ПОЛОЖЕННЯ
про проведення
Відкритого Чемпіонату України
з більярдного спорту "Комбінована піраміда",
серед сеньйорів (40-59 років) та ветеранів (60 років та старші)


1. Мета та завдання

      
       Чемпіонат України з більярдного спорту "Комбінована піраміда" серед ветеранів проводиться з метою:
• популяризації здорового способу життя та спортивного довголіття  серед населення України;
• подовження фізичної активності спортсменів-ветеранів, пропаганда здорового способу життя;
• залучення спортсменів – ветеранів до регулярних занять фізичною культурою і спортом;
• визначення кращих провідних спортсменів  для участі в міжнародних змаганнях серед ветеранів.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2012 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво проведення  змагань

Загальне керівництво проведенням чемпіонату України  з більярдного спорту серед спортсменів - ветеранів здійснюється Державною службою молоді та спорту України  (далі за текстом - Держмолодьспорт) та Федерацією спортивного більярду України (далі - Федерація).
Безпосереднє проведення чемпіонату покладається на Головне управління   у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирський обласний осередок Національної федерації "Федерація спортивного більярду України" та головну суддівську колегію, затверджену відповідним наказом Держмолодьспорту за поданням Федерації.

3. Місце проведення змагань

    Чемпіонат України з більярдного спорту "Комбінована піраміда", серед ветеранів проводиться 10-13 травня 2012 року, місце проведення
м. Житомир, вул. Вітрука, 9-а,
спортивний більярдний клуб "Арена",                        
ТЦ "Фуршет",
3-й поверх ( вхід з боку паркінгу).


4. Програма змагань

  10 травня 2012 р.
  Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
  11 травня 2012 р.
  10.00 – 10.30 відкриття змагань,
  10.30 – 20.00 відбіркові змагання,
  12 травня 2012 р.
  10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
  13 травня 2012 р.
  10.00 – 14.00 фінальні змагання.
  15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

5. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються спортсмени:
1. ті яким виповнилось 40 - 59 років;
2. ті яким виповнилось 60 років та старші
з АР Крим, областей, м. Київ, м. Севастополь, які надіслали заявки на участь у змаганнях у встановлений термін  за результатами регіональних рейтингових змагань.

6. Благодійні внески

сеньйори -  250 грн.
ветерани – безкоштовно.

7. Нагородження та призовий фонд

Спортсмени, які посіли перші, другі і треті місця, нагороджуються дипломами та медалями Держмолодьспорту.
Переможець змагань нагороджуються дипломом Держмолодьспорту  та Кубком  Федерації.
Призовий фонд формується:
сеньйори  -  5000 грн  + 80% від благодійних внесків.
ветерани  – 5000 грн.

8. Фінансування

Всі витрати на відрядження учасників змагань (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі,  харчування та проживання учасників) -  за рахунок організацій, що  відряджають та власні кошти учасників.
Дипломи та медалі – за рахунок Держмолодьспорту в межах кошторису, передбачених Єдиним  календарним планом фізкультурно - оздоровчих  та спортивних заходів України на 2012 рік.

9. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Федерації. У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.
Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б,
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75,    
e-mail: fsbu@billiard.net.ua
Тел. (0412) 55-05-65.

Іменні заявки, завірені місцевим керівним органом виконавчої влади з питань фізичної культури і спорту , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, поліси медичного страхування, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат ”, подаються безпосередньо до мандатної комісії у встановленому порядку.
До змагань допускаються спортсмени, які в установлений термін підтвердили свою участь у змаганнях.

Всі спортсмени обов‘язково повинні мати при собі довідку про стан здоров’я зі спортивного  диспансеру. Без довідки заявки прийматись не будуть.


10. Форма одягу

Однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет, метелик.

11. Розміщення

1. Готель «Україна»
м. Житомир, вул. Київська, 3.
Тел.: (0412) 47-29-99.
Вартість номерів:
1- місний:  236 грн/добу
2- місний:  437  грн/добу
У вартість номерів включено сніданок.

2. Готель «Житомир»
м. Житомир, Майдан Перемоги, 6.
Тел.: (0412) 22-86-93.
Вартість номерів:
1- місний:  240 грн/добу
2- місний:  376 грн/добу
2- місний напівлюкс: 516  грн./добу
У вартість номерів включено сніданок.

3. Готель «Додо»
м. Житомир, вул. Ватутіна, 13.
Тел.: (0412) 46-46-64.
Вартість номерів:
1- місний:  600 грн/добу
2- місний:  700 грн/добу
2- місний люкс: 850 грн/добу.
У вартість номерів включено сніданок.

З питань розміщення на квартирах звертатись за телефоном: 097-657-62-85, Ірина; 093-637-97-22 Віктор.

