Положення
про проведення Кубку України 2009 "Вільна піраміда" серед юніорів

(юніори - 1991 - 1993 р.н., юнаки - 1994 р.н. та молодше, дівчата - 1991 р.н. та молодше)



1. Мета та завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2009 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.


2. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Департамент фізичної культури Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (далі – Міністерство), Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі – Федерація) та Миколаївський обласний осередок Національної федерації «Федерації спортивного більярду України».

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Миколаївський обласний осередок Національної федерації «Федерації спортивного більярду України» в особі голови Білоуса Олександра та головну суддівську колегію:

Головний суддя Жлуктенко О. О.
Головний секретар Мартинюк І.О.


3. Учасники змагань

    У змаганнях беруть участь спортсмени-члени осередків Федерації з Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та м. Севастополя.

    До участі у змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

В змаганнях приймають участь:
    юніори 1991-1993 р. н.
    юнаки 1994 і молодше р. н.
    дівчата 1991 і молодше р. н.


4. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.


5. Заявки

    Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації «Федерації спортивного більярду України». У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

    Попередні заявки надсилаються не пізніше 23 жовтня 2009 року обласними осередками на адресу Федерації:
    м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
    тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75
    e-mail: fsbu@billiard.net.ua

    Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

    До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.


6. Програма змагань

29 жовтня 2009 р.
    Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
30 жовтня 2009р.
    10.00 – 10.30 відкриття змагань,
    10.30 – 20.00 відбіркові змагання,
31 жовтня 2009р.
    10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
01 листопада 2009р.
    10.00 – 14.00 фінальні змагання.
    15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.


7. Нагородження

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами, медалями.


8. Місце проведення змагань

    Б/к «Злата»
    м. Миколаїв, пр.-т. Жовтневий, 8


9. Розміщення

Готель «River-Hotel»
    м. Миколаїв, вул.. Спортивна, 9
    тел. 8(0512)58-11-11

    Вартість номерів:
    Одномісний 290 грн. на добу
    Двомісний 340 грн. на добу

З питань подобового найму квартири в м. Миколаєві звертатися за тел. 069 341-05-05; 069 589-54-91


З питань розміщення і проведення Чемпіонату
звертатись до голови Миколаївського обласного осередку ФСБУ
Білоуса Олександра тел. 067 509-79-16
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1991 КМС Донецк 43-49.0
2 1993 КМС Ровно 139-123.0
3 1995 Дунаевцы 325-303.0
4 1997 АР Крым 1417-247.0
5 1999 Днепр 2917-247.0
6 1996 КМС Днепр 273-417.0
7 1995 АР Крым 1617-247.0
8 1992 МС Днепр 13-49.0
9 1997 Луганск 135-813.0
10 1998 МС Бахчисарай 2613-169.0
11 Днепр 109-123.0
12 1997 1 Днепр 825-303.0
13 1998 КМС Киев 47-82.0
14 1998 КМС Евпатория 105-63.0
15 1994 Киев 219-1211.0
16 1995 Луганск 625-303.0
17 1995 КМС Беловодск 175-813.0
18 Николаев 613-141.0
19 1993 МС Киев 3127.0
20 1995 КМС Луганск 99-101.0
21 1995 МС Киев 2213.0
22 1996 МСМК Кишинёв 103-417.0
23 1998 АР Крым 2025-303.0
24 1991 Харьков 25-65.0
25 1995 АР Крым 1817-247.0
26 1996 Винница 30223.0
27 1995 3 АР Крым 2813-169.0
28 1994 Житомир 259-1211.0
29 1992 Луганск 513-141.0
30 1997 АР Крым 2217-247.0
31 1995 Ровно 1217-247.0
32 1994 КМС Киев 119-1211.0
33 1993 Симферополь 97-84.0
34 1991 Кропивницкий 145-65.0
35 1994 КМС Киев 25-813.0
36 1995 АР Крым 2417-247.0
37 1991 1 Харьков 117-84.0
38 1994 Киев 33-47.0
39 1995 КМС Одесса 15135.0
40 1992 Запорожье 89-123.0
41 1995 КМС Киев 67-82.0
42 1994 Днепр 713-169.0
43 1994 МС Евпатория 49-1211.0
44 1996 МСМК Днепр 1125.0
45 1995 МС Тирасполь 2325-303.0
46 1994 КМС Харьков 917-247.0
47 1998 Одесса 85-63.0
48 Киев 79-101.0
49 1991 Донецк 129-123.0
50 1993 МС Луцк 7215.0
51 1997 Луганск 525-303.0
52 1996 КМС Старобельск 15-813.0
53 1997 КМС Киев 53-47.0
54 1994 1 Луганск 1913-169.0
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

