.0
    17-24 2001 КМС Днепр 6.0
    17-24 1998 Тернополь 6.0
    17-24 2000 Днепр 6.0
    17-24 2007 Днепр 6.0
    17-24 2002 Тернополь 6.0
    17-24 1982 Тернопіль 6.0
    25-28 1996 Ильичёвск 2.0
    25-28 1992 2 Боярка 2.0
    25-28 2001 2 Киев 2.0
    25-28 2007 1 Киев 2.0
    25-28 2003 Днепр 2.0