ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Кубку України з більярдного спорту
серед  юніорів, юнаків та дівчат
"Вільна піраміда"
(3-6 грудня 2018 року, м. Київ)



1. Мета та завдання


Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» в Чернівецькій області  та головну суддівську колегію:

3. Учасники змагань


До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних підрозділів Федерації, які включають спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.
Юнаки – 2003 року народження та молодші
Юніори – 2000-2002 роки народження
Дівчата - 2000 року народження та молодші

4. Фінансування


Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки


Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними  підрозділами Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності відокремленого підрозділу в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.
Попередні заявки надсилаються  на адресу Федерації:  
e-mail: fsbu@billiard.net.ua
Іменні заявки, завірені Управлінням  молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

В змаганнях можуть приймати участь спортсмени з АР Крим за наявності паспорта громадянина України.

6. Програма змагань


03 грудня 2018 р.
День приїзду учасників.
04 грудня 2018 р.
10.30 – 11.00  відкриття змагань 
11.00 – 20.00  відбіркові змагання
05 грудня 2018 р.
10.00 – 20.00  відбіркові змагання
06 грудня 2018 р.
10.00 – 16.00 фінальні змагання
16.30 - підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

7. Нагородження


Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями Федерації.

8. Місце проведення змагань


1. БК «Авіатор»
м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1 

                                                                          

# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 2003 Одесса 25-60.0
2 2006 2юн Киев 1213-160.0
3 2005 Киев 53-40.0
4 2005 КМС Ивано-Франковск 120.0
5 2006 Киев 1310.0
6 2004 1 Винница 75-60.0
7 2003 Хмельницкий 67-80.0
8 2008 1юн Киев 35-60.0
9 2004 КМС Днепр 320.0
10 2007 1 Кривой Рог 13-40.0
11 2007 Киев 55-60.0
12 2009 Днепр 87-80.0
13 2004 Запорожье 65-60.0
14 2003 Киев 119-120.0
15 2006 2юн Киев 149-120.0
16 2009 Черновцы 99-120.0
17 2009 Хмельницкий 220.0
18 2004 Днепр 47-80.0
19 2006 2юн Киев 1513-160.0
20 2008 1юн Днепр 313-160.0
21 2006 Киев 169-120.0
22 2002 КМС Полтава 13-40.0
23 2003 Киев 53-40.0
24 2001 Киев 710.0
25 2000 1 Днепр 8 9 0.0
26 2005 КМС Черновцы 23-40.0
27 2008 Житомир 107-80.0
28 2002 1 Каменка 47-80.0
29 2004 2юн Киев 63-40.0
30 2001 1 Мариуполь 95-60.0
31 2004 Киев 813-160.0
32 2006 Кривой Рог 77-80.0
33 2004 Винница 410.0
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

R1  1 3 0
R1  1 3 0
R1  2 5 0
R1  2 3 0
R1  2 0 3
R1  3 3 0
R1  3 2 3
R1  4 3 2
R1  4 0 3
R1  5 0 3
WB1  5 3 1
R1  6 0 3
WB1  6 0 3
R1  7 3 2
LB1  7 1 3
R1  8 0 3
LB1  8 3 0
WB1  9 5 0
WB1  9 3 1
LB2  9 0 3
WB1  10 5 0
WB1  10 2 3
LB2  10 0 3
WB1  11 5 1
WB1  11 0 3
SF  11 3 0
WB1  12 5 2
WB1  12 1 3
SF  12 2 3
13 2 4
LB1  13 3 0
LB1  14 0 3
LB1  15 0 3
LB1  16 3 1
LB2  17 0 5
LB2  17 0 3
LB2  18 3 0
LB2  19 0 3
LB2  20 3 2
WB2  21 2 5
WB2  21 1 3
WB2  22 2 5
WB2  22 1 3
LB3  23 5 0
LB3  23 3 1
LB3  24 1 5
LB3  24 3 0
LB4  25 1 5
LB4  25 1 3
LB4  26 1 5
LB4  26 3 0
SF  27 4 6
SF  27 4 0
SF  28 6 1
SF  28 4 3
29 3 6
29 4 1
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 2006 Киев  
1 2001 Киев  
1 2004 Винница  
2 2005 КМС Ивано-Франковск  
2 2004 КМС Днепр  
2 2009 Хмельницкий  
3-4 2005 Киев  
3-4 2007 1 Кривой Рог  
3-4 2002 КМС Полтава  
3-4 2003 Киев  
3-4 2005 КМС Черновцы  
3-4 2004 2юн Киев  
5-6 2003 Одесса  
5-6 2004 1 Винница  
5-6 2008 1юн Киев  
5-6 2007 Киев  
5-6 2004 Запорожье  
5-6 2001 1 Мариуполь  
7-8 2003 Хмельницкий  
7-8 2009 Днепр  
7-8 2004 Днепр  
7-8 2008 Житомир  
7-8 2002 1 Каменка  
7-8 2006 Кривой Рог  
 9  2000 1 Днепр  
9-12 2003 Киев  
9-12 2006 2юн Киев  
9-12 2009 Черновцы  
9-12 2006 Киев  
13-16 2006 2юн Киев  
13-16 2006 2юн Киев  
13-16 2008 1юн Днепр  
13-16 2004 Киев