• Регламент
  • Участники
  • Группы
  • Сетка
  • Ведомость
  • Итоги
  • Літній Кубок України серед чоловіків та жінокзі снукеру

    29-30 липня 2017 року, м. Київ


    1. Мета та завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2017 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    2. Керівництво змаганнями


    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:
    Головний суддя змагань –   Ковтун І.В.

    3. Учасники змагань


    До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени.

    4. Фінансування


    Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

    5. Формат проведення змагань

    Змагання проводяться в 2 етапи:
    1. Кваліфікація (груповийетап)
    2. Основнийетап (плей-офф)

    1. Кваліфікація
    Допускаються усі бажаючі.
    Кількістьг руп та учасників у них буде визначено та сформовано після закінчення реєстрації.
    Групи формуються сліпим жеребкуванням на основі рейтингу ФСБУ спортсменів з більярдного спорту Снукер за 2017 рік, а також за територіальним критерієм.
    Зустрічі у групах проходять з 3 фреймів до 2 перемог
    Визначення переможців в групі.
    В облік беруться послідовно такі результати:
    1. MW (matchwin) - кількість виграних матчів
    2. FD (framedifference) - різниця виграних і програних фреймів.
    3. Особисті зустрічі.
    4. FW (framewin) - кількість переможних фреймів.
    5. Розігрування чорноїкулі з точки - «респот-блек» (англ. respotblack) до 3-ох перемог. Послідовність визначається жеребом.
    Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
    Якщо з будь-яких причин, учасник не зіграв матч. Суперникам присуджується технічна перемога в матчі.
    Якщо учасник який вибув з змагань зіграв менше половини своїх матчів, то результати йогоматчів анулюються.
    Технічна перемога
    матчі до 2-ох перемог - 2-0 з рахунком 50-0, 50-0
    матчі до 3-ох перемог - 3-0 з рахунком 50-0, 50-0, 50-0
    і т.д.
    2. Основний етап
    В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
    Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).
    1/8 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
    1/4 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
    1/2 фіналу   –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
    Фінал           –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
    Формат турніру та матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

    6. Заявки

    Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми (див. внизу сторінки).

    У випадку  відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, Заявка надсилається на електронну пошту Головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку за тел.: (050) 715-50-48.


    У формі заявки ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:
    - Прізвище, Ім’я спортсмена;
    - Дата народження спортсмена;
    - область (місто) України, яку представляє спортсмен;
    - спортивне звання спортсмена;
    - найвищий брейк на тренуванні;
    - найвищий брейк на змаганнях ФСБУ;
    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);
    - ОБОВ’ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особистої картки спортсмена).

    Реєстрація на змагання закінчується 28 липня 2017 року о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку. Тільки після відкриття змагань спортсмени зможуть побачити сітку.

    Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.



    УВАГА!
    Після закінчення реєстрації на сайті, спортсменам забороняється телефонувати організаторам з питання  про включення до списку числа учасників змагання! Спортсмен-снукерист зобов’язаний вміти своєчасно планувати свою життєдіяльність та керувати своїм часом, цінити як свій, так і час інших учасників змагання, організаторів змагання. Не марнуйте свого часу!


    7. Форма одягу

    Для спортсменів: однотонна сорочка, однотонні брюки, однотонне взуття, жилет.
    Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов’язково.


    8. Благодійні внески


    Сума благодійних внесків складає:
    для чоловіків - 400 грн.
    для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 50 років) - 250 грн.

    9. Програма змагань

    29 липня 2017 р.
    10.00 – 10.15 організаційні питання
    10.30 – 20.00 кваліфікація (ігри в групах)
    16.00 – 20.00 плей-офф
    30 липня 2017 р.
    10.00 – 18.00 плей-офф

    10. Нагородження та призовий фонд

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.
    Призовий фонд формується:
    10000 грн + 70% благодійних внесків учасників змагань.
    Розподіл призового фонду
    1 місце — 35%
    2 місце — 20 %
    3-4 місце — по 10 %
    5-8 місце — по 5%
    Найвищий брейк — 5%
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.

    11. Місцепроведеннязмагань

    Сб/к "Бінго"
    м. Київ, пр-т. Перемоги, 112
    12. Розміщення

    www.booking.com
    # Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
    1 1985 Басра 129-124.0
    2 1994 Киев 1113-162.0
    3 1979 КМС Киев 6216.0
    4 1977 Киев 55-86.0
    5 1981 МС Киев 45-86.0
    6 1961 Киев 89-124.0
    7 1998 КМС Червоноград 1128.0
    8 1981 Ужгород 105-86.0
    9 1986 Киев 1313-162.0
    10 1970 МС Киев 93-410.0
    11 1983 МС Киев 149-124.0
    12 1969 КМС Киев 25-86.0
    13 1990 КМС Киев 33-410.0
    14 1988 Киев 79-124.0
    15 1985 Киев 1513-162.0
    16 1985 Киев 1613-162.0

    Группа A

    Beram
    Hazar
    Al'karmali
    Mohammed
    Ilaev
    Murat
    +m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
    ×3 : 13 : 220263388.671
    12 1 : 3×3 : 111044050.002
    13 2 : 31 : 3×02-236-311.003

    Группа B

    Basenko
    Oleg
    Kolizhuk
    Maksim
    Baklanov
    Vadim
    +m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
    ×3 : 23 : 020262491.671
    14 2 : 3×3 : 011053254.002
    11 0 : 30 : 3×02-206-60.003

    Группа C

    Ibragim
    Samir
    Portyanskiy
    Boris
    Chirkinyan
    Arut
    +m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
    10 ×3 : 23 : 020262491.671
    2 : 3×3 : 111054151.672
    15 0 : 31 : 3×02-216-54.673

    Группа D

    Kas'yanov
    Aleksandr
    Vas'kovskiy
    Oleg
    Shevcov
    Oleg
    +m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
    ×3 : 03 : 0202606100.001
    0 : 3×3 : 011033050.002
    16 0 : 30 : 3×02-206-60.003
    1#1
    3
    2
    4#2
    3
    1
    3#3
    3
    1
    2#4
    3
    1
    #5
    3
    1
    Полуфинал
    #6
    1
    3
    Полуфинал
    #7
    3
    1
    Финал
    noplayer Asasbplayer B

    Финал

    Полуфинал

    1/4 финала

    Группа A

    Группа B

    Группа C

    Группа D

    grD  D1 0 3
    grD  D2 3 0
    grD  D3 0 3
    grC  C1 2 3
    grC  C2 3 1
    grC  C3 0 3
    grB  B1 3 0
    grB  B2 3 2
    grB  B3 3 0
    grA  A1 3 1
    grA  A2 3 2
    grA  A3 1 3
    QF  1 3 2
    QF  2 3 1
    QF  3 3 1
    QF  4 3 1
    SF  5 3 1
    SF  6 1 3
    7 3 1
    Место Игрок г.р.зв.Город Очки
    1 1998 КМС Червоноград 28.0
    2 1979 КМС Киев 16.0
    3-4 1970 МС Киев 10.0
    3-4 1990 КМС Киев 10.0
    5-8 1977 Киев 6.0
    5-8 1981 МС Киев 6.0
    5-8 1981 Ужгород 6.0
    5-8 1969 КМС Киев 6.0
    9-12 1985 Басра 4.0
    9-12 1961 Киев 4.0
    9-12 1983 МС Киев 4.0
    9-12 1988 Киев 4.0
    13-16 1994 Киев 2.0
    13-16 1986 Киев 2.0
    13-16 1985 Киев 2.0
    13-16 1985 Киев 2.0