ПОЛОЖЕННЯ
про проведення
ІІ-го етапу Кубку України
з більярдного спорту
«Вільна піраміда»
юніори, юнаки, дівчата


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2013 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі – Держмолодьспорт) та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Дніпропетровський обласний осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" та головну суддівську колегію.

3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються  спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових  змагань.
Юнаки – 1995-1997 року народження
Юніори - 1998 року народження та молодші
Дівчата - 1995 року народження та молодші

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.
Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75    
e-mail: fsbu@billiard.net.ua
Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї, молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

6. Форма одягу.

Однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет, метелик.


7.  Програма змагань

30 квітня 2013 р.
Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
01 травня 2013 р.
10.00 – 10.30 відкриття змагань,
10.30 – 20.00 відбіркові змагання
02 травня 2013 р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
03 травня 2013 р.
10.00 – 14.00 фінальні змагання.
15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

8. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери нагороджуються грамотами та медалями.

9. Місце проведення змагань

БК «Абрикос»
м. Кривий Ріг,
вул. К. Маркса, 35б
ТРЦ «Ліберті»

10. Розміщення

1. Пансіонат «Ембріон»
м. Кривий Ріг
вул. Чкалова, 1б
тел. (0564)92-49-14
        (096)577-75-24

Вартість проживання:
1-номісний номер: 254 грн. з номера на добу
2-хмісний номер: 240 грн. з номера на добу

2. Готель «Арена»
м. Кривий Ріг
вул. Косіора, 37
тел. (0564)92-88-46

Вартість проживання:
1-номісний номер: 162 грн. з номера на добу
1-номісний номер люкс: 240-300 грн. з номера на добу
2-хмісний номер: 180 грн. з номера на добу
2-хмісний номер люкс: 600-700 грн. з номера на добу
3-хмісний номер: 270 грн. з номера на добу

3. Готель «Дружба»
м. Кривий Ріг
вул. Телевізійна, 12
тел. (0564)409-82-20
         (067)539-07-00

Вартість проживання:
1-номісний номер: 350 грн. з номера на добу
1-номісний номер зі сніданком: 410 грн. з номера на добу
2-хмісний номер: 450 грн. з номера на добу
2-хмісний номер зі сніданком: 540 грн. з номера на добу

З питань організаці, проведення змагань звертатись до Голови Дніпропетровського обласного осередку ФСБУ Пудовкіна Олега: тел. (067)285-30-98
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1996 Донецк 1617-223.0
2 1996 1 Донецк 1313-165.0
3 1997 Луганск 713-165.0
4 1997 1юн Днепр 103-413.0
5 1996 Днепр 215-89.0
6 1995 КМС Житомир 25-89.0
7 1996 КМС Бахчисарай 1131.0
8 1998 МС Бахчисарай 45-89.0
9 1997 1 Днепр 913-165.0
10 1996 2 Севастополь 1413-165.0
11 1996 Днепр 159-127.0
12 1997 МС Киев 6219.0
13 1997 КМС Киев 89-127.0
14 1997 КМС Киев 2217-223.0
15 1997 МС Евпатория 125-89.0
16 1996 1юн Днепр 1117-223.0
17 1997 МС Днепр 59-127.0
18 1997 Донецк 189-127.0
19 1997 Днепр 1717-223.0
20 1996 Днепр 2017-223.0
21 1996 КМС Старобельск 33-413.0
22 1997 Днепр 1917-223.0
132#1
1716#2
1
3
924#3
258#4
528#5
2112#6
2
3
1320#7
3
0
294#8
330#9
1914#10
0
3
1122#11
2
3
276#12
726#13
2310#14
1518#15
2
3
312#16
#17
3
1
проигравший на #40
#18
0
3
проигравший на #39
#19
3
2
проигравший на #38
#20
1
3
проигравший на #37
#21
3
1
проигравший на #36
#22
1
3
проигравший на #35
#23
1
3
проигравший на #34
#24
3
1
проигравший на #33
#25
Место 25
#26
Место 25
#27
Место 25
#28
Место 25
#29
Место 25
#30
0
0
Место 25
#31
Место 25
#32
Место 25
#33
1
3
Место 17
#34
Место 17
#35
3
1
Место 17
#36
0
3
Место 17
#37
0
3
Место 17
#38
0
3
Место 17
#39
Место 17
#40
3
2
Место 17
#41
3
0
проигравший на #50
#42
1
3
проигравший на #49
#43
2
3
проигравший на #52
#44
3
2
проигравший на #51
#45
3
2
Место 13
#46
3
1
Место 13
#47
1
3
Место 13
#48
0
3
Место 13
#49
3
2
Место 9
победитель на #55
#50
3
2
Место 9
победитель на #56
#51
3
1
Место 9
победитель на #53
#52
0
3
Место 9
победитель на #54
#53
3
0
Место 5
#54
2
3
Место 5
#55
3
1
Место 5
#56
3
1
Место 5
#57
4
1
Полуфинал
#58
4
0
Полуфинал
#59
4
3
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

R1  2 1 3
R1  6 2 3
R1  7 3 0
R1  10 0 3
R1  11 2 3
R1  15 2 3
WB1  17 3 1
WB1  18 0 3
WB1  19 3 2
WB1  20 1 3
WB1  21 3 1
WB1  22 1 3
WB1  23 1 3
WB1  24 3 1
LB2  33 1 3
LB2  35 3 1
LB2  36 0 3
LB2  37 0 3
LB2  38 0 3
LB2  40 3 2
WB2  41 3 0
WB2  42 1 3
WB2  43 2 3
WB2  44 3 2
LB3  45 3 2
LB3  46 3 1
LB3  47 1 3
LB3  48 0 3
LB4  49 3 2
LB4  50 3 2
LB4  51 3 1
LB4  52 0 3
QF  53 3 0
QF  54 2 3
QF  55 3 1
QF  56 3 1
SF  57 4 1
SF  58 4 0
59 4 3
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1996 КМС Бахчисарай 31.0
2 1997 МС Киев 19.0
3-4 1997 1юн Днепр 13.0
3-4 1996 КМС Старобельск 13.0
5-8 1996 Днепр 9.0
5-8 1995 КМС Житомир 9.0
5-8 1998 МС Бахчисарай 9.0
5-8 1997 МС Евпатория 9.0
9-12 1996 Днепр 7.0
9-12 1997 КМС Киев 7.0
9-12 1997 МС Днепр 7.0
9-12 1997 Донецк 7.0
13-16 1996 1 Донецк 5.0
13-16 1997 Луганск 5.0
13-16 1997 1 Днепр 5.0
13-16 1996 2 Севастополь 5.0
17-22 1996 Донецк 3.0
17-22 1997 КМС Киев 3.0
17-22 1996 1юн Днепр 3.0
17-22 1997 Днепр 3.0
17-22 1996 Днепр 3.0
17-22 1997 Днепр 3.0