Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда"

  • Регламент
  • Участники
  • Ведомость
  • Итоги
  • ПОЛОЖЕННЯ
    про проведення чемпіонату України з більярдного спорту
    серед  юнаків та дівчат
    "Вільна піраміда"
    (27-30 липня 2017 року, м. Хмельницький)


    1. Мета та завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2017 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    2. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» в Хмельницькій області  та головну суддівську колегію:

    3. Учасники змагань

    До участі у всеукраїнських змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних підрозділів Федерації, які включають спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.
    Юнаки – 2002 року народження та молодші
    Юніори – 1999-2001 роки народження
    Дівчата - 1999 року народження та молодші

    4. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

    5. Заявки

    Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними  підрозділами Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності відокремленого підрозділу в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.
    Попередні заявки надсилаються  до 28.06.2014 р. на адресу Федерації:
    м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
    тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75    
    e-mail: fsbu@billiard.net.ua
    Іменні заявки, завірені Управлінням  молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

    До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

    В змаганнях можуть приймати участь спортсмени з АР Крим за наявності паспорта громадянина України.

    6. Програма змагань
    27 липня 2017 р.
    День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.
    17:00-19:00 – реєстрація спортсменів в БК «Б-8»    
    19:30 – жеребкування
    28 липня 2017 р.
    10.30 – 11.00  відкриття змагань в БК «Популяр»    
    11.00 – 20.00  відбіркові змагання
    29 липня 2017 р.
    10.00 – 20.00  відбіркові змагання
    30 липня 2017 р.
    10.00 – 16.00 фінальні змагання
    15-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

    7. Нагородження
    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями Федерації.

    8. Місце проведення змагань

    1. БК «Б-8»
    м. Хмельницький,  вул. Курчатова 6б
      
    2. БК «Популяр»
    м. Хмельницький,  вул. Садова 1а
                                                                              
    9. Проживання

    1. Готель «Поділля»
    м. Хмельницький, вул. Шевченка 34
    тел. (0382) 76-55-40; 76-55-20

    2. Готель «Янісоль»

    м. Хмельницький, вул. Свободи 40 а
    тел. (0382) 76-55-82
    моб. тел. 097-134-44-70; 097-134-44-71

    3. Готель «Центральний»

    м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 5
    тел. (0382) 65-77-59,
    моб. тел. (094) 981-39-50

    4. Готель «Енеїда»
    м. Хмельницький, вул. Театральна, 8
    тел. (0382) 71-80-18; 71-75-65,
    моб. тел. (067) 428-33-33

    З організаційних питань звертатись за телефоном: (067) 731-47-35 -
    Голова відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України в Хмельницькій області - Мартинюк Ігор Олксандрович
    # Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
    1 2003 Одесса 69-127.5
    2 2002 Винница 215-89.5
    3 2005 Ивано-Франковск 45-62.5
    4 2003 1 Житомир 163-413.5
    5 2000 Одесса 85-62.5
    6 2004 1 Винница 185-89.5
    7 2003 Хмельницкий 517-233.5
    8 2004 КМС Кропивницкий 4124.5
    9 2002 КМС Кропивницкий 33-46.5
    10 2000 КМС Одесса 65-62.5
    11 2003 КМС Николаев 73-46.5
    12 2004 1 Днепр 3219.5
    13 2007 Днепр 1717-233.5
    14 1999 КМС Житомир 1212.5
    15 2005 Черновцы 1131.5
    16 2009 Днепр 9 9 0.5
    17 2009 Черновцы 2317-233.5
    18 2002 КМС Николаев 5124.5
    19 2003 1 Хмельницкий 1417-233.5
    20 1999 1 Дунаевцы 57-81.5
    21 2003 Северодонецк 1313-165.5
    22 2001 Тернополь 73-46.5
    23 2002 Черновцы 129-127.5
    24 1999 КМС Днепр 2212.5
    25 2008 2юн Днепр 49-127.5
    26 2006 Черновцы 37-81.5
    27 2002 1 Полтава 23-413.5
    28 2003 Киев 1013-165.5
    29 2005 Тернополь 2013-165.5
    30 2003 Киев 913-165.5
    31 2005 Черновцы 85-62.5
    32 2006 1юн Кропивницкий 85-89.5
    33 2002 Кропивницкий 75-89.5
    34 2008 Днепр 1517-233.5
    35 2009 Черновцы 229-127.5
    36 1999 1 Дунаевцы 9 9 0.5
    37 2000 1 Хмельницкий 27-81.5
    38 2004 Северодонецк 1117-233.5
    39 2002 КМС Житомир 17-81.5
    40 2004 Винница 63-46.5
    41 2006 Черновцы 1917-233.5
    noplayer Asasbplayer B

