Командний (парний) Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Снукер"

  • Regulations
  • Participants
  • Chart
  • Results
  • Брейки
  • Standings
  • Командний (парний) Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Снукер" 2019



    10-12 травня 2019 року, м.Львів



    1. Мета та завдання


    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    2. Керівництво змаганнями



    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).Генеральний партнер змагань: Більярдний клуб «SNOOKER LVIV»
    Онлайн трансляції: ФСБУ

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

    Головний суддя змагань: Тетяна Веккер                    

    Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

    Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

    3. Учасники змагань



    До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени.

    4. Фінансування



    Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

    5. Формат проведення змагань

     

    Основний етап (плей-офф)
    Зустрічі проходять з 5 фреймів до 3 перемог

    Формат турніру і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

    Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.
    Кожному спортсмену дається 5 хвилин розминки за столом перед початком зустрічі. У разі запізнення на гру, гравець зобов’язаний розпочати зустріч без розминки. Запізнення більше ніж на 15 хвилин – зараховується автоматична поразка.

    6. Правила

     

    Всі матчі проходять з 5 фреймів.

    Перший фрейм грають між собою спортсмени №1 кожної команди.

    Другий фрейм грають між собою спортсмени №2 кожної команди.

    Третій фрейм грають команди в повному складі.

    За допомогою жереба визначається команда, яка починає фрейм.

    Підходи до столу для виконання удару виконуються по черзі. Послідовність ударів, хто за ким виконує удар в команді, визначається на початку кожного фрейма і не може бути змінена командою до закінчення фрейму.

    При побудові серії ударів виконуються гравцями по черзі один за одним.

    Якщо після удару гравця оголошено фол і міс, то повторний удар виконує гравець, який сфолив.

    У разі якщо був фол і вимога продовжувати грати далі з позиції, яка склалася після фолу, то продовжує інший гравець команди. При цьому гравець який передав право на удар - пропустив свій удар, і наступний удар його команди буде виконувати партнер.

    Якщо був фол за гру не в чергу то партнер порушника може втратити свою чергу удару.

    Четвертий фрейм грає №1 однієї команди з №2 інший.

    П'ятий фрейм грає №2 однієї команди з №1 інший.

    7. Заявки


    Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми (див. внизу сторінки).

    У випадку  відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, Заявка надсилається на електронну пошту Головного судді  (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку за тел.: (050) 715-50-48.


    У формі заявки ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:
    - Прізвище, Ім’я спортсмена;
    - Дата народження спортсмена;
    - область (місто) України, яку представляє спортсмен;
    - спортивне звання спортсмена;
    - найвищий брейк на тренуванні;
    - найвищий брейк на змаганнях ФСБУ;
    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);
    - ОБОВ’ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особистої картки спортсмена).

    Реєстрація на змагання закінчується 9 травня 2019 року о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку. Тільки після відкриття змагань спортсмени зможуть побачити сітку.

    Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.



    УВАГА!
    Після закінчення реєстрації на сайті, спортсменам забороняється телефонувати організаторам з питання  про включення до списку числа учасників змагання! Спортсмен-снукерист зобов’язаний вміти своєчасно планувати свою життєдіяльність та керувати своїм часом, цінити як свій, так і час інших учасників змагання, організаторів змагання. Не марнуйте свого часу!


    8. Форма одягу


    Для спортсменів: однотонна сорочка, однотонні брюки, однотонне взуття, жилет.
    Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов’язково.


    9. Благодійні внески



    Сума благодійних внесків складає:
    команда чоловіків - 600 грн.
    команда  жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 60 років) - 300 грн.

    10. Програма змагань

     

    10 травня 2019 р.

    День приїзду учасників чоловіків, збори представників, суддів.


    11 травня 2019 р.
    12.00 – 20.00 відбіркові змагання

    12 травня 2019 р.
    10.00 – 14.00 відбіркові змагання, плей-офф
    14.00 – 18.00 півфінальні зустрічі та фінал.

    Розклад матчів може змінюватися в залежності від кількості учасників.


    11. Нагородження та призовий фонд

     


    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.
    Призовий фонд формується:
    5 000 грн + 70% благодійних внесків учасників змагань.

    Розподіл призового фонду
    1 місце — 35 %
    2 місце — 20 %
    3-4 місце — по 10 %
    5-8 місце — по 5 %

    Найвищий брейк — 5%
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.

