Командний (парний) чемпіонат України серед чоловіків та жінок з вільної піраміди 2019

  • Regulations
  • Participants
  • Results
  • Standings
  • Командний (парний 2*2) чемпіонат України з вільної піраміди 2019

    21-25 червня 2019 року, м. Ужгород

    1. Мета та завдання

    Командний (парний 2*2) чемпіонат України з вільної піраміди 2019 Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), що не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    1. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України і Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація). Генеральний партнер змагань більярдний клуб «Buffalo Ungvar»

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

    Головний суддя: Олександр Білевич
                      

    Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

    Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

    1. Учасники чемпіонату.

    До участі у чемпіонаті України допускаються тільки ті спортсмени, що пройшли попередній відбір через обласні змагання, які проводять на регіональному рівні обласні відокремлені підрозділи ФСБУ. Спортсмени, що не включені в заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в чемпіонаті допущені не будуть.

    Спортсмени з тих областей України, в яких:
    - відсутній обласний відокремлений підрозділ ФСБУ,
    - припинено роботу обласного відокремленого підрозділу ФСБУ,
    - у зв’язку з невеликою кількістю спортсменів не проводяться регіональні відбіркові змагання

    подають заявки на участь в чемпіонаті особисто.

    В заявку відокремленого підрозділу федерації можуть бути включені спортсмени, що не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени включаються в заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу ФСБУ за високі спортивні досягнення на міжнародній арені.

    1. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають

    1. Формат проведення чемпіонату.

    Чемпіонат проходить в трьох категоріях: чоловічі пари, жіночі пари, змішані пари (мікст).

    Перший етап. Кваліфікація.

    В залежності від кількості учасників Суддівська колегія прийме рішення стосовно формату кваліфікації (групова система або система до двох поразок). Кваліфікація відбувається до визначення восьми кращих пар у чоловіків, та чотирьох у жінок й міксті.

    Формат зустрічей кваліфікації: чоловіки до п’яти перемог, жінки та мікст – до чотирьох перемог.

    Другий етап. Плей-оф.

    З ¼ (⅛ ) фіналу у чоловіків, з 1/2 фіналу у жінок та міксті. Формат зустрічей – у чоловіків 1/4 та 1/2 – до 6 перемог, фінал – до 7. Жінки – до чотирьох перемог. Мікст – 1/2 фіналу – до 4 перемог, фінал – до п’яти.

    Формат турніру і зустрічей може бути змінений в залежності від кількості учасників.

    Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

    Кожному спортсмену дається 5 хвилин розминки за столом перед початком зустрічі. У разі запізнення на гру, гравець зобов’язаний розпочати зустріч без розминки. Запізнення більше ніж на 15 хвилин – зараховується автоматична поразка.

    Підходи до столу для виконання удару виконуються по черзі. Послідовність ударів, хто за ким виконує удар в команді, визначається на початку зустрічі і не може бути змінена.

    1. Заявки

    Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

    У випадку  відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту billiardnews.com.ua@gmail.com, або в екстреному випадку за тел.: (093) 183-66-33.

    У формі заявки повинна бути вказана наступна інформація:

    - Прізвище, Ім’я спортсмена;

    - Дата народження спортсмена;

    - область (місто) України, яку представляє спортсмен;

    - спортивне звання;

    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);

    Реєстрація на змагання закінчується 21 червня 2019 року о 18:00.

     

    Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (093)183-66-33 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

    1. Форма одягу

    Однотонна сорочка, однотонні брюки, однотонне взуття, жилет.

    1. Благодійні внески

    Сума благодійних внесків складає:

    чоловіча пара – 1 000 грн.

    жіноча пара – 800 грн.

    змішана пара – 900 грн.

    1. Програма змагань

    21 червня – день приїзду учасників чоловічого турніру.
    12:00-20:00 – реєстрація учасників чоловічого турніру.
    20:00 – жеребкування учасників чоловічого турніру.

    22 червня. – день приїзду учасників жіночого турніру.
    11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання чоловічого турніру, реєстрація учасників жіночого турніру та міксту.
    20:00 – жеребкування учасників жіночого турніру та міксту.

    23 червня.
    10:30 – урочисте відкриття чемпіонату України.
    11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання усіх трьох турнірів.

    24 червня.
    11:00 – 20:00. 1/8, 1/4 фіналу чоловічого турніру, 1/2 фіналу жіночого турніру та міксту.

    25 червня.
    11:00 – 18:00. 1/2, фінал чоловічого турніру, фінал жіночого турніру та міксту.

    Розклад зустрічей може змінюватися в залежності від кількості учасників.

    1. Нагородження та призовий фонд

    Переможці чемпіонату нагороджуються кубками, грамотами та медалями, призери – грамотами та медалями.

    Призовий фонд складає:

    Чоловіки: 10 000 грн. + 70% внесків.
    Жінки: 5 000 грн. + 70% внесків.
    Мікст: 100% внесків.

