Чемпионат Одесской области «Комбинированная пирамида»

  • Regulations
  • Participants
  • Chart
  • Results
  • Standings
  • Чемпіонат Одеської області

    серед чоловіків та жінок «Комбінована піраміда»

    4-5 липня2020р., м. Одеса,  БК "Арена"


    Турнір є допуском до Чемпіонату України
    «Комбінована піраміда» 9-13 липня 2020р.

    м.Івано-Франківськ

    1. Мета тазавдання



    Змагання проводяться з метою подальшого розвиткубільярдного спорту в Україні, виявлення найсильнішихкоманд та спортсменів, підготовки для участі в офіційнихміжнародних змаганнях. 
    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів Одеської області на 2020 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту , які не суперечатьміжнародним правилам з більярдного спорту.

    1. Керівництво змаганнями



    Керівництво змаганнями здійснює  «Федерація спортивного більярду Одеської області» . 
    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведеннязмагань покладається на головну суддівську колегію.

    Головний суддя змагань - Русанов ОлександрОлександрович(суддя національної категорії)

    Головний секретар змагань Любич Родіка Леонідівна.

    1. Учасники змагань


    До участі у змаганнях допускаються спортсмени містаОдеси та Одеської області, а також спортсмени якінавчаються, працюють та проживають в місті Одеса та області. Питання що до участі у змаганнях приймаєголовний суддя змагань. 

    1. Підготовка спортивних споруд

    У відповідності до постанови Кабінету МіністрівУкраїни № 2025 від 18 грудня 1998 року “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціальновідповідних місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів” підготовка спортивнихспоруд до проведення змагань покладається на їх власниківта відокремлений підрозділ спортивного більярду України, який здійснює перевірку та складання акту про готовністьспортивної споруди для проведення змагань.

    1. Медичне забезпечення.

     

    У відповідальності до «Положення про медичнезабезпечення спортивне – масових заходів», що затвердженонаказом Міністерства охорони здоров’я України від 10 січня 2018 р. за N 33/31485 медичне забезпеченнявідповідальні відділи у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Присутність лікаря із спортивноїмедицини обов’язкова на змаганнях всіх рівнів.

    Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного суді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, судів, організаторів змагань.

     

    1. Форма одягу


    Сорочка(поло), чорні брюки, чорні туфлі (учасники в невідповідній формі до участі в змаганнях не будутьдопущені)

    1. Програма змагань

     

     

    4 липня  2020 р
    10.00  Розминка, реєстрація
    11.00  Початок змагань

    5 липня 2020 р
    11.00 продовження змагань

    Підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

    Регламент може бути змінений головним суддєю змагань.

     

    1. Місце проведення змагань



    Більярдний клуб «Арена»,  вул. Посмітного 2а, тел. для довідок +380 93 812 57 52 
    Головний суддя змагань Русанов Олександр (097 276 72 70)

     

     

