Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда"

  • Regulations
  • Participants
  • Results
  • Standings
  • ПОЛОЖЕННЯ
    про проведення Чемпіонату України з більярдного спорту
    серед  юніорів, юнаків та дівчат
    "Вільна піраміда"
    (19-22 липня 2020 року, м. Дніпро)

     

    1. Мета та завдання


    Чемпіонат України з більярдного спорту серед  юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда" (надалі – Змагання) проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2020 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    1. Керівництво змаганнями


    Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» у Дніпропетровської області  та головну суддівську колегію:

     

    1. Учасники змагань


    Юнаки (молодша група Кубок України «Вільна піраміда» особистий залік) - 2009 року народження та молодші

    Юнаки – 2005 року народження та молодші
    Юніори – 2002-2004 роки народження
    Дівчата - 2002 року народження та молодші

    У Змаганнях можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, також до участі в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

    До участі допускаються тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

    Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

    - порушив дане положення (положення про змагання)

    - допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

    - за неспортивну поведінку.

    - відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

    - вживав алкогольні напої.

    - за куріння протягом Змагань.

    Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

    1. Фінансування


    Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

    1. Заявки


    Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу.

    В Заявку для участі в Кубку України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Змаганняі допущені не будуть.

    Особисто подають Заявки на участь в Змаганняі спортсмени з тих областей України, в яких:

    - відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

    - припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

    - у зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

     

    В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

    Крім заповненої форми подаються такі документи:

    іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів. 

    Заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

    У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

    - прізвище, ім'я спортсмена;

    - дата народження спортсмена;

    - область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

    - спортивне звання спортсмена;

    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

    - ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена). 

    Реєстрація на змагання закінчується 18 липня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

    1. Форма одягу

    Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

    Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

    Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

    Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганняі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

    1. Програма змагань


    19 липня 2020 р.
    17:00-19:00 – День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

    20 червня 2020 р.
    10.30 – 11.00  відкриття змагань    
    11.00 – 19.00  відбіркові змагання

    21 червня 2020 р.    
    11.00 – 20.00  відбіркові змагання

    22 червня 2020 р.
    10.00 – 18.00 фінальні змагання
    18-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

    1. Місце проведення змагань 

    1. Більярдний клуб "Академія більярду"

    м. Дніпро, Запорізьке шосе, 53Б

    тел. +38-066-698-64-76

    2. Більярдний клуб "Атмосфера" (резервний клуб)

    м. Дніпро, вул. Дмитра Донцова, 2а

    1. Розміщення

    Сайт https://www.booking.com

     

    Дане положення є запрошенням на Змагання.

    Організатор Змагань залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

                                                                    

     