З усіх питань пов‘язаних з організацією та проведенням змагань звертатись за тел. (097)252-74-91, Ольга.
# Игрок   г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1940 Запорожье 3117-3218.0
2 1948 МС Луцк 405-824.0
3 1941 2 Евпатория 4317-3218.0
4 1950 Житомир 295-824.0
5 1950 1 Минск 49-1622.0
6 1942 Кривой Рог 3817-3218.0
7 1941 Киев 5217-3218.0
8 1950 Феодосия 4417-3218.0
9 1943 Кишинёв 19-1622.0
10 1947 Херсон 1233-4810.0
11 1950 Житомир 2133-4810.0
12 1948 2 Житомир 2533-4810.0
13 1949 Киев 4849-522.0
14 1951 Житомир 289-1622.0
15 1946 1 Кишинёв 217-3218.0
16 1951 Житомир 2433-4810.0
17 1950 Одесса 1617-3218.0
18 1949 Червоноград 189-1622.0
19 1946 1 Минск 317-3218.0
20 1947 Тернополь 1533-4810.0
21 1937 Днепр 3733-4810.0
22 1947 Житомир 3433-4810.0
23 1987 Дунаевцы 1117-3218.0
24 1949 Житомир 2733-4810.0
25 1947 Минск 517-3218.0
26 1949 Киев 4633-4810.0
27 1950 Житомир 2333-4810.0
28 1929 Киев 4749-522.0
29 1952 Киев 495-824.0
30 1939 Тернополь 1417-3218.0
31 1945 МС Шаргород 41146.0
32 1946 Житомир 2217-3218.0
33 1925 Киев 5033-4810.0
34 1950 Минск 717-3218.0
35 1950 Житомир 2049-522.0
36 1946 1 Луцк 39234.0
37 1950 Минск 89-1622.0
38 1944 Черновцы 105-824.0
39 1950 Червоноград 1717-3218.0
40 1945 Киев 4533-4810.0
41 1947 1 П.Коктебель 429-1622.0
42 1952 Житомир 2633-4810.0
43 1938 Житомир 3017-3218.0
44 1952 Житомир 3633-4810.0
45 1944 Житомир 3333-4810.0
46 1939 Житомир 3533-4810.0
47 1948 МС Миргород 329-1622.0
48 1950 Новая Каховка 133-428.0
49 1945 1 Минск 617-3218.0
50 1957 Кишинёв 99-1622.0
51 1944 КМС Киев 513-428.0
52 1942 1 Житомир 1949-522.0
164#1
3332#2
0
3
1748#3
3
1
4916#4
3
0
956#5
4124#6
3
0
2540#7
0
3
578#8
560#9
3728#10
1
3
2144#11
0
3
5312#12
1352#13
3
1
4520#14
3
0
2936#15
3
0
614#16
362#17
3530#18
0
3
1946#19
0
3
5114#20
3
2
1154#21
4322#22
2
3
2738#23
0
3
596#24
758#25
3926#26
3
0
2342#27
0
3
5510#28
1550#29
3
0
4718#30
0
3
3134#31
3
0
632#32
#33
0
3
проигравший на #80
#34
0
3
проигравший на #79
#35
0
3
проигравший на #78
#36
1
3
проигравший на #77
#37
0
3
проигравший на #76
#38
3
0
проигравший на #75
#39
3
0
проигравший на #74
#40
1
3
проигравший на #73
#41
0
3
проигравший на #72
#42
1
3
проигравший на #71
#43
0
3
проигравший на #70
#44
1
3
проигравший на #69
#45
0
3
проигравший на #68
#46
3
2
проигравший на #67
#47
0
3
проигравший на #66
#48
0
3
проигравший на #65
#49
Место 49
#50
0
2
Место 49
#51
Место 49
#52
Место 49
#53
Место 49
#54
Место 49
#55
2
0
Место 49
#56
Место 49
#57
Место 49
#58
1
2
Место 49
#59
Место 49
#60
Место 49
#61
Место 49
#62
Место 49
#63
2
1
Место 49
#64
Место 49
#65
0
2
Место 33
победитель на #88
#66
2
0
Место 33
победитель на #87
#67
0
2
Место 33
победитель на #86
#68
0
2
Место 33
победитель на #85
#69
0
2
Место 33
победитель на #84
#70
0
2
Место 33
победитель на #83
#71
2
1
Место 33
победитель на #82
#72
0
2
Место 33
победитель на #81
#73
0
2
Место 33
победитель на #96
#74
2
0
Место 33
победитель на #95
#75
2
1
Место 33
победитель на #94
#76
0
2
Место 33
победитель на #93
#77
0
2
Место 33
победитель на #92
#78
0
2
Место 33
победитель на #91
#79
0
2
Место 33
победитель на #90
#80
0
2
Место 33
победитель на #89
#81
3
0
Место 17
#82
3
0
Место 17
#83
3
1
Место 17
#84
3
0
Место 17
#85
3
0
Место 17
#86
2
3
Место 17
#87
3
2
Место 17
#88
3
1
Место 17
#89
2
3
Место 17
#90
3
1
Место 17
#91
1
3
Место 17
#92
0
3
Место 17
#93
3
1
Место 17
#94
3
0
Место 17
#95
3
1
Место 17
#96
1
3
Место 17
#97
2
3
Место 9
#98
3
1
Место 9
#99
0
3
Место 9
#100
3
0
Место 9
#101
0
3
Место 9
#102
2
3
Место 9
#103
3
1
Место 9
#104
1
3
Место 9
#105
2
3
Место 5
#106
0
3
Место 5
#107
3
1
Место 5
#108
3
1
Место 5
#109
3
1
Полуфинал
#110
2
3
Полуфинал
#111
3
0
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

