Информация о турнире

Відокремлений підрозділ ФСБУ у Дніпропетровській області
Game
Combined pyramid
Category
Regional
Тип
Individual
Venue
Пирамида, Кривий Ріг, вул. Мистецька 2А, +38(068) 537-85-36
Tournament start
Saturday 19.01.13 09:00
End of tournament
20.01.13
# Player City г.р. зв. жерPlacePoints
1 Жовті Води 1969 1013-164.5
2 Dnipro 1979 159-126.5
3 Kryvyi Rih 1988 КМСУ55-88.5
4 Kryvyi Rih 1981 КМСУ1218.5
5 Dnipro 1990 КМСУ145-88.5
6 Kryvyi Rih 1996 89-126.5
7 Dnipro 1994 1113-164.5
8 Kryvyi Rih 1985 913-164.5
9 Kryvyi Rih 1988 1217-212.5
10 Kryvyi Rih 1994 МСУ2130.5
11 Kryvyi Rih 1988 КМСУ43-412.5
12 Dnipro 1992 79-126.5
13 Dnipro 1999 КМСУ1917-212.5
14 Dnipro 1986 169-126.5
15 Нікополь 1973 215-88.5
16 Kryvyi Rih 1988 2017-212.5
17 Dnipro 1996 МСУМК65-88.5
18 Dnipro 1972 1817-212.5
19 Dnipro 1997 МСУМК33-412.5
20 Dnipro 1970 1717-212.5
21 Kryvyi Rih 1997 КМСУ1313-164.5
22 Kryvyi Rih 1988 29
132##1
1716##2
0
4
924##3
258##4
528##5
2112##6
4
0
1320##7
4
0
294##8
3
4
330##9
1914##10
1
4
1122##11
0
0
276##12
726##13
2310##14
1518##15
4
3
312##16
##17
4
1
loser to #40
##18
0
4
loser to #39
##19
0
4
loser to #38
##20
2
4
loser to #37
##21
4
1
loser to #36
##22
0
4
loser to #35
##23
4
0
loser to #34
##24
0
4
loser to #33
##25
Place 25
##26
Place 25
##27
Place 25
##28
3
1
Place 25
##29
Place 25
##30
Place 25
##31
Place 25
##32
Place 25
##33
0
3
Place 17
##34
Place 17
##35
1
3
Place 17
##36
0
3
Place 17
##37
2
3
Place 17
##38
Place 17
##39
Place 17
##40
0
3
Place 17
##41
4
2
loser to #50
##42
2
4
loser to #49
##43
4
1
loser to #52
##44
0
4
loser to #51
##45
3
2
Place 13
##46
0
3
Place 13
##47
0
3
Place 13
##48
0
3
Place 13
##49
0
3
Place 9
winner to #55
##50
3
1
Place 9
winner to #56
##51
3
1
Place 9
winner to #53
##52
1
3
Place 9
winner to #54
##53
4
2
Place 5
##54
4
1
Place 5
##55
4
0
Place 5
##56
4
1
Place 5
##57
4
1
Semifinal
##58
2
4
Semifinal
##59
3
4
Final
noplayer Asasbplayer B

Final

Semifinal

Quaterfinal

Losers bracket, stage 4

Losers bracket, stage 3

Winners bracket, stage 2

Losers bracket, stage 2

Losers bracket, stage 1

Winners bracket, stage 1

First round

R1  #2 0 4
R1  #6 4 0
R1  #7 4 0
R1  #8 3 4
R1  #10 1 4
R1  #12
R1  #15 4 3
R1  #16
WB1  #17 4 1
WB1  #18 0 4
WB1  #19 0 4
WB1  #20 2 4
WB1  #21 4 1
WB1  #22 0 4
WB1  #23 4 0
WB1  #24 0 4
LB1  #28 3 1
LB2  #33 0 3
LB2  #35 1 3
LB2  #36 0 3
LB2  #37 2 3
LB2  #40 0 3
WB2  #41 4 2
WB2  #42 2 4
WB2  #43 4 1
WB2  #44 0 4
LB3  #45 3 2
LB3  #46 0 3
LB3  #47 0 3
LB3  #48 0 3
LB4  #49 0 3
LB4  #50 3 1
LB4  #51 3 1
LB4  #52 1 3
QF  #53 4 2
QF  #54 4 1
QF  #55 4 0
QF  #56 4 1
SF  #57 4 1
SF  #58 2 4
#59 3 4
Place Player City г.р. зв.Points
Kryvyi Rih 1988

Place 1

1 Kryvyi Rih 1994 МСУ30.5

Place 2

2 Kryvyi Rih 1981 КМСУ18.5

Place 3-4

3-4 Kryvyi Rih 1988 КМСУ12.5
3-4 Dnipro 1997 МСУМК12.5

Place 5-8

5-8 Kryvyi Rih 1988 КМСУ8.5
5-8 Dnipro 1990 КМСУ8.5
5-8 Нікополь 1973 8.5
5-8 Dnipro 1996 МСУМК8.5

Place 9-12

9-12 Dnipro 1979 6.5
9-12 Kryvyi Rih 1996 6.5
9-12 Dnipro 1992 6.5
9-12 Dnipro 1986 6.5

Place 13-16

13-16 Жовті Води 1969 4.5
13-16 Dnipro 1994 4.5
13-16 Kryvyi Rih 1985 4.5
13-16 Kryvyi Rih 1997 КМСУ4.5

Place 17-21

17-21 Kryvyi Rih 1988 2.5
17-21 Dnipro 1999 КМСУ2.5
17-21 Kryvyi Rih 1988 2.5
17-21 Dnipro 1972 2.5
17-21 Dnipro 1970 2.5