Положення про проведення
І-й відбірковий етап Кубку України зі Снукеру
чоловіки, жінки


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2013 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі – Держмолодьспорт) та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Львівський обласний осередок Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" та головну суддівську колегію:
Головний суддя змагань – Ковтун І. В., суддя НК

3. Учасники змагань

У змаганнях беруть участь спортсмени з Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та м. Севастополя.
До участі у змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени , які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

Особисті заявки від спортсменів приймаються місцевими обласними осередками Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" за територіальною ознакою. У разі відсутності територіального осередку в області, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:

м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б,
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75,
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

6. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:
для чоловіків - 200 грн.
для жінок, юніорів, юнаків, дівчат, ветеранів - 150 грн.

7. Програма змагань

17 січня 2013 р.
День приїзду учасників змагань
18 січня 2013 р.
09-10.00 - реєстрація учасників змагань
10.30 – 11.00 відкриття змагань,
11.00 – 20.00 відбіркові змагання
19 січня 2013 р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання
20 січня 2013 р.
10.00 – 14.00 відбіркові змагання,
15-00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

8. Формат змагань

8 кращих за рейтингом розпочнуть боротьбу з 1/8 фіналу, ще 8 учасників будуть відібрані через кваліфікацію

9. Нагородження

Переможці та призери змагань нагороджуються грамотами, медалями.

10. Місце проведення змагань

БК "Імперія"
м. Червоноград, вул. Святого Володимира 113 А

11. Розміщення

Готель "Комфорт"
м. Червоноград, вул. Стуса 11 Б
Вартість проживання:
Одномісний номер - 190 грн. на добу
Двомісний номер - 250 грн. на добу

З питань організації та проведення турніру звертатись до Гусара Романа тел.: (067)670-49-41
# Игрок г.р.зв.Город жерМестоОчки
1 2005 Киев 1417-204.0
2 1998 КМС Червоноград 2220.0
3 1983 Червоноград 1817-204.0
4 1965 Одесса 1221-222.0
5 1982 Червоноград 159-168.0
6 1990 Киев 65-810.0
7 1989 Червоноград 109-168.0
8 1975 Червоноград 59-168.0
9 1949 Червоноград 75-810.0
10 1987 МС Киев 1132.0
11 1981 Киев 199-168.0
12 1983 1 Хмельницкий 169-168.0
13 1979 Червоноград 917-204.0
14 1969 КМС Киев 43-414.0
15 1986 КМС Тернополь 33-414.0
16 1961 Червоноград 2117-204.0
17 1950 Червоноград 1121-222.0
18 1986 Львов 229-168.0
19 1989 Львов 205-810.0
20 1982 Львов 85-810.0
21 1985 Червоноград 179-168.0
22 1982 Червоноград 139-168.0

Группа A

Kozak
Andrey
Koval'
Sergey
Sych
Pavel
+m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
×0 : 20 : 202-204-40.00
16 2 : 0×1 : 211032153.33
17 2 : 02 : 1×20241393.33

Группа B

Ivanec
Ruslan
Gusar
Roman
Galyant
Aleksandr
+m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
10 ×0 : 22 : 111023-146.67
15 2 : 0×2 : 120241393.33
18 1 : 21 : 2×02-224-211.00

Группа C

Podolyak
Bogdan
Boyko
Yulian
Kamel'kov
Evgeniy
Riy
Igor'
+m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
11 ×1 : 21 : 2-1 : 003-314-36.67
14 2 : 1×1 : 20 : 212-135-234.33
19 2 : 12 : 1×1 : 221154162.33
22 0 : -12 : 02 : 1×303404100.00

Группа D

Gel'chin
Oleg
Fedyshak
Nikolay
Stolyarchuk
Artem
Petrus'
Stepan
+m-mΔm+f-fΔfeff,%Место
12 ×1 : 20 : 20 : 203-316-54.67
13 2 : 1×2 : 02 : 130362491.67
20 2 : 00 : 2×2 : 021142266.00
21 2 : 01 : 20 : 2×12-134-136.00
#1
0
3
Место 9
#2
1
3
Место 9
#3
3
2
Место 9
#4
0
3
Место 9
#5
0
3
Место 9
#6
2
3
Место 9
#7
1
3
Место 9
#8
2
3
Место 9
#9
3
1
Место 5
#10
2
3
Место 5
#11
3
1
Место 5
#12
1
3
Место 5
#13
3
0
Полуфинал
#14
2
3
Полуфинал
#15
3
2
Финал
noplayer Asasbplayer B

Финал

Полуфинал

1/4 финала

1/8 финала

Группа A

Группа B

Группа C

Группа D

grD  D1 1 2
grD  D2 0 2
grD  D3 0 2
grD  D4 2 1
grD  D5 2 0
grD  D6 0 2
grC  C1 2 1
grC  C2 2 1
grC  C3 1 2
grC  C4 2 1
grC  C5 0 2
grC  C6 -1 0
grB  B1 1 2
grB  B2 1 2
grB  B3 2 0
grA  A1 2 1
grA  A2 2 0
grA  A3 2 0
8F  1 0 3
8F  2 1 3
8F  3 3 2
8F  4 0 3
8F  5 0 3
8F  6 2 3
8F  7 1 3
8F  8 2 3
QF  9 3 1
QF  10 2 3
QF  11 3 1
QF  12 1 3
SF  13 3 0
SF  14 2 3
15 3 2
Место Игрок г.р.зв.Город Очки
1 1987 МС Киев 32.0
2 1998 КМС Червоноград 20.0
3-4 1969 КМС Киев 14.0
3-4 1986 КМС Тернополь 14.0
5-8 1990 Киев 10.0
5-8 1949 Червоноград 10.0
5-8 1989 Львов 10.0
5-8 1982 Львов 10.0
9-16 1982 Червоноград 8.0
9-16 1989 Червоноград 8.0
9-16 1975 Червоноград 8.0
9-16 1981 Киев 8.0
9-16 1983 1 Хмельницкий 8.0
9-16 1986 Львов 8.0
9-16 1985 Червоноград 8.0
9-16 1982 Червоноград 8.0
17-20 2005 Киев 4.0
17-20 1983 Червоноград 4.0
17-20 1979 Червоноград 4.0
17-20 1961 Червоноград 4.0
21-22 1965 Одесса 2.0
21-22 1950 Червоноград 2.0