    Розподіл призового фонду:
    Чоловіки:
    1. – 40%
    2. – 20%
    3-4 – по 10%
    5-8 – по 5%.

    Жінки та мікст:
    1. – 50%
    2. - 30%
    3-4 – по 10%

    1. Місце проведення змагань

    БК «Buffalo Ungvar»

    м. Ужгород, вул. Тельмана, 2-г. Тел.: +38(050)5067341.

    # Player City г.р. зв. жерPlacePoints

    Адамец-Ларков

    1 Кривой Рог 1998 МСУ 220.0

    Котляр-Жигайлова

    2 Kyiv 1998 МСУМК Gr214.0

    Ларков-Меденко

    3 Хмельницький 2009 МСУ 

    Бомбушкар-Ганыч

    4 Свалява 1990  

    Ганыч-Деревлянко

    5 Ужгород 1989  Gr44.0

    Галушко-Шаповал

    6 Ужгород 1996 МСУ 9-1518.0
    7 Харків 1985  9-1518.0

    Король - Деревлянко

    8 Ужгород  

    Гегедюш-Белоенко

    9 Ужгород 1971  
    10 Мукачево 1993  

    Гречин-Семко

    11 Львів 1976 КМСУ 9-1518.0
    12 Львів 1995 МСУ 9-1518.0

    Еленич-Гоменюк

    13 Одеса 2003 МСУ 9-1518.0
    14 Кропивницький 2004 МСУ 9-1518.0

    Зайченко-Шевченко

    15 Zhitomir 1999 КМСУ 3-410.0

    Зайченко-Непейпиво

    16 Poltava 2002 КМСУ 9-1518.0

    Шевченко-Меденко

    17 Zhitomir 2002 КМСУ Gr122.0

    Ибрагим - Головчак

    18 Kyiv 1981  9-1518.0
    19 Ужгород 1988  9-1518.0

    Качур-Киш

    20 Ужгород 1988  
    21 Ужгород  

    Клестов-Перкун

    22 Kyiv 1997 МСУ 120.0

    Котляр-Жигайлова

    23 Kyiv 1995 МСУМК Gr214.0

    Клестов-Перкун

    24 Костянтинівка 1987 МСУ 5-820.0

    Мачтаков-Король

    25 Ужгород 1978  5-820.0

    Коротя-Драгула

    26 Ужгород 1976  9-1518.0
    27 Ужгород 1985 КМСУ 9-1518.0

    Шевченко-Меденко

    28 Дніпро 1999 КМСУ Gr122.0

    Лемиш-Шаров

    29 Ужгород 1979  
    30 Ужгород 1987  

    Рыбалко-Василова

    31 Івано-Франківськ 2005 КМСУ Gr310.0

    Петрушка-Малахова

    32 Тернопіль 2001 МСУ 

    Мартин-Плешко

    33 Lviv 1984 МСУ 230.0
    34 Трускавець 1987 КМСУ 230.0

    Мачтаков-Король

    35 Одеса 1976 МСУМК 5-820.0

    Ньорба-Дешко

    36 Ужгород 1990  
    37 Ужгород 1966  

    Петрушка-Малахова

    38 Тернопіль 1998  

    Радионов-Смирнов

    39 Ужгород 1986 МСУ 138.0
    40 Kyiv 1998 МСУ 138.0

    Рыбалко-Василова

    41 Дніпро 1997 МСУМК 3-410.0

    Рыбалко - Руденко

    42 Kyiv 2001 КМСУ 3-424.0

    Саенко-Бондаренко

    43 Днiпро 1990  3-424.0
    44 Дніпро 1993  3-424.0

    Стадник-Мостовой

    45 Дніпро 1999 КМСУ 5-820.0
    46 Дніпро 1996 1юн 5-820.0

    Сурмай-Башмарин

    47 Ужгород 1980  
    48 Ужгород 1980  

    Федорук-Бабенко

    49 Ковель 1983  9-1518.0
    50 Ковель 1983  9-1518.0

    Чамбула-Грановский

    51 Луцьк 1995  
    52 Ковель 1988  

    Шугалей-Говтва

    53 Kyiv 1998 КМСУ 9-1518.0
    54 Харків 1998 МСУ 9-1518.0
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    First round

