Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Комбінована Піраміда"

  • Regulations
  • Participants
  • Results
  • Standings
  • Чемпіонат України 2020 «Комбінована піраміда»
    серед чоловіків
    та жінок 
    09-12 липня 2020 р.                                                 місто Кривий Ріг

     

    1. Цілі і завдання

    Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2020 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

     

    1. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

     

    1. Учасники змагань

    У Чемпіонаті України можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, до участі в змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

    До участі в Чемпіонаті України допускаються в установленому порядку, тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

    В Заявку для участі в Чемпіонаті України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Чемпіонаті допущені не будуть.

    Спортсмени з тих областей України, в яких:

    - Відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

    - Припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

    - У зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

    подають Заявки на участь в Чемпіонаті особисто.

    В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

    Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

    - порушив дане положення (положення про змагання)

    - допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

    - за неспортивну поведінку.

    - відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

    - вживав алкогольні напої.

    - за куріння протягом матчу.

    Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

     

    1. Фінансування

    Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

     

    1. Формат проведення змагань

    Чемпіонат, як серед чоловіків проводиться в 2 етапи:

    1. Кваліфікація (сітка “double elimination” до 2-х поразок)

    Зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог чоловіки

    Зустрічі проходять з 5 партій до 3 перемог жінки

    Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
    Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

    1. Основний етап

      В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
      У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
      Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).

    Основний етап (олімпійка) чоловіки

    1/8 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    1/4 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    1/2 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

    Фінал - з 11-ти партій до 6-х перемог.

    ЖІНКИ проводиться в 1 етап:

     “double elimination” з 5-ти партій до 3-х перемог.

    1/2 фіналу - з 7 партій до 4-х перемог.

    Фінал - з 7 партій до 4-х перемог.

     

    Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

    В основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 8 найкращих спортсменів, згідно рейтингу ФСБУ, а також 8 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

    Пари для матчів олімпійки визначаються наступним чином:

    - спортсмени, які пройшли кваліфікаційний відбір,  тягнуть жереб для участі в олімпійці;

    Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу ФСБУ.

    Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по прізвищу в алфавітному порядку.

    Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

     

    Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

    У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

    Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

     

    1. Заявки

    Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на сайті ФСБУ, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

    Крім заповненої форми подаються такі документи:

    іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів.

     

    У разі відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

    У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

    - прізвище, ім'я спортсмена;

    - дата народження спортсмена;

    - область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

    - спортивне звання спортсмена;

    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

    - ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена).

     

    Реєстрація на змагання закінчується 08 липня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

     

    Примітка: в тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але з особистих, або будь-яких інших причин не може взяти участь в змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або по тел.: (050) 715- 50- 48 до зазначеної дати закінчення реєстрації на сайті.

     

    1. Форма одягу

    Для чоловіків: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов'язкова.

    Для жінок: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

    Головний суддя має право не допустити до участі в Чемпіонаті спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

     

    1. Благодійні внески

    Сума благодійних внесків становить:

    для чоловіків - 500 грн.

    для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 60 років) - 400 грн.

     

    1. Програма змагань

    09 липня 2020

    День приїзду учасників збори представників, суддів.

    18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

    10 липня 2020

    10:00 - 10:30 - церемонія відкриття змагань

    10:00 - 20:00 - кваліфікаційнф ігри

    11 липня 2020

    10:30 - 20:00 - початок жінки, основний етап змагань 

    12 липня 2020

    10:00 - 12:00 - півфінали

    12:00 - 15:00 - фінали

    15:00 - церемонія нагородження

    Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Чемпіонату.

     

    1. Нагородження та призовий фонд

    Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

    Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10.000 гривень (чоловіки), + 5.000 гривень (жінки) та розподіляється наступним чином:

     

    чоловіки

    1 – 25%

    2 – 15%

    3-4 – по 10%

    5-8 – по 5%

    9-16 - по 2,5%

     

    жінки

    1 місце — 35%

    2 місце — 25 %

    3-4 місце — по 10 %

    5-8 місце — по 5%
    У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.
     На церемонії нагородження зобов'язані бути присутніми спортсмени, які посіли 1-4 місця.

    У разі відсутності на церемонії нагородження, спортсмен штрафується на суму призових грошей і зменшення рейтингових балів.

     

    1. Місце проведення змагань 

    Більярдний клуб «Піраміда»

    Місцезнаходження: Кривий Ріг, вул. Лермонтова, 37/2

    Телефон для довідок: +38 (068) 537-85-36

    1. Проживання
    2. booking.com

    Дане положення є запрошенням на змагання.

    Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

     

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 1995 Дніпро 2917-2416.5
    2 1998 МС Дніпро 25-833.0
    3 1967 1 Дніпро 2617-2416.5
    4 1989 Харків 3025-3212.5
    5 1992 Дніпро 3125-3212.5
    6 1971 Каменское 1417-2416.5
    7 2004 КМС Кропивницький 1517-2416.5
    8 1981 КМС Дніпро 189-1220.5
    9 1979 Дніпро 3233-488.5
    10 1979 Івано-Франківськ 1325-3212.5
    11 2005 КМС Івано-Франківськ 6120.0
    12 1996 КМС Харків 125-833.0
    13 1990 КМС Дніпро 149-1630.0
    14 1976 КМС Дніпро 2033-488.5
    15 2004 МС Кропивницький 43-437.0
    16 1976 КМС Львов 1213-1618.5
    17 1986 Винница 313-1618.5
    18 1992 Херсон 3325-3212.5
    19 1982 КМС Хмельницький 2133-488.5
    20 1989 КМС Хмельницький 169-1630.0
    21 1973 Дніпро 3433-488.5
    22 2004 КМС Кривой Рог 159-1630.0
    23 2007 1 Кривой Рог 717-2416.5
    24 1998 МС Київ 33-46.0
    25 1996 Дніпро 3533-488.5
    26 2005 КМС Кропивницький 77-81.0
    27 1999 КМС Житомир 79-1615.0
    28 1997 МС Київ 1151.0
    29 1957 КМС Дніпро 2217-2416.5
    30 1964 Дніпро 3633-488.5
    31 1990 Кропивницький 3725-3212.5
    32 1995 МСМК Київ 13-46.0
    33 1988 КМС Дніпро 239-1220.5
    34 2002 КМС Львов 139-1630.0
    35 1988 МС Київ 103-437.0
    36 2004 Днепр 3833-488.5
    37 1999 Харків 3933-488.5
    38 1984 Херсон 4017-2416.5
    39 1976 Кропивницький 4125-3212.5
    40 1999 КМС Дніпро 45-62.0
    41 2004 КМС Кропивницький 85-62.0
    42 1991 1 Харків 2733-488.5
    43 2008 КМС Днепр 1733-488.5
    44 2002 КМС Полтава 59-1615.0
    45 1996 МСМК Дніпро 2212.0
    46 2002 МС Харків 119-1630.0
    47 1997 МСМК Дніпро 35-833.0
    48 1976 Каменское 1617-2416.5
    49 2005 КМС Черновцы 57-81.0
    50 2002 КМС Київ 85-833.0
    51 1994 Дніпро 4233-488.5
    52 2006 КМС Кропивницький 59-1220.5
    53 2002 1 Каменка 2813-1618.5
    54 1999 2юн Дніпро 490.0
    55 2002 КМС Київ 1033-488.5
    56 1997 Дніпро 4325-3212.5
    57 1980 Дніпро 4433-488.5
    58 2002 Дніпро 459-1220.5
    59 1976 КМС Львов 2413-1618.5
    60 1984 КМС Дніпро 2533-488.5
    61 1985 Харків 925-3212.5
    62 2002 Дніпро 4633-488.5
    63 1977 Кривой Рог 4733-488.5
    64 1998 МС Харків 6243.0
    65 1990 Дніпро 129-1630.0
    noplayer Asasbplayer B

