Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Вільна Піраміда"

  • Regulations
  • Participants
  • Results
  • Standings
  • Чемпіонат України 2019 «Вільна піраміда»
    серед чоловіків і жінок 
    10 жовтня-14 жовтня 2019 р.                                                 місто Чернівці

     

    1. Цілі і завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

     

    1. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

     

    1. Учасники змагань

    У Чемпіонаті України можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, до участі в змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

    До участі в Чемпіонаті України допускаються в установленому порядку, тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

    В Заявку для участі в Чемпіонаті України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Чемпіонаті допущені не будуть.

    Спортсмени з тих областей України, в яких:

    - Відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

    - Припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

    - У зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

    подають Заявки на участь в Чемпіонаті особисто.

    В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

    Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

    - порушив дане положення (положення про змагання)

    - допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

    - за неспортивну поведінку.

    - відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

    - вживав алкогольні напої.

    - за куріння протягом матчу.

    Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

    Заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

    Реєстрація на змагання закінчується 09 жовтня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

     

     

    1. Фінансування

    Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

     

    1. Формат проведення змагань

    ЧОЛОВІКИ  проводиться в 2 етапи:

    1. Кваліфікація (сітка “double elimination” до 2-х поразок)

     “double elimination” зустрічі проходять з 9 партій до 5 перемог чоловіки

    Основний етап (олімпійка) чоловіки

    В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
    Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).

    1/8 фіналу - з 11-ти партій до 6-х перемог.

    1/4 фіналу - з 11-ти партій до 6-х перемог.

    1/2 фіналу - з 11-ти партій до 6-х перемог.

    Фінал - з 13-ти партій до 7-х перемог.

    Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
    Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

    ЖІНКИ проводиться в 1 етап:

     “double elimination” з 7-ти партій до 4-х перемог.

    1/2 фіналу - з 9 партій до 5-х перемог.

    Фінал - з 9 партій до 5-х перемог.

    Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
    Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

    Чемпіонат  України 2019 з більярдного спорту “ Вільна піраміда”  (надалі - Турнір або Змагання) проводиться з Вільна піраміда за діючими правилами Міжнародної конфедерації піраміди.

     

     

    Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

    В основному етапі серед ЧОЛОВІКІВ без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 8 найкращих спортсменів, згідно рейтингу ФСБУ, а також 8 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

    Пари для матчів олімпійки визначаються наступним чином:

    - спортсмени, які пройшли кваліфікаційний відбір по сітці без жодної поразки, тягнуть жереб для участі в олімпійці з 5, 6, 7, 8 спортсменами рейтингу ФСБУ;

    - спортсмени, які пройшли кваліфікаційний відбір по «нижній» сітці, тягнуть жереб для участі в олімпійці з 1, 2, 3, 4 спортсменами рейтингу ФСБУ;

    Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу ФСБУ.

    Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по прізвищу в алфавітному порядку.

    Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

     

    Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

    У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

    Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

     

    1. Заявки

    Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на  електронну пошту головного судді  (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

    Реєстрація на змагання закінчується 09 жовтня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

    1. Форма одягу

    Для чоловіків: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов'язкова.

    Для жінок: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

    Головний суддя має право не допустити до участі в Чемпіонаті спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

     

    1. Благодійні внески

    Сума благодійних внесків становить:

    для чоловіків - 500 грн.

    для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 60 років) - 400 грн.

     

    1. Програма змагань

    10 жовтня 2019

    День приїзду учасників чоловіків та жінок, збори представників, суддів.

    10 жовтня з 16:00 до 18:00 безкоштовний тренувальний час для спортсменів в двох клубах

    18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

    11 жовтня 2019

    ЧОЛОВІКИ та ЖІНКИ розпочинають грати  11 жовтня

    10:00 - 10:30 - церемонія відкриття змагань, Більярдний клуб «Вірус».

    10:30 - 20:00 - Відбіркові змагання чоловіки та жінки.

    12 жовтня 2019

    10:00 - 20:00 - Відбіркові змагання чоловіки та жінки.

    13 жовтня 2019

    10:00 - 20:00 - основний етап змагань чоловіки, фінальні змагання  жінки.

    15.00 - Підведення підсумків змагань суддівською колегією, церемонія нагородження ЖІНКИ.

     

    14 жовтня 2019

    10:00 - 12:00 – півфінали чоловіки

    12:00 - 15:00 – фінали чоловіки

    15:00 - церемонія нагородження

    Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Чемпіонату.

     

    1. Нагородження та призовий фонд

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

    Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10.000 гривень (чоловіки), + 5.000 гривень (жінки) та розподіляється наступним чином:

     

    чоловіки

    1 – 25%

    2 – 15%

    3-4 – по 10%

    5-8 – по 5%

    9-16 - по 2,5%

     

    жінки

    1 місце — 35%

    2 місце — 25 %

    3-4 місце — по 10 %

    5-8 місце — по 5%
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.
     На церемонії нагородження зобов'язані бути присутніми спортсмени, які посіли 1-4 місця.