1/8 финала

1/16 финала

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верх

Первый тур

R1  2 0 3
R1  3 3 1
R1  4 3 0
R1  6 3 0
R1  7 0 3
R1  10 1 3
R1  11 0 3
R1  13 3 1
R1  14 3 0
R1  15 3 0
R1  18 0 3
R1  19 0 3
R1  20 3 2
R1  22 2 3
R1  23 0 3
R1  26 3 0
R1  27 0 3
R1  29 3 0
R1  30 0 3
R1  31 3 0
WB  33 0 3
WB  34 0 3
WB  35 0 3
WB  36 1 3
WB  37 0 3
WB  38 3 0
WB  39 3 0
WB  40 1 3
WB  41 0 3
WB  42 1 3
WB  43 0 3
WB  44 1 3
WB  45 0 3
WB  46 3 2
WB  47 0 3
WB  48 0 3
LB1  50 0 2
LB1  55 2 0
LB1  58 1 2
LB1  63 2 1
LB2  65 0 2
LB2  66 2 0
LB2  67 0 2
LB2  68 0 2
LB2  69 0 2
LB2  70 0 2
LB2  71 2 1
LB2  72 0 2
LB2  73 0 2
LB2  74 2 0
LB2  75 2 1
LB2  76 0 2
LB2  77 0 2
LB2  78 0 2
LB2  79 0 2
LB2  80 0 2
16F  81 3 0
16F  82 3 0
16F  83 3 1
16F  84 3 0
16F  85 3 0
16F  86 2 3
16F  87 3 2
16F  88 3 1
16F  89 2 3
16F  90 3 1
16F  91 1 3
16F  92 0 3
16F  93 3 1
16F  94 3 0
16F  95 3 1
16F  96 1 3
8F  97 2 3
8F  98 3 1
8F  99 0 3
8F  100 3 0
8F  101 0 3
8F  102 2 3
8F  103 3 1
8F  104 1 3
QF  105 2 3
QF  106 0 3
QF  107 3 1
QF  108 3 1
SF  109 3 1
SF  110 2 3
111 3 0
Место Игрок   г.р.зв.Город Очки
1 1945 МС Шаргород 46.0
2 1946 1 Луцк 34.0
3-4 1950 Новая Каховка 28.0
3-4 1944 КМС Киев 28.0
5-8 1948 МС Луцк 24.0
5-8 1950 Житомир 24.0
5-8 1952 Киев 24.0
5-8 1944 Черновцы 24.0
9-16 1950 1 Минск 22.0
9-16 1943 Кишинёв 22.0
9-16 1951 Житомир 22.0
9-16 1949 Червоноград 22.0
9-16 1950 Минск 22.0
9-16 1947 1 П.Коктебель 22.0
9-16 1948 МС Миргород 22.0
9-16 1957 Кишинёв 22.0
17-32 1940 Запорожье 18.0
17-32 1941 2 Евпатория 18.0
17-32 1942 Кривой Рог 18.0
17-32 1941 Киев 18.0
17-32 1950 Феодосия 18.0
17-32 1946 1 Кишинёв 18.0
17-32 1950 Одесса 18.0
17-32 1946 1 Минск 18.0
17-32 1987 Дунаевцы 18.0
17-32 1947 Минск 18.0
17-32 1939 Тернополь 18.0
17-32 1946 Житомир 18.0
17-32 1950 Минск 18.0
17-32 1950 Червоноград 18.0
17-32 1938 Житомир 18.0
17-32 1945 1 Минск 18.0
33-48 1947 Херсон 10.0
33-48 1950 Житомир 10.0
33-48 1948 2 Житомир 10.0
33-48 1951 Житомир 10.0
33-48 1947 Тернополь 10.0
33-48 1937 Днепр 10.0
33-48 1947 Житомир 10.0
33-48 1949 Житомир 10.0
33-48 1949 Киев 10.0
33-48 1950 Житомир 10.0
33-48 1925 Киев 10.0
33-48 1945 Киев 10.0
33-48 1952 Житомир 10.0
33-48 1952 Житомир 10.0
33-48 1944 Житомир 10.0
33-48 1939 Житомир 10.0
49-52 1949 Киев 2.0
49-52 1929 Киев 2.0
49-52 1950 Житомир 2.0
49-52 1942 1 Житомир 2.0