R1  2 0 3
R1  2 4 0
R1  2 3 0
R1  3 3 4
R1  3 3 1
R1  4 2 4
R1  4 3 0
R1  5 4 3
R1  5 2 3
R1  6 4 0
R1  6 3 1
R1  7 0 3
R1  7 4 0
R1  7 3 0
R1  8 1 3
WB1  9 3 0
WB1  9 4 1
R1  9 1 3
WB1  10 3 2
WB1  10 3 4
R1  10 3 2
WB1  11 3 0
WB1  11 4 1
R1  11 3 2
WB1  12 0 3
WB1  12 4 2
R1  12 3 0
R1  13 2 3
LB1  14 0 4
R1  14 2 3
LB1  15 4 1
R1  15 3 0
LB2  17 1 3
LB2  17 2 4
WB1  17 0 3
LB2  18 3 4
WB1  18 0 3
LB2  19 4 1
WB1  19 1 3
LB2  20 0 3
LB2  20 2 4
WB1  20 3 1
WB2  21 3 2
WB2  21 2 4
WB1  21 3 1
WB2  22 3 2
WB2  22 4 0
WB1  22 3 2
LB3  23 3 2
LB3  23 4 3
WB1  23 0 3
LB3  24 2 3
LB3  24 4 1
WB1  24 3 1
LB4  25 2 3
LB4  25 3 4
LB4  26 1 3
LB4  26 1 4
LB1  26 3 1
SF  27 3 0
SF  27 2 4
LB1  27 0 3
SF  28 2 3
SF  28 4 2
LB1  28 1 3
29 4 0
29 4 5
LB1  29 1 3
LB1  30 3 0
LB1  31 3 2
LB2  33 0 3
LB2  34 0 3
LB2  35 2 3
LB2  36 1 3
LB2  37 1 3
LB2  38 2 3
LB2  39 3 2
LB2  40 0 3
WB2  41 3 0
WB2  42 0 3
WB2  43 3 2
WB2  44 3 2
LB3  45 3 1
LB3  46 3 1
LB3  47 3 2
LB3  48 0 3
LB4  49 3 0
LB4  50 3 0
LB4  51 2 3
LB4  52 3 0
QF  53 1 3
QF  54 1 3
QF  55 3 1
QF  56 3 0
SF  57 4 0
SF  58 4 2
59 4 3
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1993 МС Киев 27.0
1 1995 КМС Одесса 35.0
1 1996 МСМК Днепр 25.0
2 1995 МС Киев 13.0
2 1996 Винница 23.0
2 1993 МС Луцк 15.0
3-4 1991 КМС Донецк 9.0
3-4 1996 КМС Днепр 17.0
3-4 1992 МС Днепр 9.0
3-4 1996 МСМК Кишинёв 17.0
3-4 1994 Киев 7.0
3-4 1997 КМС Киев 7.0
5-6 1998 КМС Евпатория 3.0
5-6 1991 Харьков 5.0
5-6 1991 Кропивницкий 5.0
5-6 1998 Одесса 3.0
5-8 1997 Луганск 13.0
5-8 1995 КМС Беловодск 13.0
5-8 1994 КМС Киев 13.0
5-8 1996 КМС Старобельск 13.0
7-8 1998 КМС Киев 2.0
7-8 1993 Симферополь 4.0
7-8 1991 1 Харьков 4.0
7-8 1995 КМС Киев 2.0
9-10 1995 КМС Луганск 1.0
9-10 Киев 1.0
9-12 1993 КМС Ровно 3.0
9-12 Днепр 3.0
9-12 1994 Киев 11.0
9-12 1994 Житомир 11.0
9-12 1994 КМС Киев 11.0
9-12 1992 Запорожье 3.0
9-12 1994 МС Евпатория 11.0
9-12 1991 Донецк 3.0
13-14 Николаев 1.0
13-14 1992 Луганск 1.0
13-16 1998 МС Бахчисарай 9.0
13-16 1995 3 АР Крым 9.0
13-16 1994 Днепр 9.0
13-16 1994 1 Луганск 9.0
17-24 1997 АР Крым 7.0
17-24 1999 Днепр 7.0
17-24 1995 АР Крым 7.0
17-24 1995 АР Крым 7.0
17-24 1997 АР Крым 7.0
17-24 1995 Ровно 7.0
17-24 1995 АР Крым 7.0
17-24 1994 КМС Харьков 7.0
25-30 1995 Дунаевцы 3.0
25-30 1997 1 Днепр 3.0
25-30 1995 Луганск 3.0
25-30 1998 АР Крым 3.0
25-30 1995 МС Тирасполь 3.0
25-30 1997 Луганск 3.0