ПОЛОЖЕННЯ
про проведення
І-го етапу Кубку України
з більярдного спорту
«Вільна піраміда»
юніори, юнаки, дівчата


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2012 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі – Держмолодьспорт) та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Донецький обласний осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" та головну суддівську колегію:

3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

Юнаки - 1994 року народження
Юніори - 1997 року народження
Дівчата - 1994 року народження та молодші

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються до 26.02.2012 р. обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

6. Програма змагань

01 березня 2012 р.
Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
02 березня 2012 р.
10.00 – 10.30 відкриття змагань,
10.30 – 20.00 відбіркові змагання
03 березня 2012 р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
04 березня 2012 р.
10.00 – 14.00 фінальні змагання.
15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

7. Нагородження

Переможці та призери нагороджуються грамотами та медалями.

8. Місце проведення змагань

Більярдний клуб "Classic"
пр.Таманський, 18б
м. Донецьк

9. Розміщення


Готель "КОМФОРТ"
м. Донецьк
вул.Р.Люксембург, 2
тел. (062)304-63-40
Вартість номерів:
Двомісний номер - 74-113 грн. з людини на добу
Одномісний номер - 225 грн. з номера на добу

Готель "ЭКОНОМ"
м. Донецьк
вул. 50-річчя СССР, 144/4
тел.(062)381-76-86
Вартість номерів:
Трьохмісний номер - 285 грн. з номера на добу
Двомісний номер - 200-220 грн. з номера на добу
Одномісний номер - 160 грн. з номера на добу

Готель "LIVERPOOL"
м. Донецьк
вул. Артема, 131в
тел. 062)312-54-74
Вартість номерів:
Трьохмісний номер зі сніданком - 540 грн. з номера на добу
Двомісний номер зі сніданком - 525 грн. з номера на добу

З питань організаці, проведення змагань та розміщення звертатись до Голови Донецького обласного осередку ФСБУ Уварова Євгена: тел. (050)772-66-62
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 1997 1 Николаев 159-1614.5
2 2001 Ровно 389-1614.5
3 1997 Донецк 1817-2410.5
4 1999 КМС Николаев 13-420.5
5 1997 Луганск 73-420.5
6 2000 Донецк 3433-372.5
7 1997 Харьков 2317-2410.5
8 1998 КМС Киев 339-1614.5
9 1999 КМС Одесса 3138.5
10 1997 1юн Днепр 3733-372.5
11 2000 Донецк 1425-326.5
12 2002 КМС Кропивницкий 2517-2410.5
13 1998 МС Бахчисарай 25-816.5
14 2000 Луганск 2425-326.5
15 1997 МС Киев 85-816.5
16 1997 КМС Киев 69-1614.5
17 1997 Днепр 2025-326.5
18 Бишкек 2933-372.5
19 1997 КМС Николаев 359-1614.5
20 1997 Днепр 1917-2410.5
21 1998 Донецк 2825-326.5
22 1997 КМС Киев 115-816.5
23 1997 Донецк 129-1614.5
24 1999 1 Днепр 2225-326.5
25 1999 Киев 139-1614.5
26 2000 Луганск 1625-326.5
27 1998 Донецк 3033-372.5
28 1997 МС Днепр 4226.5
29 2000 МС Хмельницкий 3617-2410.5
30 2000 КМС Киев 2625-326.5
31 1998 МС Житомир 55-816.5
32 1997 Донецк 1717-2410.5
33 2002 КМС Кропивницкий 2733-372.5
34 1999 Донецк 3233-372.5
35 2001 Днепр 917-2410.5
36 1999 Донецк 1017-2410.5
37 2001 Луганск 3125-326.5
38 1998 Харьков 219-1614.5
164#1
3332#2
4
0
1748#3
4916#4
956#5
4124#6
2540#7
578#8
560#9
3728#10
0
4
2144#11
5312#12
1352#13
4520#14
2936#15
0
4
614#16
362#17
3530#18
4
0
1946#19
5114#20
1154#21
4322#22
2738#23
2
4
596#24
758#25
3926#26
2342#27
5510#28
1550#29
4718#30
3134#31
4
0
632#32
#33
4
2
проигравший на #80
#34
4
0
проигравший на #79
#35
4
0
проигравший на #78
#36
0
4
проигравший на #77
#37
4
1
проигравший на #76
#38
2
4
проигравший на #75
#39
4
0
проигравший на #74
#40
1
4
проигравший на #73
#41
4
3
проигравший на #72
#42
4
1
проигравший на #71
#43
4
0
проигравший на #70
#44
0
4
проигравший на #69
#45
4
1
проигравший на #68
#46
4
1
проигравший на #67
#47
4
0
проигравший на #66
#48
0
4
проигравший на #65
#49
Место 49
#50
Место 49
#51
Место 49
#52
Место 49
#53
Место 49
#54
Место 49
#55
Место 49
#56
Место 49
#57
Место 49
#58
Место 49
#59
Место 49
#60
0
0
Место 49
#61
Место 49
#62
Место 49
#63
Место 49
#64
Место 49
#65
0
3
Место 33
#66
Место 33
#67
Место 33
#68
Место 33
#69
0
4
Место 33
#70
Место 33
#71
Место 33
#72
0
3
Место 33
#73
0
3
Место 33
#74
Место 33
#75
Место 33
#76
0
3
Место 33
#77
Место 33
#78
Место 33
#79
Место 33
#80
0
3
Место 33
#81
4
1
проигравший на #100
#82
0
4
проигравший на #99
#83
4
3
проигравший на #98
#84
1
4
проигравший на #97
#85
4
0
проигравший на #104
#86
4
2
проигравший на #103
#87
4
2
проигравший на #102
#88
0
4
проигравший на #101
#89
1
3
Место 25
#90
3
1
Место 25
#91
3
1
Место 25
#92
0
3
Место 25
#93
3
0
Место 25
#94
3
0
Место 25
#95
4
0
Место 25
#96
0
3
Место 25
#97
0
3
Место 17
победитель на #109
#98
1
3
Место 17
победитель на #110
#99
3
0
Место 17
победитель на #111
#100
3
2
Место 17
победитель на #112
#101
2
3
Место 17
победитель на #105
#102
3
2
Место 17
победитель на #106
#103
0
3
Место 17
победитель на #107
#104
3
0
Место 17
победитель на #108
#105
4
3
Место 9
#106
4
2
Место 9
#107
4
2
Место 9
#108
4
0
Место 9
#109
4
0
Место 9
#110
4
2
Место 9
#111
4
1
Место 9
#112
4
2
Место 9
#113
4
1
Место 5
#114
2
4
Место 5
#115
4
3
Место 5
#116
4
3
Место 5
#117
3
4
Полуфинал
#118
4
2
Полуфинал
#119
3
5
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

