ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення
Чемпіонату України з більярдного спорту "Вільна піраміда"
серед юнаків та дівчат.
Відбірковий на Чемпіонат Європи 2013 "Вільна піраміда" серед юніорів та дівчат
2 – 5 квітня 2013 року.


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2013 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

Чемпіонат є відбірковим на Чемпіонат Європи "Вільна піраміда" серед юніорів та дівчат.
За результатами Чемпіонату до складу збірної буде відібрано:
Юніори:
4 - медалістки Чемпіонату України
1 - за рішенням Тренерської ради ФСБУ
2 - за свій рахунок, за рішенням Тренерської ради ФСБУ

Дівчата:
4 - медалісти Чемпіонату України
5 - за рішенням Тренерської ради ФСБУ
2 - за свій рахунок, за рішенням Тренерської ради ФСБУ

До складу збірної команди на Чемпіонат Європи серед юніорів та дівчат вже увійшли:
1. Кирило Устич - чемпіон Європи серед юніорів 2012
2. Анна Котляр - чемпіонка Європи серед дівчат 2012
3. Марія Пудовкіна - 1-ша в рейтингу ФСБУ серед жінок, Абсолютна чемпіонка України 2012 серед дівчат.

До уваги членів збірної команди: одразу по закінченню Чемпіонату України, 05 квітня о 18:52 весь склад збірної відїзджає до м. Судак на навчально-тренувальні збори.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент фізичної культури Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (далі – Міністерство), Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі – Федерація) та Луганський обласний осередок Національної федерації «Федерації спортивного більярду України».
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Луганський обласний осередок Національної федерації «Федерації спортивного більярду України» та головну суддівську колегію, затверджену Міністерством за поданням Федерації:  
Головний суддя - Лиховайда С. З., суддя МК
Головний секретар - Мартинюк І. О., суддя МК

3. Учасники змагань

У змаганнях беруть участь спортсмени-члени осередків Федерації з Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та м. Севастополя.
До участі у змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

Юнаки - 1995 року народження та молодші
Дівчата - 1995 року народження та молодші

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Федерації. У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.
До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

6. Програма змагань

2 квітня 2013р.
Приїзд, мандатна комісія, жеребкування.
3 квітня 2013р.
10.00 – 10.30 відкриття змагань, БК "Вечірня Москва"
10.30 – 20.00 відбіркові змагання, БК " Вечірня Москва", БК "Сокіл"
4 квітня 2013р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання, БК " Вечірня Москва", БК "Сокіл"
5 квітня 2013р.
10.00 – 14.00 фінальні змагання, БК " Вечірня Москва"

7. Нагородження

Переможці та призери змагань нагороджуються грамотами, медалями, цінними подарунками.

8. Місце проведення змагань

БК " Вечірня Москва"
м. Луганськ
вул. Павла Сороки 16а
тел. 095-283-99-99

БК «Сокіл»
м. Луганськ
кв. Шевченко, 54
тел. (0642) 50-58-73

9. Розміщення

1. Готель «Лугань»
м. Луганськ, вул.Радянська, 76, тел. (0642) 34-35-29

2. Готель "Словянський"
м. Луганськ
вул. 1-а Словянська, 2а, тел. (0642) 34-57-02

3. Готель "Дружба"
м. Луганськ
вул. Сороки П. А., 16а, тел. (0642) 53-53-53

З питань оренди квартир в м. Луганську звертайтесь:
тел. (050) 664-48-49, (050) 131-99-49, (050) 582-13-90, (050) 924 51 34

