ПОЛОЖЕННЯ
про проведення
Командного Чемпіонату України
«Вільна піраміда»
серед чоловіків та жінок


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2012 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі - Держмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Миколаївський обласний осередок національної федерації «Федерація спортивного більярду України» та головну суддівську колегію.
Головний суддя – Жлуктенко О. О. - суддя МК.

3. Учасники змагань

У змаганнях беруть участь збірні команди Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та Севастополя.
Склад команди: 3 особи - 2 чоловіка, 1 жінка.
Від кожної з областей можлива участь більш ніж однієї команди.

5. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

6. Заявки

Особисті заявки від спортсменів приймаються місцевими обласними осередками національної федерації «Федерація спортивного більярду України» за територіальною ознакою. У разі відсутності територіального осередку національної федерації «Федерація спортивного більярду України» в області, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.
Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б,
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75,
e-mail: fsbu@billiard.net.ua,

Іменні заявки, завірені відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.
До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

7. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами, медалями.
Благодійні внески складають – 600 грн. з команди.
Гарантований призовий фонд складає: 15000 грн. + 80% суми благодійних внесків (20% від суми благодійних внесків утримується на організацію змагань ).

8. Програма змагань

18 червня 2012 р.
приїзд, мандатна комісія, збори представників, суддів.
Жеребкування о 19.00 годині.
19 червня 2012 р..
10.00 – 10.30 відкриття змагань,
10.30 – 20.00 відбіркові змагання,
20 червня 2012 р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
21 червня 2012 р.
10.00 – 20.00 фінальні змагання. Підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

9. Місце проведення змагань

Б/к "Массе"
м. Миколаїв
вул. Космонавтів, 88/7б

Б/к "Вертикаль"
м. Миколаїв
вул. Карпенко, 46

10. Розміщення

1. Готель "Інгул"
м. Миколаїв
вул. Адміральська, 34
Телефон: 067 514-10-10
Вартість проживання: від 350 грн.

2. Готель "Турист"
м. Миколаїв
вул. Карпенко, 46
Телефон:0512 53-60-12, 53-60-90, 53-60-48
Вартість проживання: від 120 грн.

З питань розміщення та проведення змагань в м. Миколаєві звертатись за тел. 0636400400 і 0505432796 Антон
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 Green Marine (Одееса)   9-122.0
1 1988 Одесса  9-122.0
2 1995 Одесса  9-122.0
3 1981 Одесса  9-122.0
2 АР Крым   7-83.0
4 1991 МС Симферополь  7-83.0
5 1991 1 Симферополь  7-83.0
6 1992 КМС Ялта  7-83.0
3 вертикаль   9-122.0
7 1988 Николаев  9-122.0
8 1977 Николаев  9-122.0
9 1987 КМС Днепр  9-122.0
4 Днепропетровская обл.   126.0
10 1992 МС Днепр  126.0
11 1986 МС Днепр  126.0
12 1996 МСМК Днепр  126.0
5 Киев   7-83.0
13 1994 КМС Киев  7-83.0
14 1995 МС Киев  7-83.0
15 1993 Киев  7-83.0
6 Луганская обл.   5-64.0
16 1997 Луганск  5-64.0
17 1995 КМС Луганск  5-64.0
18 1994 1 Луганск  5-64.0
7 Массе 1   3-48.0
19 1995 КМС Днепр  3-48.0
20 1997 КМС Николаев  3-48.0
21 1985 КМС Луганск  3-48.0
8 Массе 2    13 1.0
22 1999 КМС Николаев   13 1.0
23 Николаев   13 1.0
24 1987 Николаев   13 1.0
9 Николаев-Одесса   9-122.0
25 1991 Одесса  9-122.0
26 1988 Одесса  9-122.0
27 1990 Николаев  9-122.0
10 Одесса-Николаев   5-64.0
28 1997 1 Николаев  5-64.0
29 1999 КМС Одесса  5-64.0
30 1989 Николаев  5-64.0
11 Парадиз   214.0
31 1994 МС Николаев  214.0
32 1994 КМС Николаев  214.0
33 1994 МС Днепр  214.0
12 Фарт   3-48.0
34 1984 Киев  3-48.0
35 1988 МС Херсон  3-48.0
36 1979 1 Симферополь  3-48.0
13 Хмельницкая обл.   9-122.0
37 1971 КМС Хмельницкий  9-122.0
38 1996 1 Дунаевцы  9-122.0
39 1995 2 Хмельницкий  9-122.0
116#1
98#2
0
3
512#3
1
2
134#4
3
0
314#5
116#6
3
0
710#7
1
2
152#8
#9
2
1
проигравший на #20
#10
0
3
проигравший на #19
#11
0
3
проигравший на #18
#12
2
1
проигравший на #17
#13
Место 13
#14
3
0
Место 13
#15
Место 13
#16
Место 13
#17
3
0
Место 9
#18
3
0
Место 9
#19
1
2
Место 9
#20
1
2
Место 9
#21
0
3
проигравший на #25
#22
3
0
проигравший на #26
#23
2
1
Место 7
#24
2
1
Место 7
#25
0
3
Место 5
победитель на #28
#26
3
0
Место 5
победитель на #27
#27
3
0
Полуфинал
#28
2
1
Полуфинал
#29
0
3
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

