Чемпионат Украины 2013 по Комбинированной пирамиде среди юниоров

  • Regulations
  • Participants
  • Chart
  • Results
  • Standings
  • ПОЛОЖЕННЯ
    про проведення Чемпіонату України
    з більярдного спорту «Комбінована піраміда»
    юніори, юнаки, дівчата

    07-10 листопада 2013 р.
    м. Дніпропетровськ


    1. Мета та завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2013 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    2. Керівництво змаганнями

    Загальне керівництво проведенням чемпіонату України здійснюється Міністерством молоді та спорту України  (далі за текстом - Держмолодьспорт) та Федерацією спортивного більярду України (далі - Федерація).
    Безпосереднє проведення чемпіонату покладається на Дніпропетровський обласний осередок Національної федерації "Федерація спортивного більярду України" та головну суддівську колегію.

    3. Учасники змагань

    До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

    Юніори – 1997-1995 року народження
    Юнаки - 1998 року народження та молодші
    Дівчата - 1995 року народження та молодші

    4. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

    5. Заявки

    Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Федерації. У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

    Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
    м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
    тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75    
    e-mail: fsbu@billiard.net.ua

    Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

    До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

    Форма одягу: однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет, метелик.

    6. Програма змагань

    07 листопада 2013 р.
    Приїзд, мандатна комісія, збори представників, суддів.
    Тренувальний час для спортсменів: 16.00-18.00
    Реєстрація та жеребкування: 17.00-19.00.
    08 листопада 2013 р.
    10.00 – 10.30 -  Відкриття змаган.
    10.30 – 18.00 -  Відбіркові змагання.
    09 листопада 2013 р.
    10.00 – 18.00 - Відбіркові змагання.
    10 листопада 2013 р.
    10.00 – 15.00 - Фінальні змагання.
    15.00 - Підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

    7. Нагородження

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

    8. Місце проведення змагань

    Більярдний клуб "Восход"
    м. Дніпропетровськ
    вул. Набережна Перемоги, 82
    4-й поверх

    9. Розміщення

    1. Готель «Спорт»
    м. Дніпропетровськ, вул. Щорса, 4
    Тел.: (056)-236-27-37,(056)-236-17-06
    Вартість номерів:
    2- місний Стандарт:  300 грн/добу
    2- місний Стандарт покращений:  330 грн/добу
    2- місний Люкс:  600 грн/добу

    2. Готель «Дніпропетровськ»
    м. Дніпропетровськ, наб. Леніна, 33
    Тел.: (056) 744-11-58, (056) 745-53-27
    Вартість номерів:
    1- місний Стандарт:  290 грн/добу
    2- місний Стандарт:  360 грн/добу

    З питань організації, проведення змагань та розміщення звертатись до Голови Дніпропетровського обласного осередку ФСБУ за телефоном (067)285-30-98 - Олег Анатолійович.
    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 1997 Дніпро 817-246.5
    2 1997 1 Николаев 149-1610.5
    3 1996 КМС Дніпро 289-1610.5
    4 1996 Донецьк 239-1610.5
    5 1997 Луганск 95-812.5
    6 1999 КМС Одесса 25-812.5
    7 1997 1юн Дніпро 109-1610.5
    8 1996 Дніпро 129-1610.5
    9 1997 Дніпро 2425-292.5
    10 1995 КМС Дніпро 295-812.5
    11 1995 КМС Житомир 1134.5
    12 1998 МС Бахчисарай 49-1610.5
    13 1997 1 Дніпро 2625-292.5
    14 1997 МС Київ 39-1610.5
    15 1997 КМС Київ 7222.5
    16 1997 1 Дніпро 2717-246.5
    17 1997 КМС Николаев 163-416.5
    18 1996 Дніпро 2517-246.5
    19 1996 Тернополь 189-1610.5
    20 1997 Дніпро 1717-246.5
    21 1997 МС Хмельницький 213-416.5
    22 1997 Донецьк 2017-246.5
    23 1997 МС Евпатория 2217-246.5
    24 1988 Дергачи 1325-292.5
    25 1996 1юн Дніпро 1125-292.5
    26 1997 МСМК Дніпро 65-812.5
    27 1996 1юн Дніпро 1917-246.5
    28 1996 Дніпро 1517-246.5
    29 1998 КМС Хмельницький 525-292.5
    132#1
    1716#2
    0
    4
    924#3
    4
    0
    258#4
    1
    4
    528#5
    2
    4
    2112#6
    4
    3
    1320#7
    0
    4
    294#8
    4
    3
    330#9
    1914#10
    4
    3
    1122#11
    1
    4
    276#12
    1
    4
    726#13
    4
    0
    2310#14
    0
    4
    1518#15
    0
    4
    312#16
    #17
    4
    1
    loser to #40
    #18
    4
    0
    loser to #39
    #19
    1
    4
    loser to #38
    #20
    1
    4
    loser to #37
    #21
    4
    0
    loser to #36
    #22
    2
    4
    loser to #35
    #23
    4
    3
    loser to #34
    #24
    1
    4
    loser to #33
    #25
    Place 25
    #26
    2
    4
    Place 25
    #27
    3
    4
    Place 25
    #28
    0
    4
    Place 25
    #29
    Place 25
    #30
    1
    4
    Place 25
    #31
    3
    4
    Place 25
    #32
    Place 25
    #33
    1
    4
    Place 17,
    winner to #44
    #34
    0
    4
    Place 17,
    winner to #43
    #35
    4
    2
    Place 17,
    winner to #42
    #36
    4
    2
    Place 17,
    winner to #41
    #37
    4
    2
    Place 17,
    winner to #48
    #38
    2
    4
    Place 17,
    winner to #47
    #39
    4
    0
    Place 17,
    winner to #46
    #40
    0
    4
    Place 17,
    winner to #45
    #41
    4
    3
    Place 9
    #42
    4
    0
    Place 9
    #43
    4
    2
    Place 9
    #44
    4
    0
    Place 9
    #45
    1
    4
    Place 9
    #46
    4
    0
    Place 9
    #47
    4
    2
    Place 9
    #48
    4
    0
    Place 9
    #49
    5
    1
    Place 5
    #50
    5
    4
    Place 5
    #51
    5
    2
    Place 5
    #52
    5
    4
    Place 5
    #53
    5
    2
    Semifinal
    #54
    3
    5
    Semifinal
    #55
    5
    1
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    1/8 finals

