Командний (парний) Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда"

  • Regulations
  • Participants
  • Chart
  • Results
  • Standings
  •  

    Командний (парний 2*2) Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат з Вільної піраміди 2020

    Кубок України серед юніорів, юнаків та дівчат з Вільної піраміди 2020

    30.01-02.02  2020 року, м. Кременчук

     

    Мета та завдання

    Командний (парний 2*2) чемпіонат України з вільної піраміди 2020, Кубок України серед юніорів, юнаків та дівчат з Вільної піраміди 2020 - проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

     

    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2020 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), що не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

     

    Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України і Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).

     

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

                      

    Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

     

    Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

     

    Учасники чемпіонату та заявки

    Юнаки, дівчата (молодша група) - 2008 року народження та молодші

    Юнаки – 2005 року народження та молодші

    Юніори – 2002-2004 роки народження

    Дівчата - 2002 року народження та молодші

     

    Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу.

    В Заявку для участі в Чемпіонаті України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Змаганняі допущені не будуть.

     

    Особисто подають Заявки на участь в Змаганняі спортсмени з тих областей України, в яких:

    - відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

    - припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

    - у зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

     

    В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

     

    Крім заповненої форми подаються такі документи:

    іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів. 

     

    Заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

     

    У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

    - прізвище, ім'я спортсмена;

    - дата народження спортсмена;

    - область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

    - спортивне звання спортсмена;

    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

    - ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена). 

    Реєстрація на змагання закінчується 30 грудня 2020 року о 18:00.

     

    Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (050)715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

     

    Форма одягу

    Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов'язкова.

    Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

    Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганняі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу. 

     

    Програма змагань

    30 січня – день приїзду учасників. 

    18:00-20:00 – реєстрація учасників. 

    20:00 – жеребкування учасників змагань.

     

    31 січня 

    10:30 – урочисте відкриття змагань.

    11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання Кубку України. 

     

    01 лютого

    11:00 - 16:00. 1/2, фінали Кубку України. 

    11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання Чемпіонату України. 

     

    02 лютий

    11:00 – 16:00. 1/2, фінали Чемпіонату України. 

     

    Розклад зустрічей може змінюватися в залежності від кількості учасників.

     

    Нагородження та призовий фонд

    Переможці чемпіонату нагороджуються кубками, грамотами та медалями, призери – грамотами та медалями.

     

     

    Місце проведення змагань

    1. БК "БІНГО", м. Кременчук, проспект Свободи 2

    2. БК "Вікторія", м. Кременчук, вул.Соборна 16/9

     

    Розміщення 

    Готель "Дніпровські зорі"

    м. Кременчук, вул.Халаменюка 8,

    +38 0536 73-13-10, 73-13-19, 79-12-19

    +38 099 4310833; +38 096 8324469 

     

    Телефони для довідок

    +38(093)020-99-41 - Анастасія Ковальчук - Керівник Відокремленого підрозділу ФСБУ в Полтавській області.

    +38(067)285-30-98 - Олег Пудовкін - Директор ФСБУ з розвитку дитячо-юнацького направлення більярдного порту Піраміда. 

     

