ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення
ІІІ етапу Кубку України
"Вільна піраміда"
чоловіки, жінки
5-8 вересня 2013 р., м. Бердянськ

Турнір є відбірковим на
Чемпіонат світу 2013 з більярдного спорту «Вільна піраміда», чоловіки, жінки
(17-21 вересня 2013 р., Якутія)


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2013 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі - Держмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Федерацію та головну суддівську колегію

3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації, які включать спортсменів, що представляють  інші громадські організації  фізкультурно-оздоровчої  та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації «Федерація спортивного більярду України». У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

6. Форма одягу

Однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет, метелик.

7. Програма змагань

05 вересня 2013 р.
   Приїзд, мандатна комісія, збори представників, суддів.
   Реєстрація та жеребкування: 17.00-19.00.
06 вересня 2013 р.
   10.00 – 10.30 - Відкриття змагань.
   10.30 - Відбіркові змагання.
07 вересня 2013 р.
   10.00 - Відбіркові змагання.
08 вересня 2013 р.
   10.00 – 15.00 - Фінальні змагання.
   15.00 - Підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

8. Благодійні внески

Благодійні внески складають:
- для чоловіків 300 грн.
- для жінок, дівчат та юнаків віком до 18 років – 250 грн.

9. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.
Призовий фонд формується:
15000 грн + 80% благодійних внесків учасників змагань.

10. Місце проведення змагань

БК «Del Mar»
м. Бердянськ, Запорізька обл.
пр. Леніна, 35а

11. Проживання

Готель «Баркас»
м. Бердянськ, вул. Кубишева, 134
тел. (050)837-03-00 – Тетяна.
Вартість проживання від 50-70 грн. на добу.

