Командний (парний) чемпіонат України серед чоловіків та жінок з вільної піраміди 2019

  • Regulations
  • Participants
  • Results
  • Standings
  • Командний (парний 2*2) чемпіонат України з вільної піраміди 2019

    21-25 червня 2019 року, м. Ужгород

    1. Мета та завдання

    Командний (парний 2*2) чемпіонат України з вільної піраміди 2019 Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), що не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    1. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України і Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація). Генеральний партнер змагань більярдний клуб «Buffalo Ungvar»

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

    Головний суддя: Олександр Білевич
                      

    Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

    Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

    1. Учасники чемпіонату.

    До участі у чемпіонаті України допускаються тільки ті спортсмени, що пройшли попередній відбір через обласні змагання, які проводять на регіональному рівні обласні відокремлені підрозділи ФСБУ. Спортсмени, що не включені в заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в чемпіонаті допущені не будуть.

    Спортсмени з тих областей України, в яких:
    - відсутній обласний відокремлений підрозділ ФСБУ,
    - припинено роботу обласного відокремленого підрозділу ФСБУ,
    - у зв’язку з невеликою кількістю спортсменів не проводяться регіональні відбіркові змагання

    подають заявки на участь в чемпіонаті особисто.

    В заявку відокремленого підрозділу федерації можуть бути включені спортсмени, що не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени включаються в заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу ФСБУ за високі спортивні досягнення на міжнародній арені.

    1. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають

    1. Формат проведення чемпіонату.

    Чемпіонат проходить в трьох категоріях: чоловічі пари, жіночі пари, змішані пари (мікст).

    Перший етап. Кваліфікація.

    В залежності від кількості учасників Суддівська колегія прийме рішення стосовно формату кваліфікації (групова система або система до двох поразок). Кваліфікація відбувається до визначення восьми кращих пар у чоловіків, та чотирьох у жінок й міксті.

    Формат зустрічей кваліфікації: чоловіки до п’яти перемог, жінки та мікст – до чотирьох перемог.

    Другий етап. Плей-оф.

    З ¼ (⅛ ) фіналу у чоловіків, з 1/2 фіналу у жінок та міксті. Формат зустрічей – у чоловіків 1/4 та 1/2 – до 6 перемог, фінал – до 7. Жінки – до чотирьох перемог. Мікст – 1/2 фіналу – до 4 перемог, фінал – до п’яти.

    Формат турніру і зустрічей може бути змінений в залежності від кількості учасників.

    Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

    Кожному спортсмену дається 5 хвилин розминки за столом перед початком зустрічі. У разі запізнення на гру, гравець зобов’язаний розпочати зустріч без розминки. Запізнення більше ніж на 15 хвилин – зараховується автоматична поразка.

    Підходи до столу для виконання удару виконуються по черзі. Послідовність ударів, хто за ким виконує удар в команді, визначається на початку зустрічі і не може бути змінена.

    1. Заявки

    Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

    У випадку  відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту billiardnews.com.ua@gmail.com, або в екстреному випадку за тел.: (093) 183-66-33.

    У формі заявки повинна бути вказана наступна інформація:

    - Прізвище, Ім’я спортсмена;

    - Дата народження спортсмена;

    - область (місто) України, яку представляє спортсмен;

    - спортивне звання;

    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);

    Реєстрація на змагання закінчується 21 червня 2019 року о 18:00.

     

    Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (093)183-66-33 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

    1. Форма одягу

    Однотонна сорочка, однотонні брюки, однотонне взуття, жилет.

    1. Благодійні внески

    Сума благодійних внесків складає:

    чоловіча пара – 1 000 грн.

    жіноча пара – 800 грн.

    змішана пара – 900 грн.

    1. Програма змагань

    21 червня – день приїзду учасників чоловічого турніру.
    12:00-20:00 – реєстрація учасників чоловічого турніру.
    20:00 – жеребкування учасників чоловічого турніру.

    22 червня. – день приїзду учасників жіночого турніру.
    11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання чоловічого турніру, реєстрація учасників жіночого турніру та міксту.
    20:00 – жеребкування учасників жіночого турніру та міксту.

    23 червня.
    10:30 – урочисте відкриття чемпіонату України.
    11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання усіх трьох турнірів.

    24 червня.
    11:00 – 20:00. 1/8, 1/4 фіналу чоловічого турніру, 1/2 фіналу жіночого турніру та міксту.

    25 червня.
    11:00 – 18:00. 1/2, фінал чоловічого турніру, фінал жіночого турніру та міксту.

    Розклад зустрічей може змінюватися в залежності від кількості учасників.

    1. Нагородження та призовий фонд

    Переможці чемпіонату нагороджуються кубками, грамотами та медалями, призери – грамотами та медалями.

