Відкритий чемпіонат Харківської області серед чоловіків та жінок з динамічної піраміди (Закрита кваліфікація) БК "Охота"

  • Regulations
  • Participants
  • Chart
  • Results
  • Standings
  • Положення про

    проведення відкритого чемпіонату Харківської області з динамічної піраміди.

     

    1. Цілі та завдання

             Відкритий чемпіонат Харківської області з динамічної піраміди проводиться з метою:

    • широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
    • подальшого розвитку більярдного спорту і його популяризації на території Харківської області;
    • підвищення рівня майстерності спортсменів;
    • відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди Харківської області для участі в національних змаганнях;
    • активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;
    • підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

     

    1. Строки і місце проведення змагань

    Змагання проводяться з  26.04.2019 р. по 30.04.2019 р. у БК «Охота» м. Харків, вул.. Рибалко, 56

     

    1. Організація та керівництво проведенням змагань

    Загальне керівництво проведення змагань здійснюють Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації  та відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» в Харківській області (далі – Федерація).

    Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на організаційний комітет у складі  голови Федерації, головного судді Руслана Кориненко, і суддів Володимира  Гомулько,  Костянтина  Виноградова.

     

    1. Учасники змагань

    Відкритий чемпіонат Харківської області з динамічної піраміди проводиться серед чоловіків та жінок.

     

    1. Характер заходу. Правила.

    Відкритий чемпіонат Харківської області з динамічної піраміди проводиться в особистому заліку відповідно до Правил спортивних змагань з більярдного спорту (Піраміда).

     

    1. Умови та порядок проведення змагань

    Відкритий чемпіонат Харківської області з динамічної піраміди складається з двох кваліфікацій та фінальної частини.

     

     26 квітня. Закрита кваліфікація.

    10.00 - Реєстрація

    11.00 – Початок змагань

     

    В закритій кваліфікації можуть взяти участь по 4 кращих гравця з кожної ліги:

     

    «Експерти» Денис Звездін, Костянтин Шендрик, Володимир Гомулько, Максим Гньотов (запас Евген Кирпик, Мушег Мартиросян, Олексій Косінов, Геннадій Русанов)

     

    «Аматори»    Дмитро Підмогильний, Костянтин Виноградов, Шанхай Казаченко, Ілля Даценко (запас Володимир Янковський, Олександр Шевченко, Євген Зуб, Ярослав Кись).

     

    «Новачки» Максим Івасюк, Станіслав Попов, Володимир Морєєв, Ярослав Куліш (запас Евген Антоненко, Олексій Мокотов, Олександр Сидельников)

     4 лідери рейтингу сеньорів  - Руслан Шевченко, Андрій Голіков, Віктор Моцьо, Олександр Криворотенко (запас Дмитро Камишников, Андрій Ковальов, Валерій Сірий)

     

    4 найкращих ветерани  – Микола Кулік, Володимир Пивоваров, Микола Педченко, Юрій Пронін (запас Серігй Наумов, Акоп Казарян, В’ячеслав Дегтярьов, Павло Тихоненко)

    4 найкращих жінки – Альона Роєва, Аліна Малігон, Віолетта Родніна, Тетяна Жаворонкова, (запас – Анастасія Стакас, Ірина Севостьянова, Тетяна Лобода, Діана Євменова, Есміра Якименко, Олена Павлуша, Евгенія Ліман).

    4 найкращих юнаки — Владислав Ісаєв, Архип Онищенко,  Лев Гура,  Данило Єлецький (запас – Кирило Крупка, Володимир Салвесен, Владислав Маяцький, Михайло Немцев, Ростислав Зобенько).

     

    4 найкращих юніори 

    Григорян Артур, Владислав Кузьменко, Данило Галютін, Данило Тарасенко (запас - Михайло Дуплякін, Микита Воронцов, Денис Семенець)

     

    4 лідери любительського Кубку БК «mr.MorriS» —

    Олександр Крутоголов, Філіпп Доуртмес, Тимур Демяненко,  Антон Нерубенко (запас Ігор Лебединський, Владислав Савченко Владислав, Сергій Гура, Віталій Волошко).

