Кубок України (особистий заклік),Командний (парний) Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда"

  • Regulations
  • Participants
  • Results
  • Standings
  • ПОЛОЖЕННЯ

    Командний (парний) Чемпіонат України серед юнаків,юніорів та дівчат «Вільна піраміда»

    Кубок України (особистий залік) серед юнаків,юніорів та дівчат «Вільна піраміда»

    2-5 червня 2019 р.                                                                          місто Київ



    1. Мета та завдання


    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    2. Керівництво змаганнями


    Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається Головну суддівську колегію змагань.

    3. Учасники змагань


    До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних підрозділів Федерації, які включають спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

    Юнаки (молодша група Кубок України особистий залік) - 2008 року народження та молодші
    Юнаки – 2004 року народження та молодші
    Юніори – 2001-2003 роки народження
    Дівчата - 2001 року народження та молодші

    4. Фінансування


    Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

    5. Заявки


    Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними  підрозділами Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності відокремленого підрозділу в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.
    Попередні заявки надсилаються  на адресу Федерації:  
    e-mail: fsbu@billiard.net.ua
    Іменні заявки, завірені Управлінням  молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

    До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

    В змаганнях можуть приймати участь спортсмени з АР Крим за наявності паспорта громадянина України.

    6. Програма змагань

    2 червня 2019 р.

    День приїзду.

    16:00-18:00 - Реєстрація учасників в БК «Авіатор»

    18:30 - Засідання суддівської колегії (присутність представників команд ОБОВ’ЯЗКОВА)

     

    3 червня 2019 р.

    10:00 - Урочисте відкриття змагань, фото сесія  команд/учасників

    11:30 - Початок ігор Кубку України (особистий залік) в чотирьох категоріях: юнаки, юніори, дівчата та молодші юнаки (віком до 12 років та за спортивною майстерністю)

     

    4 червня 2019 р.

    Продовження ігор Кубку України (особистий залік)

    Міні турнір з більярдного спорту Пул  серед молодших юнаків та юнаків,які вибули зі змагань (допускаються за згодою оргкомітету та тренерської ради)

    Реєстрація та жеребкування на Командний (парний) Чемпіонат України.

    Початок ігор Командного Чемпіонату України.

     

    5 червня 2019 р.

    Фінальні ігри Кубку України (особистий залік) та Командного чемпіонату України.

    Офіційне закриття турніру,нагородження переможців та призерів в усіх категоріях.

    7. Нагородження


    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями Федерації.

    Організатори змагань оголошують конкурс – «Юна чарівниця турніру» та «Юній чарівник турніру». Критерії оцінки: оригінальна форма більярдиста, метелик, стильна зачіска, манікюр тощо.

    Приз за найкращу серію забитих куль. Переможці будуть нагороджені спеціальними призами від спонсорів змагань!   

     

    8. Місце проведення змагань 

    Більярдний клуб «Авіатор» (Національний Авіаційний Університет)

    Місцезнаходження: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1

    Телефон для довідок: +38(067)758-92-18 - Ключніков Тарас Миколайович

     

     

    Дане положення є запрошенням на змагання.

    Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.



                                                                              

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 2010 Киев 230.0
    finish matci Гольев-Дуранина   1 
    2 2003 КМС Днепр  10.0
    finish matcj Грач-Мохонько   5-6 
    3 2008 1юн Киев  5-60.0
    4 2012 Киев 15-60.0
    finish matck Гольев-Дуранина   1 
    5 2003 КМС Киев  10.0
    finish matcl Жданов Д.-Руденко 15 1 
    6 2004 КМС Днепр 1510.0
    finish matcm Ларков-Жданов   3-4 
    7 2007 1 Днепр  3-40.0
    8 2007 Киев 63-45.0
    9 2009 1юн Днепр 310.0
    finish matcn Овсиенко-Кальченко   5-6 
    10 2003 Киев  5-60.0
    11 2005 Киев 83-45.0
    12 2005 Киев 89-111.0
    13 2008 Киев 65-60.0
    finish matco Поляков-Кривоус   5-6 
    14 2004 Киев  5-60.0
    finish matcp Ларков-Жданов   3-4 
    15 2009 КМС Хмельницкий  3-40.0
    16 2009 Киев 420.0
    17 2007 Киев 10×0.0
    18 2006 2юн Киев 73-47.0
    finish matcq Мороз-Федан   1 
    19 2008 КМС Днепр  10.0
    finish matcr Грач-Мохонько   7-8 
    20 2006 Киев  7-80.0
    21 2010 Київ 7 7 0.0
    finish matcs Овсиенко-Кальченко   3 
    22 2003 Киев  30.0
    finish matct Поляков-Кривоус   4 
    23 2003 Киев  40.0
    finish matcu Шевченко-Табаченко   2 
    24 2006 Житомир  20.0
    25 2004 2юн Киев 47-80.5
    finish matcv Мороз-Федан   2 
    26 2005 КМС Днепр  20.0
    27 2010 2юн Днепр 510.0
    28 2007 Киев 119-111.0
    29 2006 Киев 9 9 0.0
    30 2006 2юн Днепр 55-61.0
    finish matcw Шевченко-Табаченко   2 
    31 2002 КМС Житомир  20.0
    finish matcx Жданов Д.-Руденко 16 1 
    32 2001 КМС Киев 1610.0
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Losers bracket, stage 4