    Призовий фонд складає:

    Чоловіки: 10 000 грн. + 70% внесків.
    Жінки: 5 000 грн. + 70% внесків.
    Мікст: 100% внесків.

    Розподіл призового фонду:
    Чоловіки:
    1. – 40%
    2. – 20%
    3-4 – по 10%
    5-8 – по 5%.

    Жінки та мікст:
    1. – 50%
    2. - 30%
    3-4 – по 10%

    1. Місце проведення змагань

    БК «Buffalo Ungvar»

    м. Ужгород, вул. Тельмана, 2-г. Тел.: +38(050)5067341.

    # Player City г.р. зв. жерPlacePoints

    Адамец-Ларков

    1 Кривой Рог 1998 МС 220.0

    Котляр-Жигайлова

    2 Київ 1998 МС Gr214.0

    Ларков-Меденко

    3 Хмельницький 2009 МС 

    Бомбушкар-Ганыч

    4 Свалява 1990  

    Ганыч-Деревлянко

    5 Ужгород 1989  Gr44.0

    Галушко-Шаповал

    6 Харків 1996 МС 9-1518.0
    7 Харків 1985  9-1518.0

    Король - Деревлянко

    8 Ужгород  

    Гегедюш-Белоенко

    9 Ужгород 1971  
    10 Мукачево 1993  

    Гречин-Семко

    11 Львов 1976 КМС 9-1518.0
    12 Львів 1995 МС 9-1518.0

    Еленич-Гоменюк

    13 Кропивницький 2004 МС 9-1518.0
    14 Николаев 2003 МС 9-1518.0

    Зайченко-Шевченко

    15 Житомир 1999 КМС 3-410.0

    Зайченко-Непейпиво

    16 Полтава 2002 КМС 9-1518.0

    Шевченко-Меденко

    17 Житомир 2002 КМС Gr122.0

    Ибрагим - Головчак

    18 Ужгород 1988  9-1518.0
    19 Одесса 1981  9-1518.0

    Качур-Киш

    20 Ужгород 1988  
    21 Ужгород  

    Клестов-Перкун

    22 Київ 1997 МС 120.0

    Котляр-Жигайлова

    23 Київ 1995 МСМК Gr214.0

    Клестов-Перкун

    24 Київ 1987 МС 5-820.0

    Мачтаков-Король

    25 Ужгород 1978  5-820.0

    Коротя-Драгула

    26 Ужгород 1976  9-1518.0
    27 Ужгород 1985  9-1518.0

    Шевченко-Меденко

    28 Дніпро 1999 КМС Gr122.0

    Лемиш-Шаров

    29 Ужгород 1979  
    30 Ужгород 1987  

    Рыбалко-Василова

    31 Івано-Франківськ 2005 КМС Gr310.0

    Петрушка-Малахова

    32 Тернополь 2001 КМС 

    Мартин-Плешко

    33 Львов 1984 КМС 230.0
    34 Трускавец 1987 КМС 230.0

    Мачтаков-Король

    35 Одесса 1976 МСМК 5-820.0

    Ньорба-Дешко

    36 Ужгород 1990  
    37 Ужгород 1966  

    Петрушка-Малахова

    38 Тернопіль 1998  

    Радионов-Смирнов

    39 Київ 1986 МС 138.0
    40 Київ 1998 МС 138.0

    Рыбалко - Руденко

    41 Київ 2001 КМС 3-424.0

    Рыбалко-Василова

    42 Дніпро 1997 МСМК 3-410.0

    Саенко-Бондаренко

    43 Дніпро 1990  3-424.0
    44 Дніпро 1993  3-424.0

    Стадник-Мостовой

    45 Дніпро 1999 КМС 5-820.0
    46 Дніпро 1996 1юн 5-820.0

    Сурмай-Башмарин

    47 Ужгород 1980  
    48 Ужгород 1980  

    Федорук-Бабенко

    49 Ковель 1983  9-1518.0
    50 Ковель 1983  9-1518.0

    Чамбула-Грановский

    51 Луцк 1995  
    52 Ковель 1988  

    Шугалей-Говтва

    53 Київ 1998 КМС 9-1518.0
    54 Харків 1998 КМС 9-1518.0
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    First round