    12. Місце проведення змагань




    БК «Snooker Lviv»
    м. Львів , вул. Кульпарківська, 230
    тел. 097 014 7147

    13. Розміщення


    www.booking.com

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    finish matci Іванів-Іванів   13-1636.0
    1 1975 Червоноград  13-1636.0
    2 1949 Червоноград  13-1636.0
    finish matcj Байдала-Волошинов   9-1254.0
    3 2006 Львов  9-1254.0
    4 2007 Львов  9-1254.0
    finish matck Вишневський-Казаков   11000.0
    5 1998 МС Червоноград  11000.0
    6 2004 КМС Днепр  11000.0
    finish matcl Делятинський-Васьковський   5-6146.0
    7 1961 КМС Обухов  5-6146.0
    8 1965 Львов  5-6146.0
    finish matcm Корягин-Петраш   2500.0
    9 1983 МС Киев  2500.0
    10 1978 МС Киев  2500.0
    finish matcn Кривко-Самсонов   9-1254.0
    11 1986 КМС Львов  9-1254.0
    12 1983 КМС Львів  9-1254.0
    finish matco Малахова-Петрушка   9-1254.0
    13 2001 КМС Тернополь  9-1254.0
    14 1998 Тернопіль  9-1254.0
    finish matcp Мостюк-Аниканов   9-1254.0
    15 1988 Одесса  9-1254.0
    16 1984 Одесса  9-1254.0
    finish matcq Петросов-Івасів   3-4263.0
    17 1986 Львов  3-4263.0
    18 1990 МС Львов  3-4263.0
    finish matcr Пона-Петрусь   7-886.0
    19 1961 Червоноград  7-886.0
    20 1956 Червоноград  7-886.0
    finish matcs Савицький-Сеник   5-6146.0
    21 1974 Тернопіль  5-6146.0
    22 1997 Тернопіль  5-6146.0
    finish matct Семко-Хачатрян   3-4263.0
    23 1995 КМС Львов  3-4263.0
    24 1992 КМС Львів  3-4263.0
    finish matcu Шаванов-Кусень   7-886.0
    25 1993 Тернопіль  7-886.0
    26 1982 Тернопіль  7-886.0
    116#1
    98#2
    1
    3
    512#3
    0
    3
    134#4
    1
    3
    314#5
    116#6
    3
    0
    710#7
    3
    1
    152#8
    #9
    0
    3
    loser to #20
    #10
    3
    0
    loser to #19
    #11
    0
    3
    loser to #18
    #12
    3
    1
    loser to #17
    #13
    Place 13
    #14
    3
    1
    Place 13
    #15
    Place 13
    #16
    Place 13
    #17
    3
    0
    Place 9
    #18
    3
    1
    Place 9
    #19
    2
    3
    Place 9
    #20
    2
    3
    Place 9
    #21
    1
    3
    loser to #25
    #22
    3
    2
    loser to #26
    #23
    3
    0
    Place 7
    #24
    3
    0
    Place 7
    #25
    0
    3
    Place 5,
    winner to #28
    #26
    0
    3
    Place 5,
    winner to #27
    #27
    3
    1
    Semifinal
    #28
    3
    0
    Semifinal
    #29
    0
    3
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Losers bracket, stage 4

