Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Динамічна піраміда"

  • Regulations
  • Participants
  • Results
  • Standings
  • Чемпіонат України 2019 «Динамічна піраміда»
    серед чоловіків і жінок 
    22-26 серпня 2019 р.                                                 місто Вінниця

     

    1. Цілі і завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

     

    2. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

     

    3. Учасники змагань

    У Чемпіонаті України можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, до участі в змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

    До участі в Чемпіонаті України допускаються в установленому порядку, тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

    В Заявку для участі в Чемпіонаті України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Чемпіонаті допущені не будуть.

    Спортсмени з тих областей України, в яких:

    - Відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

    - Припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

    - У зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

    подають Заявки на участь в Чемпіонаті особисто.

    В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

    Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

    - порушив дане положення (положення про змагання)

    - допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

    - за неспортивну поведінку.

    - відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

    - вживав алкогольні напої.

    - за куріння протягом матчу.

    Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

     

     4. Фінансування

    Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

     

    5. Формат проведення змагань

    Чемпіонат, серед чоловіків проводиться в 2 етапи:

    В основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 8 найкращих спортсменів, згідно рейтингу ФСБУ, а також 8 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

    Пари для матчів олімпійки визначаються наступним чином:

    - спортсмени, які пройшли кваліфікаційний відбір по «нижній» сітці, тягнуть жереб для участі в олімпійці;

    1. Кваліфікація (сітка “double elimination” до 2-х поразок)

    Зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог чоловіки

    Зустрічі проходять з 5 партій до 3 перемог жінки

    Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
    Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

    2. Основний етап

    В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
    Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).

    Основний етап (олімпійка) чоловіки

    1/8 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    1/4 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    1/2 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    Фінал - з 11-ти партій до 6-х перемог.

    Всі учасниці жінки - грають в загальній кваліфікацій  (сітка “double elimination” до 2-х поразок з виходом в олімпійку) 

     “double elimination” з 5-ти партій до 3-х перемог.

    1/2 фіналу - з 7-ти партій до 4-х перемог.

    Фінал - з 7-ти партій до 4-х перемог.

    Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

    Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу ФСБУ.

    Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по прізвищу в алфавітному порядку.

    Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

     

    Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

    У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

    Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

     

    7. Заявки

    Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на сайті ФСБУ, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

    Крім заповненої форми подаються такі документи:

    іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів.

     

    У разі відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

    У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

    - прізвище, ім'я спортсмена;

    - дата народження спортсмена;

    - область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

    - спортивне звання спортсмена;

    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

    - ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена).

     

    Реєстрація на змагання закінчується 21 серпня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

     

    8. Форма одягу

    Для чоловіків: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов'язкова.

    Для жінок: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

    Головний суддя має право не допустити до участі в Чемпіонаті спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

     

    9. Благодійні внески

    Сума благодійних внесків становить:

    для чоловіків - 500 грн.

    для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 60 років) - 400 грн.

     

    10. Програма змагань

    22 серпня 2019

    День приїзду учасників чоловіків, збори представників, суддів.

    18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

    23 серпня 2019

    День приїзду учасниць жінок.

    10:00 - 20:00 - кваліфікація чоловіки

    24 серпня 2019

    10:00 - 10:30 - церемонія відкриття змагань

    10:30 - 20:00 - кваліфікація чоловіки, основний етап жінки

    20:00 - жеребкування в основній єтап чоловіки (вісім кращих згідно рейтингу присутність  обов’язкова)

    25 серпня 2019

    10:30 - 20:00 - основний етап змагань

    26 серпня 2019

    10:00 - 12:00 - півфінали

    12:00 - 15:00 - фінали

    15:00 - церемонія нагородження

    Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Чемпіонату.

