Парний чемпіонат Харківської області з вільної піраміди 2019

  • Regulations
  • Participants
  • Groups
  • Chart
  • Results
  • Standings
  • Положення про проведення командного чемпіонату Харківської області з вільної піраміди.

    1. 1. Строки і місце проведення.

    Чемпіонат проводиться з 18.05.2019 р. по 19.05.2019 р. у БК «Вертикаль» м. Харків, вул.. Маршала Бажанова, 28.

    1. Організація та керівництво проведенням змагань

    Загальне керівництво проведення чемпіонату здійснюють Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» в Харківській області (далі – Федерація).

    Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення чемпіонату покладається на організаційний комітет у складі голови Федерації, головного судді Руслана Кориненко, і суддів Володимира Гомулько, Костянтина Виноградова.

    1. 3. Учасники змагань

    Командний чемпіонат Харківської області з вільної піраміди проводиться в двох розрядах: чоловічі пари та мішані (мікст, чоловік-жінка). При цьому чемпіонат у міксті буде проведено за умови реєстрації не менше, ніж чотирьох пар.

    1. 4. Характер заходу. Правила.

    Командний чемпіонат Харківської області з вільної піраміди проводиться в особистому заліку відповідно до Правил спортивних змагань з більярдного спорту (Піраміда).

    1. 5. Умови та порядок проведеннячемпіонату

    18 травня. 
    10:00 – реєстрація.
    11:00 – початок турніру.
    19 травня.
    11:00 – продовження турніру, фінали.

    1. 6. Форма одягу

    Форма одягу — парадна, класична.

    Представники Харківської федерації спортивного більярду повинні дотримуватися класичного стилю в одязі, темні брюки, однотонна сорочка, обов’язково жилет!

    Для учасників, які не є членами федерації, дозволяється однотонна сорочка, футболка поло, брюки, темні джинси, туфлі чи мокасіни.

    Гравці не в установленій формі до турніру допущені не будуть.

    1. 7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

    Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

    1. 7. БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК І ПРИЗОВИЙ ФОНД

    Благодійний внесок складає — 800 грн. з пари.

    Призовий фонд складає 100% від внесків.

    Призові місця:

    1 місце – 50 % від призового фонду + місячний абонемент на гру в БК «Вертикаль».

    2 місце – 30% призового фонду

    3-4 місця – по 10% призового фонду

    1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ ТУРНІРУ.

    Учасники турніру, зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри і цього Положення.

    -- Запізнення на зустріч, більш ніж на 10 хвилин — поразка в партії,

    більше, ніж на 20 хвилин — поразка в двох партіях,

    більше, ніж на 30 хвилин — поразка в матчі

    — вживання нецензурних виразів під час гри (до двох попереджень) — зараховується поразка в поточній зустрічі;

    нез’явлення на нагородження гравців — не виплачуються преміальні;

    — зневага діями або словами партнерів, членів суддівської колегії, глядачів в час, або після гри в місці проведення змагань карається дискваліфікацією без повернення вступного внеску;

    невиконання рішень суддівської колегії — зараховується поразка в поточному змаганні.

    Увага! Гравці в стані алкогольного сп’яніння будуть зняті з турніру без повернення вступного внеску!

    1. 9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

    Витрати на оплату харчування суддів здійснюються за рахунок Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, інші витратиза рахунок Федерації та частково за рахунок вступних внесків від учасників змагань.

    1. 10. Строки та порядок подання заявок

    Попередні заяви для участі у змаганнях надсилаються до електронної адреси billiarder.соm.ua@gmail.com до 17.05.2019 року.

    Оперативна інформація про організацію чемпіонату за контактним телефоном +38(093)183-66-33.

    Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    finish matci Виноградов-Янковский    
    1 1997 Харьков  0.0
    2 1971 Харьков  0.0
    finish matcj Галушко-Шаповал   1 
    3 1996 КМС Харьков  10.0
    4 1985 Харьков  10.0
    finish matck Голиков-Попов   5-6 
    5 1975 Харьков  5-60.0
    6 1979 Харьков  5-60.0
    finish matcl Григорян-Шендрик   3-4 
    7 1981 Харьков  3-40.0
    8 1984 Харьков  3-40.0
    finish matcm Даценко-Смаль    
    9 1994 Харьков  0.0
    10 1988 Харьков  0.0
    finish matcn Исмаилов-Рыбалко   2 
    11 1984 КМС Харьков  20.0
    12 1997 МСМК Днепр  20.0
    finish matco Ковалев-Птягин   3-4 
    13 1995 КМС Беловодск  3-40.0
    14 1991 Харьков  3-40.0
    finish matcp Котенко-Повелица   5-6 
    15 1994 Харьков  5-60.0
    16 1994 Харьков  5-60.0
    finish matcq Онищенко-Гура    
    17 2008 2юн Харьков  0.0
    18 2005 1юн Харьков  0.0
    finish matcr Поляков-Доуртмес   5-6 
    19 1991 Харьков  5-60.0
    20 1992 Харьков  5-60.0
    finish matcs Родионов-Шугалей   5-6 
    21 2002 МС Харьков  5-60.0
    22 1998 КМС Харьков  5-60.0
    finish matct Ткач-Рубан    
    23 1994 Харьков  0.0
    24 2000 Харьков  0.0

    Group A

    11267+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×4 : 04 : 04 : 3303123993.331
    12 0 : 4×4 : 24 : 321189-159.672
    0 : 42 : 4×4 : 212-1610-434.333
    3 : 43 : 42 : 4×03-3812-413.334

    Group B

    28511+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×4 : 04 : 34 : 0303123993.331
    0 : 4×4 : 14 : 221187161.672
    3 : 41 : 4×4 : 212-1810-236.673
    11 0 : 42 : 42 : 4×03-3412-88.334

    Group C

    10943+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    10 ×4 : 24 : 04 : 03031221095.001
    2 : 4×4 : 04 : 0211104667.672
    0 : 40 : 4×4 : 312-1411-730.673
    0 : 40 : 43 : 4×03-3312-96.674
    0#1
    4
    6
    #2
    0
    6
    #3
    6
    2
    0#4
    6
    2
    #5
    2
    6
    Semifinal
    #6
    6
    1
    Semifinal
    #7
    4
    7
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    Group A

    Group B

    Group C

    grC  C1 3 4
    grC  C2 4 2
    grC  C3 0 4
    grC  C4 0 4
    grC  C5 0 4
    grC  C6 4 0
    grB  B1 4 3
    grB  B2 2 4
    grB  B3 4 0
    grB  B4 4 2
    grB  B5 4 0
    grB  B6 4 1
    grA  A1 4 0
    grA  A2 4 3
    grA  A3 4 3
    grA  A4 2 4
    grA  A5 4 0
    grA  A6 2 4
    QF  1 4 6
    QF  2 0 6
    QF  3 6 2
    QF  4 6 2
    SF  5 2 6
    SF  6 6 1
    7 4 7
    Place Player г.р.зв.City Points
    1Галушко-Шаповал2 
    1 1996 КМС Харьков  
    1 1985 Харьков  
    2Исмаилов-Рыбалко9 
    2 1984 КМС Харьков  
    2 1997 МСМК Днепр  
    3-4Григорян-Шендрик6 
    3-4 1981 Харьков  
    3-4 1984 Харьков  
    3-4Ковалев-Птягин5 
    3-4 1995 КМС Беловодск  
    3-4 1991 Харьков  
    5-6Голиков-Попов8 
    5-6 1975 Харьков  
    5-6 1979 Харьков  
    5-6Котенко-Повелица12 
    5-6 1994 Харьков  
    5-6 1994 Харьков  
    5-6Поляков-Доуртмес10 
    5-6 1991 Харьков  
    5-6 1992 Харьков  
    5-6Родионов-Шугалей1 
    5-6 2002 МС Харьков  
    5-6 1998 КМС Харьков  
    7-9Виноградов-Янковский4 
    1997 Харьков  
    1971 Харьков  
    10-12Даценко-Смаль11 
    1994 Харьков  
    1988 Харьков  
    10-12Онищенко-Гура3 
    2008 2юн Харьков  
    2005 1юн Харьков  
    10-12Ткач-Рубан7 
    1994 Харьков  
    2000 Харьков