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    R1  2 0 4
    R1  3 4 0
    R1  4 1 4
    R1  5 2 4
    R1  6 4 3
    R1  7 0 4
    R1  8 4 3
    R1  10 4 3
    R1  11 1 4
    R1  12 1 4
    R1  13 4 0
    R1  14 0 4
    R1  15 0 4
    WB1  17 4 1
    WB1  18 4 0
    WB1  19 1 4
    WB1  20 1 4
    WB1  21 4 0
    WB1  22 2 4
    WB1  23 4 3
    WB1  24 1 4
    LB1  26 2 4
    LB1  27 3 4
    LB1  28 0 4
    LB1  30 1 4
    LB1  31 3 4
    LB2  33 1 4
    LB2  34 0 4
    LB2  35 4 2
    LB2  36 4 2
    LB2  37 4 2
    LB2  38 2 4
    LB2  39 4 0
    LB2  40 0 4
    8F  41 4 3
    8F  42 4 0
    8F  43 4 2
    8F  44 4 0
    8F  45 1 4
    8F  46 4 0
    8F  47 4 2
    8F  48 4 0
    QF  49 5 1
    QF  50 5 4
    QF  51 5 2
    QF  52 5 4
    SF  53 5 2
    SF  54 3 5
    55 5 1
    Place Player г.р.зв.City Points
    1 1995 КМС Житомир 34.5
    2 1997 КМС Київ 22.5
    3-4 1997 КМС Николаев 16.5
    3-4 1997 МС Хмельницький 16.5
    5-8 1997 Луганск 12.5
    5-8 1999 КМС Одесса 12.5
    5-8 1995 КМС Дніпро 12.5
    5-8 1997 МСМК Дніпро 12.5
    9-16 1997 1 Николаев 10.5
    9-16 1996 КМС Дніпро 10.5
    9-16 1996 Донецьк 10.5
    9-16 1997 1юн Дніпро 10.5
    9-16 1996 Дніпро 10.5
    9-16 1998 МС Бахчисарай 10.5
    9-16 1997 МС Київ 10.5
    9-16 1996 Тернополь 10.5
    17-24 1997 Дніпро 6.5
    17-24 1997 1 Дніпро 6.5
    17-24 1996 Дніпро 6.5
    17-24 1997 Дніпро 6.5
    17-24 1997 Донецьк 6.5
    17-24 1997 МС Евпатория 6.5
    17-24 1996 1юн Дніпро 6.5
    17-24 1996 Дніпро 6.5
    25-29 1997 Дніпро 2.5
    25-29 1997 1 Дніпро 2.5
    25-29 1988 Дергачи 2.5
    25-29 1996 1юн Дніпро 2.5
    25-29 1998 КМС Хмельницький 2.5