     

    11. Нагородження та призовий фонд

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

    Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10.000 гривень (чоловіки), + 5.000 гривень (жінки) та розподіляється наступним чином:

     

    чоловіки

    1 – 25%

    2 – 15%

    3-4 – по 10%

    5-8 – по 5%

    9-16 - по 2,5%

     

    жінки

    1 місце — 35%

    2 місце — 25 %

    3-4 місце — по 10 %

    5-8 місце — по 5%
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.
     На церемонії нагородження зобов'язані бути присутніми спортсмени, які посіли 1-4 місця.

    У разі відсутності на церемонії нагородження, спортсмен штрафується на суму призових грошей і зменшення рейтингових балів.

     

    12. Місце проведення змагань 

    Більярдний клуб «Еліт-Профі» - чоловіки

    Місцезнаходження: м. Вінниця, проспект Космонавтів, 8

     

    Більярдний клуб "Анастасія" - жінки

    Місцезнаходження: м. Вінниця, вул. Пирогова, 39

    Телефон для довідок: +38(067)432-87-25 - Анатолій Менюк - Голова Відокремленого підрозділу ФСБУ в Вінницькій області 

     
     

    Дане положення є запрошенням на змагання.

    Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 1998 КМС Днепр 73-431.0
    2 1978 Винница 159-1625.0
    3 Винница 259-1223.0
    4 2005 КМС Ивано-Франковск 413-151.5
    5 1997 Харьков 2633-4811.0
    6 Винница 2725-3215.0
    7 Винница 2825-3215.0
    8 1982 Одесса 29×0.0
    9 1989 КМС Одесса 2233-4811.0
    10 1997 Винница 137-84.5
    11 2000 Одесса 109-1625.0
    12 1987 Винница 3025-3215.0
    13 1986 Винница 109-1223.0
    14 2002 КМС Кропивницкий 14236.0
    15 2003 КМС Киев 77-84.5
    16 1983 Львов 813-1621.0
    17 2000 КМС Одесса 129-1625.0
    18 1998 МС Киев 213-151.5
    19 1987 Донецьк 3117-2419.0
    20 1999 КМС Житомир 49-1612.5
    21 1987 Винница 3233-4811.0
    22 1998 МС Одесса 69-1612.5
    23 2004 2 Запорожье 1949-543.0
    24 1988 Винница 3333-4811.0
    25 1975 Винница 3413-1621.0
    26 2004 Винница 3533-4811.0
    27 1969 Винница 517-2419.0
    28 1997 МС Киев 1144.0
    29 1966 Винница 3625-3215.0
    30 2009 Черновцы 1849-543.0
    31 1967 Винница 37×0.0
    32 1991 МСМК Кременчуг 3123.5
    33 1997 КМС Киев 717-2419.0
    34 1975 Винница 3833-4811.0
    35 1987 Жмеринка 399-1223.0
    36 1995 МСМК Киев 13-49.5
    37 1987 Винница 4033-4811.0
    38 1985 Винница 4125-3215.0
    39 1996 Винница 149-1223.0
    40 2002 КМС Львов 115-827.0
    41 2009 КМС Хмельницкий 617-2419.0
    42 1983 1 Винница 2333-4811.0
    43 1988 Одесса 119-123.5
    44 2001 КМС Тернополь 99-123.5
    45 1945 МС Шаргород 2017-2419.0
    46 Винница 4233-4811.0
    47 1987 КМС Винница 169-1625.0
    48 2008 КМС Днепр 2149-543.0
    49 1989 Винница 4333-4811.0
    50 2002 КМС Полтава 89-1612.5
    51 1997 Сумы 135-827.0
    52 1995 КМС Одесса 1313-1621.0
    53 Винница 4513-1621.0
    54 1988 Киев 4633-4811.0
    55 1987 МС Киев 25-827.0
    56 1991 Черновцы 4717-2419.0
    57 Винница 4833-4811.0
    58 1974 Одесса 4949-543.0
    59 1980 МСМК Киев 83-49.5
    60 1979 Черновцы 5025-3215.0
    61 1996 МСМК Днепр 5215.5
    62 Винница 1413-151.5
    63 2005 КМС Черновцы 109-123.5
    64 1990 КМС Одесса 1725-3215.0
    65 1998 МС Житомир 39-1612.5
    66 2002 КМС Киев 95-827.0
    67 1984 Винница 5133-4811.0
    68 1991 Винница 15×0.0
    69 1991 МС Винница 125-65.5
    70 1978 Киев 5249-543.0
    71 1993 Одесса 1617-2419.0
    72 1997 Киев 69-123.5
    73 1993 Одесса 925-3215.0
    74 1978 Винница 5317-2419.0
    75 2004 Винница 155-65.5
    76 Жмеринка 5449-543.0
    77 1998 КМС Харьков 53-431.0
    noplayer Asasbplayer B

