ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України
з більярдного спорту «Динамічна піраміда»
юніори, юнаки, дівчата

30 травня - 02 червня 2013 р.
м. Євпаторія, АР Крим


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2013 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво проведенням чемпіонату України здійснюється Державною службою молоді та спорту України  (далі за текстом - Держмолодьспорт) та Федерацією спортивного більярду України (далі - Федерація).
Безпосереднє проведення чемпіонату покладається на Осередок Національної федерації "Федерація спортивного більярду України" в АР Крим та головну суддівську колегію.

3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

Юніори – 1997-1995 року народження
Юнаки - 1998 року народження та молодші
Дівчата - 1995 року народження та молодші

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Федерації. У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75    
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

Форма одягу: однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет, метелик.

6. Програма змагань

30 травня 2013 р.
Приїзд, мандатна комісія, збори представників, суддів.
Регістрація та жеребкування: 18.00-19.00.
31 травня 2013 р.
10.00 – 10.30 -  Відкриття змаган (БК "Юніон").
10.30 – 18.00 -  Відбіркові змагання.
01 червня 2013 р.
10.00 – 18.00 - Відбіркові змагання.
02 червня 2013 р.
10.00 – 15.00 - Фінальні змагання.
15.00 - Підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

7. Нагородження

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

8. Місце проведення змагань

1. Більярдний клуб "Юніон"
АР Крим, м. Євпаторія
пр. Леніна, 17а

2. Більярдний клуб "Лотос"
АР Крим, м. Євпаторія
вул. 9-го травня, 94а

9. Розміщення

1. Готель "Юніон"
АР Крим, м. Євпаторія
пр. Леніна, 17а
Вартість номерів: 130 грн. з людини на добу.

2. Готель "Корона"
АР Крим, м. Євпаторія
вул. Шевченка, 33
Вартість номерів: 100 грн. з людини на добу (розміщення в 2-х місному номері).
# Player City г.р. зв. жерPlacePoints
1 Odesa 1999 КМСУ55-88.0
2 Dnipro 1997 1юн209-126.0
3 Zhitomir 1995 КМСУ23-412.0
4 Евпатория 1995 1213-164.0
5 Бахчисарай 1996 КМС13-412.0
6 Бахчисарай 1998 МС4218.0
7 Sevastopol' 1996 2179-126.0
8 Sevastopol' 1997 913-164.0
9 Kropyvnytskyi 1997 169-126.0
10 Crimea 1995 31317-202.0
11 Mykolajiv 1997 КМСУ65-88.0
12 Sevastopol' 1997 1013-164.0
13 Dnipro 1997 1413-164.0
14 Евпатория 1997 МС89-126.0
15 Dnipro 1996 1юн75-88.0
16 Dnipro 1996 1917-202.0
17 Dnipro 1996 1юн1817-202.0
18 Донецьк 1997 115-88.0
19 Старобільськ 1996 КМСУ3130.0
20 Евпатория 1997 31517-202.0
132##1
1716##2
3
4
924##3
258##4
528##5
2112##6
1320##7
0
4
294##8
330##9
1914##10
0
4
1122##11
276##12
726##13
2310##14
1518##15
2
4
312##16
##17
4
0
loser to #40
##18
1
4
loser to #39
##19
4
0
loser to #38
##20
1
4
loser to #37
##21
4
0
loser to #36
##22
4
1
loser to #35
##23
4
0
loser to #34
##24
2
4
loser to #33
##25
Place 25
##26
Place 25
##27
Place 25
##28
Place 25
##29
Place 25
##30
Place 25
##31
Place 25
##32
Place 25
##33
4
1
Place 17
##34
Place 17
##35
Place 17
##36
0
4
Place 17
##37
0
4
Place 17
##38
Place 17
##39
Place 17
##40
2
4
Place 17
##41
4
1
loser to #50
##42
1
4
loser to #49
##43
4
2
loser to #52
##44
2
4
loser to #51
##45
4
1
Place 13
##46
4
0
Place 13
##47
4
0
Place 13
##48
0
4
Place 13
##49
3
4
Place 9
winner to #55
##50
4
3
Place 9
winner to #56
##51
1
4
Place 9
winner to #53
##52
0
4
Place 9
winner to #54
##53
4
0
Place 5
##54
4
1
Place 5
##55
4
1
Place 5
##56
4
3
Place 5
##57
1
4
Semifinal
##58
4
3
Semifinal
##59
4
5
Final
noplayer Asasbplayer B

Final

Semifinal

Quaterfinal

Losers bracket, stage 4

Losers bracket, stage 3

Winners bracket, stage 2

Losers bracket, stage 2

Losers bracket, stage 1

Winners bracket, stage 1

First round

R1  #2 3 4
R1  #7 0 4
R1  #10 0 4
R1  #15 2 4
WB1  #17 4 0
WB1  #18 1 4
WB1  #19 4 0
WB1  #20 1 4
WB1  #21 4 0
WB1  #22 4 1
WB1  #23 4 0
WB1  #24 2 4
LB2  #33 4 1
LB2  #36 0 4
LB2  #37 0 4
LB2  #40 2 4
WB2  #41 4 1
WB2  #42 1 4
WB2  #43 4 2
WB2  #44 2 4
LB3  #45 4 1
LB3  #46 4 0
LB3  #47 4 0
LB3  #48 0 4
LB4  #49 3 4
LB4  #50 4 3
LB4  #51 1 4
LB4  #52 0 4
QF  #53 4 0
QF  #54 4 1
QF  #55 4 1
QF  #56 4 3
SF  #57 1 4
SF  #58 4 3
#59 4 5
Place Player City г.р. зв.Points

Place 1

1 Старобільськ 1996 КМСУ30.0

Place 2

2 Бахчисарай 1998 МС18.0

Place 3-4

3-4 Zhitomir 1995 КМСУ12.0
3-4 Бахчисарай 1996 КМС12.0

Place 5-8

5-8 Odesa 1999 КМСУ8.0
5-8 Mykolajiv 1997 КМСУ8.0
5-8 Dnipro 1996 1юн8.0
5-8 Донецьк 1997 8.0

Place 9-12

9-12 Dnipro 1997 1юн6.0
9-12 Sevastopol' 1996 26.0
9-12 Kropyvnytskyi 1997 6.0
9-12 Евпатория 1997 МС6.0

Place 13-16

13-16 Евпатория 1995 4.0
13-16 Sevastopol' 1997 4.0
13-16 Sevastopol' 1997 4.0
13-16 Dnipro 1997 4.0

Place 17-20

17-20 Crimea 1995 32.0
17-20 Dnipro 1996 2.0
17-20 Dnipro 1996 1юн2.0
17-20 Евпатория 1997 32.0