R1  2 0 3
R1  2.1 2 4
R1  2.2 0 4
R1  2.3 0 4
R1  3 1 2
R1  3.1 1 4
R1  3.2 2 4
R1  3.3 4 1
R1  4 3 0
R1  4.1 4 0
R1  4.2 4 1
R1  4.3 4 0
R1  6 3 0
R1  6.1 4 0
R1  6.2 4 0
R1  6.3 4 2
R1  7 1 2
R1  7.1 3 4
R1  7.2 1 4
R1  7.3 4 2
WB1  9 2 1
WB1  9.1 4 3
WB1  9.2 4 0
WB1  9.3 3 4
WB1  10 0 3
WB1  10.1 1 4
WB1  10.2 1 4
WB1  10.3 0 4
WB1  11 0 3
WB1  11.1 2 4
WB1  11.2 0 4
WB1  11.3 0 4
WB1  12 2 1
WB1  12.1 4 3
WB1  12.2 1 4
WB1  12.3 4 1
LB1  14 3 0
LB1  14.1 4 0
LB1  14.2 4 2
LB1  14.3 4 1
LB2  17 3 0
LB2  17.1 4 2
LB2  17.2 4 1
LB2  17.3 4 2
LB2  18 3 0
LB2  18.1 4 0
LB2  18.2 4 0
LB2  18.3 4 0
LB2  19 1 2
LB2  19.1 4 1
LB2  19.2 3 4
LB2  19.3 2 4
LB2  20 1 2
LB2  20.1 4 3
LB2  20.2 0 4
LB2  20.3 2 4
WB2  21 0 3
WB2  21.1 0 4
WB2  21.2 1 4
WB2  21.3 1 4
WB2  22 3 0
WB2  22.1 4 2
WB2  22.2 4 1
WB2  22.3 4 0
LB3  23 2 1
LB3  23.1 4 1
LB3  23.2 4 3
LB3  23.3 3 4
LB3  24 2 1
LB3  24.1 4 0
LB3  24.2 4 2
LB3  24.3 0 4
LB4  25 0 3
LB4  25.1 2 4
LB4  25.2 1 4
LB4  25.3 1 4
LB4  26 3 0
LB4  26.1 4 1
LB4  26.2 4 1
LB4  26.3 4 2
SF  27 3 0
SF  27.1 5 3
SF  27.2 4 2
SF  27.3 5 0
SF  28 2 1
SF  28.1 4 5
SF  28.2 4 2
SF  28.3 5 3
29 0 3
29.1 1 5
29.2 0 4
29.3 4 5
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1Днепропетровская обл.1126.0
1 1992 МС Днепр 26.0
1 1986 МС Днепр 26.0
1 1996 МСМК Днепр 26.0
2Парадиз1314.0
2 1994 МС Николаев 14.0
2 1994 КМС Николаев 14.0
2 1994 МС Днепр 14.0
3-4Массе 1128.0
3-4 1995 КМС Днепр 8.0
3-4 1997 КМС Николаев 8.0
3-4 1985 КМС Луганск 8.0
3-4Фарт18.0
3-4 1984 Киев 8.0
3-4 1988 МС Херсон 8.0
3-4 1979 1 Симферополь 8.0
5-6Луганская обл.94.0
5-6 1997 Луганск 4.0
5-6 1995 КМС Луганск 4.0
5-6 1994 1 Луганск 4.0
5-6Одесса-Николаев104.0
5-6 1997 1 Николаев 4.0
5-6 1999 КМС Одесса 4.0
5-6 1989 Николаев 4.0
7-8АР Крым53.0
7-8 1991 МС Симферополь 3.0
7-8 1991 1 Симферополь 3.0
7-8 1992 КМС Ялта 3.0
7-8Киев83.0
7-8 1994 КМС Киев 3.0
7-8 1995 МС Киев 3.0
7-8 1993 Киев 3.0
9-12Green Marine (Одееса)62.0
9-12 1988 Одесса 2.0
9-12 1995 Одесса 2.0
9-12 1981 Одесса 2.0
9-12Николаев-Одесса32.0
9-12 1991 Одесса 2.0
9-12 1988 Одесса 2.0
9-12 1990 Николаев 2.0
9-12Хмельницкая обл.72.0
9-12 1971 КМС Хмельницкий 2.0
9-12 1996 1 Дунаевцы 2.0
9-12 1995 2 Хмельницкий 2.0
9-12вертикаль22.0
9-12 1988 Николаев 2.0
9-12 1977 Николаев 2.0
9-12 1987 КМС Днепр 2.0
 13 Массе 241.0
 13  1999 КМС Николаев 1.0
 13  Николаев 1.0
 13  1987 Николаев 1.0