    Losers bracket, stage 3

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    R1  2 1 3
    R1  2.1 1 0
    R1  2.2 0 1
    R1  2.3 0 1
    R1  2.4 0 1
    R1  3 0 3
    R1  3.1 0 1
    R1  3.2 0 1
    R1  3.3 0 1
    R1  4 1 3
    R1  4.1 0 1
    R1  4.2 0 1
    R1  4.3 1 0
    R1  4.4 0 1
    R1  6 3 0
    R1  6.1 1 0
    R1  6.2 1 0
    R1  6.3 1 0
    R1  7 3 1
    R1  7.1 1 0
    R1  7.2 3 0
    R1  7.3 0 1
    R1  7.4 1 0
    WB1  9 0 3
    WB1  9.1 0 1
    WB1  9.2 0 1
    WB1  9.3 0 1
    WB1  10 3 0
    WB1  10.1 1 0
    WB1  10.2 1 0
    WB1  10.3 1 0
    WB1  11 0 3
    WB1  11.1 0 1
    WB1  11.2 0 1
    WB1  11.3 0 1
    WB1  12 3 1
    WB1  12.1 0 1
    WB1  12.2 1 0
    WB1  12.3 1 0
    WB1  12.4 1 0
    LB1  14 3 1
    LB1  14.1 1 0
    LB1  14.2 0 1
    LB1  14.3 1 0
    LB1  14.4 1 0
    LB2  17 3 0
    LB2  17.1 1 0
    LB2  17.2 1 0
    LB2  17.3 1 0
    LB2  18 3 1
    LB2  18.1 1 0
    LB2  18.2 0 1
    LB2  18.3 1 0
    LB2  18.4 1 0
    LB2  19 2 3
    LB2  19.1 0 1
    LB2  19.2 0 1
    LB2  19.3 1 0
    LB2  19.4 1 0
    LB2  19.5 0 1
    LB2  20 2 3
    LB2  20.1 1 0
    LB2  20.2 1 0
    LB2  20.3 0 1
    LB2  20.4 0 1
    LB2  20.5 0 1
    WB2  21 1 3
    WB2  21.1 0 1
    WB2  21.2 1 0
    WB2  21.3 0 1
    WB2  21.4 0 1
    WB2  22 3 2
    WB2  22.1 0 1
    WB2  22.2 0 1
    WB2  22.3 1 0
    WB2  22.4 1 0
    WB2  22.5 1 0
    LB3  23 3 0
    LB3  23.1 1 0
    LB3  23.2 1 0
    LB3  23.3 1 0
    LB3  24 3 0
    LB3  24.1 1 0
    LB3  24.2 1 0
    LB3  24.3 1 0
    LB4  25 0 3
    LB4  25.1 0 1
    LB4  25.2 0 1
    LB4  25.3 0 1
    LB4  26 0 3
    LB4  26.1 0 1
    LB4  26.2 0 1
    LB4  26.3 0 1
    SF  27 3 1
    SF  27.1 1 0
    SF  27.2 1 0
    SF  27.3 0 1
    SF  27.4 1 0
    SF  28 3 0
    SF  28.1 1 0
    SF  28.2 1 0
    SF  28.3 1 0
    29 0 3
    29.1 0 1
    29.2 0 1
    29.3 0 1
    Игрок  макс.  все брейки  всего  Σ Ø
    44 42 2 86  43.00
    41 1 41  41.00
    Place Player г.р.зв.City Points
    1Вишневський-Казаков111000.0
    1 1998 МС Червоноград 1000.0
    1 2004 КМС Днепр 1000.0
    2Корягин-Петраш12500.0
    2 1983 МС Киев 500.0
    2 1978 МС Киев 500.0
    3-4Петросов-Івасів7263.0
    3-4 1986 Львов 263.0
    3-4 1990 МС Львов 263.0
    3-4Семко-Хачатрян8263.0
    3-4 1995 КМС Львов 263.0
    3-4 1992 КМС Львів 263.0
    5-6Делятинський-Васьковський4146.0
    5-6 1961 КМС Обухов 146.0
    5-6 1965 Львов 146.0
    5-6Савицький-Сеник9146.0
    5-6 1974 Тернопіль 146.0
    5-6 1997 Тернопіль 146.0
    7-8Пона-Петрусь186.0
    7-8 1961 Червоноград 86.0
    7-8 1956 Червоноград 86.0
    7-8Шаванов-Кусень586.0
    7-8 1993 Тернопіль 86.0
    7-8 1982 Тернопіль 86.0
    9-12Байдала-Волошинов254.0
    9-12 2006 Львов 54.0
    9-12 2007 Львов 54.0
    9-12Кривко-Самсонов654.0
    9-12 1986 КМС Львов 54.0
    9-12 1983 КМС Львів 54.0
    9-12Малахова-Петрушка1054.0
    9-12 2001 КМС Тернополь 54.0
    9-12 1998 Тернопіль 54.0
    9-12Мостюк-Аниканов354.0
    9-12 1988 Одесса 54.0
    9-12 1984 Одесса 54.0
    13-16Іванів-Іванів1336.0
    13-16 1975 Червоноград 36.0
    13-16 1949 Червоноград 36.0