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 2007 Київ 103-46.0
    2 2009 1юн Харків 37-84.0
    3 2003 КМС Одесса 49-127.0
    4 2010 2 Кропивницький 25-65.0
    5 2008 Одеса 1817-233.0
    6 2004 КМС Кропивницький 1613-165.0
    7 2009 Кременчуг 119-123.0
    8 2004 КМС Кропивницький 69-127.0
    9 2005 КМС Івано-Франківськ 3212.0
    10 2003 Кременчуг 1417-233.0
    11 2006 2юн Харків 179-127.0
    12 2003 КМС Дніпро 225-89.0
    13 2010 Харків 99-123.0
    14 2003 Харків 917-233.0
    15 2006 Кропивницький 1113-165.0
    16 2002 МС Київ 10127.0
    17 2005 1 Кропивницький 713-165.0
    18 2010 1юн Кропивницький 49-123.0
    19 2007 1юн Харьков 65-89.0
    20 2004 КМС Кривой Рог 39-127.0
    21 2007 1 Кривой Рог 1127.0
    22 2005 КМС Кропивницький 13-46.0
    23 2009 Харків 77-84.0
    24 2006 1 Харків 43-413.0
    25 2004 2 Запорожье 1117-233.0
    26 2010 Светловодск 99-101.0
    27 2007 Кропивницький 1217-233.0
    28 2008 1 Кропивницький 67-82.0
    29 2004 Решетиловка 1917-233.0
    30 2009 Решетиловка 105-65.0
    31 2009 1юн Харків 13-49.0
    32 2003 1 Хмельницький 2117-233.0
    33 2002 1 Дніпро 1713-165.0
    34 2007 Кропивницький 195-89.0
    35 2009 КМС Хмельницький 2219.0
    36 2007 1юн Київ 105-89.0
    37 2012 Светловодск 1213-141.0
    38 2004 Днепр 209-127.0
    39 2008 Дніпро 209-127.0
    40 2011 Кропивницький 89-123.0
    41 2004 КМС Кропивницький 25-63.0
    42 2008 КМС Днепр 33-413.0
    43 2005 Дніпро 1417-233.0
    44 2010 2юн Харків 133-49.0
    45 2002 КМС Полтава 25-89.0
    46 2011 Кропивницький 5215.0
    47 2007 Харків 2117-233.0
    48 2005 1юн Харьков 59-127.0
    49 2006 Кременчуг 89-101.0
    50 2007 1юн Харків 1317-233.0
    51 2002 МС Харків 1219.0
    52 2003 Кропивницький 1817-233.0
    53 2006 КМС Кропивницький 235-89.0
    54 2002 1 Каменка 53-413.0
    55 2003 1юн Харків 1313-165.0
    56 2003 Дніпро 1213-165.0
    57 2004 3 Київ 75-63.0
    58 2008 Дніпро 99-127.0
    59 2011 Дніпро 1413-141.0
    60 2002 Дніпро 83-413.0
    61 2006 Харків 1617-233.0
    62 2007 Кременчуг 155-89.0
    63 2009 Запорожье 6123.0
    64 2006 2юн Днепр 57-82.0
    65 2004 КМС Северодонецк 75-89.0
    66 2002 КМС Житомир 4120.0
    67 2002 Дніпро 1517-233.0
    68 2005 Дніпро 2213-165.0
    69 2005 Дніпро 2317-233.0
    70 2005 1юн Кропивницький 813-165.0
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    Losers bracket, stage 4