    У разі відсутності на церемонії нагородження, спортсмен штрафується на суму призових грошей і зменшення рейтингових балів.

     

    1. Місце проведення змагань 

    Більярдний клуб «Вірус»

    Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Ясська, 1а (Ковальчука) – чоловіки

    Більярдний клуб «Billiya»

    Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 29 – жінки

    10 жовтня з 16:00 до 18:00 безкоштовний тренувальний час для спортсменів в двох клубах.

     

    Дане положення є запрошенням на змагання.

    Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

     

     

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 1998 МС Дніпро 1237.0
    2 1983 Ковель 825-3213.5
    3 1994 МСМК Николаев 11145.0
    4 1993 Черновцы 2625-3213.5
    5 1986 Коломия 2725-3213.5
    6 2006 Черновцы 2833-489.5
    7 2005 КМС Івано-Франківськ 450.5
    8 1989 Черновцы 2933-489.5
    9 1996 КМС Харків 125-827.0
    10 1998 КМС Київ 59-1625.0
    11 1983 Коломия 3017-2417.5
    12 1996 Черновцы 3113-1619.5
    13 1972 Трускавец 717-2417.5
    14 1986 Винница 313-1619.5
    15 1991 Черновцы 139-1625.0
    16 1996 Коломия 3217-2417.5
    17 2000 КМС Одесса 99-1612.5
    18 2004 КМС Кривой Рог 233-489.5
    19 2007 1 Кривой Рог 1313-1619.5
    20 1998 МС Київ 136.5
    21 1999 КМС Житомир 39-1612.5
    22 1960 Чортков 3333-489.5
    23 1981 Ужгород 1813-1619.5
    24 2005 Черновцы 159-1625.0
    25 1975 Черновцы 2033-489.5
    26 2006 1 Харків 2125-3213.5
    27 1997 Донецьк 359-1221.5
    28 1988 Винница 2333-489.5
    29 2009 Черновцы 1425-3213.5
    30 2003 1 Хмельницький 3633-489.5
    31 1997 КМС Київ 117-2417.5
    32 1978 Черновцы 379-1221.5
    33 1978 Ужгород 1017-2417.5
    34 1978 Черновцы 3817-2417.5
    35 1987 Винница 2217-2417.5
    36 1987 Тернополь 3933-489.5
    37 1996 Винница 533-489.5
    38 2007 Черновцы 4033-489.5
    39 1988 МС Київ 75-827.0
    40 1984 КМС Львов 85-827.0
    41 2005 Черновцы 1633-489.5
    42 1971 Николаев 4133-489.5
    43 2002 КМС Полтава 23-431.0
    44 1971 Черновцы 109-1625.0
    45 1984 Коломия 4333-489.5
    46 1991 Черновцы 179-1221.5
    47 1994 1 Дунаевцы 259-1221.5
    48 1979 Черновцы 1917-2417.5
    49 1991 Чортков 440.0
    50 1991 Тернополь 145-827.0
    51 1996 МСМК Дніпро 3120.5
    52 2002 МС Харків 69-1612.5
    53 2005 КМС Черновцы 542.5
    54 2008 Черновцы 4533-489.5
    55 2002 КМС Київ 43-431.0
    56 1990 Черновцы 4625-3213.5
    57 1994 Івано-Франківськ 4749-501.0
    58 2008 Одесса 510.0
    59 1990 ЗМС Черновцы 169-1625.0
    60 1991 Ковель 4849-501.0
    61 1983 Ковель 1133-489.5
    62 1988 Ковель 4933-489.5
    63 1985 Харків 1525-3213.5
    64 2002 КМС Житомир 2212.5
    65 1979 Черновцы 5025-3213.5
    noplayer Asasbplayer B