    Group A

    Group B

    Group C

    Group D

    Group E

    grE  E1 4 3
    grE  E2 4 1
    grE  E3 4 1
    grE  E4 4 1
    grE  E5 4 0
    grE  E6 2 4
    grD  D1 2 4
    grD  D2 0 4
    grD  D3 1 4
    grD  D4 4 1
    grD  D5 4 0
    grD  D6 3 4
    grC  C1 4 1
    grC  C2 1 4
    grC  C3 4 1
    grC  C4 4 3
    grC  C5 4 0
    grC  C6 4 1
    grB  B1 4 0
    grB  B1 4 1
    grB  B2 4 0
    grB  B2 0 4
    grB  B3 4 0
    grB  B3 4 1
    grB  B4 3 4
    grB  B4 0 4
    grB  B5 4 0
    grB  B5 4 0
    grB  B6 4 3
    grB  B6 4 3
    grB  B7 4 1
    grB  B8 3 4
    grB  B9 4 1
    grB  B10 1 4
    grA  A1 4 1
    grA  A1 0 4
    grA  A1 4 0
    grA  A2 4 1
    grA  A2 4 3
    grA  A2 4 0
    grA  A3 4 1
    grA  A3 4 0
    grA  A3 0 4
    grA  A4 4 0
    grA  A4 4 1
    grA  A4 2 4
    grA  A5 4 0
    grA  A5 4 0
    grA  A5 0 4
    grA  A6 4 1
    grA  A6 0 4
    grA  A6 2 4
    grA  A7 4 1
    grA  A8 4 2
    grA  A9 2 4
    grA  A10 1 4
    R1  1 5 1
    SF  1 5 2
    R1  2 5 4
    SF  2 4 5
    R1  3 1 5
    3 5 4
    R1  4 5 2
    R1  5 5 0
    R1  6 3 5
    R1  7 2 5
    R1  8 0 5
    QF  9 3 6
    QF  10 6 0
    QF  11 6 0
    QF  12 4 6
    SF  13 6 1
    SF  14 5 6
    15 2 7
    Place Player City г.р. зв.Points

    Place 1

    1 Київ 1997 МС20.0

    Радионов-Смирнов

    1 Київ 1986 МС38.0
    1 Київ 1998 МС38.0

    Place 2

    2 Кривой Рог 1998 МС20.0

    Мартин-Плешко

    2 Львов 1984 КМС30.0
    2 Трускавец 1987 КМС30.0

    Place 3-4

    Зайченко-Шевченко

    3-4 Житомир 1999 КМС10.0

    Рыбалко-Василова

    3-4 Дніпро 1997 МСМК10.0

    Рыбалко - Руденко

    3-4 Київ 2001 КМС24.0

    Саенко-Бондаренко

    3-4 Дніпро 1990 24.0
    3-4 Дніпро 1993 24.0

    Place 5-6

    Place 5-8

    Клестов-Перкун

    5-8 Київ 1987 МС20.0

    Мачтаков-Король

    5-8 Ужгород 1978 20.0
    5-8 Одесса 1976 МСМК20.0

    Стадник-Мостовой

    5-8 Дніпро 1999 КМС20.0
    5-8 Дніпро 1996 1юн20.0

    Place 7-8

    Place 9-15

    Галушко-Шаповал

    9-15 Харків 1996 МС18.0
    9-15 Харків 1985 18.0

    Гречин-Семко

    9-15 Львов 1976 КМС18.0
    9-15 Львів 1995 МС18.0

    Еленич-Гоменюк

    9-15 Кропивницький 2004 МС18.0
    9-15 Николаев 2003 МС18.0

    Зайченко-Непейпиво

    9-15 Полтава 2002 КМС18.0

    Ибрагим - Головчак

    9-15 Ужгород 1988 18.0
    9-15 Одесса 1981 18.0

    Коротя-Драгула

    9-15 Ужгород 1976 18.0
    9-15 Ужгород 1985 18.0

    Федорук-Бабенко

    9-15 Ковель 1983 18.0
    9-15 Ковель 1983 18.0

    Шугалей-Говтва

    9-15 Київ 1998 КМС18.0
    9-15 Харків 1998 КМС18.0

    Place 16-20

    Place 21-25

    Place Gr1

    Шевченко-Меденко

    Gr1 Дніпро 1999 КМС22.0
    Gr1 Житомир 2002 КМС22.0

    Place Gr2

    Котляр-Жигайлова

    Gr2 Київ 1998 МС14.0
    Gr2 Київ 1995 МСМК14.0

    Place Gr3

    Рыбалко-Василова

    Gr3 Івано-Франківськ 2005 КМС10.0

    Place Gr4

    Ганыч-Деревлянко

    Gr4 Ужгород 1989 4.0

    Place 

    Бомбушкар-Ганыч

    Свалява 1990

    Гегедюш-Белоенко

    Ужгород 1971
    Мукачево 1993

    Качур-Киш

    Ужгород 1988
    Ужгород

    Король - Деревлянко

    Ужгород

    Ларков-Меденко

    Хмельницький 2009 МС

    Лемиш-Шаров

    Ужгород 1979
    Ужгород 1987

    Ньорба-Дешко

    Ужгород 1990
    Ужгород 1966

    Петрушка-Малахова

    Тернополь 2001 КМС
    Тернопіль 1998

    Сурмай-Башмарин

    Ужгород 1980
    Ужгород 1980

    Чамбула-Грановский

    Луцк 1995
    Ковель 1988