ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СНУКЕРУ 2018

СЕРЕД ВЕРЕРАНІВ 40+

 

Мета і завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку снукеру в Україні, виявлення найсильніших спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Керівництво змаганнями

Організатор змагань  ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО БІЛЬЯРДУ УКРАЇНИ (далі ФСБУ)
Генеральний партнер змагань: Більярдний клуб «SNOOKER LVIV»
Онлайн трансляції: ФСУ Львів, ФСБУ

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

Головний суддя змагань: Тетяна Веккер                          

Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

Контактні телефони: +38 (097) 0-147-147 

Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

Учасники змагань

Турнір - ВІДКРИТИЙ (міжнародний)

Кількість учасників НЕОБМЕЖЕНА

До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени  до 1978 року народження включно та які підтвердили свою участь у встановлений термін та внесли членський внесок (перед початком ігор).

Реєстрація на змагання закінчується 02.11.2018 о 14:00.

Організатор може відмовити в праві брати участь в турнірі або дискваліфікувати з турніру будь-якого гравця:
- який порушив дане положення (положення про змагання);
- який допустив на адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання, помилкові твердження;
- дискваліфікованому за неспортивну поведінку.
- відмова від фото та відео зйомок та інтерв’ю.

Обов’язковою умовою є сприяння популяризації снукеру, та за проханням організаторів приймати участь у фото та відео зйомках та інтерв’ю.

Вживання учасниками алкогольних напоїв ЗАБОРОНЕНО.
Куріння протягом матчу ЗАБОРОНЕНО.

Фінансування

Витрати, пов´язані з відрядженням спортсменів, команд та тренерів на змагання (проїзд в обидва кінці, добові, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) забезпечують організації, що відряджають або за рахунок власних коштів.

Порядок підготовки змагань

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників (орендарів); контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснюють Головні суддівські колегії; власник (орендар) спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати в Головну суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

Правила

Змагання проводяться у відповідності з правилами IBSF (International Billiard & Snooker Federation) та WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association),  з деякими доповненнями

Доповнення до правил:
1. «Фол» та «промах» (англ. foul and miss) - змусити суперника повторити удар з відновленої позиції можливо не більше 4-ох разів.
2. При відсутності судді, його функції виконує суперник по зустрічі *.
3. Якщо відстаючому гравцю для перемоги у фреймі з урахуванням шарів на столі необхідно більше 3-ох фолів (мінімальних) суперника, йому дається 3 спроби на результативний удар (тобто забити шар, поставити снукер або фол суперника) в іншому випадку фрейм вважається програним.

* Всі суперечливі моменти вирішує головний суддя турніру.

Формат проведення змагань

Стежити за турніром, розкладом зустрічей, результатами і т.д. на сайті https://tournamentservice.net, http://billiard.net.ua, http://duplet.news, http://www.billiardnews.com.ua

Після закінчення реєстрації, організаторами залежно від кількості учасників призначається формат турніру.

Змагання проводяться в 2 етапи:
1. Груповий етап
2. Основний етап (Play-off)

  1. Груповий етап
    Кількість груп та учасників у них буде визначено та сформовано після закінчення реєстрації.

Допускаються спортсменів які підтвердили свою участь у встановлений термін.

Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу ФСБУ

.Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по прізвищу в алфавітному порядку.

Жеребкування пройде в п’ятницю 02.11.2018 о 18:30 в БК «Snooker Lviv» (м. Львів, вул. Кульпарківська 230)

Зустрічі в групах проходять з 3-х фреймів (до 2-ох перемог)*

Визначення переможців в групі:

В облік беруться послідовно такі показники,
1. MW (match win) – кількість виграних матчів
2. FD (frame difference) – різниця виграних і програних фреймів.
3. Особисті зустрічі.
4. FW (frame win) – кількість переможних фреймів.
5. Розігрування чорного шару з точки - «респот-блек» (англ. respot black). Черговість визначається жеребом.

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з будь-яких причин учасник не зіграв матч. Супернику присуджується технічна перемога в матчі

Технічна перемога
матчі до 2-ох перемог - 2-0 з рахунком 50-0, 50-0
матчі до 3-ох перемог - 3-0 з рахунком 50-0, 50-0, 50-0
і т.д.

  1. Основний етап
    Сітка до одної поразки (плей-офф).