З питань проведення змагань та розміщення звертайтесь до Голови Луганського обласного осередку Національної федерації «Федерації спортивного більярду України» Лиховайди Сергія Захаровича - тел. (050) 475-43-18
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1999 Одесса 155-89.0
2 1997 1 Кропивницкий 1813-165.0
3 1998 Днепр 1717-223.0
4 1998 КМС Киев 45-89.0
5 1998 КМС Евпатория 63-413.0
6 2000 Донецк 2117-223.0
7 1995 КМС Луганск 15-89.0
8 1995 КМС Днепр 8219.0
9 1995 КМС Николаев 7131.0
10 1996 КМС Кропивницкий 5 0.0
11 2000 КМС Киев 2213-165.0
12 2000 Киев 2017-223.0
13 1999 КМС Днепр 199-127.0
14 1995 КМС Киев 25-89.0
15 1997 Харьков 1417-223.0
16 1997 Харьков 139-127.0
17 2000 Киев 1013-165.0
18 1997 КМС Симферополь 99-127.0
19 1998 Луганск 1113-165.0
20 1997 Киев 33-413.0
21 2000 Луганск 1617-223.0
22 2001 Луганск 129-127.0
132#1
1716#2
0
3
924#3
258#4
528#5
2112#6
1
4
1320#7
4
0
294#8
330#9
1914#10
4
2
1122#11
0
4
276#12
726#13
2310#14
1518#15
4
0
312#16
#17
4
0
проигравший на #40
#18
0
4
проигравший на #39
#19
-1
0
проигравший на #38
#20
0
4
проигравший на #37
#21
4
1
проигравший на #36
#22
1
4
проигравший на #35
#23
4
0
проигравший на #34
#24
1
4
проигравший на #33
#25
Место 25
#26
Место 25
#27
Место 25
#28
Место 25
#29
Место 25
#30
Место 25
#31
Место 25
#32
Место 25
#33
2
3
Место 17
#34
Место 17
#35
0
3
Место 17
#36
1
3
Место 17
#37
1
3
Место 17
#38
0
-1
Место 17
#39
Место 17
#40
3
0
Место 17
#41
2
4
проигравший на #50
#42
3
4
проигравший на #49
#43
4
0
проигравший на #52
#44
4
3
проигравший на #51
#45
3
0
Место 13
#46
0
3
Место 13
#47
3
2
Место 13
#48
3
0
Место 13
#49
3
1
Место 9
победитель на #55
#50
2
3
Место 9
победитель на #56
#51
0
3
Место 9
победитель на #53
#52
2
3
Место 9
победитель на #54
#53
4
3
Место 5
#54
3
4
Место 5
#55
4
1
Место 5
#56
4
0
Место 5
#57
4
1
Полуфинал
#58
2
4
Полуфинал
#59
2
4
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

R1  2 0 3
R1  6 1 4
R1  7 4 0
R1  10 4 2
R1  11 0 4
R1  15 4 0
WB1  17 4 0
WB1  18 0 4
WB1  19 -1 0
WB1  20 0 4
WB1  21 4 1
WB1  22 1 4
WB1  23 4 0
WB1  24 1 4
LB2  33 2 3
LB2  35 0 3
LB2  36 1 3
LB2  37 1 3
LB2  38 0 -1
LB2  40 3 0
WB2  41 2 4
WB2  42 3 4
WB2  43 4 0
WB2  44 4 3
LB3  45 3 0
LB3  46 0 3
LB3  47 3 2
LB3  48 3 0
LB4  49 3 1
LB4  50 2 3
LB4  51 0 3
LB4  52 2 3
QF  53 4 3
QF  54 3 4
QF  55 4 1
QF  56 4 0
SF  57 4 1
SF  58 2 4
59 2 4
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1995 КМС Николаев 31.0
2 1995 КМС Днепр 19.0
3-4 1998 КМС Евпатория 13.0
3-4 1997 Киев 13.0
5-8 1999 Одесса 9.0
5-8 1998 КМС Киев 9.0
5-8 1995 КМС Луганск 9.0
5-8 1995 КМС Киев 9.0
9-12 1999 КМС Днепр 7.0
9-12 1997 Харьков 7.0
9-12 1997 КМС Симферополь 7.0
9-12 2001 Луганск 7.0
13-16 1997 1 Кропивницкий 5.0
13-16 2000 КМС Киев 5.0
13-16 2000 Киев 5.0
13-16 1998 Луганск 5.0
17-22 1998 Днепр 3.0
17-22 2000 Донецк 3.0
17-22 2000 Киев 3.0
17-22 1997 Харьков 3.0
17-22 2000 Луганск 3.0
  1996 КМС Кропивницкий