    Losers bracket, stage 3

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    R1  2 2 0
    R1  2 1 5
    R1  2 4 0
    R1  2 3 0
    R1  3 2 0
    R1  4 2 0
    R1  5 2 0
    R1  6 0 5
    R1  6 4 1
    R1  6 0 2
    R1  7 2 5
    R1  7 0 4
    R1  7 0 2
    R1  7 3 2
    WB1  9 2 0
    WB1  9 3 0
    WB1  10 1 2
    R1  10 1 5
    R1  10 4 0
    WB1  10 0 3
    R1  11 0 5
    R1  11 1 4
    WB1  11 0 2
    WB1  11 3 0
    WB1  12 1 2
    WB1  12 3 2
    R1  14 4 5
    R1  14 0 4
    LB1  14 1 2
    LB1  15 0 2
    R1  15 5 4
    R1  15 4 1
    WB1  17 5 2
    WB1  17 4 3
    LB2  17 0 2
    LB2  17 0 3
    WB1  18 1 5
    WB1  18 4 1
    LB2  18 0 2
    LB2  19 0 2
    WB1  19 5 3
    WB1  19 4 1
    LB2  20 2 0
    WB1  20 5 4
    WB1  20 0 4
    LB2  20 3 2
    WB1  21 5 0
    WB1  21 4 2
    WB2  21 1 2
    WB2  21 0 3
    WB2  22 2 0
    WB1  22 5 1
    WB1  22 1 4
    WB2  22 3 0
    LB3  23 2 1
    WB1  23 5 4
    WB1  23 2 4
    LB3  23 3 1
    LB3  24 2 3
    LB3  24 2 0
    WB1  24 0 5
    WB1  24 0 4
    LB4  25 1 2
    LB4  25 1 3
    LB4  26 2 0
    LB4  26 3 2
    SF  27 3 0
    SF  27 1 3
    SF  28 3 1
    SF  28 3 2
    29 0 3
    29 4 3
    LB2  33 4 3
    LB2  33 0 3
    LB2  35 0 4
    LB2  35 0 3
    LB2  36 4 3
    LB2  36 1 3
    LB2  37 0 4
    LB2  37 0 3
    LB2  38 2 4
    LB2  38 3 0
    LB2  39 5 2
    LB2  39 0 3
    LB2  40 0 4
    LB2  40 1 3
    WB2  41 5 2
    WB2  41 4 0
    WB2  42 5 0
    WB2  42 2 4
    WB2  43 1 5
    WB2  43 4 1
    WB2  44 3 5
    WB2  44 1 4
    LB3  45 0 4
    LB3  45 3 2
    LB3  46 4 0
    LB3  46 1 3
    LB3  47 4 1
    LB3  47 3 0
    LB3  48 4 3
    LB3  48 0 3
    LB4  49 4 0
    LB4  49 3 2
    LB4  50 0 4
    LB4  50 3 1
    LB4  51 2 4
    LB4  51 2 3
    LB4  52 4 1
    LB4  52 1 3
    QF  53 5 3
    QF  53 4 0
    QF  54 5 3
    QF  54 4 1
    QF  55 0 5
    QF  55 4 0
    QF  56 3 5
    QF  56 4 0
    SF  57 6 3
    SF  57 5 2
    SF  58 6 2
    SF  58 2 5
    59 4 6
    59 5 2
    Place Player г.р.зв.City Points
    1 2002 МС Київ 27.0
    1 2007 1 Кривой Рог 27.0
    1 2009 Запорожье 23.0
    1 2002 КМС Житомир 20.0
    2 2005 КМС Івано-Франківськ 12.0
    2 2009 КМС Хмельницький 19.0
    2 2011 Кропивницький 15.0
    2 2002 МС Харків 19.0
    3-4 2007 Київ 6.0
    3-4 2005 КМС Кропивницький 6.0
    3-4 2006 1 Харків 13.0
    3-4 2009 1юн Харків 9.0
    3-4 2008 КМС Днепр 13.0
    3-4 2010 2юн Харків 9.0
    3-4 2002 1 Каменка 13.0
    3-4 2002 Дніпро 13.0
    5-6 2010 2 Кропивницький 5.0
    5-6 2009 Решетиловка 5.0
    5-6 2004 КМС Кропивницький 3.0
    5-6 2004 3 Київ 3.0
    5-8 2003 КМС Дніпро 9.0
    5-8 2007 1юн Харьков 9.0
    5-8 2007 Кропивницький 9.0
    5-8 2007 1юн Київ 9.0
    5-8 2002 КМС Полтава 9.0
    5-8 2006 КМС Кропивницький 9.0
    5-8 2007 Кременчуг 9.0
    5-8 2004 КМС Северодонецк 9.0
    7-8 2009 1юн Харків 4.0
    7-8 2009 Харків 4.0
    7-8 2008 1 Кропивницький 2.0
    7-8 2006 2юн Днепр 2.0
    9-10 2010 Светловодск 1.0
    9-10 2006 Кременчуг 1.0
    9-12 2003 КМС Одесса 7.0
    9-12 2009 Кременчуг 3.0
    9-12 2004 КМС Кропивницький 7.0
    9-12 2006 2юн Харків 7.0
    9-12 2010 Харків 3.0
    9-12 2010 1юн Кропивницький 3.0
    9-12 2004 КМС Кривой Рог 7.0
    9-12 2004 Днепр 7.0
    9-12 2008 Дніпро 7.0
    9-12 2011 Кропивницький 3.0
    9-12 2005 1юн Харьков 7.0
    9-12 2008 Дніпро 7.0
    13-14 2012 Светловодск 1.0
    13-14 2011 Дніпро 1.0
    13-16 2004 КМС Кропивницький 5.0
    13-16 2006 Кропивницький 5.0
    13-16 2005 1 Кропивницький 5.0
    13-16 2002 1 Дніпро 5.0
    13-16 2003 1юн Харків 5.0
    13-16 2003 Дніпро 5.0
    13-16 2005 Дніпро 5.0
    13-16 2005 1юн Кропивницький 5.0
    17-23 2008 Одеса 3.0
    17-23 2003 Кременчуг 3.0
    17-23 2003 Харків 3.0
    17-23 2004 2 Запорожье 3.0
    17-23 2007 Кропивницький 3.0
    17-23 2004 Решетиловка 3.0
    17-23 2003 1 Хмельницький 3.0
    17-23 2005 Дніпро 3.0
    17-23 2007 Харків 3.0
    17-23 2007 1юн Харків 3.0
    17-23 2003 Кропивницький 3.0
    17-23 2006 Харків 3.0
    17-23 2002 Дніпро 3.0
    17-23 2005 Дніпро 3.0