1/8 финала

Нижняя сетка, тур 4

Нижняя сетка, тур 3

Верхняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 2

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

Первый тур

R1  2 4 0
R1  10 0 4
R1  15 0 4
R1  18 4 0
R1  23 2 4
R1  31 4 0
WB1  33 4 2
WB1  34 4 0
WB1  35 4 0
WB1  36 0 4
WB1  37 4 1
WB1  38 2 4
WB1  39 4 0
WB1  40 1 4
WB1  41 4 3
WB1  42 4 1
WB1  43 4 0
WB1  44 0 4
WB1  45 4 1
WB1  46 4 1
WB1  47 4 0
WB1  48 0 4
LB2  65 0 3
LB2  69 0 4
LB2  72 0 3
LB2  73 0 3
LB2  76 0 3
LB2  80 0 3
WB2  81 4 1
WB2  82 0 4
WB2  83 4 3
WB2  84 1 4
WB2  85 4 0
WB2  86 4 2
WB2  87 4 2
WB2  88 0 4
LB3  89 1 3
LB3  90 3 1
LB3  91 3 1
LB3  92 0 3
LB3  93 3 0
LB3  94 3 0
LB3  95 4 0
LB3  96 0 3
LB4  97 0 3
LB4  98 1 3
LB4  99 3 0
LB4  100 3 2
LB4  101 2 3
LB4  102 3 2
LB4  103 0 3
LB4  104 3 0
8F  105 4 3
8F  106 4 2
8F  107 4 2
8F  108 4 0
8F  109 4 0
8F  110 4 2
8F  111 4 1
8F  112 4 2
QF  113 4 1
QF  114 2 4
QF  115 4 3
QF  116 4 3
SF  117 3 4
SF  118 4 2
119 3 5
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1999 КМС Одесса 38.5
2 1997 МС Днепр 26.5
3-4 1999 КМС Николаев 20.5
3-4 1997 Луганск 20.5
5-8 1998 МС Бахчисарай 16.5
5-8 1997 МС Киев 16.5
5-8 1997 КМС Киев 16.5
5-8 1998 МС Житомир 16.5
9-16 1997 1 Николаев 14.5
9-16 2001 Ровно 14.5
9-16 1998 КМС Киев 14.5
9-16 1997 КМС Киев 14.5
9-16 1997 КМС Николаев 14.5
9-16 1997 Донецк 14.5
9-16 1999 Киев 14.5
9-16 1998 Харьков 14.5
17-24 1997 Донецк 10.5
17-24 1997 Харьков 10.5
17-24 2002 КМС Кропивницкий 10.5
17-24 1997 Днепр 10.5
17-24 2000 МС Хмельницкий 10.5
17-24 1997 Донецк 10.5
17-24 2001 Днепр 10.5
17-24 1999 Донецк 10.5
25-32 2000 Донецк 6.5
25-32 2000 Луганск 6.5
25-32 1997 Днепр 6.5
25-32 1998 Донецк 6.5
25-32 1999 1 Днепр 6.5
25-32 2000 Луганск 6.5
25-32 2000 КМС Киев 6.5
25-32 2001 Луганск 6.5
33-37 2000 Донецк 2.5
33-37 1997 1юн Днепр 2.5
33-37 Бишкек 2.5
33-37 1998 Донецк 2.5
33-37 2002 КМС Кропивницкий 2.5
33-37 1999 Донецк 2.5