    Quaterfinal

    Losers bracket, stage 6

    Losers bracket, stage 5

    Winners bracket, stage 3

    Losers bracket, stage 4

    Losers bracket, stage 3

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    R1  1 5 2
    R1  2 3 4
    R1  2 0 3
    R1  2 5 4
    R1  3 3 4
    R1  3 3 2
    R1  3 5 1
    R1  4 1 4
    R1  4 3 1
    R1  4 5 2
    R1  5 3 0
    R1  5 0 5
    R1  6 3 4
    R1  6 2 3
    R1  6 5 4
    R1  7 4 3
    R1  7 3 2
    R1  7 5 4
    R1  8 3 0
    R1  8 1 5
    WB1  9 3 2
    QF  9 5 4
    R1  10 4 2
    WB1  10 3 0
    QF  10 5 3
    R1  11 0 4
    WB1  11 3 1
    QF  11 5 3
    R1  12 3 4
    WB1  12 2 3
    QF  12 5 3
    R1  13 4 1
    SF  13 5 3
    R1  14 3 4
    LB1  14 3 1
    SF  14 5 3
    R1  15 -1 0
    LB1  15 0 3
    15 6 5
    LB1  16 3 0
    LB2  17 2 3
    R1  18 2 4
    LB2  18 3 1
    R1  19 2 4
    LB2  19 1 3
    R1  20 0 4
    LB2  20 1 3
    R1  21 4 0
    WB2  21 2 3
    R1  22 4 3
    WB2  22 3 0
    R1  23 1 4
    LB3  23 2 3
    LB3  24 0 3
    LB4  25 1 3
    R1  26 4 3
    LB4  26 3 2
    R1  27 4 0
    SF  27 4 3
    SF  28 4 3
    R1  29 4 2
    29 1 4
    R1  30 4 1
    R1  31 3 4
    WB1  33 4 0
    WB1  34 1 4
    WB1  35 2 4
    WB1  36 4 1
    WB1  37 4 3
    WB1  38 0 4
    WB1  39 0 4
    WB1  40 0 4
    WB1  41 0 -1
    WB1  42 2 4
    WB1  43 4 3
    WB1  44 1 4
    WB1  45 4 2
    WB1  46 2 4
    WB1  47 3 4
    WB1  48 3 4
    LB1  50 4 3
    LB1  54 1 4
    LB1  55 3 4
    LB1  58 1 4
    LB1  59 0 4
    LB1  63 4 2
    LB2  65 0 4
    LB2  66 0 -1
    LB2  67 4 1
    LB2  68 3 4
    LB2  69 4 0
    LB2  70 4 3
    LB2  71 4 3
    LB2  72 -1 0
    LB2  73 2 4
    LB2  74 3 4
    LB2  75 3 4
    LB2  76 0 -1
    LB2  77 1 4
    LB2  78 0 4
    LB2  79 4 3
    LB2  80 4 0
    WB2  81 4 3
    WB2  82 1 4
    WB2  83 0 4
    WB2  84 2 4
    WB2  85 4 0
    WB2  86 4 1
    WB2  87 1 4
    WB2  88 3 4
    LB3  89 4 1
    LB3  90 2 4
    LB3  91 1 4
    LB3  92 4 2
    LB3  93 3 4
    LB3  94 4 0
    LB3  95 4 3
    LB3  96 2 4
    LB4  97 4 1
    LB4  98 4 1
    LB4  99 1 4
    LB4  100 4 3
    LB4  101 4 3
    LB4  102 4 2
    LB4  103 4 1
    LB4  104 1 4
    WB3  105 4 1
    WB3  106 2 4
    WB3  107 4 3
    WB3  108 3 4
    LB5  109 0 4
    LB5  110 4 0
    LB5  111 0 4