     

    27 квітня. Відкрита кваліфікація. Беруть участь всі бажаючі.

    10.00 – реєстрація.

    11.00 – Початок змагань

    В обох кваліфікаціях за системою до 2-х поразок визначаються по вісім переможців, які отримають місце в фінальній частині турніру.

     

    УВАГА! В обох кваліфікаціях зможуть зіграти тільки по 24 гравці, що зареєструються першими!

     

    29 квітня. Фінальна частина.

    – початок змагань.

     

    Беруть участь 24 гравці:  8 лідерів рейтингу чемпіонату Харківської області: 

    Андрій Родіонов, Олег Галушко, Богдан Шугалей, Теймур Ісмаїлов, Володимир Юрусов, Поляков Артур, Олег Андрєєв, Андрій Сухачов  (запас – Андрій Клєстов, Максим Птягін, Костянтин Сердюк) та по вісім переможців кожної з двох кваліфікацій.

     

    Фінальна частина відбувається за груповою системою. Формується шість груп по чотири гравці в кожній.

    До плей-оф виходять по два переможці з кожної групи.

    Критерії розподілу місць у групах:

    1. Кількість перемог
    2. Особиста зустріч
    3. Різниця виграних та програних партій

    Умови і порядок проведення змагань можуть бути змінені рішенням Головної суддівської колегії за узгодженням з Оргкомітетом залежно від кількості учасників.

     

    1/8 фіналу.

    30 квітня. 1/4, 1/2 фіналу, фінал

    Початок о 17:00.

     

     

    1. Форма одягу

    Форма одягу — парадна, класична.

    Представники Харківської федерації спортивного більярду повинні дотримуватися класичного стилю в одязі, темні брюки, однотонна сорочка, обов’язково жилет!
    Для учасників, які не є членами федерації, дозволяється однотонна сорочка, футболка поло, брюки, темні джинси, туфлі чи мокасіни.
    Гравці не в установленій формі до турніру допущені не будуть.

     

    1. Безпека та підготовка місць проведення змагань

    Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

     

    1. БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК І ПРИЗОВИЙ ФОНД

     Благодійний внесок складає — 500 грн

    Для членів федерації — 350 грн

     Призовий фонд складає 80 % від внесків.

     

    Призові місця:
    1 місце – 22% призового фонду

    2 місце – 14% призового фонду

    3-4 місця – по 8% призового фонду
    5-8 місця – по 4% призового фонду
    8 з першої кваліфікації –по 2% призового фонду

    8 з другої  кваліфікації –по 2% призового фонду


    10 ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ ТУРНІРУ.

     

    Учасники турніру, зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри і цього Положення.

    -- Запізнення на зустріч, більш ніж на 10 хвилин — поразка в партії,

    більше, ніж на 20 хвилин — поразка в двох партіях,

    більше, ніж на 30 хвилин — поразка в матчі

    — вживання нецензурних виразів під час гри (до двох попереджень) — зараховується поразка в поточній зустрічі;

    нез’явлення на нагородження гравців — не виплачуються преміальні;

    — зневага діями або словами партнерів, членів суддівської колегії, глядачів в час, або після гри в місці проведення змагань карається дискваліфікацією без повернення вступного внеску;

    невиконання рішень суддівської колегії — зараховується поразка в поточному змаганні.

     Увага! Гравці в стані алкогольного сп’яніння будуть зняті з турніру без повернення вступного внеску!

     

      1. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

    Витрати на оплату харчування суддів здійснюються за рахунок Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, інші витрати  за рахунок Федерації та частково за рахунок вступних внесків від учасників змагань.

     

      1. Строки та порядок подання заявок

     Попередні заяви для участі у змаганнях надсилаються до електронної адреси billiarder.соm.ua@gmail.com до 25.04.2019 року.

    Оперативна інформація про організацію змагань за контактним телефоном +38(096)928-30-87.

     Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

    # Player г.р.зв.City жер
    1 1997 Харків 5
    2 1975 Харків 2
    3 2008 2юн Харків 7
    4 1994 Харків 15
    5 2007 1юн Харьков 9
    6 1981 Харків 16
    7 1993 Харків 3
    8 1973 Харків 11
    9 1992 Харків 10
    10 1989 Харків 13
    11 1991 Харків 14
    12 2005 1юн Харьков 8
    13 1987 1 Харків 6
    14 1997 Харків 12
    15 1997 Хрустальный 17
    16 1970 Харків 4
    17 1984 Харків 1
    132#1
    1716#2
    4
    2
    924#3
    258#4
    528#5
    2112#6
    1320#7
    294#8
    330#9
    1914#10
    1122#11
    276#12
    726#13
    2310#14
    1518#15
    312#16
    #17
    4
    2
    loser to #40
    #18
    1
    4
    loser to #39
    #19
    2
    4
    loser to #38
    #20
    2
    4
    loser to #37
    #21
    4
    2
    loser to #36
    #22
    4
    3
    loser to #35
    #23
    3
    4
    loser to #34
    #24
    0
    4
    loser to #33
    #25
    Place 25
    #26
    Place 25
    #27
    Place 25
    #28
    Place 25
    #29
    Place 25
    #30
    Place 25
    #31
    Place 25
    #32
    Place 25
    #33
    1
    4
    Place 17
    #34
    Place 17
    #35
    Place 17
    #36
    Place 17
    #37
    Place 17
    #38
    Place 17
    #39
    Place 17
    #40
    Place 17
    #41
    2
    4
    loser to #50
    #42
    0
    4
    loser to #49
    #43
    3
    4
    loser to #52
    #44
    4
    0
    loser to #51
    #45
    4
    3
    Place 13
    #46
    4
    1
    Place 13
    #47
    2
    4
    Place 13
    #48
    2
    4
    Place 13
    #49
    1
    4
    Place 9,
    winner to #55
    #50
    1
    4
    Place 9,
    winner to #56
    #51
    0
    4
    Place 9,
    winner to #53
    #52
    3
    4
    Place 9,
    winner to #54
    #53
    Place 5
    #54
    Place 5
    #55
    Place 5
    #56
    Place 5
    #57
    Semifinal
    #58
    Semifinal
    #59
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Текущие встречи

    Предстоящие встречи

    First round

    Winners bracket, stage 1

    Losers bracket, stage 1

    Losers bracket, stage 2

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 3

    Losers bracket, stage 4

    Quaterfinal

    Semifinal

    Final

    R1  2 4 2
    WB1  17 4 2
    WB1  18 1 4
    WB1  19 2 4
    WB1  20 2 4
    WB1  21 4 2
    WB1  22 4 3
    WB1  23 3 4
    WB1  24 0 4
    LB2  33 1 4
    WB2  41 2 4
    WB2  42 0 4
    WB2  43 3 4
    WB2  44 4 0
    LB3  45 4 3
    LB3  46 4 1
    LB3  47 2 4
    LB3  48 2 4
    LB4  49 1 4
    LB4  50 1 4
    LB4  51 0 4
    LB4  52 3 4
    QF  53
    QF  54
    QF  55
    QF  56
    SF  57 победитель встречи 53 победитель встречи 54
    SF  58 победитель встречи 55 победитель встречи 56
    59 победитель встречи 57 победитель встречи 58
    Place Player г.р.зв.City Points
    1975 Харків  
    1993 Харків  
    1973 Харків  
    1992 Харків  
    2005 1юн Харьков  
    1997 Харків  
    1970 Харків  
    1984 Харків  
    9-12 1997 Харків  
    9-12 1994 Харків  
    9-12 1987 1 Харків  
    9-12 1997 Хрустальный  
    13-16 2008 2юн Харків  
    13-16 2007 1юн Харьков  
    13-16 1989 Харків  
    13-16 1991 Харків  
     17  1981 Харків