З питань організації, проведення змагань та розміщення звертатись за телефоном (066)241-10-11 - Юрій Юрійович.
# Player City г.р. зв. жерPlacePoints
1 Tel aviv 1990 МСМК419-1623.0
2 Odesa 1987 КМСУ2925-3215.0
3 Mykolajiv 1997 15025-3215.0
4 Кам'янське 1982 3533-4811.0
5 Luhans'k 1980 5333-4811.0
6 Запоріжжя 1991 5133-4811.0
7 Бердянськ 1989 КМСУ209-1623.0
8 Kyiv 1992 МСУ117-2419.0
9 Odesa 1999 КМСУ409-1623.0
10 Бердянськ 1981 1549-543.0
11 Бердянськ 1996 5449-543.0
12 Бердянськ 1986 2425-3215.0
13 Бахчисарай 1998 МС2149-543.0
14 Бердянськ 1982 3333-4811.0
15 Luhans'k 1991 КМСУ825-3215.0
16 Kryvyi Rih 1994 МСУ63-429.0
17 Донецьк 1994 КМСУ1225-3215.0
18 Бердянськ 1983 3033-4811.0
19 Dnipro 1991 4549-543.0
20 Донецьк 1984 МСУ17235.0
21 Kyiv 1988 МСУ417-2419.0
22 Luhans'k 1991 3625-3215.0
23 Kyiv 1994 КМСУ529-1623.0
24 Mykolajiv 1979 4833-4811.0
25 Mykolajiv 1997 КМСУ3833-4811.0
26 Odesa 1984 717-2419.0
27 Dnipro 1986 МСУ3217-2419.0
28 Kyiv 1990 КМСУ42147.0
29 L'viv 1991 МСУМК195-825.0
30 Краматорськ 1991 КМСУ145-825.0
31 Kharkiv 1982 МСУМК283-429.0
32 Kyiv 1978 МСУ29-1623.0
33 Odesa 1991 КМСУ119-1623.0
34 Евпатория 1997 МС2733-4811.0
35 Евпатория 1994 МС517-2419.0
36 Uzhgorod 1986 МСУ35-825.0
37 Бердянськ 1985 2533-4811.0
38 Dnipro 1991 3117-2419.0
39 Бердянськ 1984 395-825.0
40 Mykolajiv 1980 1333-4811.0
41 Kharkiv 1994 КМСУ189-1623.0
42 Kyiv 2000 МСУ4925-3215.0
43 Luhans'k 1983 46 
44 Dnipro 1988 МСУ449-1623.0
45 Luts'k 1993 МСУ2317-2419.0
46 Бердянськ 1982 1649-543.0
47 Mariupol' 1987 3433-4811.0
48 Старобільськ 1996 КМСУ933-4811.0
49 Mariupol' 1987 1033-4811.0
50 Донецьк 1989 КМСУ2217-2419.0
51 Бердянськ 1991 4733-4811.0
52 Luhans'k 2001 2633-4811.0
53 Kyiv 1994 13725-3215.0
54 Актау 1988 МС4333-4811.0
164##1
3332##2
0
5
1748##3
5
0
4916##4
5
0
956##5
4124##6
5
0
2540##7
1
5
578##8
560##9
3728##10
1
5
2144##11
3
5
5312##12
2
5
1352##13
3
5
4520##14
1
5
2936##15
1
5
614##16
362##17
3530##18
5
2
1946##19
0
-1
5114##20
1
5
1154##21
5
0
4322##22
0
5
2738##23
5
3
596##24
758##25
3926##26
5
0
2342##27
4
5
5510##28
1550##29
4
5
4718##30
1
5
3134##31
5
4
632##32
##33
5
1
loser to #80
##34
5
1
loser to #79
##35
3
5
loser to #78
##36
5
4
loser to #77
##37
4
5
loser to #76
##38
5
1
loser to #75
##39
2
5
loser to #74
##40
1
5
loser to #73
##41
5
4
loser to #72
##42
5
2
loser to #71
##43
5
1
loser to #70
##44
2
5
loser to #69
##45
2
5
loser to #68
##46
5
3
loser to #67
##47
2
5
loser to #66
##48
5
0
loser to #65
##49
Place 49
##50
5
2
Place 49
##51
Place 49
##52
Place 49
##53
Place 49
##54
3
5
Place 49
##55
5
3
Place 49
##56
Place 49
##57
Place 49
##58
-1
0
Place 49
##59
0
5
Place 49
##60
Place 49
##61
Place 49
##62
Place 49
##63
4
5
Place 49
##64
Place 49
##65
0
5
Place 33
##66
2
5
Place 33
##67
5
4
Place 33
##68
1
5
Place 33
##69
5
2
Place 33
##70
4
5
Place 33
##71
3
5
Place 33
##72
5
2
Place 33
##73
0
5
Place 33
##74
2
5
Place 33
##75
2
5
Place 33
##76
3
5
Place 33
##77
1
5
Place 33
##78
5
1
Place 33
##79
2
5
Place 33
##80
1
5
Place 33
##81
4
5
loser to #100
##82
5
2
loser to #99
##83
2
5
loser to #98
##84
5
1
loser to #97
##85
1
5
loser to #104
##86
5
3
loser to #103
##87
4
5
loser to #102
##88
5
0
loser to #101
##89
5
0
Place 25
##90
1
5
Place 25
##91
1
5
Place 25
##92
5
1
Place 25
##93
3
5
Place 25
##94
0
5
Place 25
##95
2
5
Place 25
##96
0
5
Place 25
##97
5
3
Place 17
winner to #109
##98
3
5
Place 17
winner to #110
##99
3
5
Place 17
winner to #111
##100
5
4
Place 17
winner to #112
##101
5
1
Place 17
winner to #105
##102
3
5
Place 17
winner to #106
##103
2
5
Place 17
winner to #107
##104
2
5
Place 17
winner to #108
##105
6
4
Place 9
##106
4
6
Place 9
##107
2
6
Place 9
##108
4
6
Place 9
##109
6
1
Place 9
##110
2
6
Place 9
##111
6
4
Place 9
##112
2
6
Place 9
##113
6
5
Place 5
##114
6
3
Place 5
##115
5
6
Place 5
##116
6
4
Place 5
##117
6
5
Semifinal
##118
5
6
Semifinal
##119
6
7
Final
noplayer Asasbplayer B

