Кубок України 2017 серед юніорів, юнаків та дівчат III етап

  • Регламент
  • Участники
  • Ведомость
  • Итоги
  • Положення
    Кубок України "Вільна піраміда"
    серед юніорів, юнаків та дівчат - ІІІ етап

    4-7 жовтня 2017 р., м. Київ


    1. Мета та завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2017 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    2. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

    3. Учасники змагань

    До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних підрозділів Федерації, які включають спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.
    Юнаки – 2002 року народження та молодші
    Юніори – 1999-2001 роки народження
    Дівчата - 1999 року народження та молодші

    4. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

    5. Заявки

    Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними  підрозділами Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності відокремленого підрозділу в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

    Попередні заявки надсилаються  на адресу Федерації:
    м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
    тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75
    e-mail: fsbu@billiard.net.ua

    Іменні заявки, завірені Управлінням  молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

    До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.


    6. Форма одягу

    Однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет, метелик.

    7. Програма змагань

    04 жовтня 2017 р. р.
    День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів. Реєстрація до 20-00.
    05 жовтня 2017 р.
    10.00 – 10.30  відкриття змагань
    10.30 – 18.00  відбіркові змагання
    06 жовтня 2017 р.
    10.00 – 18.00  відбіркові змагання
    07 жовтня 2017 р.
    10.00 – 14.00 фінальні змагання
    14.30 - підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

    8. Нагородження та призовий фонд

    Переможці та призери змагань нагороджуються грамотами та медалями.

    10. Місце проведення змагань

    БК «Авіатор»
    м. Київ
    пр. Космонавта Комарова, 1

    З питань розміщення, організації та проведення змагань звертатись до
    Тараса Миколайовича Ключнікова - (067)758-92-18
    # Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
    1 2007 3юн Кропивницкий 617-245.5
    2 2003 Одесса 79-169.5
    3 2005 Киев 269-169.5
    4 2007 Черновцы 109-122.0
    5 2004 Кропивницкий 209-169.5
    6 2004 Кропивницкий 219-169.5
    7 2005 Ивано-Франковск 47-83.0
    8 2006 Киев 173-415.5
    9 2003 1 Житомир 95-811.5
    10 2004 1 Винница 109-169.5
    11 2004 КМС Кропивницкий 3124.5
    12 2008 Киев 129-122.0
    13 2002 КМС Кропивницкий 63-46.5
    14 2005 1 Кропивницкий 55-64.0
    15 1999 КМС Житомир 1212.5
    16 2005 Черновцы 1221.5
    17 2009 Днепр 99-122.0
    18 2003 Киев 2417-245.5
    19 2009 Черновцы 19×0.0
    20 2006 2юн Киев 2717-245.5
    21 2002 КМС Николаев 37-83.0
    22 2006 1юн Кропивницкий 49-169.5
    23 2002 Львов 8 9 0.5
    24 2006 2юн Киев 2525-271.5
    25 1999 КМС Днепр 2126.0
    26 2003 1юн Кропивницкий 8214.0
    27 2008 2юн Днепр 317-245.5
    28 1999 Днепр 55-62.5
    29 2004 Киев 125-811.5
    30 2002 1 Полтава 2133.5
    31 2003 Киев 817-245.5
    32 1999 Киев 97-81.5
    33 2002 Кропивницкий 2325-271.5
    34 2003 Киев 115-811.5
    35 1999 1 Полтава 45-62.5
    36 2001 Киев 73-46.5
    37 2005 Черновцы 65-64.0
    38 2002 КМС Черновцы 27-81.5
    39 2006 1юн Кропивницкий 55-811.5
    40 2002 Каменка 163-415.5
    41 2004 2юн Киев 119-122.0
    42 2009 Черновцы 149-169.5
    43 2010 Кропивницкий 2225-271.5
    44 2006 Киев 139-169.5
    45 2007 2юн Днепр 1817-245.5
    46 2002 КМС Житомир 13-48.0
    47 2004 Винница 73-48.0
    48 2006 Черновцы 1517-245.5
    noplayer Asasbplayer B