    LB5  112 1 4
    LB6  113 0 4
    LB6  114 4 2
    LB6  115 4 0
    LB6  116 3 4
    QF  117
    QF  118
    QF  119
    QF  120
    Place Player г.р.зв.City Points
    1 1997 МС Киев 44.0
    1 1991 МСМК Кременчуг 23.5
    2 2002 КМС Кропивницкий 36.0
    2 1996 МСМК Днепр 15.5
    3-4 1998 КМС Днепр 31.0
    3-4 1995 МСМК Киев 9.5
    3-4 1980 МСМК Киев 9.5
    3-4 1998 КМС Харьков 31.0
    5-6 1991 МС Винница 5.5
    5-6 2004 Винница 5.5
    5-8 2002 КМС Львов 27.0
    5-8 1997 Сумы 27.0
    5-8 1987 МС Киев 27.0
    5-8 2002 КМС Киев 27.0
    7-8 1997 Винница 4.5
    7-8 2003 КМС Киев 4.5
    9-12 Винница 23.0
    9-12 1986 Винница 23.0
    9-12 1987 Жмеринка 23.0
    9-12 1996 Винница 23.0
    9-12 1988 Одесса 3.5
    9-12 2001 КМС Тернополь 3.5
    9-12 2005 КМС Черновцы 3.5
    9-12 1997 Киев 3.5
    9-16 1978 Винница 25.0
    9-16 2000 Одесса 25.0
    9-16 2000 КМС Одесса 25.0
    9-16 1999 КМС Житомир 12.5
    9-16 1998 МС Одесса 12.5
    9-16 1987 КМС Винница 25.0
    9-16 2002 КМС Полтава 12.5
    9-16 1998 МС Житомир 12.5
    13-15 2005 КМС Ивано-Франковск 1.5
    13-15 1998 МС Киев 1.5
    13-15 Винница 1.5
    13-16 1983 Львов 21.0
    13-16 1975 Винница 21.0
    13-16 1995 КМС Одесса 21.0
    13-16 Винница 21.0
    17-24 1987 Донецьк 19.0
    17-24 1969 Винница 19.0
    17-24 1997 КМС Киев 19.0
    17-24 2009 КМС Хмельницкий 19.0
    17-24 1945 МС Шаргород 19.0
    17-24 1991 Черновцы 19.0
    17-24 1993 Одесса 19.0
    17-24 1978 Винница 19.0
    25-32 Винница 15.0
    25-32 Винница 15.0
    25-32 1987 Винница 15.0
    25-32 1966 Винница 15.0
    25-32 1985 Винница 15.0
    25-32 1979 Черновцы 15.0
    25-32 1990 КМС Одесса 15.0
    25-32 1993 Одесса 15.0
    33-48 1997 Харьков 11.0
    33-48 1989 КМС Одесса 11.0
    33-48 1987 Винница 11.0
    33-48 1988 Винница 11.0
    33-48 2004 Винница 11.0
    33-48 1975 Винница 11.0
    33-48 1987 Винница 11.0
    33-48 1983 1 Винница 11.0
    33-48 Винница 11.0
    33-48 1989 Винница 11.0
    33-48 1988 Киев 11.0
    33-48 Винница 11.0
    33-48 1984 Винница 11.0
    49-54 2004 2 Запорожье 3.0
    49-54 2009 Черновцы 3.0
    49-54 2008 КМС Днепр 3.0
    49-54 1974 Одесса 3.0
    49-54 1978 Киев 3.0
    49-54 Жмеринка 3.0
    × 1982 Одесса  
    × 1967 Винница  
    × 1991 Винница