    Losers bracket, stage 3

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    grA  A1 3 5
    grA  A2 5 2
    grA  A3 5 0
    grA  A4 5 1
    grA  A5 5 4
    grA  A6 5 3
    grA  A7 5 1
    grA  A8 0 5
    grA  A9 1 5
    grA  A10 1 5
    R1  1 2 3
    R1  2 1 2
    R1  2 3 2
    R1  2 1 2
    R1  2 1 0
    R1  2 4 0
    R1  3 3 2
    R1  3 0 2
    R1  3 0 1
    R1  4 0 3
    R1  4 0 2
    R1  4 0 1
    WB1  5 3 2
    WB1  5 0 2
    WB1  5 0 1
    WB1  6 3 2
    WB1  6 1 2
    R1  6 1 4
    WB1  6 0 1
    LB1  7 0 3
    R1  7 4 1
    LB1  8 1 0
    LB1  8 1 3
    LB1  8 2 1
    WB1  9 2 0
    LB2  9 2 1
    LB2  9 0 2
    WB1  9 3 4
    LB2  9 0 1
    WB1  10 2 0
    LB2  10 2 3
    LB2  10 2 0
    WB1  10 3 4
    LB2  10 1 0
    SF  11 1 0
    WB1  11 2 0
    WB2  11 2 0
    WB1  11 4 0
    SF  11 3 1
    WB1  12 0 2
    SF  12 1 0
    LB3  12 2 1
    WB1  12 1 4
    SF  12 2 3
    13 0 2
    LB4  13 2 1
    13 4 0
    14 0 2
    LB2  17 0 2
    LB2  17 0 3
    LB2  19 0 3
    LB2  20 -1 0
    WB2  21 3 0
    WB2  21 0 4
    WB2  22 3 0
    WB2  22 4 1
    LB3  23 0 2
    LB3  23 3 0
    LB3  24 0 2
    LB3  24 1 3
    LB4  25 2 0
    LB4  25 3 1
    LB4  26 2 0
    LB4  26 1 3
    SF  27 3 2
    SF  27 4 0
    SF  28 3 0
    SF  28 4 1
    29 2 3
    29 3 4
    Place Player г.р.зв.City Points
    1 2003 КМС Днепр  
    1 2003 КМС Киев  
    1Жданов Д.-Руденко8 
    1 2004 КМС Днепр  
    1 2001 КМС Киев  
    1 2009 1юн Днепр  
    1 2008 КМС Днепр  
    1 2010 2юн Днепр  
    2 2009 Киев  
    2Мороз-Федан5 
    2 2005 КМС Днепр  
    2 2006 Житомир  
    2 2002 КМС Житомир  
    3 2010 Киев  
    3 2003 Киев  
    3-4 2007 Киев 5.0
    3-4 2005 Киев 5.0
    3-4Ларков-Жданов2 
    3-4 2007 1 Днепр  
    3-4 2009 КМС Хмельницкий  
    3-4 2006 2юн Киев 7.0
    4 2003 Киев  
    5-6 2008 1юн Киев  
    5-6 2012 Киев  
    5-6 2008 Киев  
    5-6Овсиенко-Кальченко4 
    5-6 2003 Киев  
    5-6Поляков-Кривоус7 
    5-6 2004 Киев  
    5-6 2006 2юн Днепр 1.0
     7  2010 Київ  
    7-8Грач-Мохонько6 
    7-8 2006 Киев  
    7-8 2004 2юн Киев 0.5
     9  2006 Киев  
    9-11 2005 Киев 1.0
    9-11 2007 Киев 1.0
    × 2007 Киев