Открытый чемпионат Харьковской области по Комбинированной пирамиде

  • Regulations
  • Participants
  • Положення про

    проведення відкритого чемпіонату Харківської області з Комбінованої піраміди.

     

    1. Цілі та завдання

             Відкритий чемпіонат Харківської області з Комбінованої піраміди проводиться з метою:

    • широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
    • подальшого розвитку більярдного спорту і його популяризації на території Харківської області;
    • підвищення рівня майстерності спортсменів;
    • відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди Харківської області для участі в національних змаганнях;
    • активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;
    • підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

     

    2. Строки і місце проведення змагань

    Змагання проводяться з  08.02.2019 р. по 12.02.2019 р. у БК «Банзай» м. Харків, вул.  Дерев”янко 44.

     

    3. Організація та керівництво проведенням змагань

    Загальне керівництво проведення змагань здійснюють Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації  та відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» в Харківській області (далі – Федерація).

    Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на організаційний комітет у складі  голови Федерації, головного судді Руслана Кориненко, і суддів Володимира  Гомулько,  Костянтина  Виноградова.

     

    4. Учасники змагань

    Відкритий чемпіонат Харківської області з комбінованої піраміди проводиться серед чоловіків та жінок. Кількість учасників не обмежена.

     

    5. Характер заходу. Правила.

    Чемпіонат Харківської області з комбінованої піраміди проводиться в особистому заліку відповідно до Правил спортивних змагань з більярдного спорту (Піраміда).

     

    6. Умови та порядок проведення змагань

    Відкритий чемпіонат Харківської області зі спортивного більярду  «Комбінована піраміда» складається з двох кваліфікацій та фінальної частини.

     8 лютого. Закрита кваліфікація.

    10.00 - Реєстрація

    11.00 – Початок змагань

     

    В закритій кваліфікації беруть участь гравці, що відзначались результатами протягом 2018 року, а саме:

     

    «Експерти»

    Денис Звездин, Константин Шендрик, Владимир Гомулько, Максим Гнетов

    (запас Евгений Кирпик, Мушег Мартиросян, Алексей Косинов, Русанов Геннадий)

     

    «Аматори»   

    Владимир Янковский, Александр Шевченко, Низар Абу Самра, Сергей Лубяный

     (запас Дмитрий Нетиков, Арслан Машарипов, Александр Молчанов)

     

    «Новички»

    Ярослав Кись, Евгений Антоненко, Алексей Мокотов, Александр Сидельников

    (Михаил Шаповал, Ярослав Кулиш, Игорь Стадник, Дмитрий Симонов)

     

     4 лідери рейтингу сеньорів -

    Дмитрий Камышников, Дмитрий Старченко, Радислав Городовой, Руслан Шевченко

    (запас Моцьо Виктор, Андрій Голиков, Олександр Криворотенко, Коротеев Сергей, Ковалев Андрей, Белоцерковский Владимир)

     

     

    4 найкращих Ветерани

    – Олег Шульженко, Владимир Пивоваров, Павел Тихоненко, Вячеслав Цегельский (запас Дегтярев Вячеслав, Пронин Юрий, Педченко Николай, Кулик Николай)

     

    4 найкращих жінки

     – Альона Роєва,  Аліна Малігон, Діана Євменова, Есміра Якименко (запас – Тетяна Жаворонкова, Олена Павлуша, Лиман Евгения, Манукянц Диана, Анголова Елена).

     

    4 найкращих юноши 

    — Владислав Исаев, Архип Онищенко,  Лев Гура,  Данило Єлецький, (Владимир Салвесен, Владислав Маяцкий, Михаил Немцев, Ростислав Зобенько)

     

    4 найкращих юніори

     — Григорян Артур, Данило Галютін, Михайло Дуплякін, Данило Тарасенко (Никита Воронцов, Денис Семенец)

     

    4 лідери любительського Кубку БК «mr.MorriS» —

    Александр Крутоголов, Денис Коломиец, Виталий Волошко, Филипп Доуртмес

     

    В обох кваліфікаціях за системою до 2-х поразок визначаються по вісім переможців, які отримають місце в фінальній частині турніру.

    Всі зустрічі в обох кваліфікаціях відбуваються до 3 перемог.

     

     9 лютогоВідкрита кваліфікація. Беруть участь всі бажаючі.

    10.00 – реєстрація.

    11.00 – Початок змагань

    В обох кваліфікаціях за системою до 2-х поразок визначаються по вісім переможців, які отримають місце в фінальній частині турніру. Всі зустрічі в обох кваліфікаціях відбуваються до 3 перемог.
     

    10 лютого. Фінальна частина.
    10:00 – реєстрація.
    11:00 – початок ігор.

     

    Беруть участь 24 гравці:  8 лідерів рейтингу чемпіонату Харківської області: Андрій Родіонов, Олег Андрєєв, Богдан Шугалей, Володимир Юрусов, Теймур Ісмаїлов, Євген Покус, Максим Птягін, Андрій Клєстов (запас Андрій Сухачев, Артур Поляков) та по вісім переможців кожної з двох кваліфікацій.