    Финал

    Полуфинал

    Нижняя сетка, тур 4

    Нижняя сетка, тур 3

    Верхняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 2

    Нижняя сетка, тур 1

    Верхняя сетка, тур 1

    Первый тур

    R1  2 2 3
    R1  2 4 2
    R1  2 0 3
    R1  3 3 0
    R1  3 3 0
    R1  4 0 3
    R1  6 2 3
    R1  6 0 3
    R1  7 0 3
    R1  7 3 0
    WB1  9 4 0
    WB1  9 2 3
    R1  10 0 3
    WB1  10 2 4
    WB1  10 3 0
    R1  11 3 0
    WB1  11 3 4
    WB1  11 2 3
    R1  12 0 3
    WB1  12 4 3
    WB1  12 1 3
    R1  13 2 3
    R1  14 1 3
    R1  15 0 3
    WB1  17 3 2
    LB2  17 2 4
    LB2  17 0 3
    WB1  18 3 1
    LB2  18 0 3
    WB1  19 3 1
    LB2  19 0 3
    WB1  20 2 3
    LB2  20 0 3
    WB1  21 0 3
    WB2  21 4 2
    WB2  21 3 2
    WB1  22 3 1
    WB2  22 4 3
    WB2  22 1 3
    WB1  23 3 1
    LB3  23 4 3
    LB3  23 3 2
    WB1  24 0 3
    LB3  24 4 1
    LB3  24 1 3
    LB4  25 4 0
    LB4  25 3 2
    LB4  26 0 4
    LB1  26 3 1
    LB4  26 3 1
    SF  27 4 0
    SF  27 3 2
    SF  28 0 4
    SF  28 3 0
    29 3 5
    29 0 4
    LB1  30 0 3
    LB1  31 3 1
    LB2  33 3 0
    LB2  34 0 3
    LB2  35 3 1
    LB2  36 3 0
    LB2  37 -1 0
    LB2  38 0 3
    LB2  39 3 0
    LB2  40 0 3
    8F  41 3 0
    8F  42 3 0
    8F  43 3 0
    8F  44 0 3
    8F  45 0 3
    8F  46 3 2
    8F  47 1 3
    8F  48 3 0
    QF  49 3 0
    QF  50 1 3
    QF  51 3 0
    QF  52 0 3
    SF  53 4 2
    SF  54 1 4
    55 1 4
    Место Игрок г.р.зв.Город Очки
    1 2004 КМС Кропивницкий 24.5
    1 1999 КМС Днепр 26.0
    1 2002 1 Полтава 33.5
    2 1999 КМС Житомир 12.5
    2 2005 Черновцы 21.5
    2 2003 1юн Кропивницкий 14.0
    3-4 2006 Киев 15.5
    3-4 2002 КМС Кропивницкий 6.5
    3-4 2001 Киев 6.5
    3-4 2002 Каменка 15.5
    3-4 2002 КМС Житомир 8.0
    3-4 2004 Винница 8.0
    5-6 2005 1 Кропивницкий 4.0
    5-6 1999 Днепр 2.5
    5-6 1999 1 Полтава 2.5
    5-6 2005 Черновцы 4.0
    5-8 2003 1 Житомир 11.5
    5-8 2004 Киев 11.5
    5-8 2003 Киев 11.5
    5-8 2006 1юн Кропивницкий 11.5
    7-8 2005 Ивано-Франковск 3.0
    7-8 2002 КМС Николаев 3.0
    7-8 1999 Киев 1.5
    7-8 2002 КМС Черновцы 1.5
     9  2002 Львов 0.5
    9-12 2007 Черновцы 2.0
    9-12 2008 Киев 2.0
    9-12 2009 Днепр 2.0
    9-12 2004 2юн Киев 2.0
    9-16 2003 Одесса 9.5
    9-16 2005 Киев 9.5
    9-16 2004 Кропивницкий 9.5
    9-16 2004 Кропивницкий 9.5
    9-16 2004 1 Винница 9.5
    9-16 2006 1юн Кропивницкий 9.5
    9-16 2009 Черновцы 9.5
    9-16 2006 Киев 9.5
    17-24 2007 3юн Кропивницкий 5.5
    17-24 2003 Киев 5.5
    17-24 2006 2юн Киев 5.5
    17-24 2008 2юн Днепр 5.5
    17-24 2003 Киев 5.5
    17-24 2007 2юн Днепр 5.5
    17-24 2006 Черновцы 5.5
    25-27 2006 2юн Киев 1.5
    25-27 2002 Кропивницкий 1.5
    25-27 2010 Кропивницкий 1.5
    × 2009 Черновцы