    Group A

    Group B

    Group C

    Group D

    Group E

    grE  E1 4 3
    grE  E2 4 1
    grE  E3 4 1
    grE  E4 4 1
    grE  E5 4 0
    grE  E6 2 4
    grD  D1 2 4
    grD  D2 0 4
    grD  D3 1 4
    grD  D4 4 1
    grD  D5 4 0
    grD  D6 3 4
    grC  C1 4 1
    grC  C2 1 4
    grC  C3 4 1
    grC  C4 4 3
    grC  C5 4 0
    grC  C6 4 1
    grB  B1 4 0
    grB  B1 4 1
    grB  B2 4 0
    grB  B2 0 4
    grB  B3 4 0
    grB  B3 4 1
    grB  B4 3 4
    grB  B4 0 4
    grB  B5 4 0
    grB  B5 4 0
    grB  B6 4 3
    grB  B6 4 3
    grB  B7 4 1
    grB  B8 3 4
    grB  B9 4 1
    grB  B10 1 4
    grA  A1 4 1
    grA  A1 0 4
    grA  A1 4 0
    grA  A2 4 1
    grA  A2 4 3
    grA  A2 4 0
    grA  A3 4 1
    grA  A3 4 0
    grA  A3 0 4
    grA  A4 4 0
    grA  A4 4 1
    grA  A4 2 4
    grA  A5 4 0
    grA  A5 4 0
    grA  A5 0 4
    grA  A6 4 1
    grA  A6 0 4
    grA  A6 2 4
    grA  A7 4 1
    grA  A8 4 2
    grA  A9 2 4
    grA  A10 1 4
    R1  1 5 1
    SF  1 5 2
    R1  2 5 4
    SF  2 4 5
    R1  3 1 5
    3 5 4
    R1  4 5 2
    R1  5 5 0
    R1  6 3 5
    R1  7 2 5
    R1  8 0 5
    QF  9 3 6
    QF  10 6 0
    QF  11 6 0
    QF  12 4 6
    SF  13 6 1
    SF  14 5 6
    15 2 7
    Place Player City г.р. зв.Points
    Свалява 1990
    Ужгород 1971
    Мукачево 1993
    Ужгород 1988
    Ужгород
    Ужгород
    Хмельницький 2009 МСУ
    Ужгород 1979
    Ужгород 1987
    Ужгород 1990
    Ужгород 1966
    Тернопіль 2001 МСУ
    Тернопіль 1998
    Ужгород 1980
    Ужгород 1980
    Луцьк 1995
    Ковель 1988

    Place 1

    1 Kyiv 1997 МСУ20.0

    Радионов-Смирнов

    1 Ужгород 1986 МСУ38.0
    1 Kyiv 1998 МСУ38.0

    Place 2

    2 Кривой Рог 1998 МСУ20.0

    Мартин-Плешко

    2 Lviv 1984 МСУ30.0
    2 Трускавець 1987 КМСУ30.0

    Place 3-4

    Зайченко-Шевченко

    3-4 Zhitomir 1999 КМСУ10.0

    Рыбалко-Василова

    3-4 Дніпро 1997 МСУМК10.0

    Рыбалко - Руденко

    3-4 Kyiv 2001 КМСУ24.0

    Саенко-Бондаренко

    3-4 Днiпро 1990 24.0
    3-4 Дніпро 1993 24.0

    Place 5-6

    Place 5-8

    Клестов-Перкун

    5-8 Костянтинівка 1987 МСУ20.0

    Мачтаков-Король

    5-8 Ужгород 1978 20.0
    5-8 Одеса 1976 МСУМК20.0

    Стадник-Мостовой

    5-8 Дніпро 1999 КМСУ20.0
    5-8 Дніпро 1996 1юн20.0

    Place 7-8

    Place 9-15

    Галушко-Шаповал

    9-15 Ужгород 1996 МСУ18.0
    9-15 Харків 1985 18.0

    Гречин-Семко

    9-15 Львів 1976 КМСУ18.0
    9-15 Львів 1995 МСУ18.0

    Еленич-Гоменюк

    9-15 Одеса 2003 МСУ18.0
    9-15 Кропивницький 2004 МСУ18.0

    Зайченко-Непейпиво

    9-15 Poltava 2002 КМСУ18.0

    Ибрагим - Головчак

    9-15 Kyiv 1981 18.0
    9-15 Ужгород 1988 18.0

    Коротя-Драгула

    9-15 Ужгород 1976 18.0
    9-15 Ужгород 1985 КМСУ18.0

    Федорук-Бабенко

    9-15 Ковель 1983 18.0
    9-15 Ковель 1983 18.0

    Шугалей-Говтва

    9-15 Kyiv 1998 КМСУ18.0
    9-15 Харків 1998 МСУ18.0

    Place 16-20

    Place 21-25

    Place Gr1

    Шевченко-Меденко

    Gr1 Дніпро 1999 КМСУ22.0
    Gr1 Zhitomir 2002 КМСУ22.0

    Place Gr2

    Котляр-Жигайлова

    Gr2 Kyiv 1998 МСУМК14.0
    Gr2 Kyiv 1995 МСУМК14.0

    Place Gr3

    Рыбалко-Василова

    Gr3 Івано-Франківськ 2005 КМСУ10.0

    Place Gr4

    Ганыч-Деревлянко

    Gr4 Ужгород 1989 4.0