Кількість учасників – залежить від формату турніру, та загальної кількості учасників

Сітка формується на основі результатів групового етапу

Для визначення номера посіву до уваги беруться послідовно такі показники групового етапу,

1. PG (place in group) – місце зайняте в групі
2. FA (frame average) – середня кількість виграних фреймів за матч
3. FW/F(all) (frame win / frame all) – відсоток виграних фреймів (відношення виграних фреймів до загальної кількості зіграних фреймів)
4. (ranking) – за рейтингом НФСУ (посівом на турнір).

Проводиться за Олімпійською системою, до першої поразки (Play-Off).

Зустрічі:
Зустрічі до 1/4 включно        -      з 5-ти фреймів (до 3-ох перемог)
Півфінали                              -      з 5-ти фреймів (до 3-ох перемог)
Фінал                                      -      з 7-ми фреймів (до 4-ох перемог)

Час прибуття спортсмена до місця проведення змагань.
Зустрічі починаються за чітко встановленим розкладом.
Запізнення неприпустимі!

Спортсмену необхідно бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до часу початку його зустрічі зазначеного в розкладі та повідомити про це суддю змагань (тому що можливе зміщення в раніше заявленому розкладі).

Запізнення:
На 15 хвилин - автоматична поразка у фреймі.
На 30 хвилин - автоматична поразка в матчі.
У разі нез'явлення – дискваліфікація. За виключення випадків з обставинами непереборної сили або форс-мажорними, заздалегідь попередивши Головного суддю змагань, та надав відповідну інформацію.

Час відраховується з моменту виклику гравця до столу.

Кожному спортсменові дається 5 хвилин на розминку перед початком зустрічі. У разі запізнення, гравець повинен почати зустріч без розминки.

Під час зустрічі гравець має право на перерву:
Зустрічі з 3 фреймів       – 1 перерва (3 хв.) після 2 фреймів.
Зустрічі з 5-7 фреймів    – 2 перерви (3 хв.) після 2, та не частіше ніж через 2 фрейми.
Зустрічі з 9 фреймів       – 3 перерви (3 хв.) після 2, та не частіше ніж через 2 фрейми.

Куріння протягом матчу ЗАБОРОНЕНО.

Ігровий день розбитий на сесії з певним інтервалом на матч (з урахуванням 5 хвилин розминки). Якщо зустріч не закінчилася, а до початку наступної сесії залишилося менше 30 хв. Головний суддя приймає рішення про продовження зустрічі.
Якщо зустріч зупиняється - гравці чекають (не залишають місце проведення змагань). Зустріч буде дограна за рішенням Головного судді.

Заявки

Обов’язковою умовою участі на турнірі є реєстрація на сайті https://tournamentservice.net, http://billiard.net.ua   та самостійна реєстрація на турнір

При виникненні проблем з реєстрацією  звертатися до Головного судді змагань за тел.: (097) 0-147-147.

Реєстрація на змагання закінчується 02.11.2018 о 14:00.

Форма подачі онлайн заявок після зазначеного часу блокується.

До початку змагань Суддівська колегія, на основі поданих заявок і проведеного жеребкування формує турнірну сітку (групи). Таким чином, спортсмен завчасно (до початку змагань) має можливість бачити сітку (групи) і знати свого суперника і час зустрічі.

Примітка: в разі, якщо спортсмен подав заявку, але з яких-небудь причин не може взяти участь у змаганні, він може відкликати свою заявку на участь за тел.: (097) 0-147-147 до зазначеної дати закінчення реєстрації.
Якщо спортсмен подав заявку, але був відсутній на турнірі, він зобов´язаний внести суму в розмірі членського внеску на даний турнір, або йому буде відмовлено в участі в наступних змаганнях.

УВАГА! Після закінчення реєстрації, спортсменам забороняється телефонувати організаторам з питань включення їх до списку учасників змагань! Не витрачайте свого часу!

Спортсмен-снукерист зобов´язаний вміти планувати свій час. Поважайте інших учасників і організаторів змагань.

Форма одягу


Класичний дрес код
Однотонна сорочка
Темні однотонні брюки
Темне однотонне взуття
Жилет
Метелик (краватка)

Спортсмен повинен виглядати охайно і по першій вимозі судді привести себе в належний вигляд.


