Кубок України серед чоловіків та жінок "Комбінована піраміда"

  • Регламент
  • Участники
  • Ведомость
  • Итоги
  • Положення
    Кубок України "Комбінована піраміда"
    серед чоловіків та жінок - ІІІ етап

    28 вересня - 1 жовтня 2017 р., м. Сєвєродонецьк


    1. Мета та завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.  
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2017 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    2. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).  
    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

    3. Учасники змагань

    До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних підрозділів Федерації, які включають спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.  

    4. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

    5. Заявки

    Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними  підрозділами Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності відокремленого підрозділу в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.  

    Попередні заявки надсилаються  на адресу Федерації:  
    м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
    тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75    
    e-mail: fsbu@billiard.net.ua  

    Іменні заявки, завірені Управлінням  молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.  

    До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

    6. Форма одягу

    Однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет, метелик.

    7. Програма змагань

    28 вересня 2017 р.   
    День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.
    Реєстрація до 20-00.  
    29 вересня 2017 р.  
    10.00 – 10.30  відкриття змагань  
    10.30 – 18.00  відбіркові змагання  
    30 вересня 2017 р.   
    10.00 – 18.00  відбіркові змагання  
    1 жовтня 2017 р.
    10.00 – 14.00 фінальні змагання  
    14.30 - підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.
      

    8. Благодійні внески

    Благодійні внески складають:
    - для чоловіків 400 грн.
    - для жінок, дівчат та юнаків віком до 18 років – 300 грн.

    9. Нагородження та призовий фонд

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.  
    Призовий фонд формується:
    15 000 грн + 70% благодійних внесків учасників змагань.

    10. Місце проведення змагань

    БК «Карамболь»
    Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 13

    11. Розміщення

    Готель «Дежа Вю»
    м. Сєвєродонецьк  вул. Новікова 11  
    Категорії:
    1-містні – 300 грн.
    2-містні– 300 грн.
    3-містні– 400 грн.
    Телефон для бронювання готелю: +38 066 938 84 93

    З питань розміщення, організації та проведення змагань звертатись до
    Шепути Володимира Юрійовича
    тел. (095)324-49-94, (067)306-306-2
    # Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
    1 1998 КМС Днепр 1130.5
    2 1984 КМС Лисичанск 79-126.5
    3 1963 Рубежное 129-126.5
    4 1979 КМС Лисичанск 913-164.5
    5 1995 КМС Беловодск 45-88.5
    6 1986 Краматорск 18218.5
    7 1996 Винница 23-412.5
    8 1969 Луганск 637.0
    9 2003 Северодонецк 2117-212.5
    10 1987 Северодонецк 243.0
    11 1979 Краматорск 205-88.5
    12 1979 1 Краматорск 33-412.5
    13 1979 КМС Лисичанск 115-88.5
    14 1983 Хмельницкий 1 6 0.5
    15 1961 Северодонецк 1517-212.5
    16 1987 Киев 1413-164.5
    17 1987 Северодонецк 1317-212.5
    18 1987 КМС Рубежное 65-88.5
    19 1977 Северодонецк 513-164.5
    20 1994 Северодонецк 4 5 1.0
    21 1996 Северодонецк 1013-164.5
    22 1986 Лисичанск 3125.0
    23 1984 КМС Днепр 179-126.5
    24 1982 Северодонецк 5213.0
    25 1985 КМС Старобельск 1917-212.5
    26 2004 Северодонецк 1617-212.5
    27 1972 Северодонецк 89-126.5
    noplayer Asasbplayer B

    Финал

    Полуфинал

    1/4 финала

    Нижняя сетка, тур 4

    Нижняя сетка, тур 3

    Верхняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 1

    Верхняя сетка, тур 1

    Первый тур

    grA  A1 2 4
    grA  A2 1 4
    grA  A3 4 2
    grA  A4 0 4
    grA  A5 4 1
    grA  A6 3 4
    grA  A7 3 4
    grA  A8 4 2
    grA  A9 1 4
    grA  A10 2 4
    grA  A11 1 4
    grA  A12 4 2
    grA  A13 1 4
    grA  A14 4 3
    grA  A15 1 4
    R1  2 4 0
    R1  6 0 4
    R1  7 0 4
    R1  10 0 4
    R1  15 0 4
    WB1  17 4 2
    WB1  18 3 4
    WB1  19 3 4
    WB1  20 0 4
    WB1  21 4 0
    WB1  22 3 4
    WB1  23 4 2
    WB1  24 4 0
    LB2  33 0 4
    LB2  35 0 4
    LB2  36 0 4
    LB2  37 0 4
    LB2  40 1 4
    WB2  41 4 0
    WB2  42 0 4
    WB2  43 3 4
    WB2  44 1 4
    LB3  45 4 0
    LB3  46 4 2
    LB3  47 4 0
    LB3  48 3 4
    LB4  49 4 0
    LB4  50 4 1
    LB4  51 4 2
    LB4  52 1 4
    QF  53 5 3
    QF  54 4 5
    QF  55 3 5
    QF  56 5 1
    SF  57 5 2
    SF  58 1 4
    59 5 2
    Место Игрок г.р.зв.Город Очки
    1 1998 КМС Днепр 30.5
    1 1986 Лисичанск 25.0
    2 1986 Краматорск 18.5
    2 1982 Северодонецк 13.0
    3 1969 Луганск 7.0
    3-4 1996 Винница 12.5
    3-4 1979 1 Краматорск 12.5
    4 1987 Северодонецк 3.0
     5  1994 Северодонецк 1.0
    5-8 1995 КМС Беловодск 8.5
    5-8 1979 Краматорск 8.5
    5-8 1979 КМС Лисичанск 8.5
    5-8 1987 КМС Рубежное 8.5
     6  1983 Хмельницкий 0.5
    9-12 1984 КМС Лисичанск 6.5
    9-12 1963 Рубежное 6.5
    9-12 1984 КМС Днепр 6.5
    9-12 1972 Северодонецк 6.5
    13-16 1979 КМС Лисичанск 4.5
    13-16 1987 Киев 4.5
    13-16 1977 Северодонецк 4.5
    13-16 1996 Северодонецк 4.5
    17-21 2003 Северодонецк 2.5
    17-21 1961 Северодонецк 2.5
    17-21 1987 Северодонецк 2.5
    17-21 1985 КМС Старобельск 2.5
    17-21 2004 Северодонецк 2.5