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    Ded Бродило-Вовк   17-32 
    1 2009 Кременчуг  17-320.0
    2 2009 Кременчуг  17-320.0
    Dee Булава-Завгородняя   1 
    3 2004 КМС Кропивницкий  10.0
    4 2005 КМС Кропивницкий  10.0
    Def Власюк-Хиль   17-32 
    5 2003 Кременчуг  17-320.0
    6 2007 Кременчуг  17-320.0
    Deg Григорян-Елецкий   5-8 
    7 2003 Харьков  5-80.0
    8 2007 Харьков  5-80.0
    Deh Дощенко-Скрипник   9-16 
    9 2005 1 Кропивницкий  9-160.0
    10 2006 1юн Кропивницкий  9-160.0
    Dei Дяченко-Денисенко   17-32 
    11 2004 1юн Кропивницкий  17-320.0
    12 2010 1юн Кропивницкий  17-320.0
    Dej Жданов-Багацкий   9-16 
    13 2003 КМС Одесса  9-160.0
    14 2004 КМС Кривой Рог  9-160.0
    Dek Зотов-Горошко   17-32 
    15 2010 Харьков  17-320.0
    16 2009 Харьков  17-320.0
    Del Иванченко-Терина   17-32 
    17 2007 1юн Киев  17-320.0
    18 2004 2юн Киев  17-320.0
    Dem Калинин-Талоненко   17-32 
    19 2004 2 Запорожье  17-320.0
    20 2002 Каменка  17-320.0
    Den Калынив-Малиновская   9-16 
    21 2010 Светловодск  9-160.0
    22 2012 Светловодск  9-160.0
    Deo Клочко-Ломакин   9-16 
    23 2006 1юн Киев  9-160.0
    24 2007 1юн Киев  9-160.0
    Dep Косенко Н.-КосенкоС.   17-32 
    25 2004 Полтава  17-320.0
    26 2009 Полтава  17-320.0
    Deq Кравченко-Бабаев   17-32 
    27 2009 1юн Харьков  17-320.0
    28 2009 1юн Харьков  17-320.0
    Der Кузьмин-Жердий   17-32 
    29 2005 1 Кропивницкий  17-320.0
    30 2006 1юн Кропивницкий  17-320.0
    Des Лавринюк-Слободян   17-32 
    31 2007 Черновцы  17-320.0
    32 2008 Черновцы  17-320.0
    Det Ларков-Жданов   3-4 
    33 2007 1 Днепр  3-40.0
    34 2009 КМС Хмельницкий  3-40.0
    Deu Мартынюк-Ткачук   5-8 
    35 2005 Черновцы  5-80.0
    36 2008 Черновцы  5-80.0
    Dev Мельниченко-Яницкий   9-16 
    37 2011 Кропивницкий  9-160.0
    38 2005 1юн Кропивницкий  9-160.0
    Dew Миенко-Кривоус   5-8 
    39 2004 Киев  5-80.0
    40 2005 Киев  5-80.0
    Dex Мороз-Мозолевский   3-4 
    41 2006 2 Днепр  3-40.0
    42 2008 КМС Днепр  3-40.0
    Dey Непейпиво-Бондаренко   9-16 
    43 2006 Кременчуг  9-160.0
    44 2002 КМС Полтава  9-160.0
    Dez Родионов-Чумак   17-32 
    45 2002 МС Харьков  17-320.0
    46 2004 КМС Северодонецк  17-320.0
    Dfa Семиошко-Гареев   9-16 
    47 2007 Кременчуг  9-160.0
    48 2006 Кременчуг  9-160.0
    Dfb Скочук-Василова   2 
    49 2005 КМС Ивано-Франковск  20.0
    50 2005 КМС Черновцы  20.0
    Dfc Слабченко-Власюк   33-64 
    51 2008 Кременчуг  33-640.0
    52 2010 Кременчуг  33-640.0
    Dfd Таровик-Холод   9-16 
    53 2003 Кременчуг  9-160.0
    54 2004 Кременчуг  9-160.0
    Dfe Тиванов-Туробойский   5-8 
    55 2008 Днепр  5-80.0
    56 2002 Днепр  5-80.0
    Dff Федоренко-Неудачин   17-32 
    57 2009 Харьков  17-320.0
    58 2008 Харьков  17-320.0
    Dfg Федорченко-Борисенко   17-32 
    59 2008 Днепр  17-320.0
    60 2010 2юн Днепр  17-320.0
    Dfh Хоменко Д.-Хоменко И.   17-32 
    61 2008 Кременчуг  17-320.0
    62 2010 Кременчуг  17-320.0
    Dfi Шинкаренко-Чорна   17-32 
    63 2006 2юн Днепр  17-320.0
    64 2002 Днепр  17-320.0
    Dfj Шульга-Онищенко   17-32 
    65 2006 Кременчуг  17-320.0
    66 2005 Кременчуг  17-320.0
    164#1
    3332#2
    0
    3
    1748#3
    4916#4
    956#5
    4124#6
    2540#7
    578#8
    560#9
    3728#10
    2144#11
    5312#12
    1352#13
    4520#14
    2936#15
    614#16
    362#17
    3530#18
    1946#19
    5114#20
    1154#21
    4322#22
    2738#23
    596#24
    758#25
    3926#26
    2342#27
    5510#28
    1550#29
    4718#30
    3134#31
    632#32
    #33
    3
    2
    Place 17
    #34
    2
    3
    Place 17
    #35
    0
    3
    Place 17
    #36
    3
    0
    Place 17
    #37
    1
    3
    Place 17
    #38
    3
    2
    Place 17
    #39
    1
    3
    Place 17
    #40
    0
    3
    Place 17
    #41
    0
    3
    Place 17
    #42
    0
    3
    Place 17
    #43
    3
    0
    Place 17
    #44
    3
    0
    Place 17
    #45
    3
    1
    Place 17
    #46
    2
    3
    Place 17
    #47
    1
    3
    Place 17
    #48
    3
    0
    Place 17
    #49
    3
    0
    Place 9
    #50
    3
    2
    Place 9
    #51
    1
    3
    Place 9
    #52
    3
    2
    Place 9
    #53
    0
    3
    Place 9
    #54
    3
    0
    Place 9
    #55
    0
    3
    Place 9
    #56
    0
    3
    Place 9
    #57
    3
    2
    Place 5
    #58
    3
    0
    Place 5
    #59
    3
    1
    Place 5
    #60
    3
    0
    Place 5
    #61
    4
    2
    Semifinal
    #62
    4
    2
    Semifinal
    #63
    3
    4
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    1/8 finals