Відповідна ФОРМА ОДЯГУ ОБОВ´ЯЗКОВА

!!! При відсутності в учасника відповідної форми одягу, може бути відмовлено в подальшій участі в змаганні без повернення членського внеску.

Форма інвентарю

Для участі в турнірі спортсмен повинен використовувати кий довжиною не менш 3-х футів (91см), діаметр наклейки не більше 11мм.

Заборонено використовувати неякісну (синю) крейду.

Членські внески

Членський внесок необхідно внести перед початком ігор

Сума членського внеску становить:
500 грн.

Програма змагань

02.11.2018

 

 

День приїзду учасників змагань.

03.11.2018

 

   

10:15 - 

Початок ігор, груповий етап

 

 

04.11.2018

 

10:00 -

Продовження змагань (груповий етап,основний етап)

 

 

05.11.2018

 

10:00 -

Півфінали, фінал, підведення підсумків змагання суддівською колегією, нагородження (залежно від протікання турніру можуть бути перенесені)

Залежно від кількості учасників, після закінчення реєстрації програма змагань може змінюватися.

Нагородження та призовий фонд

Нагородження та закриття турніру буде проводитися в місці проведення змагань після закінчення фінальної зустрічі.

На церемонії нагородження обов´язкова присутність спортсменів, які посіли з 1-го по 4-е місця (якщо півфінали та фінал проходять в один день), у встановленій формі одягу, для фотозйомки (інтерв´ю).

Відсутність на нагородження прирівнюється до відмови від призу.

Переможці та призери змагань нагороджуються грамотами, медалями.

Призовий фонд змагань становить 10 000 грн. + 100% суми членських внесків.

Після закінчення реєстрації буде проведено розподіл призових місць.

Місце проведення змагань

БК «SNOOKER LVIV»
м.Львів
вул. Кульпарківська, 230
тел.: +38 (097) 0-147-147

 

# Игрок   г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1974 Ogre 525-320.0
2 1968 Rīga 65-80.0
3 Ивано-Франковск 3217-240.0
4 1976 Кропивницкий 205-80.0
5 1978 Львов 2125-320.0
6 1938 Львов 229-160.0
7 1969 Киев 1125-320.0
8 1961 Обухов 25-80.0
9 1965 Львов 123-40.0
10 1975 Червоноград 1017-240.0
11 1949 Червоноград 199-160.0
12 Ивано-Франковск 1625-320.0
13 1958 Львов 239-160.0
14 1960 Лондон 725-320.0
15 1939 Тернопіль 2417-240.0
16 1975 Мариуполь 1817-240.0
17 1972 КМС Кишинёв 85-80.0
18 1969 КМС Киев 99-160.0
19 1973 Ивано-Франковск 1417-240.0
20 1978 МС Киев 13-40.0
21 1961 Червоноград 49-160.0
22 1950 Червоноград 1317-240.0
23 1956 Червоноград 2525-320.0
24 1973 Ивано-Франковск 269-160.0
25 1971 Ивано-Франковск 2717-240.0
26 1977 Кропивницкий 159-160.0
27 1978 289-160.0
28 1959 Богуслав 310.0
29 Львов 2925-320.0
30 1961 Ивано-Франковск 3025-320.0
31 1973 Львов 3125-320.0
32 1972 КМС Киев 1720.0

Группа A

1173216+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
×2 : 02 : 02 : 0303606100.001
17 0 : 2×2 : 02 : 021142266.002
32 0 : 20 : 2×2 : 112-125-331.333
16 0 : 20 : 21 : 2×03-316-54.674

Группа B

2151831+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
×2 : 02 : 02 : 130361595.001
15 0 : 2×2 : 02 : 021142266.002
18 0 : 20 : 2×2 : 112-125-331.333
31 1 : 20 : 21 : 2×03-326-48.334

Группа C

3191430+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
×2 : 12 : 02 : 030361595.001
19 1 : 2×2 : 12 : 121154162.332
14 0 : 21 : 2×2 : 012-134-136.003
30 0 : 21 : 20 : 2×03-316-54.674

Группа D

2041329+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
20 ×2 : 02 : 02 : 0303606100.001
0 : 2×2 : 02 : 021142266.002
13 0 : 20 : 2×2 : 012-124-233.003
29 0 : 20 : 20 : 2×03-306-60.004