    Прошедшие квалификацию

    Losers bracket, stage 6

    Losers bracket, stage 5

    Winners bracket, stage 3

    Losers bracket, stage 4

    Losers bracket, stage 3

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    grA  A1 3 4
    grA  A2 4 1
    grA  A3 1 4
    grA  A4 4 1
    grA  A5 4 2
    grA  A6 4 3
    grA  A7 4 0
    grA  A8 4 0
    grA  A9 3 4
    grA  A10 0 4
    R1  1 6 5
    R1  2 5 4
    R1  2 3 6
    R1  3 5 0
    R1  3 2 6
    R1  4 5 0
    R1  4 2 6
    R1  5 5 6
    R1  6 6 1
    R1  6 0 5
    R1  7 6 1
    R1  7 5 1
    R1  8 4 6
    QF  9 6 1
    R1  10 5 0
    QF  10 2 6
    R1  11 1 5
    QF  11 1 6
    QF  12 0 6
    SF  13 6 4
    R1  14 0 5
    SF  14 6 4
    R1  15 5 4
    15 4 7
    R1  18 5 1
    R1  19 5 2
    R1  22 2 5
    R1  23 2 5
    R1  26 1 5
    R1  27 1 5
    R1  29 5 2
    R1  30 2 5
    R1  31 2 5
    WB1  33 5 4
    WB1  34 5 3
    WB1  35 5 2
    WB1  36 5 4
    WB1  37 1 5
    WB1  38 5 4
    WB1  39 5 1
    WB1  40 0 5
    WB1  41 4 5
    WB1  42 5 0
    WB1  43 1 5
    WB1  44 1 5
    WB1  45 5 2
    WB1  46 5 1
    WB1  47 1 5
    WB1  48 5 4
    LB1  50 4 5
    LB1  63 5 4
    LB2  65 5 4
    LB2  66 2 5
    LB2  67 1 5
    LB2  68 0 5
    LB2  69 0 5
    LB2  70 5 2
    LB2  71 0 5
    LB2  72 0 5
    LB2  73 5 4
    LB2  74 5 0
    LB2  75 2 5
    LB2  76 5 2
    LB2  77 3 5
    LB2  78 0 5
    LB2  79 5 2
    LB2  80 5 4
    WB2  81 3 5
    WB2  82 5 3
    WB2  83 5 3
    WB2  84 3 5
    WB2  85 5 0
    WB2  86 0 5
    WB2  87 2 5
    WB2  88 1 5
    LB3  89 5 2
    LB3  90 5 0
    LB3  91 5 4
    LB3  92 0 5
    LB3  93 5 0
    LB3  94 5 3
    LB3  95 0 5
    LB3  96 1 5
    LB4  97 2 5
    LB4  98 4 5
    LB4  99 2 5
    LB4  100 5 3
    LB4  101 3 5
    LB4  102 5 1
    LB4  103 5 0
    LB4  104 5 3
    WB3  105 0 5
    WB3  106 3 5
    WB3  107 3 5
    WB3  108 5 3
    LB5  109 1 5
    LB5  110 5 3
    LB5  111 1 5
    LB5  112 5 1
    LB6  113 5 3
    LB6  114 2 5
    LB6  115 5 2
    LB6  116 5 1
    QD  117
    QD  118
    QD  119
    QD  120
    Place Player г.р.зв.City Points
    1 1994 МСМК Николаев 45.0
    1 1996 МСМК Дніпро 20.5
    2 1998 МС Дніпро 37.0
    2 2002 КМС Житомир 12.5
    3 1998 МС Київ 6.5
    3-4 2002 КМС Полтава 31.0
    3-4 2002 КМС Київ 31.0
    4 2005 КМС Черновцы 2.5
    5 2005 КМС Івано-Франківськ 0.5
    5-8 1996 КМС Харків 27.0
    5-8 1988 МС Київ 27.0
    5-8 1984 КМС Львов 27.0
    5-8 1991 Тернополь 27.0
    9-12 1997 Донецьк 21.5
    9-12 1978 Черновцы 21.5
    9-12 1991 Черновцы 21.5
    9-12 1994 1 Дунаевцы 21.5
    9-16 1998 КМС Київ 25.0
    9-16 1991 Черновцы 25.0
    9-16 2000 КМС Одесса 12.5
    9-16 1999 КМС Житомир 12.5
    9-16 2005 Черновцы 25.0
    9-16 1971 Черновцы 25.0
    9-16 2002 МС Харків 12.5
    9-16 1990 ЗМС Черновцы 25.0
    13-16 1996 Черновцы 19.5
    13-16 1986 Винница 19.5
    13-16 2007 1 Кривой Рог 19.5
    13-16 1981 Ужгород 19.5
    17-24 1983 Коломия 17.5
    17-24 1972 Трускавец 17.5
    17-24 1996 Коломия 17.5
    17-24 1997 КМС Київ 17.5
    17-24 1978 Ужгород 17.5
    17-24 1978 Черновцы 17.5
    17-24 1987 Винница 17.5
    17-24 1979 Черновцы 17.5
    25-32 1983 Ковель 13.5
    25-32 1993 Черновцы 13.5
    25-32 1986 Коломия 13.5
    25-32 2006 1 Харків 13.5
    25-32 2009 Черновцы 13.5
    25-32 1990 Черновцы 13.5
    25-32 1985 Харків 13.5
    25-32 1979 Черновцы 13.5
    33-48 2006 Черновцы 9.5
    33-48 1989 Черновцы 9.5
    33-48 2004 КМС Кривой Рог 9.5
    33-48 1960 Чортков 9.5
    33-48 1975 Черновцы 9.5
    33-48 1988 Винница 9.5
    33-48 2003 1 Хмельницький 9.5
    33-48 1987 Тернополь 9.5
    33-48 1996 Винница 9.5
    33-48 2007 Черновцы 9.5
    33-48 2005 Черновцы 9.5
    33-48 1971 Николаев 9.5
    33-48 1984 Коломия 9.5
    33-48 2008 Черновцы 9.5
    33-48 1983 Ковель 9.5
    33-48 1988 Ковель 9.5
    49-50 1994 Івано-Франківськ 1.0
    49-50 1991 Ковель 1.0
    1991 Чортков  
    2008 Одесса