Final

Semifinal

Quaterfinal

1/8 finals

Losers bracket, stage 4

Losers bracket, stage 3

Winners bracket, stage 2

Losers bracket, stage 2

Losers bracket, stage 1

Winners bracket, stage 1

First round

R1  #2 0 5
R1  #3 5 0
R1  #4 5 0
R1  #6 5 0
R1  #7 1 5
R1  #10 1 5
R1  #11 3 5
R1  #12 2 5
R1  #13 3 5
R1  #14 1 5
R1  #15 1 5
R1  #18 5 2
R1  #19 0 -1
R1  #20 1 5
R1  #21 5 0
R1  #22 0 5
R1  #23 5 3
R1  #26 5 0
R1  #27 4 5
R1  #29 4 5
R1  #30 1 5
R1  #31 5 4
WB1  #33 5 1
WB1  #34 5 1
WB1  #35 3 5
WB1  #36 5 4
WB1  #37 4 5
WB1  #38 5 1
WB1  #39 2 5
WB1  #40 1 5
WB1  #41 5 4
WB1  #42 5 2
WB1  #43 5 1
WB1  #44 2 5
WB1  #45 2 5
WB1  #46 5 3
WB1  #47 2 5
WB1  #48 5 0
LB1  #50 5 2
LB1  #54 3 5
LB1  #55 5 3
LB1  #58 -1 0
LB1  #59 0 5
LB1  #63 4 5
LB2  #65 0 5
LB2  #66 2 5
LB2  #67 5 4
LB2  #68 1 5
LB2  #69 5 2
LB2  #70 4 5
LB2  #71 3 5
LB2  #72 5 2
LB2  #73 0 5
LB2  #74 2 5
LB2  #75 2 5
LB2  #76 3 5
LB2  #77 1 5
LB2  #78 5 1
LB2  #79 2 5
LB2  #80 1 5
WB2  #81 4 5
WB2  #82 5 2
WB2  #83 2 5
WB2  #84 5 1
WB2  #85 1 5
WB2  #86 5 3
WB2  #87 4 5
WB2  #88 5 0
LB3  #89 5 0
LB3  #90 1 5
LB3  #91 1 5
LB3  #92 5 1
LB3  #93 3 5
LB3  #94 0 5
LB3  #95 2 5
LB3  #96 0 5
LB4  #97 5 3
LB4  #98 3 5
LB4  #99 3 5
LB4  #100 5 4
LB4  #101 5 1
LB4  #102 3 5
LB4  #103 2 5
LB4  #104 2 5
8F  #105 6 4
8F  #106 4 6
8F  #107 2 6
8F  #108 4 6
8F  #109 6 1
8F  #110 2 6
8F  #111 6 4
8F  #112 2 6
QF  #113 6 5
QF  #114 6 3
QF  #115 5 6
QF  #116 6 4
SF  #117 6 5
SF  #118 5 6
#119 6 7
Place Player City г.р. зв.Points

Place  

  Luhans'k 1983

Place 1

1 Kyiv 1990 КМСУ47.0

Place 2

2 Донецьк 1984 МСУ35.0

Place 3-4

3-4 Kryvyi Rih 1994 МСУ29.0
3-4 Kharkiv 1982 МСУМК29.0

Place 5-8

5-8 Краматорськ 1991 КМСУ25.0
5-8 L'viv 1991 МСУМК25.0
5-8 Uzhgorod 1986 МСУ25.0
5-8 Бердянськ 1984 25.0

Place 9-16

9-16 Tel aviv 1990 МСМК23.0
9-16 Бердянськ 1989 КМСУ23.0
9-16 Odesa 1999 КМСУ23.0
9-16 Kyiv 1994 КМСУ23.0
9-16 Kyiv 1978 МСУ23.0
9-16 Odesa 1991 КМСУ23.0
9-16 Kharkiv 1994 КМСУ23.0
9-16 Dnipro 1988 МСУ23.0

Place 17-24

17-24 Kyiv 1992 МСУ19.0
17-24 Kyiv 1988 МСУ19.0
17-24 Odesa 1984 19.0
17-24 Dnipro 1986 МСУ19.0
17-24 Евпатория 1994 МС19.0
17-24 Dnipro 1991 19.0
17-24 Luts'k 1993 МСУ19.0
17-24 Донецьк 1989 КМСУ19.0

Place 25-32

25-32 Odesa 1987 КМСУ15.0
25-32 Mykolajiv 1997 115.0
25-32 Бердянськ 1986 15.0
25-32 Luhans'k 1991 КМСУ15.0
25-32 Донецьк 1994 КМСУ15.0
25-32 Luhans'k 1991 15.0
25-32 Kyiv 2000 МСУ15.0
25-32 Kyiv 1994 115.0

Place 33-48

33-48 Кам'янське 1982 11.0
33-48 Luhans'k 1980 11.0
33-48 Запоріжжя 1991 11.0
33-48 Бердянськ 1982 11.0
33-48 Бердянськ 1983 11.0
33-48 Mykolajiv 1979 11.0
33-48 Mykolajiv 1997 КМСУ11.0
33-48 Евпатория 1997 МС11.0
33-48 Бердянськ 1985 11.0
33-48 Mykolajiv 1980 11.0
33-48 Mariupol' 1987 11.0
33-48 Старобільськ 1996 КМСУ11.0
33-48 Mariupol' 1987 11.0
33-48 Бердянськ 1991 11.0
33-48 Luhans'k 2001 11.0
33-48 Актау 1988 МС11.0

Place 49-54

49-54 Бердянськ 1981 3.0
49-54 Бердянськ 1996 3.0
49-54 Бахчисарай 1998 МС3.0
49-54 Dnipro 1991 3.0
49-54 Бердянськ 1982 3.0