Группа E

2851221+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
28 ×0 : 22 : 02 : 021142266.001
2 : 0×0 : 22 : 021142266.002
12 0 : 22 : 0×2 : 021142266.003
21 0 : 20 : 20 : 2×03-306-60.004

Группа F

6222711+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
×2 : 02 : 02 : 0303606100.001
22 0 : 2×2 : 12 : 021143163.002
27 0 : 21 : 2×2 : 112-135-234.333
11 0 : 20 : 21 : 2×03-316-54.674

Группа G

2326107+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
23 ×2 : 12 : 02 : 030361595.001
26 1 : 2×2 : 12 : 021153264.672
10 0 : 21 : 2×2 : 012-134-136.003
0 : 20 : 20 : 2×03-306-60.004

Группа H

892425+m-mΔm+f-fΔfeff,% Место 
×2 : 02 : 02 : 0303606100.001
0 : 2×2 : 02 : 021142266.002
24 0 : 20 : 2×2 : 012-124-233.003
25 0 : 20 : 20 : 2×03-306-60.004
#1
3
1
Место 9
#2
1
3
Место 9
#3
0
3
Место 9
#4
0
3
Место 9
#5
3
0
Место 9
#6
0
3
Место 9
#7
3
0
Место 9
#8
1
3
Место 9
#9
1
3
Место 5
#10
3
0
Место 5
#11
0
3
Место 5
#12
0
3
Место 5
#13
0
3
Полуфинал
#14
3
1
Полуфинал
#15
1
3
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

Первый тур

Группа A

Группа B

Группа C

Группа D

Группа E

Группа F

Группа G

Группа H

grH  H1 2 0
grH  H2 0 2
grH  H3 2 0
grH  H4 2 0
grH  H5 2 0
grH  H6 0 2
grG  G1 0 2
grG  G2 1 2
grG  G3 0 2
grG  G4 1 2
grG  G5 0 2
grG  G6 2 0
grF  F1 2 0
grF  F2 1 2
grF  F3 2 0
grF  F4 1 2
grF  F5 2 0
grF  F6 2 0
grE  E1 0 2
grE  E2 2 0
grE  E3 2 0
grE  E4 0 2
grE  E5 2 0
grE  E6 0 2
grD  D1 2 0
grD  D2 0 2
grD  D3 0 2
grD  D4 2 0
grD  D5 2 0
grD  D6 2 0
grC  C1 2 0
grC  C2 1 2
grC  C3 2 1
grC  C4 2 0
grC  C5 2 0
grC  C6 2 1
grB  B1 2 0
grB  B2 1 2
grB  B3 2 0
grB  B4 2 0
grB  B5 2 1
grB  B6 0 2
grA  A1 2 0
grA  A2 0 2
grA  A3 2 0
grA  A4 1 2
grA  A5 2 0
grA  A6 2 0
R1  1 3 1
R1  2 1 3
R1  3 0 3
R1  4 0 3
R1  5 3 0
R1  6 0 3
R1  7 3 0
R1  8 1 3
QF  9 1 3
QF  10 3 0
QF  11 0 3
QF  12 0 3
SF  13 0 3
SF  14 3 1
15 1 3
Место Игрок   г.р.зв.Город Очки
1 1959 Богуслав  
2 1972 КМС Киев  
3-4 1965 Львов  
3-4 1978 МС Киев  
5-8 1968 Rīga  
5-8 1976 Кропивницкий  
5-8 1961 Обухов  
5-8 1972 КМС Кишинёв  
9-16 1938 Львов  
9-16 1949 Червоноград  
9-16 1958 Львов  
9-16 1969 КМС Киев  
9-16 1961 Червоноград  
9-16 1973 Ивано-Франковск  
9-16 1977 Кропивницкий  
9-16 1978  
17-24 Ивано-Франковск  
17-24 1975 Червоноград  
17-24 1939 Тернопіль  
17-24 1975 Мариуполь  
17-24 1973 Ивано-Франковск  
17-24 1950 Червоноград  
17-24 1971 Ивано-Франковск  
25-32 1974 Ogre  
25-32 1978 Львов  
25-32 1969 Киев  
25-32 Ивано-Франковск  
25-32 1960 Лондон  
25-32 1956 Червоноград  
25-32 Львов  
25-32 1961 Ивано-Франковск  
25-32 1973 Львов