    Прошедшие квалификацию

    Losers bracket, stage 6

    Losers bracket, stage 5

    Winners bracket, stage 3

    Losers bracket, stage 4

    Losers bracket, stage 3

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    R1  1 5 0
    R1  1 3 0
    R1  2 2 5
    R1  2 4 3
    R1  2 0 3
    R1  3 1 5
    R1  3 1 4
    R1  3 3 2
    R1  4 0 4
    R1  4 0 5
    R1  4 0 3
    WB1  5 3 2
    R1  5 5 2
    WB1  6 3 2
    R1  6 4 5
    R1  6 2 4
    LB1  7 3 0
    R1  7 0 5
    R1  7 2 4
    LB1  8 3 1
    R1  8 0 5
    LB2  9 0 3
    QF  9 5 3
    LB2  10 3 1
    QF  10 3 5
    R1  10 1 4
    QF  11 2 5
    R1  11 0 4
    SF  11 2 4
    QF  12 5 0
    SF  12 1 4
    SF  13 5 2
    13 3 4
    R1  14 4 2
    SF  14 5 4
    15 6 4
    R1  15 4 2
    R1  18 0 4
    R1  19 4 0
    R1  22 0 4
    R1  23 4 2
    R1  26 3 4
    R1  27 4 0
    R1  30 0 4
    R1  31 4 0
    WB1  33 4 2
    WB1  34 4 3
    WB1  35 1 4
    WB1  36 1 4
    WB1  37 4 0
    WB1  38 0 4
    WB1  39 2 4
    WB1  40 1 4
    WB1  41 4 0
    WB1  42 4 3
    WB1  43 4 1
    WB1  44 1 4
    WB1  45 1 4
    WB1  46 4 2
    WB1  47 1 4
    WB1  48 1 4
    LB1  50 4 3
    LB2  65 2 4
    LB2  66 3 4
    LB2  67 4 1
    LB2  68 0 4
    LB2  69 4 2
    LB2  70 0 4
    LB2  71 1 4
    LB2  72 0 4
    LB2  73 2 4
    LB2  74 0 4
    LB2  75 4 0
    LB2  76 0 4
    LB2  77 1 4
    LB2  78 0 4
    LB2  79 1 4
    LB2  80 2 4
    WB2  81 1 4
    WB2  82 3 4
    WB2  83 4 2
    WB2  84 1 4
    WB2  85 3 4
    WB2  86 1 4
    WB2  87 3 4
    WB2  88 2 4
    LB3  89 3 4
    LB3  90 0 4
    LB3  91 3 4
    LB3  92 4 0
    LB3  93 4 1
    LB3  94 1 4
    LB3  95 4 0
    LB3  96 4 2
    LB4  97 0 4
    LB4  98 1 4
    LB4  99 0 4
    LB4  100 2 4
    LB4  101 0 4
    LB4  102 4 3
    LB4  103 3 4
    LB4  104 1 4
    WB3  105 4 2
    WB3  106 1 4
    WB3  107 0 4
    WB3  108 0 4
    LB5  109 4 2
    LB5  110 1 4
    LB5  111 4 2
    LB5  112 4 3
    LB6  113 0 4
    LB6  114 4 0
    LB6  115 3 4
    LB6  116 4 2
    QD  201
    QD  202
    QD  203
    QD  204
    Place Player г.р.зв.City Points
    1 2005 КМС Івано-Франківськ 20.0
    1 1997 МС Київ 51.0
    2 1996 МСМК Дніпро 12.0
    2 1998 МС Харків 43.0
    3-4 2004 МС Кропивницький 37.0
    3-4 1998 МС Київ 6.0
    3-4 1995 МСМК Київ 6.0
    3-4 1988 МС Київ 37.0
    5-6 1999 КМС Дніпро 2.0
    5-6 2004 КМС Кропивницький 2.0
    5-8 1998 МС Дніпро 33.0
    5-8 1996 КМС Харків 33.0
    5-8 1997 МСМК Дніпро 33.0
    5-8 2002 КМС Київ 33.0
    7-8 2005 КМС Кропивницький 1.0
    7-8 2005 КМС Черновцы 1.0
    9-12 1981 КМС Дніпро 20.5
    9-12 1988 КМС Дніпро 20.5
    9-12 2006 КМС Кропивницький 20.5
    9-12 2002 Дніпро 20.5
    9-16 1990 КМС Дніпро 30.0
    9-16 1989 КМС Хмельницький 30.0
    9-16 2004 КМС Кривой Рог 30.0
    9-16 1999 КМС Житомир 15.0
    9-16 2002 КМС Львов 30.0
    9-16 2002 КМС Полтава 15.0
    9-16 2002 МС Харків 30.0
    9-16 1990 Дніпро 30.0
    13-16 1976 КМС Львов 18.5
    13-16 1986 Винница 18.5
    13-16 2002 1 Каменка 18.5
    13-16 1976 КМС Львов 18.5
    17-24 1995 Дніпро 16.5
    17-24 1967 1 Дніпро 16.5
    17-24 1971 Каменское 16.5
    17-24 2004 КМС Кропивницький 16.5
    17-24 2007 1 Кривой Рог 16.5
    17-24 1957 КМС Дніпро 16.5
    17-24 1984 Херсон 16.5
    17-24 1976 Каменское 16.5
    25-32 1989 Харків 12.5
    25-32 1992 Дніпро 12.5
    25-32 1979 Івано-Франківськ 12.5
    25-32 1992 Херсон 12.5
    25-32 1990 Кропивницький 12.5
    25-32 1976 Кропивницький 12.5
    25-32 1997 Дніпро 12.5
    25-32 1985 Харків 12.5
    33-48 1979 Дніпро 8.5
    33-48 1976 КМС Дніпро 8.5
    33-48 1982 КМС Хмельницький 8.5
    33-48 1973 Дніпро 8.5
    33-48 1996 Дніпро 8.5
    33-48 1964 Дніпро 8.5
    33-48 2004 Днепр 8.5
    33-48 1999 Харків 8.5
    33-48 1991 1 Харків 8.5
    33-48 2008 КМС Днепр 8.5
    33-48 1994 Дніпро 8.5
    33-48 2002 КМС Київ 8.5
    33-48 1980 Дніпро 8.5
    33-48 1984 КМС Дніпро 8.5
    33-48 2002 Дніпро 8.5
    33-48 1977 Кривой Рог 8.5
    1999 2юн Дніпро