    1/16 finals

    First round

    R1  2 0 3
    R1  2.1
    R1  2.2
    R1  2.3
    R1  2.4
    R1  2.5
    16F  33 3 2
    16F  33.1
    16F  33.2
    16F  33.3
    16F  33.4
    16F  33.5
    16F  34 2 3
    16F  34.1
    16F  34.2
    16F  34.3
    16F  34.4
    16F  34.5
    16F  35 0 3
    16F  35.1
    16F  35.2
    16F  35.3
    16F  35.4
    16F  35.5
    16F  36 3 0
    16F  36.1
    16F  36.2
    16F  36.3
    16F  36.4
    16F  36.5
    16F  37 1 3
    16F  37.1
    16F  37.2
    16F  37.3
    16F  37.4
    16F  37.5
    16F  38 3 2
    16F  38.1
    16F  38.2
    16F  38.3
    16F  38.4
    16F  38.5
    16F  39 1 3
    16F  39.1
    16F  39.2
    16F  39.3
    16F  39.4
    16F  39.5
    16F  40 0 3
    16F  40.1
    16F  40.2
    16F  40.3
    16F  40.4
    16F  40.5
    16F  41 0 3
    16F  41.1
    16F  41.2
    16F  41.3
    16F  41.4
    16F  41.5
    16F  42 0 3
    16F  42.1
    16F  42.2
    16F  42.3
    16F  42.4
    16F  42.5
    16F  43 3 0
    16F  43.1
    16F  43.2
    16F  43.3
    16F  43.4
    16F  43.5
    16F  44 3 0
    16F  44.1
    16F  44.2
    16F  44.3
    16F  44.4
    16F  44.5
    16F  45 3 1
    16F  45.1
    16F  45.2
    16F  45.3
    16F  45.4
    16F  45.5
    16F  46 2 3
    16F  46.1
    16F  46.2
    16F  46.3
    16F  46.4
    16F  46.5
    16F  47 1 3
    16F  47.1
    16F  47.2
    16F  47.3
    16F  47.4
    16F  47.5
    16F  48 3 0
    16F  48.1
    16F  48.2
    16F  48.3
    16F  48.4
    16F  48.5
    8F  49 3 0
    8F  49.1
    8F  49.2
    8F  49.3
    8F  49.4
    8F  49.5
    8F  50 3 2
    8F  50.1
    8F  50.2
    8F  50.3
    8F  50.4
    8F  50.5
    8F  51 1 3
    8F  51.1
    8F  51.2
    8F  51.3
    8F  51.4
    8F  51.5
    8F  52 3 2
    8F  52.1
    8F  52.2
    8F  52.3
    8F  52.4
    8F  52.5
    8F  53 0 3
    8F  53.1
    8F  53.2
    8F  53.3
    8F  53.4
    8F  53.5
    8F  54 3 0
    8F  54.1
    8F  54.2
    8F  54.3
    8F  54.4
    8F  54.5
    8F  55 0 3
    8F  55.1
    8F  55.2
    8F  55.3
    8F  55.4
    8F  55.5
    8F  56 0 3
    8F  56.1
    8F  56.2
    8F  56.3
    8F  56.4
    8F  56.5
    QF  57 3 2
    QF  57.1
    QF  57.2
    QF  57.3
    QF  57.4
    QF  57.5
    QF  58 3 0
    QF  58.1
    QF  58.2
    QF  58.3
    QF  58.4
    QF  58.5
    QF  59 3 1
    QF  59.1
    QF  59.2
    QF  59.3
    QF  59.4
    QF  59.5
    QF  60 3 0
    QF  60.1
    QF  60.2
    QF  60.3
    QF  60.4
    QF  60.5
    SF  61 4 2
    SF  61.1
    SF  61.2
    SF  61.3
    SF  61.4
    SF  61.5
    SF  62 4 2
    SF  62.1
    SF  62.2
    SF  62.3
    SF  62.4
    SF  62.5
    63 3 4
    63.1
    63.2
    63.3
    63.4
    63.5
    Place Player г.р.зв.City Points