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 1992 Одесса 239-120.0
    2 2003 КМС Одесса 73-40.0
    3 2008 Одеса 1417-240.0
    4 1993 Одесса 1617-240.0
    5 1982 КМС Одесса 89-120.0
    6 1989 КМС Одесса 110.0
    7 1975 Одесса 65-80.0
    8 1976 Одесса 1313-160.0
    9 2000 КМС Одесса 35-80.0
    10 1988 Одесса 1125-290.0
    11 1988 Одесса 2925-290.0
    12 1993 Одесса 2617-240.0
    13 1986 Одесса 2417-240.0
    14 1981 Одесса 1025-290.0
    15 1995 Одесса 2817-240.0
    16 1997 Одесса 1225-290.0
    17 1991 КМС Одесса 220.0
    18 1992 Одесса 1913-160.0
    19 1974 Одесса 2513-160.0
    20 1972 Одесса 1717-240.0
    21 1985 Одесса 925-290.0
    22 1983 Одесса 2717-240.0
    23 1981 Одесса 43-40.0
    24 1993 Одесса 1813-160.0
    25 1993 Одесса 55-80.0
    26 1989 Одесса 215-80.0
    27 1988 Черноморск 159-120.0
    28 1997 Одесса 2017-240.0
    29 1982 Одесса 229-120.0
    132#1
    1716#2
    2
    4
    924#3
    1
    4
    258#4
    0
    4
    528#5
    4
    2
    2112#6
    4
    0
    1320#7
    4
    1
    294#8
    0
    4
    330#9
    1914#10
    4
    0
    1122#11
    0
    4
    276#12
    1
    4
    726#13
    3
    4
    2310#14
    4
    1
    1518#15
    4
    2
    312#16
    #17
    4
    1
    loser to #40
    #18
    1
    4
    loser to #39
    #19
    4
    2
    loser to #38
    #20
    0
    4
    loser to #37
    #21
    4
    3
    loser to #36
    #22
    4
    2
    loser to #35
    #23
    1
    4
    loser to #34
    #24
    1
    4
    loser to #33
    #25
    Place 25
    #26
    3
    4
    Place 25
    #27
    4
    0
    Place 25
    #28
    4
    2
    Place 25
    #29
    Place 25
    #30
    0
    4
    Place 25
    #31
    4
    2
    Place 25
    #32
    Place 25
    #33
    0
    4
    Place 17
    #34
    4
    1
    Place 17
    #35
    1
    4
    Place 17
    #36
    3
    4
    Place 17
    #37
    0
    4
    Place 17
    #38
    0
    4
    Place 17
    #39
    4
    0
    Place 17
    #40
    4
    3
    Place 17
    #41
    4
    0
    loser to #50
    #42
    4
    3
    loser to #49
    #43
    4
    1
    loser to #52
    #44
    1
    4
    loser to #51
    #45
    4
    1
    Place 13
    #46
    4
    3
    Place 13
    #47
    2
    4
    Place 13
    #48
    4
    2
    Place 13
    #49
    2
    4
    Place 9,
    winner to #55
    #50
    4
    1
    Place 9,
    winner to #56
    #51
    4
    3
    Place 9,
    winner to #53
    #52
    4
    0
    Place 9,
    winner to #54
    #53
    4
    0
    Place 5
    #54
    1
    4
    Place 5
    #55
    0
    4
    Place 5
    #56
    4
    2
    Place 5
    #57
    5
    2
    Semifinal
    #58
    0
    5
    Semifinal
    #59
    6
    2
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    Losers bracket, stage 4

    Losers bracket, stage 3

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    R1  2 2 4
    R1  3 1 4
    R1  4 0 4
    R1  5 4 2
    R1  6 4 0
    R1  7 4 1
    R1  8 0 4
    R1  10 4 0
    R1  11 0 4
    R1  12 1 4
    R1  13 3 4
    R1  14 4 1
    R1  15 4 2
    WB1  17 4 1
    WB1  18 1 4
    WB1  19 4 2
    WB1  20 0 4
    WB1  21 4 3
    WB1  22 4 2
    WB1  23 1 4
    WB1  24 1 4
    LB1  26 3 4
    LB1  27 4 0
    LB1  28 4 2
    LB1  30 0 4
    LB1  31 4 2
    LB2  33 0 4
    LB2  34 4 1
    LB2  35 1 4
    LB2  36 3 4
    LB2  37 0 4
    LB2  38 0 4
    LB2  39 4 0
    LB2  40 4 3
    WB2  41 4 0
    WB2  42 4 3
    WB2  43 4 1
    WB2  44 1 4
    LB3  45 4 1
    LB3  46 4 3
    LB3  47 2 4
    LB3  48 4 2
    LB4  49 2 4
    LB4  50 4 1
    LB4  51 4 3
    LB4  52 4 0
    QF  53 4 0
    QF  54 1 4
    QF  55 0 4
    QF  56 4 2
    SF  57 5 2
    SF  58 0 5
    59 6 2
    Place Player г.р.зв.City Points
    1 1989 КМС Одесса  
    2 1991 КМС Одесса  
    3-4 2003 КМС Одесса  
    3-4 1981 Одесса  
    5-8 1975 Одесса  
    5-8 2000 КМС Одесса  
    5-8 1993 Одесса  
    5-8 1989 Одесса  
    9-12 1992 Одесса  
    9-12 1982 КМС Одесса  
    9-12 1988 Черноморск  
    9-12 1982 Одесса  
    13-16 1976 Одесса  
    13-16 1992 Одесса  
    13-16 1974 Одесса  
    13-16 1993 Одесса  
    17-24 2008 Одеса  
    17-24 1993 Одесса  
    17-24 1993 Одесса  
    17-24 1986 Одесса  
    17-24 1995 Одесса  
    17-24 1972 Одесса  
    17-24 1983 Одесса  
    17-24 1997 Одесса  
    25-29 1988 Одесса  
    25-29 1988 Одесса  
    25-29 1981 Одесса  
    25-29 1997 Одесса  
    25-29 1985 Одесса