    Финал

    Полуфинал

    1/4 финала

    Нижняя сетка, тур 4

    Нижняя сетка, тур 3

    Верхняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 1

    Верхняя сетка, тур 1

    Первый тур

    R1  2 0 3
    R1  2 1 5
    R1  2 0 3
    R1  6 3 1
    R1  7 1 3
    WB1  9 5 4
    WB1  9 0 3
    R1  10 3 0
    WB1  10 2 5
    WB1  10 3 1
    R1  11 3 1
    WB1  11 5 4
    WB1  11 0 3
    WB1  12 5 3
    WB1  12 0 3
    R1  14 0 3
    R1  15 0 3
    WB1  17 3 1
    LB2  17 0 4
    LB2  17 0 3
    WB1  18 1 3
    WB1  19 0 3
    WB1  20 2 3
    WB1  21 3 0
    WB2  21 4 5
    WB2  21 2 3
    WB1  22 2 3
    WB2  22 2 5
    WB2  22 0 3
    WB1  23 3 1
    LB3  23 3 4
    LB3  23 3 0
    WB1  24 0 3
    LB3  24 2 4
    LB3  24 3 2
    LB4  25 3 2
    LB4  25 3 4
    LB4  26 2 4
    LB4  26 2 3
    SF  27 5 2
    SF  27 4 2
    SF  28 3 5
    SF  28 4 0
    29 6 5
    29 4 2
    LB2  33 2 3
    LB2  35 3 2
    LB2  36 3 0
    LB2  37 0 3
    LB2  38 3 0
    LB2  39 0 3
    LB2  40 0 3
    WB2  41 3 0
    WB2  42 3 0
    WB2  43 3 2
    WB2  44 0 3
    LB3  45 3 2
    LB3  46 3 1
    LB3  47 0 3
    LB3  48 0 3
    LB4  49 3 1
    LB4  50 2 3
    LB4  51 0 3
    LB4  52 3 2
    QF  53 3 0
    QF  54 0 3
    QF  55 3 0
    QF  56 3 0
    SF  57 4 2
    SF  58 4 3
    59 5 4
    Место Игрок г.р.зв.Город Очки
    1 2004 КМС Кропивницкий 24.5
    1 2005 Черновцы 31.5
    1 2002 КМС Николаев 24.5
    2 2004 1 Днепр 19.5
    2 1999 КМС Житомир 12.5
    2 1999 КМС Днепр 12.5
    3-4 2003 1 Житомир 13.5
    3-4 2002 КМС Кропивницкий 6.5
    3-4 2003 КМС Николаев 6.5
    3-4 2001 Тернополь 6.5
    3-4 2002 1 Полтава 13.5
    3-4 2004 Винница 6.5
    5-6 2005 Ивано-Франковск 2.5
    5-6 2000 Одесса 2.5
    5-6 2000 КМС Одесса 2.5
    5-6 2005 Черновцы 2.5
    5-8 2002 Винница 9.5
    5-8 2004 1 Винница 9.5
    5-8 2006 1юн Кропивницкий 9.5
    5-8 2002 Кропивницкий 9.5
    7-8 1999 1 Дунаевцы 1.5
    7-8 2006 Черновцы 1.5
    7-8 2000 1 Хмельницкий 1.5
    7-8 2002 КМС Житомир 1.5
     9  2009 Днепр 0.5
     9  1999 1 Дунаевцы 0.5
    9-12 2003 Одесса 7.5
    9-12 2002 Черновцы 7.5
    9-12 2008 2юн Днепр 7.5
    9-12 2009 Черновцы 7.5
    13-16 2003 Северодонецк 5.5
    13-16 2003 Киев 5.5
    13-16 2005 Тернополь 5.5
    13-16 2003 Киев 5.5
    17-23 2003 Хмельницкий 3.5
    17-23 2007 Днепр 3.5
    17-23 2009 Черновцы 3.5
    17-23 2003 1 Хмельницкий 3.5
    17-23 2008 Днепр 3.5
    17-23 2004 Северодонецк 3.5
    17-23 2006 Черновцы 3.5