    1Булава-Завгородняя14 
    1 2004 КМС Кропивницкий  
    1 2005 КМС Кропивницкий  
    2Скочук-Василова1 
    2 2005 КМС Ивано-Франковск  
    2 2005 КМС Черновцы  
    3-4Ларков-Жданов10 
    3-4 2007 1 Днепр  
    3-4 2009 КМС Хмельницкий  
    3-4Мороз-Мозолевский21 
    3-4 2006 2 Днепр  
    3-4 2008 КМС Днепр  
    5-8Григорян-Елецкий11 
    5-8 2003 Харьков  
    5-8 2007 Харьков  
    5-8Мартынюк-Ткачук31 
    5-8 2005 Черновцы  
    5-8 2008 Черновцы  
    5-8Миенко-Кривоус20 
    5-8 2004 Киев  
    5-8 2005 Киев  
    5-8Тиванов-Туробойский24 
    5-8 2008 Днепр  
    5-8 2002 Днепр  
    9-16Дощенко-Скрипник28 
    9-16 2005 1 Кропивницкий  
    9-16 2006 1юн Кропивницкий  
    9-16Жданов-Багацкий7 
    9-16 2003 КМС Одесса  
    9-16 2004 КМС Кривой Рог  
    9-16Калынив-Малиновская27 
    9-16 2010 Светловодск  
    9-16 2012 Светловодск  
    9-16Клочко-Ломакин25 
    9-16 2006 1юн Киев  
    9-16 2007 1юн Киев  
    9-16Мельниченко-Яницкий16 
    9-16 2011 Кропивницкий  
    9-16 2005 1юн Кропивницкий  
    9-16Непейпиво-Бондаренко18 
    9-16 2006 Кременчуг  
    9-16 2002 КМС Полтава  
    9-16Семиошко-Гареев30 
    9-16 2007 Кременчуг  
    9-16 2006 Кременчуг  
    9-16Таровик-Холод4 
    9-16 2003 Кременчуг  
    9-16 2004 Кременчуг  
    17-32Бродило-Вовк29 
    17-32 2009 Кременчуг  
    17-32 2009 Кременчуг  
    17-32Власюк-Хиль19 
    17-32 2003 Кременчуг  
    17-32 2007 Кременчуг  
    17-32Дяченко-Денисенко9 
    17-32 2004 1юн Кропивницкий  
    17-32 2010 1юн Кропивницкий  
    17-32Зотов-Горошко17 
    17-32 2010 Харьков  
    17-32 2009 Харьков  
    17-32Иванченко-Терина12 
    17-32 2007 1юн Киев  
    17-32 2004 2юн Киев  
    17-32Калинин-Талоненко32 
    17-32 2004 2 Запорожье  
    17-32 2002 Каменка  
    17-32Косенко Н.-КосенкоС.5 
    17-32 2004 Полтава  
    17-32 2009 Полтава  
    17-32Кравченко-Бабаев2 
    17-32 2009 1юн Харьков  
    17-32 2009 1юн Харьков  
    17-32Кузьмин-Жердий26 
    17-32 2005 1 Кропивницкий  
    17-32 2006 1юн Кропивницкий  
    17-32Лавринюк-Слободян22 
    17-32 2007 Черновцы  
    17-32 2008 Черновцы  
    17-32Родионов-Чумак23 
    17-32 2002 МС Харьков  
    17-32 2004 КМС Северодонецк  
    17-32Федоренко-Неудачин15 
    17-32 2009 Харьков  
    17-32 2008 Харьков  
    17-32Федорченко-Борисенко6 
    17-32 2008 Днепр  
    17-32 2010 2юн Днепр  
    17-32Хоменко Д.-Хоменко И.8 
    17-32 2008 Кременчуг  
    17-32 2010 Кременчуг  
    17-32Шинкаренко-Чорна13 
    17-32 2006 2юн Днепр  
    17-32 2002 Днепр  
    17-32Шульга-Онищенко3 
    17-32 2006 Кременчуг  
    17-32 2005 Кременчуг  
    33-64Слабченко-Власюк33 
    33-64 2008 Кременчуг  
    33-64 2010 Кременчуг