    Гравці, що ввійшли до топ-8, зобов'язані підтвердити участь у чемпіонаті до 20:00 6 лютого.

    Фінальна частина відбувається за груповою системою. Формується шість груп по чотири гравці в кожній.

    До плей-оф виходять по два переможці з кожної групи.

    Критерії розподілу місць у групах:

    1. Кількість перемог
    2. Особиста зустріч
    3. Різниця виграних та програних партій

    Умови і порядок проведення змагань можуть бути змінені рішенням Головної суддівської колегії за узгодженням з Оргкомітетом залежно від кількості учасників.

    19:00 – 1/8 фіналу.
     

    11 лютого.

    17:00 – 1/4, 1/2 фіналу.

    12 лютого.
    17:00- фінал.

    Зустрічі групового турніру та 1/8 фіналу відбуваються до 4 перемог.
    1/4 фіналу – до 5 перемог.
    1/2 фіналу – до 6 перемог.
    Фінал – до 7 перемог у дві сесії.
     

    7. Форма одягу

    Форма одягу — парадна, класична.

    Представники Харківської федерації спортивного більярду повинні дотримуватися класичного стилю в одязі, темні брюки, однотонна сорочка, обов’язково жилет!
    Для учасників, які не є членами федерації, дозволяється однотонна сорочка, футболка поло, брюки, темні джинси, туфлі чи мокасіни.
    Гравці не в установленій формі до турніру допущені не будуть.

     

    8. Безпека та підготовка місць проведення змагань

    Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

     

    9. БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК І ПРИЗОВИЙ ФОНД

     Благодійний внесок складає — 500 грн

    Для членів федерації — 350 грн

     Призовий фонд складає 80 % від внесків.

     

    Призові місця:

    8 з першої кваліфікації –по 2% призового фонду

    8 з другої  кваліфікації –по 2% призового фонду

    5-8 місця – по 4% призового фонду
    3-4 місця – по 8% призового фонду
    2 місце – 14% призового фонду
    1 місце – 22% призового фонду.

     

    10 ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ ТУРНІРУ.

     

    Учасники турніру, зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри і цього Положення.

    -- Запізнення на зустріч, більш ніж на 10 хвилин — поразка в партії,

    більше, ніж на 20 хвилин — поразка в двох партіях,

    більше, ніж на 30 хвилин — поразка в матчі

    — вживання нецензурних виразів під час гри (до двох попереджень) — зараховується поразка в поточній зустрічі;

    нез’явлення на нагородження гравців — не виплачуються преміальні;

    — зневага діями або словами партнерів, членів суддівської колегії, глядачів в час, або після гри в місці проведення змагань карається дискваліфікацією без повернення вступного внеску;

    невиконання рішень суддівської колегії — зараховується поразка в поточному змаганні.

     Увага! Гравці в стані алкогольного сп’яніння будуть зняті з турніру без повернення вступного внеску!

     

    11. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

    Витрати на оплату харчування суддів здійснюються за рахунок Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, інші витрати  за рахунок Федерації та частково за рахунок вступних внесків від учасників змагань.

     

    12. Строки та порядок подання заявок

     Попередні заяви для участі у змаганнях надсилаються до електронної адреси billiarder.соm.ua@gmail.com до 7.02.2019 року.

    Оперативна інформація про організацію змагань за контактним телефоном +38(096)928-30-87.

     

     Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

    # Player г.р.зв.City жер
    1 1975 Харьков  
    2 1983 Харьков  
    3 1988 Харьков  
    4 1975 Харьков  
    5 2003 Харьков  
    6 1975 Харьков  
    7 1966 Харьков  
    8 2008 2юн Харьков  
    9 1971 Харьков  
    10 1991 Харьков  
    11 2003 Харьков  
    12 1979 Харьков  
    13 2007 Харьков  
    14 2006 1юн Харьков  
    15 1984 КМС Харьков  
    16 1993 Харьков  
    17 1998 Харьков  
    18 1986 Краматорск  
    19 1983 Харьков  
    20 1992 Харьков  
    21 2007 Харьков  
    22 1973 Харьков  
    23 2002 Харьков  
    24 1986 Харьков  
    25 1991 1 Харьков  
    26 1999 КМС Днепр  
    27 1975 Харьков  
    28 2005 1юн Харьков  
    29 1987 1 Харьков  
    30 1992 Харьков  
    31 1991 Харьков  
    32 2002 МС Харьков  
    33 1994 КМС Харьков  
    34 1998 1 Харьков  
    35 1983 Харьков  
    36 2008 3юн Харьков  
    37 1989 Харків  
    38 1986 Харьков  
    39 1971 Харків  
    40 1990 Харьков  
    41 2003 1юн Харьков  
    42 2000 Харьков  
    43 1986 Харьков  
    44 1984 Харьков  
    45 1998 КМС Харьков  
    46 1984 КМС Харьков  
    47 1971 Харьков